“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Земельні питання

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Лілія, Львів2012-08-30 10:44:24
Доброго дня.

Дуже прошу проконсультувати мене по такому питанню.

Дуже хочеться мати свій ОКРЕМИЙ будинок, тому ми з чоловіком плануємо його побудувати. Є непогане місце поблизу хати його батьків, куди ми вже почали звозити матеріали (зараз там город - земля приватизована).

Але виникає багато незрозумілого, тому прошу, щоб Ви мені допомогли вказавши порядок: що за чим робити.

Хата і земельна ділянка приватизована на чоловікову бабцю, яка померла 19 вересня минулого року. Зараз у хаті живе її чоловік, син з невісткою(мама і тато мого чоловіка), мій чоловік, я і мій дворічний син (але прописана я з сином в іншому місці). Крім того бабця мала ще доньку, яка живе окремо і в нотаріуса підписала відмову від спадщини.

Як краще зробити так, щоб частина города (приватизованого на бабцю) стала "планом під забудову", оформленим на мого чоловіка? І які документи потрібно зібрати для початку будівництва?

Все, що у мене є - це проект будинку, намальований мною з консультаціями архітектора. Будувати будемо своїми силами, щоб дешевше вийшло. Оскільки коштів обмаль, прошу порадити найменш затратний спосіб оформлення документів.

Наперед дякую за відповідь.
Краще зверніться із заявою до сільського голови про прийняття рішення щодо виділення земельної ділянки під забудову. Щоб уникнути проблем із родичами та владою в майбутньому.
Автор: Анна, Хмельницький2012-08-30 11:26:57
ДОБРОГО ДНЯ! СКАЖІТТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ ПОВИННІ ПРИЙТИ ЗЕМЛОМІРИ ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ ДІЛЯНКИ, І ЧИ Я ЗАБОВ"ЯЗАНА ІХ ПРИВОЗИТИ, ЯК МЕНІ СКАЗАЛИ. ДЯКУЮ!
Землеміри повинні виїжджати на місце самі, протягом місяця повинна бути відповідь або проведені дії з боку місцевої влади.
Автор: Коваоь Оксана, Київ2012-09-17 20:52:19
Я маю державний акт на землю, уже пару років згідно договору здаю в оренду ТОВ-ІнтерАгроінвест. Влітку 21012 року відмовилось надалі арендувати цю ділянку посилаючись на те, що цю землю сільрада передала іншому інвестору, а мені пай (землю) виділила в іншому місці не удобному для мене.ТОВ відмовляється виплатити мені арендну плату, хоч договір діє до 2014 року, і який ТОВ розірвало в односторонньму порядку.
Все це було зроблено без мого відома з моєю приватною власністю. На моє звернення в сільраду ніяких рвшень чи чиїхось розпоряджень по цій дії мені не надають.
Прошу вас допомогти мені в розясненні цієї ситуації, куди мені звертатись?Хто зможе допомогти?
Вам потрібно подати повідомлення про злочин до Генеральної прокуратури, але звісно ж перед цим дотриматись ряд формальностей у вищі інстанції подавши скарги та звернутись офіційно до орендаря.
За юридичною допомогою звертайтесь до наших фахівців по телефонам на сайті Об'єднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Любовь , Київ2012-11-07 12:51:48
Мене звати Люба. Проживаю у м.Києві.
Більше трьох років тому ми з чоловіком купили земелну ділянку, на якій стоїть старенький глиняний будиночок (Макарівський район, 35 км від міста).
Договір купівлі-продажу на землю нотаріус оформила окремо, на будинок теж окремо. Колишня господарка наших теперішніх володінь купила це у своєї сестри, яка отримала все це у спадок від батька. Багато років вона проживає у Литві (виїхала ще за житяі батька). Тепер вона з"явилася і подала до Макарівського суду позив про визнання договору купівлі-продажу будинку (не землі) недійсним між нами і сестрою, яка купила у неї спадщину. Велика ймовірність, що договір між сестрами підроблений. Громадянка Литви затверджує, що у 1990 році вона не приїзжала до України, а її підпис підроблено. Хоча та жінка, яка продала нам ділянку із будиночком, землю приватизувала і отримала державний акт на право власності на основі договору купівлі продажу. В позовній заяві сказано, що всі документи на право власності (свідотство про отримання спадщини) громадянка Литви загубила. Друге засідання суду відбудеться на наступній неділі, куди запрошується як свідок секрктар виконкому сільської ради, яка засвідчувала договір куплі продажу будинку у 1990 році між сестрами.
Проясніть, будь ласка, нам з чоловіком ситуацію: чи дійсно суд може визнати договір купівлі-продажу будинку недійсним? Але ж будинок стоіть на нашій землі. Що нам робити?

