“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Земельні питання

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Яна, Одеса2013-03-27 19:52:20
Що робити, якщо в рішенні сільської ради про надання земельної ділянки, вказане не правильно призвіще?
Зверніться із відповідною заявою про виправлення описки в рішенні сільської ради.
Автор: Тетяна Олегівна, Київ2014-10-24 18:15:11
Доброго часу доби. Підкажіть, будь ласка, якщо температура в квартирі на опалювальний період не відповідає гігієнічним (відповідним житлово- комунальним) нормам. Чи зобов’язаний мешканець цього житла сплачувати за неякісну послугу. (Житло не приватизоване). Чи потрібно подавати до суду скаргу в даному випадку?
Якщо температура не відповідає встановленим санітраниним нормам.
То для того, щоб не сплачувати за не якісні послуги потрібно спочатку задокументувати факт надання не якісних послуг. Тобто, викликати комісію із районної ради, санепідемстанції, національної комісії, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг.
Автор: Вадим, Житомир2014-11-12 17:05:16
25.05.13 подав заяву на отримання земельної ділянки на території міста. Документи відповідали нормам та пройшли всі перевірки. Тому я отримав лист про те, що моя заява передана на розгляд в міську раду, а рішення по ній буде прийнято на сесії міської ради. Далі почались 1.5 років митарств. Питання то не виносилось на розгляд сесії, то було зняте з розгляду (є підтверджуючі це відповіді на мої інформаційні запити). Так тривало доти, доки я не подав до суду адмін позов з проханням зобовязати міську раду прийняти відповідне рішення. Суд призначили, відповідач не зявився. За 2 дні до судового засідання я дізнався, що по моїй заяві рішення прийнято на останній сесії міської ради. В наданні ділянки відмовили з обгрунтування: "Зазначена земельна ділянка передана в користування". Цікавим є те, що я переглянув всі доступні рішення міської ради і не знайшов там жодної згадки про передачу земельної ділянки комусь. До того ж, у мене є відповідь на запит з міськради про те, що дана ділянка не передавалась у власність протягом 13, 14 років.
Судове засідання перенесли на місяць у звязку з необхідністю витребувати витяг з рішення сесіії по моїй заяві.
Питання:
1) Чи продовжувати мені наполягати на розгляді справи чи припиняти якимось чином розгляд справи адже фактично мою вимогу виконали - заяву розглянули і відмовили?
2) Які наслідки припинення розгляду справи для мене? Тобто чи зможу я в майбутньому позиватись до міської ради з подібним позовом?
3) Що робити з незрозумілою схемою передачі комусь ділянки? Адже спочатку мене просто ігнорували довгий час, а потім раптом виявилось, що ділянка вже чиясь і чому відповідна комісія не відмовила одразу, якщо, припустимо, ділянка була у власності на момент заяви. На даний момент мною зроблений інформаційний запит в міськраду про те, коли, на якій підставі комусь передана ділянка на яку я претендував.
Відповідь на дане питання було надано 15.11.2014 року, за допомогою послуги письмової консультації (платної)
Замовник, вищезазначеної платної консультації не виявив бажання щодо розміщення відповіді в даному розділі.
Автор: Ірина, Київ2014-11-20 14:25:25
Добрый день,

Хочу получить консультацию по следующему вопросу. Около 15 лет пользуюсь 2-мя участками в садовом товариществе, которые расположены рядом, имеют общую площадь 0.10 га. В 2012 году получила разрешение на изготовление технической документации, чтобы эти участки приватизировать. Но не успела довести дело до конца т.к. в 2013 году вышли новые законы или указы и теперь все надо начинать сначала и разрешение недействительно. Месяц назад подала заявление в Держ. зем. агентство, на что через месяц получила ответ, что я не могу на себя приватизировать эти два участка по одному назначению - ведение садоводничества. А т.к. в садовом товариществе другое назначение не используется, мне посоветовали один участок оформить на какого-то родственика или менять Ген. план садового товарищества. Все ли правильно мне сказали? Может есть еще какой-то выход из создавшейся ситуации, чтобы я оформила участки только на себя? Реально ли поменять ген. план садового товарищества, какие сроки и примерная стоимость? Или в это лучше не ввязываться?
Відповідь на дане запитання було надіслано 22.11.2014 о 11:00 год. на електронну адресу замовника інформації, за допомогою замовленої платної онлайн послуги.
Внесення даної відповіді в рубрику "безкоштовної консультації на сайті" "Захист Права", замовник інформації не виявив бажання.
Автор: Наталія, Рівне2014-12-28 20:25:12
Доброго дня, у нашій родині виникла така ситуація: приблизно 30 років тому померли прадід та прабаба, після себе лишили будинок, яктй у спадок по закону прийнятим ніким з дітей не був. Згодом будинок було знесено, лишилась лише земля, яка використовувалася як огородина. Прямими спадкоємцями даної землі були рідний брат та сестра. Торік сестра померла, лишився лише брат. Документи на спадщину знову ніхто не оформляв. Цього року син померлої сестри продав земельну ділянку без дозволу свого рідного дядька, який являється єдиним прямим спадкоємцем, більш того повідомив, що перед продажею право власності оформив на себе. Допоможіть будь-ласка у вирішенні данної ситуації. Чи можна на разі прийняти спадщину і як оспорити продажу ділянки. Дякую!
Вам потрібно усе буде доводити лише через суд. Щоб говорити про Ваші шанси на виграш справи, потрібно бачити документи, які можуть бути доказами по даній справі.
