“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Земельні питання

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Владимир, Дніпропетровськ2011-09-23 11:25:22
Добрый день!
У меня есть участок приватизированный в садоводстве.
Садоводство берет деньги за дежурство , за отработку и говорят, что если не платить эти взносы то реншением правления могут отобрать государственный акт на землю.
(так как дежурство тое сть охранга не к чему не приводит так же воруют я хотел отказаться от таких взносов) . Может ли правление отобрать в этом случае приватизированный участок?
С уважением Владимир Соколов
Отобрать Акт на землю или признать может лишь тот кто его выдавал.
Профессиональная консультация адвоката, подготовка исковых заявлений и жалоб, защита интересов клиента в суде. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Євген, Київ2011-10-02 08:14:59
Добрий день! Моя дружина отримала спадщину у вигляді дачної ділянки. Нотаріу с відміткою а Держакті на землю відправила її на Дегтярівську 51 в Держкомстат, та її перенаправили в філію на вул. Народного ополчення 3. Для зміни власника земельної ділянки вони почали вимагати технічний паспорт на ділянку, і за його оформленя потрібно заплптити 4000 грн, мотивуючи це тим що у нас акт на землю зразка до 2004. При цьому в базі у них вже є і кадастровий номер і план ділянки і т.п. Поки ми не отримаємо в них техпаспорт на ділянку і новий держакт на землю вони відмовляються ставити відмітку що моя дружина стала власницею ділянки. Чи правомірні їх дії?
Філія Держкомстату не права, тому Вам потрібно діяти лише в правовому полі. Подати відповідну заяву, отримати на неї вмотивовану відповідь, і якщо остання не влаштує оскаржити через вищі органи та суд.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Віра Федорівна, Київ2011-10-04 12:11:26
Акт приватизації земельної ділянки виданий в 2009році.
Погодження меж з сусідами не було.На той час робили акти без погодження.
На підставі яких наказів чи рішень дозволялось виготовляти Акти без підписів?
Ні на той час, ні зараз жодним нормативним документом не дозволялось проводити приватизацію земельної ділянки без плану із чітко встановленою межею. А даний план, який встановлює межі не може бути виготовлено без погодження меж із сусідами суміжних ділянок. Якщо такі порушення були допущені, зверніться із відповідною заявою до відділу земельних ресурсів за місцем знаходження земельної ділянки та органу, що видавав державний акт щодо усунення помилок і порушень. Якщо від вищезазначених органів надійде відповідь, яка буде порушувати Ваші права чи законні інтереси, або третьої сторони, то маєте право на звернення із відповідним позовом до суду.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: Андрій, Тернопіль2011-10-19 09:51:11
Добрий день!
Скажіть будь-ласка, я хочу купити старий будинок в селі, біля будинку маленький сад і город 40 сотих. Але все це не приватезовано. Як можна законно здійснити купівлю-продаж цієї землі? Можливо як даровизну?
Лише через Рішення сільської Ради, і за письмовою згодою спадкоємців.
Адвокат по цивільним та господарським справам. Юридичні консультації при оформленні спадщини, приватизації та оренди землі, майнових спорів, штрафів і т.д.
Автор: Александр, Київ2011-11-16 13:05:20
Добрий день!
У мене є земельний пай який був самовільно захопленій і спаханий без заключеняя жодних орендних договорів. Що мені робити????
Зверніться за допомогою до хорошого юриста, але не забувайте, хороший фахівець дорого коштує.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Евген, Запоріжжя2011-12-15 12:57:11
Хочу отримати в строкове платне користування (оренду) земельну ділянку розташовану в межах населеного пункту с.Григорівка, Пологівського району, Запорізької області для ведення особистого селянського господарства.
Куди і зякою заявою потрібно звернутись?
Зверніться із відповідною заявою до сільської ради та до Голови районної ради щодо прийняття рішення про виділення земельної ділянки під довгострокову оренду на 49 років.
