“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Земельні питання

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Любов, Черкаси2011-06-30 22:49:35
В 2005 році ми з громадянським чоловіком придбали будинок, право власності на згаданий будинок набулив рівних частинах кожен. Чоловік маєправо власності на ще один будинок куплений набагато раніше. І відповідновикористане право на приватизацію земельної ділянки під житлове будівництво. Я ще не не використовувала свого права на безкоштовну приватизацію землі. Чи можна приватизувати земельну ділянку біля спільного будинку на одного з власників? Як правильно вийти з такої ситуації.
Даним право Ви можете скористуватись оформивши державний акт на земельну ділянку лише на себе. Всерівно у разі поділу майна, яке було набуте під час спільного шлюбу, частки дружини і чоловіка є рівними, якщо це прямо не передбачено двостороннім договором або контрактом.

Послуги юриста, юридичні послуги, послуги адвоката, адвокат, юрист Київ, ЗАХИСТ ПРАВА 221-55-41,(099) 436-21-72.
Автор: Ольга, Рівне2011-07-05 22:07:59
Добрий день! Я мешканка міста. Прописана та проживаю в квартирі з батьками, які є власниками даного житла. Нещодавно одружилась. Чи маю право отримати земельну ділянку безкоштовно під будівництво? Якщо так, то до кого звертатись (яку організацію, які потрібні документи?) Дану інформацію бачила по телевізору.
Зверніться до Районної ради за місцем реєстрації або там де Ви хочете побудувати житло, Вашу заяву повинні розглянути на сесії і прийняти відповідне рішення. Зразки заяв висять на стендах у кожній із рад.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: ліна, Рівне2011-07-06 13:28:32
Доброго дня.Які документи потрібні для продажу земельної ділянки і де їх можна отримати?
Спочатку слід зауважити, якщо мова іде про земельний пай, який сільськогосподарського призначення, то на землі сільськогосподарського призначення накладений мораторій. Щодо документів, які потрібні на земельну ділянку, то це Державний Акт, Рішення про виділення землі та витяг із кадастрового плану.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Сергій, Кіровоград2011-07-07 15:53:36
Я намагаюсь оформити земельну ділянку у власнисть, за межами населеного пункту на території сілької ради, для ведення особистого селянського господарства площею 2 га. , як громадянин України. На підставі статей 112, 119 ЗКУ. Звенувся в сільку раду з заявою, відповіді не отримав. Звенувся в адмістрацію та прокуратуру відповіді отримав, але вони мене невлаштовують. Відповіді додаю. З судом розібралися. З яким позовом мені звертатися до адміністративного суду. Зарані дуже вдячний
Доброго дня ! Звертайтеся з адміністративним позовом про вчинення дій органами місцевого самоврядування стосовно виділення Вам ділянки.

Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичні послуги.
Автор: Евгений, Київ2011-07-07 18:28:22
У меня такой вопрос к Вам, у меня дача на обуховской дороге, сосед хочет поставить между мной и его домом 2-х метровую дорожку и таким методом забрать у меня как минимум 1 метр земли! скажите, это законно? если нет, то как мне действовать?
Доброго дня! Дії Вашого сусіда незаконні. Увас є документи, які підтверджують Ваше право власності на земельну ділянку (план-схема). У разі вчинення дій сусідом, звертайтеся до суду задля врегулювання даного питання.

Адвокат по кримінальним, цивільним, сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(а)gmail.com.
Автор: Сергій, Кіровоград2011-07-07 19:08:53
Проконсультуйте бідь-ласка з такого питання. В селі є земельна ділянка, на якій побудовано будинок. Надана ділянка була сільською радою. Під час приватизації зіткнулися з тим, що сусідка заперечувала проти замірів. На межі моєї ділянки встановлено паркан (вже близько 20 років). По самій межі проходить канава для стоку дощових вод. Сусідка написала заяву на вилучення 0,02 га землі з її власності (для цієї ж канави). Чи законно сільська рада вилучила цю землю, і яким чином я можу безпроблемно приватизувати мою ділянку. (Якщо можливо дайте посилання на нормативно-правові акти). Дякую
Доброго дня! У Вашому випадку безпроблемно вирішити Ваше питання не вдасться. Вам необхідно подати позов до суду, в якому зазначити неправомірність вилучення у Вас земельної ділянки місцевим самоврядуванням. Підкріпіть дане Рішення та план Вашої земельної ділянки до адміністративного позову.

Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні.Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг, тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(а)gmail.com
Автор: Руслан, Чернігів2011-07-08 10:28:37
Добрий день! Юридична особа в 2004 році придбала нерухомість-банно-пральний комбінат у міської ради, землі комунальної власності. Було оформлено договір купівлі-продажу,завірено в нотаріуса,зареєстровано в БТІ.В договорі купівлі-продажу вказано розмір земельної ділянки. Тепер нам потрібно оформити цю земельну ділянку,хочаб ту,що знаходиться під будівлею. Вони нам говорять,що ми її можемо взяти в оренду,або купити. Чи можемо ми спиратися на те,що земельна ділянка була виділена рішенням міської ради в 1989 році для будівництва даного банно-прального комбінату. Ми зміни цільового призначення даної земельної ділянки не проводили. Підкажіть будь-ласка,як нам бути в цій ситуації. Чи може простіше звернутися прямо до суду. Дякую
Доброго дня! Посилатись на рішення про виділення земельної ділянки для будівництва комплексу Вам звісно потрібно, адже це правильно. Земельна ділянка під будівлею за договором купівлі-продажу автоматично переходить у Вашу власність. За умови неврегулювання даного питання, звертайтесь до суду.

Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об'єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Микола Валерійович, Харків2011-07-08 19:19:46
Добрий день! Дякую Вам за вашу відповідь і прошу відповісти ще на одне питання.
Ситуація виникла наступна. Мїй земельний пай розміром 10 га знаходився в оренді. Згідно договору оренди орендар прийняв мою земельну ділянку в строкове платне користування для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і передавати орендовану земельну ділянку або її частину у суборенду іншій особі без згоди орендодавця не мав права. Коли я повернув свою земельну ділянку і почав її самостійний обробіток, я виявив, що через мою ділянку проходить газотранспортна труба, і дізнався що вона була прокладена без моєї звісно згоди в той час, коли моя ділянка знаходилась в оренді. Що я маю робити зараз, чи маю я право на якусь компенсацію і чи законно була прокладена труба через мою ділянку без моєї згоди? Дякую.
Доброго дня! Для вирішення питання, Вам необхідно зібрати необхідні докази, про те, що : земельна ділянка у Вашій власності, договір оренди, виставити претензію до того кому Ви надавали в оренду земельний пай, та звернутися до суду про відшкодування Вам матеріальної та моральної шкоди, попередньо її визначивши.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: наталія, Ужгород2011-07-10 18:45:45
хочу подати заяву для виділення мені землі для сільськогосподарського використання. чи можна таку заяву відправити почтою? дякую!
Подати заяву для виділення землі для сільськогосподарського використання можливо відправити поштою. Але це те саме що вкинути її в скриньку у приймальні, яку переглядають раз на два роки. Висновки робіть самі...
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Роман Кучерак, Київ2011-07-11 15:36:57
Доброго дня, У мене питтання на рахунок земельної справи. Мої сусіди побудували житловий будинок на межі, тобто стіна будинку іде рівно по лінії межі. В такому разі не можливо покласти паркан. По закону України - чи мали вони право ставити будинок таким чином? Також, чи мала право селищна рада видати план таким чином? Якщо можливо то підскажіть яка мінімальна відстань житлового будинку повинна бути від межі сусіда? Дуже вам дякую, будь ласка відішліть відповідь на імаіл: romankucherak@gmail.com
Ставити будинок на межі це не законно, відстань до межі повинна бути не менше 1 м. Тому радимо оскаржити дії організацій та сусіда.
Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>