За правовою допомогою радимо звернутись до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Автор: Мирослав, Хмельницький2015-01-07 09:08:53
Доброго дня, підскажіть будь-ласка як переоформити земельний пай мого діда,який помер 15 років тому. При цьому, його дружина ( моя бабушка ), не в змозі самомстійно дістатися до місця реєстрації земельного паю ( 250 км.) Але готова надати письмову розписку чи виписку. Які для цього з собою необхідно мати документи. Буду дуже вдячний за відповідь, якщо можна на електрону пошту.
Нехай бабця оформить нотаріальну довіреність (також попросіть відразу нотаріальну копію в придачу) на Вас із правом оформлення (переоформлення) земельної ділянки (паю). Тоді, Ви самі зможете переоформити пай, його оренду, тощо.
Автор: Олег, Кіровоград2015-01-13 10:32:26
доброго дня. У моіх батьків закінчується договорі аренди земельного паю 15.03.2015 р. ми хочемо забрати земельний пай , щоб особисто його обробляти 2* 4,9га. В який термін до закінчення договору аренди потрібно написати заяву ?
На дане запитання було замовлено платну послугу щодо надання відповіді.
Оскільки клієнт не заперечує щодо розміщення платної відповіді на на сайті "Захист Права" ми її розміщуємо:
"Спочатку слід зазначити, що оренда землі регулюється ст. ст. 93, 124, 141 Земельного кодексу України та Законом України "Про оренду землі".
Тому, у відповідності до вищезазначених Законів, Вам потрібно повідомити орендаря про розірвання договору у письмовій формі до оброблення (засівання землі), тобто чим раніше тим краще, але не пізніше 1 місяця. Письмове повідомлення про розірвання договору оренди землі (паю) потрібно передати під особистий підпис особі орендарю, який зазначений у договорі оренди, та надіслати другу копію даного повідомлення цінним листом із повідомленням на адресу зазначену у самому договорі."
Автор: Олександр, Київ2015-01-13 19:52:22
Добрый день! Купил дом в селе, с полностью оформленными документами,Кадастровый номер,план подписями соседей и их паспортными данными! через 2 месяца после покупки один из соседей предьявил претензии, на 2 метра моего участка, так как ему по его гос.акту их не хватает. в Период моего отсутсвия он захватил эту территорию! Обращение в сельсовет не дает результата,не смотря на очевидность разрешения спора в мою пользу: Я имею четкий кадастровый план,план зем. участка с которого видно что спорная часть принадлежит именно мне, свидетельства бывшей хозяйки! Тем неменее 1 решение с/с "накладывание участков" А так как я написал повторное заявление на измерение конкретно моего участка,председатель "решил проблему" тем что подвинул второго соседа на безхозный участок!В результате: 2 решение уже гласило накладывания нет что проблемы нет!Это при том что кадастровый план незыблем! В этот раз мы со вторым соседом написали колективное заявление на возобновление наших участков, на которое сельсовет не отреагировал! Вопрос: куда конкретно обращаться с жалобой на действия комиссии и конкретно председателя сельсовета? 2 Есть ли возможность решить в свою пользу без обращения в суд,так как я имею согласительную подпись соседа с которым у меня спор
На дане питання замовлено платну письмову юридичну послугу.
Автор: Василь, Івано-Франківськ2015-05-14 20:02:49
Доброго дня. Винекла ситуація по водному об’єкту(ставка) який знаходиться на території сільської ради. Зараз даний об’єкт не знаходиться в оренді. Хотів спитати чи мають право громадяни даного населеного пункту закріпити даний ставок як власність сільської ради і використовувати його в риболовних цілях з неможливістю подальшої приватизації без згоди громади?
Яким чином оформити заяву в сіль раді від громадян даного населеного пункту, і до кого звернутись з поданням даної заяви. Буду вдячний за будь яку інформацію.
По Вашому питанню, перше, що хочеться зазначити, так це те, що існує ст. 52 Водного кодексу України, де в деяких пунктах зазначається, що орендарі водного об'єкта зобов'язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство тощо). Тобто, в принципі навіть якщо і буде оренда знову, у Вас буде підстава вимагати рибалити на даній водоймі.
Ну а що стосується передачі водойми на відання громадян, то можливо Вам потрібно створити громадське обєднання (далі – ГО) (без мети отримання прибутку) із Статутом юридичної особи, адже таке ГО може набувати певна майно у володіння, власність, згідно ч. 2 ст. 21, ст. 24 ЗУ «Про громадські обєднання».
Тобто, спочатку створення ГО, а потім звернення до сільради з проханням про передачу у користування водойми ГО.
Автор: Ярослав, Черкаси2015-05-20 13:55:19
Під ведення фермерського господарства була виділена і зареєстрована земельна ділянка громадянин отримавши витяг про реєстрацію даної земельної ділянки на слідуючий день передає її в суборенду не створивши фермерського господарства по ясніть чи законно це?якщо ні то по яким статтям закону
Суборенда земельної ділянки, відповідно до ст. 8 ЗУ «Про оренду землі», визначається як передача орендарем орендованої земельної ділянки без зміни цільового призначення, якщо таке право визначено договором оренди і обов’язково за письмовою згодою орендодавця. Тобто, в даному випадку визначальним є той договір оренди, на підставі якого земельна ділянка була взята в оренду. Якщо в ньому право на суборенду прописане і орендодавець погодився на це, то орендар має право передати землю в суборенду, це законно. Але потрібно розуміти, що згідно ч. 2, 3 ст. 8 Закону договір суборенди може бути укладений лише на той строк, не більший ніж зазначений у договорі оренди і на тих самих умовах.
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>