Послуги юриста, адвоката, арбітражного керуючого в Київському регіоні. Детальнішу інформацію дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Христина, Івано-Франківськ2012-01-13 22:31:11
в нас є два плани вкупі,один акт приватизації на мого тата,а другий на тата матері,який з нами не живе,а живе окремо .Дідо помер ще в 2007р. і на дідовому плані побудована наша хата.право власність на хату є на моєму татові.Що потрібно аби переоформити документи на мене або мою маму(враховуючи що мама матері ще жива,тобто моя баба).чи може мій тато переоформити документи на землю на себе?
Зверніться із відповідною заявою до сільської ради (місцевої ради/ відділу земельних ресурсів, якщо такий орган є) за територіальністю. У випадку письмової відмови, за захистом свої прав та законних інтересів маєте право звертатись із позовною заявою до місцевого суду і там відстоювати свою правову позицію. Але не забувайте, що лише письмову відмову відповідних профілюючих органів потрібно долучити до позову, як доказ предмету спору по даному питанню.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Алеся, Суми2012-01-22 21:58:21
Здравствуйте. Есть участок на котором никто не проживает ( умерли и наследников нет). Как я могу его приобрести, что для этого надо.
Обратитесь сельсовет (райраду) которой автоматически перешла эта земля из заявлением о принятии решения выдачи ее Вам. Но тут может быть много но. А именно, чтобы когда Вы о ней напомните ее не оформил ктото другой или не получил какойто родственник.
Услуги юриста, адвоката, арбитражного управляющего в Киевском регионе. Подробности см. на странице юридические услуги
Автор: Андрій Мурашкін, Луцьк2012-01-23 14:41:04
Шановні юристконсультанти.

Звертаюсь о вас з таким питанням. В березні 2011 року я придбав будинок в селі. Земельні ділянки які відносилися до даного господарства (25 сот. біля будинку + 35 сот. в полі) на момент купівлі будинку не були приватизовані. В даний момент я зайнявся приватизацією і виникло питання в райуправлінні ДЗК, щодо виготовлення документів на землевідвід (на 35 соток). При тому, що даною ділянкою 35 соток попередні господарі користувались в с-г цілях більше 30 років. Питання в тому чи правомірно ДЗК вимагає виготовляти документацію на землевідвід на 35 соток. (Так як це дадаткові суттєві витрати для мене)
Ці проплати будуть правомірними, ящо вони вимагаються в межах і розмірах визначених законодавством про ставки державного мита та послуг землевпорядних організацій. Вимагайте, на підставі чого і чому саме стільки Ви повинні сплатити. Попереджаємо, що сплата здійснюється на розрахунковий рахунок через банківську установу з призначенням платежу (державне мито або за послуги такої то установи чи організації).
Юридичні консультації в оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки (паю).
Автор: Галина, Львів2012-01-25 10:50:57
у нас з сусідом виникла проблема у вирішення межі земельної ділянки. Я зверталася в сільські раду про перезаміри земельної ділянки, в управління Держкомзему в районі, в суд, але ніяких замірі не було вчинено. Сусід збільшив собі земельну ділянку за рахунок дороги загального вжитку, на томість я втратила. Але суд не звернув на це уваги. Коли я звернулася в сільську раду про перезаміри,відповідь була:"Нічого не доб"єтися, огорожу сусід знімати не буде і тому буде так як є". Прошу Вас порадьде, що мені робити і куди звернутися з яким поставленим правильно питанням (в письмовій заяві) про правдиві перезаміри моєї належної частини землі
Коли Ви звертались із позовною заявою в суд, то скоріш за все вона була безграмотною, так-як під час таких позовів заявляється судово-технічна експертиза. Яка повинна встановити розмір земельних ділянок та межі, чи відповідають вони правоустановлюючим документам.
Тому пишіть заяву до сільської ради про призначення комісії по визначенню точок межових знаків Вашої ділянки та суміжних ділянок. Також можете звернутись із відповідною скаргою до Прокуратури.
Послуги юриста, адвоката, арбітражного керуючого в Київському регіоні. Детальнішу інформацію дивіться на сторінці юридичні послуги
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>