“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Житлове право

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Неля, Київ2014-11-29 19:32:29
Ще питання....Якщо дружина набралась у людей грошей в борг за рышенням суду ъй призначены проценти на загальну суму 30 тис грв , а виконавча служба арештувала і описала квартиру та продали на прилюдних торгах за 55 тис гривень.Чоловік про це нічого не знав так як останні три роки проживав окремо, але він прописаний в данній квартирі, і разом вносили пайові внески за квартиру.Чи має право чоловік на 12 даної квартири? Чи мали право виконавча служба продавати всю квартиру? чи можна визнати торги не дійсними?
Так в дійсності чоловік має право на 1/2 частину квартири, але йому потрібно поспішати, поки квартира не перейша в треті руки.
Радимо Вам звернутись за правовою допомогою радимо до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Щоб у майбутньому уникнути не законних рішень суду та неправомірних дій з боку третіх осіб.
Автор: Вячеслав, Київ2014-12-09 14:31:10
Подскажите, пожалуйста, порядок снятия с регистрации (выписки) лица, которое не является собственником квартиры.
Снятие с регистрации лица, которое не проживает и не является собственником квартиры,согласно ст. 156 Жилищного кодекса Украины и Закона Украины "О свободе передвижения и свободный выбор места проживания в Украине" возможно в таких случаях:
- подачи письменного заявления (паспортисту ЖЕКа, имиграционной службы) владельца (владельцев) жилья;
- при подачи письменного заявленя лица, которое собирается сняться с регистрации;
- признании лица, безвисти пропавшим или умершим (через суд);
- смерти лица;
- снятия с регистрации за решением суда, в принудительном порядке через Имиграционную службу. (В этом случаи иск могут подавать лишь владельцы жилья).
Автор: Оля, Львів2015-01-08 14:27:12
Доброго дня, моя мама ше не приватизувала коперативну квартиру після смерті баби,мама є єдиним спадкоємцем так як дітей у неї більше небуло а з чоловіком давно розвелася, я там прожила від народження але небула ніколи прописана зараз вона мене вигнала разом з дитиною якій півроку скажіт чи мала вона на це право з юридичної сторони і чи маю я якусь частку на цю квартиру.Дякую
Права виганяти вона не мала, оскільки також не є власницею даної квартири. Фактично балансоутримувачем даної квартири є кооператив, тому на даний час міг приймати рішення лише він через загальні збори та суд.
Якщо ж мама приватизує квартиру, тоді лише закон буде на її стороні.
Автор: Віталіна, Дніпропетровськ2015-01-17 15:44:35
Я власниця приватизованної квартири. За певних обставин тимчасово у мене проживала сім’я сина без прописки та реєстрації, чи мала право начальник жеку дати довідку моїй невістці без моєї участі в тому, що вона проживає у мене в квартирі.
Фактично мав право на підставі письмової заяви із обов'язковим зазначенням та засвідченнями підписами сусідів. Але така довідка не може вплинути на переоформлення права власності чи користування, а лише може допомогти виконати перерахунок по комунальним платежам за місцем реєстрації невістки.
Автор: Яна, Полтава2015-01-29 13:59:03
Добрый день. Моя мама является собственником 1/2 дома, хотим прописать к ней внука. Нужно ли разрешение соседа (владельца второй 1/2 дома)? Он там не живет.. У нас все отдельно. Спасибо
На реєстрацію у помешкання, потрібна письмова згода усіх власників.
Автор: Міщук Степан, Київ2015-03-02 10:08:51
У нічний час 23,00-1,00 з верху постійно бігає мала дитина. У мене маленька дитина ми практично не спимо. На неодноразові зауваження сусіди не реагують а просто закривають двері та ще й погрожують. Куди можна звернутися за допомогою і як написати скаргу. Дякую
Щодо відповіді на дане запитання, радимо ознайомитись із нашою статтею розміщеною в блогу "Захист Права" Порушення тиші.
