“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Житлове право

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 18 ...15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Ірина, Хмельницький2011-06-24 16:36:07
Мої батьки за спільною заявою приватизували нашу 3-х кімнатну квартиру у співвідношенні по 49% собі і по 1% малолітнім дітям.Згодом батько помер, при оформленні спадщини державний нотаріус вказав, що кожен був власником 1/4, а після прийняття спадщини- троє стали власниками 1/3 кожен. В наслідок сварки зі мною мати недавно повідомила нас з братом про процентний розподіл при приватизації, пообіцявши залишити йому своїх 64% у спадок, якщо він допоможе їй вижити мене з квартири.Порадившись з адвокатом вона пообіцяла мені,що вони з братом як власники 84% виділять мені мої 16% у примусовому порядку і я стану бомжем, а якщо не вийде опреділять порядок користування в суді і у мене на мої 16% буде хіба що кладовка... З метою довести для майбутнього суду,що зі мною не можливо співпоживати мати систематично стала визиватинаряди міліціїзвинувачуючи мене у різного роду злочинах, брат усе підтверджує.Чи можу я на даний момент оспорити приватизацію в нерівних частках? Якщо так, то на що треба спиратися? І які шанси виграти цю справу в суді?
Подайте заяву до відділу приватизації разом із копією свідоцтва про спадщину щодо внесення змін у свідоцтво про приватизацію квартири на осіб, які отримали спадщину по 1/3 частині. Щодо кладової, то це не правда, відділяється окрема кімната із окремим входом, коридор, кухня, ванна, туалет, прихожа та балкон - є площею загального користування.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Алла Олекснадрівна, Київ2011-06-26 21:34:41
Добрий день! Я хотіла би проконсультуватися з вами з такого приводу. Ми вирішили продати наш будинок. (точніше мій чоловік цим займався) Він знайшов покупця, і той взявсе переофорлювати документи. Спочатку він казав щозатратив на переоформлення документів 3000 грн. Ми добовилися що він купляє у нас будинок за 1000$ Я відмовилася від такої пропозиції. Через деякий час до мене подзвонив покупець, і почав вимагати гроші за переоформлення документів і сказав що затратив вже 7000... А я почала вимагати чеки які б підтверджували сумму витрат.. А покупець сказав що якщо я не поверну грощі то він зробить так що я не буду працювати на посаді яку я зараз займаю....Що б ви порадили мені робити? Щиро дякую.
Даємо Вам перелік документів для оформлення купівлі-продажу нерухомості:
* Паспорти сторін;
* Ідентифікаційні коди сторін;
* Документи, які підтверджують право власності продавця на квартиру або будинок (договір купівлі-продажу, дарування, міни тощо);
* Якщо документ про право власності свідчить про те, що одним із власників нерухомості є неповнолітній або недієздатний, то необхідно також дозвіл органу опіки та піклування;
* Якщо квартира або будинок придбані в спільному шлюбі, то необхідно також письмову згоду дружини (чоловіка) на відчуження цієї квартири.
* Довідка з нотаріальної контори про відсутність заборони на відчуження даного об'єкту нерухомості (виходить при оформленні договору купівлі-продажу в нотаріальній конторі);
* Довідка-характеристика БТІ на відчужувану нерухомість
* Форма № 3 з ЖЕКу про відсутність заборгованості за квартиру і про прописаних у квартирі (дійсна протягом тижня)
Далі з цим переліком документів оформлюєте договір купівлі-продажу у нотаріальній конторі. Будьте уважні і не попадіться до рук шахраїв. У випадку фізичного чи морального впливу (погроза втрати роботи), незгоди повернути документи - написати заяву в правоохоронні органи.
Якщо відповідь була вам корисна, будь-ласка порадьте юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим знайомим та друзям. Будемо раді, якщо і Ви скористаєтесь нашими юридичними послугами.
Автор: Наталія, Чернігів2011-06-28 12:44:46
Проживаю в гуртожитку(відомча квартира)понад 8років з дочкою (13р.) стаж роботи на підприємстві яке дало житло 23р. Чи маю право на приватизацію даної площі(три кімнатна квартира 44,1 кв), ремонт та утримання житла за власні кошти, комунальні платежі сплачую сама, як за квартиру, квартира знаходиться в комунальному будинку не на території організації де праюю. Дякую за допомогу.
Щоб приватизувати відомче житло потрібно щоб його передали на баланс місту, а так-як воно відомче (на балансі підприємства) то не можна. Кращий варіант для Вас на даний час, щоб не бути прив'язаним до організації, на балансі якої перебуває гуртожиток, попасти під скорочення. Тоді ніхто не має права Вас виселити. Тому поки що чекайте, коли наша влада виконає указ президента про передачу гуртожитків у комунальну власність.

Адвокат по сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги
Автор: Олена, Київ2011-06-29 23:05:18
Доброго дня. Після приватизації квартири 1/4 належить неповнолітній дитині, інші частини належать мені та моїй матері. Ми плануємо цю квартиру продати і придбати іншу. Чи достатьно придбати квартиру на себе, а дитину і маму прописати ? Або придбавати на всіх членів родини? Щоб потім отримати дозвіл опікунської ради на продаж.
Це питання, як Ви уже самі собі відповіли, узгоджувати через опікунську раду.

Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Наталья, Донецьк2011-06-30 17:37:18
Здравтсвуйте. У моих знакомых следующая ситуация: Квартира приватизирована на 4 человека. Один из жильцов - Александр- желает получить свою долю деньгами, но у остальных такой суммы пока нет и они просят подождать пару лет. Александр собирается подавать в суд, но...у него появилось жгучее желание \"насолить\" родственникам - разделить лицевые счета и намерено продать свою часть чужим людям, сделав частную квартиру комуналкой!) Александр собирается намеренно завысить своим родственникам цену,чтобы не смогли купить, а чужому лицу продать за нормальную плату.Что можно предпринять оставшимся лицам? Имеют ли они первоочередное право покупки? Как быть,если он хочет продать свою часть квартиры ИМ за 15 тысяч (при её рыночной стоимости 30 тыс.)? Спасибо.
Щоб продати свою частку у нерухомому майні, потрібно через нотаріуса повідомити інших власників щодо перешочергового права викупу даної частки. В протилежному випадку, якщо офіційного повідомлення та відповіді на нього не буде то послідуючу угоду про відчуження майна можна визнати не дійсною. Тому що це прямо порушує права інших власників даного майна. Перед тим, як продати нерухомість то робиться відповідна експертна оцінка ринкової вартості, без якої не можливу буде нарахувати податок у точному розмірі.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: Володимир, Запоріжжя2011-07-06 17:29:24
В підїзді відсутнє опалення, немає опалювальної батареї і розподільчих трубопроводів. Тепломережа вимагає сплати не за опалення місця загального користування, у даному випадку, а за оплату втрат на розпродільчих трубопроводах які розташовані в технічному підвалі будинку і з допомогою яких надається послуга з опалення всіх інших квартир, які не мають індивідуального опалення. Підвал тепломережа використовує для розташування транзитних трубопроводів до інших будинків мікрорайону.Ці трубопроводи не мають теплоізоляції. Чому я повинен платити за ці втрати, якщо ЖЕКу я сплачую за технічне обслуговування та аварійний ремонт усіх внутрішньобудинкових трубопроводів. Методикою, затвердженою наказом Міністерства, не передбачено сплачувати за опалення підвалу.
Здраствуйте! Питання щодо врегулювання відносин з ЖКП регламентуються Законом України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року N 1875-IV . Звертайтеся зі скаргою, а потім до суду з позовом до ЖКП.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Автор: Светлана, Полтава2011-07-07 23:44:59
Здравствуйте!Квартира была приватизирована на 4х человек,но без выделения частей. Когда мой отец предложил им добровольно выделить каждому часть они отказались,так как им это удобно, получается он не может своей частью распорядится, так как она получается общая, он хочет подать в суд на выделение ему части. Выделит суд ему его часть в этой квартире? Ответьте пожалуйста, заранее спасибо!
Доброго дня! Щодо виділення частки майна (нерухомості - житлового приміщення), то у випадку позадання позовної заяви до суду, та надання достатніх доказів, судом може бути винесення рішення про задоволення позовних вимог.

Адвокат по кримінальним, цивільним, сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com.
Автор: Наталия, Суми2011-07-09 11:35:11
Добрый день. C 2010г. вместе с двумя моими детьми я проживаю в общежитии. Секция на 5 комнат. В общем санузле, за часть которого плачу и я (квартплату), есть возможность поставить душевую кабину. Соседи, проживающие со мною на секции не против, т.к. имеют свои души в комнатах, кроме одного соседа, который в общежитии не проживает, даже не появляется, но приватизировал свою комнату. Провести душ в мою комнату проблематично (одна комната на троих; комната находится далеко от санузла и т.д.). Как поступить? Спасибо.
Здраствуйте! Вам необхідно звернутися до коменданта гуртожитку із заявою про встановлення душової кабіни. Сплата вами квартплати не дає Вам права на переобладнання санвузла самовільно.
Та праця близьких родичів заборонена.
Представим ваши интересы в суде и других организациях независимо от форм собственности. Услуги в подготовке и написании договоров, контрактов, заявлений и жалоб. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Володимир, Дніпропетровськ2011-07-11 09:00:30
Я не являюсь дольщиком в приватизированной квартире, но жилплощать при получении выделялась и мне, как сыну своих родителей.На данный момент я прописан и проживаю в этой квартире более 5 лет, но мать не желает писать завещание или дарственную на меня. Имею ли я право на жильё и могу ли в судебном порядке отсудить себе часть квартиры? Отчим умер, есть младший брат, он с матерью участвовал в приватизации.
Не ясно после отчима осталась часть в приватизированной квартире, если да то Вы имеете право претендовать на часть, если нет, тогда не имеете.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: ВАдим, Луганськ2011-07-12 08:50:56
Здраствуйте! у меня вопрос по бракоразводному процессу. Мои родители прожили в браки 20лет и решили развестись, и подать на раздел имущества, но у нас в семье четыре человека ( сын инвалид 2группы 22года и дочь несовершеннолетняя)каким образом будет проходить раздел через суд?можно ли имущество (дом) поделить на четверых членов семьи? можно ли отсудить большую долю если есть ребенок инвалид 2гр., и несовершеннолетняя дочь? как продать имущество и разделить деньги?
Майно розподіляється між подружжям у відповідності до правоустановлюючих документів. Адже, якщо майно придбано до шлюбу то воно не півпадає поділу. Якщо квартира приватизована на чотирьох осіб то лише їх частки підлягають поділу.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Сторінки:  << Попередня 18 ...15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>