“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Земельні питання

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Надія, Київ2011-07-18 22:40:09
Держакт на земельну ділянку, виданий на особу А, має двох співвласників (А та Б). Одна особа померла (Б). Як переоформити право власності особі А. Чи потрібно знову виготовляти новий акт, або тільки проставити відмітку про перехід права власності? Дякую за відповідь
Вистачить лише відмітки із печаттю землевпорядної організації, що видавала державний акт на землю.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: величко олександр, Київ2011-07-28 23:00:05
Добрий день. Маю питання щодо одержання земельної ділянкки із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених змельним Кодексом.Які потрібні документи для отримання земельної ділянки, куди звертатись!порадьте будь-ласка!!!
ДЯКУЮ!!!!!!!!!
З цим питанням Вам краще звернутись до Районної адміністрації за місцем реєстрації. У холі адміністрації буває вивішують порядок оформлення та перелік документів.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Игорь, Донецьк2011-08-01 17:25:50
Здравствуйте! У меня есть наследство, дом и земли 6 соток по документам, но в реальности земельный участок составляет 13 соток. Эту землю моя семья обрабатывала с 1954 года. Я хотел приватизировать дополнительно эти 7 соток, но новые соседи,(которые только что приобрели дом с 6 сотками) смежного земельного участка не согласовывают акт согласования границ участков и тоже претендуют на эти лишние сотки. Как в этом случае решается спор? Соседи уже пытались сломать мой забор и передвинуть его на 5 м в глубь моего участка. Что мне делать, как узаконить землю?
Подать заявление до районной рады о принятии решения о выдилении в часную собственность этого земельного участка. Или вопрос решать из соседями через отдел земельных ресурсов или через суд.
Подготовка исковых заявлений в хозяйственный и административный суд. Предоставление юридических консультаций при оформлении договора аренды и субаренды земельного участка. Стоимость и перечень юридических услуг юристов "Защита права" на странице юридических услуг
Автор: Ірина, Луцьк2011-08-03 22:24:43
Добрий день! Моя квартира знаходиться в триквартирному будинку. Я отримала у власність земельну ділянку на яку є державний акт. На етапі розробки техдокументації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчує право на земельну було погоджено схему розподілу, яка перебувала у спільному користування мешканців квартир будинку. Але сусідка самовільно звела огорожу на частині належної мені ділянки. Я подала в суд з позовом про усунення перешкод в користуванні зем.ділянкою. Суд на попередньому слуханні дав час дійти якоїсь згоди. Сусіди мені запропонували зайняту ними земділянку обміняти на рівноцінну але в іншій стороні (тому що їх ділянка після розподілу складається з двох частин). Питання: Чи можливо зробити таку заміну і які для цього треба зробити дії. Проектна організація погодилась переродити схему розподілу, але чи це правоміро. І якщо ми скасуємо держ акти чи видадуть нам нові? Пыдкажыть будь-ласка, бо скоро суд, а я не знаю що мены робити.
Після скасування державних актів Вам навряд видадуть нові, адже коли кожен буде проводити заміну чи обмін, то хаосу не оминути. Тому, вважаємо, що відділ земельних ресурсів на таке не піде.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: alex, Київ2011-08-04 11:02:35
Доброго дня! Скажіть, яким чином відбувається відчуження земель авіаційного транспорту (аеропотів тощо), яке знаходиться в дежравній чи комунальній власності? Якими законами або постановами це регламентується?
Відчуження не відбувається. Рішенням відповідної Ради за територіальністю надається у дострокову оренду на 49 років. А там уже інші механізми.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: Іван, Івано-Франківськ2011-08-04 16:20:33
Добрий день !
Мій син в 1995 рю отримав в спадок садибу. - 0,505 га землі.
В 1997 р. я отримав в сільраді акт на землю на померлу спадкодавцю, та переоформив документа в натаріуса на малолітнього сина.
Державний акт на право приватної власності на землю залишився на спадкодавці.Є квитанція про оплату спаткодавці за приватизацію землі.
Син досяг повноліття і вирішив переоформити Державний акт на себе.
