“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Житлове право

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Жанна, Київ2011-09-03 22:43:00
Доброго дня вам.Маю до вас дуже важливе для мене запитання,точної відповіді на яке знайти не можу.Я сама виховую дитину -інваліда 11 років(з чоловіком розлучина).Чи маю я льготи при оплаті житлово-комунальних послуг?Якщо так,то яких і на які закони можу опиратися?Дуже дякую!
Вам потрібно звернутись у ЖЕК у відділ субсидій, там нададуть перелік документів, після подання яких Вам скажуть чи положена Вам доплата від держави.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Лариса , Чернігів2011-09-04 08:44:44
Дорый день!У меня очень серьёзная проблема.Я являюсь співвласником половины родительского дома. После смерти матери сестра продала свою часть дома.Люди, которые в ней поселились без моего согласия провели все коммуникации, достроили 2 этаж захватив мою часть крыши. Дом построен в 56 году,стены из дерева,обложены кирпичом.В результате появились трещины над окнами как с моей, так и с их стороны. Водопроводная труба вообще проходит под их достроенной частью, также проведённой без моего согласия.Всё проводилось и строилось в тот время, когда там редко кто из моей семьи был.Я обращалась в архитектуру с заявлением дать ответ было ли дано разрешение на такие достройки и почему без моего согласия. В результате ответ дали "по их данным", но у меня его нет, а второй раз по закону об обращении граждан мой запрос игнорируют.Как быть в данной ситуации? Хотелось бы убрать 2 этаж (крыша у нас общая) и возместить моральный ущерб по проведённым коммуникациям: у меня из служб газо-, водо-, электроснабжения есть ответы, что в случае их обращения они обязуются взять у меня разрешение. Но ничего этого не было сделано. Какую сумму морального возмещения я могу требовать? Есть ли образец иска в суд по данному вопросу? Спасибо. С ув. Лариса Луговая.
Сума моральної компенсації нічим не обмежується. В позовах потрібно буде сплачувати суму державного мита, що прямо залежить від суми позову. Але не забувайте, що моральну шкоду в суді слід довести документально (Пленум Верховного Суду України "Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди" № 4 від 31.03.1995 року.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Мар"яна, Львів2011-09-15 14:04:42
Доброго дня.
Я проживаю у приватизованій (3-кімнатній) квартирі, співвласниками якої є мій чоловік та його брат. Отже, співвласники квартири – двоє братів. Один брат не живе у цій квартирі. Він вже 10 років проживає за кордоном і має там власний бізнес. Другий брат (мій чоловік) - одружений, є дитина і ми проживаємо разом у цій квартирі. Ми платимо за квартиру, комунальні, робимо ремонти і.т.д і т.п.?
Мій чоловік попросив свого брата (співвласника), щоб той відмовився від своєї частки на його користь (бо, самі розумієте, сім"я повинна жити окремо, і що коли у квартирі проживає декілька родичів…, то спільне проживання перетворюється на справжнє пекло). Але той відмовився (він каже ви господарі, живіть, але юридично не хоче оформити цього).
Ситуація непевна:
1) Наприклад, брат з закордону може в любий момент повернутись, у нього можуть бути свої плани стосовно його частки.
2) Він (як співвласник) може заселити квартирантів.
3) Наша малеча – прописана в квартирі, я (дружина) – ні.
Питання:
1) Чи може власником всієї квартири стати мій чоловік, який проживає в ній постійно з сім"єю, платить за квартиру, робить ремонти і.т.д і т.п.?
2) Чи може другий співвласник квартири заселити квартирантів або ж робити якісь маніпуляції зі своєю часткою, якщо у цій квартирі вже проживає сім"я?
3) Чи потрібна згода всіх співвласників квартири, щоб когось прописати.
4) Які можуть бути виходи з цієї ситуації (так, щоб всім було добре)? Як правильно поступити в цій ситуації, якщо нема коштів придбати собі окреме житло.

До відома, мій чоловік раніше проживав у цій квартирі зі своїм батьком, доглядав його (інвалід війни 2-ої групи), а його брат влаштовував собі життя за кордоном. І батько хотів все подарувати молодшому синові (моєму чоловікові), але не встиг цього зробити. Зрозуміло, що це все емоції, потрібно опиратися на факти). Яким чином діяли б Ви, якби не мали коштів, щоб придбати собі власне житло?