Автор: Анастасия, Львів2015-03-02 15:35:09
Я купила нежитлове приміщення на технічному поверсі 9ти поверхового будинку. ОСББ стверджуєщо приміщення було приватизоване незаконним чином.Приміщення було приватизоване директором будівельної компанії яка цей будинок зводила, через 2а місяці після створення осбб,При яких обставинах приватизація може бути незаконною? перед нашою купівлею усі документи перевірялись!!Після приватизаціі пройшов рік.
Щоб відповісти вірно на дане запитання потрібно:
- бачити установчі документи ОСББ;
- документи щодо приватизації нежитлового приміщення;
- пісмове підтвердження (рішення) балансоутримувача (міської ради) щодо передачі в приватну власніть, тощо.
Можете замовити платну послугу, надіславши сканкопії документів нам на електронну пошту.
Автор: Тетяна, Івано-Франківськ2015-03-12 11:06:50
Доброго дня! Після розлучення з чоловіком, офіційно по документах (є рішення суду) квартира поділена наполовину (1/2 належить мені і 1/2 йому). Останні 8 років в квартирі проживаємо я і наш син (12 років). Чоловік офіційно прописаний. Комунальні послуги я платила завжди за всю площу. Договора з комунальними підприємствами я перезаключила на своє ім"я. Зараз (з підвищенням комунальних тарифів) виникла можливість (по моїх доходах) отримати субсидію. Але прописаний чоловік, який ніколи не платив аліментів і нам ніяк не допомогає матеріально. Про його місцезнаходження і його доходи я нічого не знаю. Переживаю, що мені відмовлять в отриманні субсідії. Чи можу я виписати чоловіка примусово? І в чому заключається ця процедура? Дякую за відповідь.
У Вашому випадку виходом із даної ситуації є розподіл лицьових рахунків або зняття з реєстрації через рішення суду.
Автор: Сергій, Полтава2015-05-15 23:56:50
Проживаємо сім’єю в гуртожитку Гадяцького училища культури,який є в комунальній власності.Чи маю я право на приватизацію свого помешкання в цьому гуртожитку? Для довідки:гуртожиток знаходиться на балансі Полтавської обласної ради,яка згоди на приватизацію не дає.
Оскільки Ваш гуртожиток відноситься до училища, то навряд обласна рада дасть згоду на приватизацію, оскільки, якщо надати згоду, то згодом не буде куди селити студентів.
Автор: Інна, Київ2015-06-23 11:34:11
Доброго дня!Ситуація наступна.В новобудову батько вклав 40 000 тис.верніше просто дав ці гроші сестрі, яка потім продовжувала платити кредит.Коли заїхали в квартиру, приписались батько, мати, я і сестра(вона і є власником), квартира на 100 квадратів. зараз тато в розлученні з мамою, але ще приписаний там, мене вигнали з цієх квартири і здали в оренду. Грошей я ніяких не отримую.Сестра не спілкується і мама повністю під її впливом. Скажіть будь-ласка, моє право на цю квартиру? Чи можу я притендувати на свою частку(в разі чого-тато віддає частину свою мені)на основі якого Закону я можу притендувати на всою частину?Дякую
Можемо Вам відповісти наступне: якщо Ви самі сказали, що сестра є власником квартири, то на неї розповсюджуються норми Цивільного кодексу України (далі –ЦК України), щодо права власності. Так, згідно ч. 1,2 ст. 319 ЦК України власник може користуватися, володіти та розпоряджатися своїм майном на свій розсуд, вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону, в тому числі здавати в оренду.
Тому не зовсім зрозуміло на підставі чого, Ви вважаєте, що маєте право на частку у будинку…
Реєстрація не дає права власності, али право на проживання (користування), але і цим не тіштесь, сестра, як один і повноправний власник, за своїм рішенням може виписати усіх.
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>