Не зрозуміло чому Ви не звернетесь за допомогою до юриста чи адвоката? Не надійтесь на справедливість суду дзвоніть терміново 067 917-85-56
Автор: Рома, Полтава2012-11-25 00:09:04
а что делать если отец и мать умерли когда я был маленький, и рос в интернате у меня остался сертификат на земельний пай од отца. Что мне с ним делать если нет не завещания ничего. Я могу его переоформить на себя?
Пай можна переоформити через сiльську раду, у вiданнi якої знаходиться пай.
Автор: Ксенія, Черкаси2012-11-26 18:59:35
Влітку купили частину будинку із земельною ділянкою 10 соток(неприватизована є кадастровий номер),вся ділянка біля будинку 13 соток,тепер подаючи документи на приватизацію землі повідомляють, що всі 10 соток приватизувати неможливо лише 5 соток посилаються на ст.120 ЗКУ п.4.Виникає питання більше 10 років користувались цією ділянкою побудовано гараж літню кухня,претензій з боку сусіда немає.Існує маса прикладів коли продаються,приватизуються частини будинків з непропорційними ділянками.Як бути,що робити ?
Якщо Ви купили 1/2 частину будинку, то пренедуєте на пропорційну частину земельної ділянки. Але слід не забувати про норми в населених пунктах:
-для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
-для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
- для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара (ст. 121 ЗК України).
Автор: Юрій, Київ2012-12-01 02:02:07
Доброго дня.
Моя баба в 2009році вирішила розділити свій маєток між мною (внуком) і своїм сином тобто моїм дядьком. На дядька баба переписала свій пай 2га. землі. На мене баба оформила будинок по договору даруванні в 2009р. у державного нотаріуса. Всі документи на будинок законно оформлені в БТІ на мене, до будинку належить 25соток землі, яку я на сьогоднішній день ще не приватизував. У мене є на руках рішення сільської ради в передання мені в користуванні цих 25соток для приватизації, також є підписи сусідів, що не мають до мене претензій територіальних, та ще деякі справки, але всі вони за 2009рік. В цьому ж 2009р. після розподілу і оформленні спадщини під час важкої хвороби померла моя мама (тобто рідна сестра мого дяді). З того моменту мій дядя постійно на мене кричить, ображає, почав мені виказувати що я «ЗАГАРБАВ СОБІ ХАТУ». А в листопаді 2012р. мені позвонила голова сільської ради (яка є близькою знайомою мого дяді) із криками та погрозами, що я «ЗАГАРБАВ СОБІ ХАТУ» що відбере від мене цю землю і що не приватизує мені її, тобто не дасть мені більше ніяких дозволів для приватизації а навпаки через суд відбере. А ще згадала що я не платив податок на землю 3 роки. Податок я дійсно не платив бо не знав про нього, мені не приходило ніяке повідомлення про цей податок на землю ні від податкової, ні від сільської ради. Податок я б звісно платив. Як мені тепер бути, я хочу приватизувати свою землю, але не знаю як поступати, бо з боку свого дяді та голови сільскої ради постійно чую у свій бік тільки погрози, зневагу та виказування про те що я загарбав собі хату. Підскажіть які є в мене законні права а які у сільської ради. Будь-ласка допоможіть. Щиро дякую. Юрій.
Юрію Вам потрібно під'їхати до нас в офіс на консультацію. Із собою візміть:
- копію договору дарування на будинок;
- рішення сільської ради, про передачу земельної ділянки у користування;
- копію паспорта чи будь-якого іншого документа бабусі;
- копію Вашого паспорта;
- копію акту щодо погодження меж із сусідами;
- копію свідоцтва про народження (Вашого);
- копію свідоцтва про народження Вашої мами.
Вважаємо, що зможемо зарадити у Вашій ситуації, визнаєм право власності на земельну ділянку.
Автор: тетяна, Миколаїв2012-12-05 11:55:42
Я власник земельної частки (паю), уклала договір оренди на земельну частку (пай) з орендарем на 10 років (з 2008 до 2018рр). У мене з*явилася змога обробляти свою земельну частку (пай) самостійно, тому звернулася до орендаря з проханням розірвання договору за згодою сторій, на що отримала відмову. Чи можливе розірвання угоди у судовому порядку, якщо орендар не порушував умов договору?
Розірвання договору можливе в судовому порядку, так-як ви є власником паю. Звісно ж не малу роль відіграють умови договору, порядок його оформлення.