Не зрузоміло чому Ви усі не можете зареєструватись у даній квартирі, де зареєстрований другий співласник, який проживає за кордоном. Не зрозуміло чому після відкриття спадщини не добивались через суд про збільшення частки в нерухомому майні.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Олександр., Вінниця2011-09-16 00:50:19
Чи вправі адміністрація підприємства вимагати у мешканців , які проживають у приватизаваних квартирах будинку, яке перебуває на його балансі,приймати фінансову участь у ремонті опалювальної труби. Розрахунок за тепло відбувається через рахунки підприємства надавачам послуг.Розрахунок за тепло здійснюється по двоставковому тарифові.
Ні це не законно.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Елена, Київ2011-09-22 20:37:09
подскажите, пожалуйста, куда обращаться для переоформления квартиры на мое имя после развода, в случае полного отказа супруга от претензий на нее? квартира оформлена на него, договори купли-продажи также.
и когда лучше это сделать - до или после развода?
спасибо
Эти вопросы лутше решить до развода. Но тут играет большую роль ряд следующих моментов:
- прошли ли три года после покупки квартиры?
- если возможность заплатить налоговую пошлину за отчуждение?
- за чьи деньги была приобретена даная квартира?
- в случаи отказа от квартиры где будет жить муж? и т.д..

Адвокат по семейным и хозяйственным делам. Предоставление юридических консультаций при дтп, наследовании имущества, гражданским делам и др.. Представительство в суде. Контакты на странице юридические услуги
Автор: Ruslan, Черкаси2011-09-30 16:49:34
Доброго дня. Суть питання: дружина хоче зі мною розвестись, та поділити житловий будинок (будинок 50/50 з дружиною, я власник). Я бажаю непродавати будинок а залишити дитині (сину 2 роки). Я немаю другого житла і хочу залишитись в будинку. Підскажіть будь-ласка що робити, дружина з дитиною прописані а я ні, я власник по документах, документи знаходяться в неї.
Якщо Ви власник, і будинок був придбаний не під час шлюбу то дружина нічого не вдіє. Радимо прописатись у будинку.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Ярослав, Київ2011-10-11 14:04:27
Я состою в официальном браке со своей женой. У нас детей нет. Моя мать (основной квартиросъемщик, квартира не приватизирована) и мой младший брат (который не проживает здесь, а только прописан) хотят выселить мою жену по ст.65 Жилищного кодекса. Каковы наши шансы и законные права проживать вместе ( я со своей женой), если в Семейном кодексе записано "Ст.56, 1. Жена и муж имеют право на свободный выбор места своего проживания." ?
Если жена не прописана то выселят через суд, и будет очень трудно отстоять свое право.
Представим ваши интересы в суде и других организациях независимо от форм собственности. Услуги в подготовке и написании договоров, контрактов, заявлений и жалоб. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Елена, Київ2011-10-17 16:27:28
Здравствуйте! Проконсультируйте, пожалуйста по ситуации:
В апреле 2004г. мной с мужем была получена по молодежному кредиту 1-к квартира со сроком погашения по 2034г. включительно. Право на собственность оформлено на меня. В августе 2004г. у нас родился ребенок-инвалид. В декабре 2010г. мы с мужем развелись. Документы на кредит без моего согласия он забрал себе (у меня нет уверенности платит ли он по кредиту вообще или возможно оплатил наперед всю сумму). Отдавать их на отрез отказывается. При этом он здесь прописан, но не проживает больше полугода. Подскажите пожалуйста, как мне быть в этой ситуации? Очень страшно с больным ребенком оказаться на улице!
Напишите для начала заявление в милицию о хищении документов. Через финансовое учереждение, которое выдавало кредит, узнайте информацию о погашении.
Услуги юриста, адвоката, арбитражного управляющего в Киевском регионе. Подробности см. на странице юридические услуги
Автор: Марина, Київ2011-10-21 19:11:29
1.Чи має право ЖЕК в оплату послуг по обслуговуванню прибудинкової території включати нарахування накладних витрат (зарплата МАУП. АУП, канцелярія, послуги банку тощо), завуальовуючи це в тарифах на оплату обслуговування будинку і прибудинкової території.
2.Скажіть будь-ласка за якою статею формуються накладні витрати ЖЕКу і хто їх повинен оплачувати.
3.Якими нормами повинні керуватися ЖЕКи відомчих будинків формуючи тарифи на квартплату і хто може здійснювати контроль над цими тарифами.
Дякую
Такого робити ЖЕК не мав права, потрібно звернутись із скаргою до Районної адміністрації за місцем знаходження або прокуратури.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Антон, Полтава2011-10-24 19:58:54
Доброго дня. Я проживаю в гуртожитку з батьком з 89 року. Батько зареєстрований в гуртожитку з 86 року. Я зареєстрований (за паспортом) з 2005 року. Мені 22 роки. В 2006 році, я виписався з гуртожитку де проживав і переїхав до іншого міста на навчання, де приписався в студ.гуртожиток. Там проживав до 2010 року. З студ. гуртожитку виписався і приписався за колишнім місцем проживанням ,де живе мій батько з 07.07.2010 року. Питання: Чи впливатиме ця обставина на моє право приватизацію кімнати в гуртожитку, де ми проживаєм з батьком? Маю я право на приватизацію? Які документи для цього потрібні?
Ні дана обставина не впливає на приватизацію з Вашої сторони.
Скористайтеся віддаленим аналізом, підготовкою, написанням та надсиланням по пошті позовних заяв, договорів та інших юридичних документів.
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>