“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Житлове право

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Николай, АР Крим2011-11-24 10:48:59
Добрый день.
К сожалению, вынужден развестись с женой (инициатор развода - жена). Ситуация отягчается тем, что я с женой и ребенком пяти лет проживаю в однокомнатной квартире, из которой жена в судебном порядке обязательно попытается меня выселить. Квартира однокомнатная не приватизированная, полученная мною во время службы в Вооруженных Силах Украины уже после нашей свадьбы, т.е. является общей на правах совместного владения. Поскольку поделить "натурально" ее мы не сможем, вариант решения вопроса я вижу только один: заявление в суд с ее стороны с требованием, что согласно ч. 2 статьи 71 Семейного Кодекса Украины "неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначене домовленістю між ними." при этом "іншому з подружжя присуджується грошова компенсація замість його частки у праві спільної сумісної власності на квартиру (ч. 4 ст. 71 Семейного Кодекса)". Насколько я правильно понял, эта денежная компенсация может быть мне присуждена только с моего согласия, кроме случаев, предусмотренных Гражданским Кодексом. Кроме того, финансовое состояние жены в данный момент не позволяет выплатить мне даже третьей части рыночной стоимости этой квартиры.

Собственно, три вопроса:
1. Что будет, если я откажусь от этой "компенсации"? Квартира останется неподеленной?
2. Какие такие случаи предусмотрены Гражданским кодексом? Сам искал, простите, и ничего не нашел.
3. Есть ли у нее еще какие-то способы выселить меня из этой квартиры? (Я не алкоголик, не наркоман. Я не применяю физическую силу как последний аргумент. Я не дебошир, посуду не бью и стены не ломаю. Я не вожу домой шумные компании и пьянок дома не устраиваю. Я до сих пор адекватно воспитывал нашего сына. )