Але сільський голова не хотіла погодити документи.
Ми звернулися до прокурора, сільський голова принесла другий примірник акта який зберігався в сільраді, но дата сесії стояла після смерті спадкодавці. Прокуратура відкрила кримінальну справу протів землевпорядника за підробку документів, Суд справу закрив за терміном скоїння злочину.
Ми окремо подали в суд.Суд тягнувся три роки. Сільський голова подала зустрічний позов щоб відмінити Державний акт на землю, як підроблений. Суд відмінив. Залишилася хата без землі.
Своїм рішенням суд зобовязує сільраду погодити звіт технічної токументації по земли згідно Закону.
Межові знаки сільрада не хоче встановити. Переоформити землю не можливо. Зверталися до прокурора. Він каже давайте в сільраду технічну документацію. А її не можно зробити бо не встановлені межові знаки. Фактично не має землі. Но в сільраді поземельних книгах є.
Сільрада здаючи документи в архів в 1997 р. складаючи списки селян яким було приватизовану землю, зробила полилку, пропустивши нашу спадкоємцю, сесією після її смерті.
Вина секритаря сільради , а ми 4 роки не можемо добитися правди.
Чи можно сільраду притягнути до відповідальності, та компенсувати ущерб за 4 роки.
Допоможіть ! ! ! Дайте безплатну пораду сім\’ї інвалідів.
Дякую ! ! !
Окрім усіх Ваших дій можете подати позовну заяву до суду про відшкодування матеріальної та моральної шкоди в наслідок злочинної недбалості сільською радою.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Оля, Івано-Франківськ2011-08-04 19:50:25
Добрий день.У мене винекла така проблема.Я викупила складське приміщення (договір купівлі та продаж)а всі дукуменнта збирала щоб отримати державний акт, коли мені 22 січня повинні були видати державний акт я приїхала а ДЗК сказало що акти невидають бо щось бракованітак що я і незрозуміла так і до цього часу вони мені неповернули ні ті документа що я збирала протягом довгого часу і оплачувала ні державного акту немає.Ось постає таке питання до вас.Що мені робити і куди звертатися.Дякую.
Спочатку зверніться із відповідною заявою на ім'я начальника ДЗК, якщо відповіді не отримаєте із скаргою до прокуратури, потім в суд. Але слід не забувати, що за всіма Вашими словами повинні мінімум бути копії підтверджувальних документів про сплату послуг, подачі відповідних екземплярів документів.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Оксана, Черкаси2011-08-04 22:37:40
У заповіті батько заповідав домоволодіння. Чи входить у домоволодіння земля наа якій воно розміщене, Це сільська місцевість
Звісно ж дім не висить у воздусі, тому земля, яка під фундаментом та на 2 м. від нього (для обслуговування) автоматично Ваша. Для приватизації земельної ділянки біля будинку потрібно звернутись (але лише після оформлення будинку на себе) до сільської ради із заявою щодо прийняття останньою рішення щодо передачі у приватно власність земельної ділянки.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Анна, Хмельницький2011-08-15 22:45:04
Добрий день. Порадьте що робити у наступній ситуації. Була куплена ділянка. Продавець перед продажем зробив кадастровий номер. За законами України для присвоєння кадастрового номеру необхідно обов’язково зробити заміри ділянки. Нам, на словах, продавець сказав, що заміри зроблені і межі відмічені. Але насправді цього зроблено не було. Таким чином виникла суперечка із сусідами. Ми звернулись у земельно-аграрний центр, де робили цей кадастровий номер. Вони сказали, що заміри ділянки і справді не проводились. Тоді яким чином був виданий кадастровий номер? Чи маємо ми право поскаржитись на цю організацію. У якій ДЕРЖАВНІЙ організації можна замовити заміри земельної ділянки? Дякую.
Можете подати позов на недобросовісного продавця.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Василь, Ужгород2011-08-16 14:30:20
на якій відстані від межі сусідньої земельної ділянки можна встановлювати паркан
Лише на межі визначені у відповідності до кадастрового плану та визначеної землеміром земельного відділу на місцевості.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>