Можливий аналіз договору оренди з нашого боку, написання позову, звісно ж не безкоштовно. За детальною інформацією звертайтесь телефонами вказаними в розділі "Контакти" Адвокатського об'єднання "Захист Права"
Автор: Руслан, Черкаси2012-12-12 12:26:59
Доброго дня!
Моя мама намагається оформити земельну ділянку розміром близько 1,5га, яку залишила по заповіту свекруха. Після нелегкого збирання всих паперів і їх оформлення у справу, черга дійшла до останньої інстанції у цьому замкнутому крузі - Чорнобаївського районного відділу земельних ресурсів (не впевнений чи коректно його назвав). В даній інстанції справа знаходиться вже більше півтора року. Кожному візиту до якої, передує діставання у райцентер і багатогодинне очікування у черзі. А результат завжди подібний попередньому: зайдіть післязавтра; зверніться вже в наступному місяці, занесіть у двері напроти; у справочки закінчився термін дії - придбайте нову; підійдіть після двадцятого; занесіть прямо по коридору і наліво; ми збираємося у відпустку і нічого не робимо; у справочки закінчився термін дії - придбайте нову; були свята - ми нічого не встигли; прийдіть у понеділок; занесіть у двері напроти; прийдіть у п"ятницю; у п"ятницю ми з цим не працюємо - зверніться зпонеділка; у справочки закінчився термін дії - придбайте нову. Це далеко не повний перелік отримуваних відповідей і кожна з них не моя видумка. Сьогодні в черговій раз було почуто: "Прийдіть після двадцятого", і це після того, як в цей понеділок було сказано: "Зайдіть післязавтра". Хоча я й проходжу військову службу далеко від мами, проте навіть в мене вже не витримують нерви чути у телефон мамин плач, після прийому цих "важливих посадових осіб".
Тож підскажіть, будь ласка, якщо можна, в чому тут може бути справа (враховуючи те, що з їхніх же слів всі потрібні папери зібрані)? Якщо вони хочуть грошей, то чому не кажуть у "які двері напроти" і скільки занести? Якщо ж потрібно звернутися в "інші двері", то підскажіть хто може перевірити "плідну" працю посадових осіб таких відділів та допомогти їм у "боротьбі" з чотирьма папірцями і що для цього потрібно зробити звичайній людині? Простіше кажучи, у кого просити про допомогу?
Завчасно дякую за допомогу та розуміння!
Справа може бути в корупції, можливо хтось чекає на хабаря.
Автор: Сергій, Вінниця2013-03-25 13:38:01
Здравствуйте!скажите пожалуйста чи можна давать дарствину на землю? чужій людині?
Договор дарения может быть оформлен на любое лицо, которое имеет полную дееспособность и имеет паспорт.
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>