Спасибо большое.
Вы не правы в корне, если квартира не приватизирована то она является служебной. А это значит что ни жена ни ребенок не имеют на нее прав. Потому Вы можете сначала развестись, а затем через суд выселить обоих.
Представительство в суде, прокуратуре, органах местного самоуправления, правоохранительных органах, БТИ, отделе земельного кадастра и других организациях.
Автор: taras, Луцьк2011-11-24 17:02:59
Доброго дня! Маю проблему з ЖКП. 17.11.11 мною було подано заяву до ЖКП про складання акту-претензії щодо незадовільного стану внутрішньої мережі та даху над входом у підїзд. 18.10.11 була направлений представник, але в силу певних причин мене не було вдома. І тут саме цікаве. 21.11.11 мені прийшов лист (рекомендований) в якому зазначаються дані факти, а також те що я маю заборгованість в сумі 1500 грн за утримання будинку і відповідно ЖКП подає на мене в суд про стягнення боргу. Результат - акт-претензія не була складена, оскільки в мене є борг за послуги і ЖКП подає на мене в суд (наголошую - тільки на мене, на інших мешканців, в яких борг по 8-10 тис. грн, - ні). Зазначу що борг зявився у 2009-2011 роках, далі я знову платив за ці послуги. Як бути? Чи можливо подати на них в суд у відповідь? Чи заключити договір про реструктуризацію боргу перед тим? Мені здається що директору ЖКП просто несподобалось те що заява(17.11.11) була написана з вказівками на статті законодавства і цілком обгрунтована і він вирішив помститись.
У Вашому випадку потрібно написати скаргу на бездіяльність до Районної чи Міської адміністрації, Прокуратури, а у разі подання позову подати зустрічний позов. Радимо ретельно підготуватись зібравши більш чим достатньо доказів щодо переваги Вашої позиції.
Позовні заяви та скарги (апеляційні, касаційні) до господарського, адміністративного, апеляційного, місцевого та Верховного суду України.
Автор: Ирина, Одеса2011-12-15 16:49:07
Полагается ли компенсация ущерба от пожара, если квартира не застрахована, не приватизирована и виновником пожара являются третьи лица?
Полагается, так-как виновники должны компенсировать убытки, а балансодержатель должен был застраховать жилое помещение.
Юридическая консультация, подготовка исковых заявлений, апелляций, кассаций и других юридических документов, абонентское юридическое обслуживание.
Автор: Маряна, Тернопіль2012-01-13 10:49:29
скажіть будь ласка,якщо людина не проживає за місцем прописки більше 10 років,і не оплачує послуг ,чи може вона бути автоматично виписаною
Це можливо, якщо особи, які разом із такою особою зареєстровані за даною адресою, якщо таких не має, то це повинен зробити місцевий орган (міська/сільска рада) на території якої перебуває житлове приміщення. Подається позовна заява до суду щодо втрати на користування житловим приміщенням.
Позовні заяви та скарги (апеляційні, касаційні) до господарського, адміністративного, апеляційного, місцевого та Верховного суду України.
Автор: Дмитрий, Чернігів2012-01-19 13:24:01
Я на данный момент состою в браке. Хочу развестись с женой. Она и ребенок прописаны в квартире моей матери. Смогу ли я на основании развода выписать их с квартиры родителей.
Сможете, если грамотно подойдете к решению вопроса по даной ситуации.
Предоставление юридических услуг и косультаций. Выезд специалиста в пределах Киева и Украины.
Автор: Рина, Луганськ2012-01-19 20:37:22
Здравствуйте! Мой вопрос связан с недвижимостью. Мои родители развелись около 5 лет назад, в совмесном браке была куплена квартира, после суда мать имеет право на 1/2. Сейчас отца должны посадить в тюрьму. Может ли мать прописаться в эту квартиру без его согласия? А также можно ее продать?
Если квартира была оформлена на отца, а Ваша мать не подала иск или требований о разделе имущества в течении 3-х лет после развода, то уже ничего не зделаеш.
Представительство в суде, прокуратуре, органах местного самоуправления, правоохранительных органах, БТИ, отделе земельного кадастра и других организациях.
Автор: Сергей, Київ2012-01-22 23:44:45
Добрый день.
Сестра без моего ведома продала квартиру которая принадлежала нам после смерти родителей,я был выписан,какие мои первые шаги по признании не действительной совершившегося действия.Куда мне нужно обращаться,в данный момент не живу в Украине.
С уважением.Сергей.
Что-то Вы или не знаете или не договариваете, потому как, сестра не могла продать квартиру без Вашего участия, если Вы участвовали в принятии наследства.
Юридическая консультация, подготовка исковых заявлений, апелляций, кассаций и других юридических документов, абонентское юридическое обслуживание.
Автор: Мила, Одеса2012-01-23 16:23:28
Добрый день, обращаюсь к Вам от имени моей сестры. Моя сестра мать одиночка 4-х детей, в разводе с мужем около 7-ми лет, но продолжала совместное проживание с ним по сей день. Ситуация сложилась так что он выгонит ее вместе с детьми с квартиры которую он записал на свою маму и сам готовит документы уезжать жить заграницу. Квартиру ему дали от сельсовета как священнослужителю, в то время когда он проживал совместно с сестрой и детьми. Детям идти некуда. Своего жилья нет. Квартира выставлена на продажу, в ближайшее время сестра с детьми окажеться на улице. Куда можно обратится за помощью по проблеме жилья и защите детей? 4-му ребенку 7 месяцев. Прописана она у своей знакомой в этом же селе, в котором на даный момент проживает с бывшим мужем.
Пусть обратится с жалобой в сельсовет, милицию и прокуратуру района.
Воспользуйтесь удаленным анализом, подготовкой, написанием и отправкой по почте исковых заявлений, договоров и других юридических документов.
Автор: Анатолій, Київ2012-01-24 00:09:21
Я військовослужбовець Збройних сил Укріїни маю доньку 6-ть років та дружину але так склалось що ми розлучаємось, питання до вас полягае в тому що ми прописані в дух комнатній квартирі сімейного гуртожитку, ордер на квартиру я отримав на підставі рішення квартирно-експлуатаційного органу, командира військової частини і голови Ради офіцерів. Після розлучення мое командування хоче позбавити мойого права на займання ціеї житлової площі, тому що донька з бившою дружиною випишуться з квартири та переїдуь в іньше місто де жити не знаю?
Не розлучайтесь офіційно, не штамп у паспорті людей тримає.
Адвокат по цивільним та господарським справам. Юридичні консультації при оформленні спадщини, приватизації та оренди землі, майнових спорів, штрафів і т.д.
Автор: Роман, Рівне2012-01-30 13:45:04
Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка чи мають право виставити на продаж усю квартиру, я кщо брат (співвласник 1/5 частини) заборгував 13 000 грн з невиплати аліментів?
Ні, лише після переоформлення його частки або отримання дозволу.
Скористайтеся віддаленим аналізом, підготовкою, написанням та надсиланням по пошті позовних заяв, договорів та інших юридичних документів.
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>