“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Земельні питання

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Анна, Луцьк2015-11-03 00:32:23
Доброго дня) Підкажіть будь ласка як бути?) Мій батько хоче передати мені приватизовану ним земельну ділянку під будівництво. Яким чином мені її отримати? Як нам краще і дешевше це зробити?
Найдешевший варіант написати Вашому батькові заповіт, але право власності Ви отримаєте не раніше ніж через 6-ть місяців, після його смерті. Тобто після прийняття спадщини (подання заяви до нотаріальної контори про прийняття спадщини та отримання свідоцтва на прийняття спададщини).
Найскоріший варіант це договір дарування, але він потребує більш значних затрат.
Автор: Юлія, Дніпропетровськ2015-11-19 14:04:23
Доброго дня,підкажіть будь ласка на куди і на чиє імя потрібно писати заяву для отримання безкоштовної ділянки землі?Я проживаю в місті Дніпропетровськ?І скільки буде коштувати ваша консультація щодо цього питання?Завчасно дякую за відповідь.
На цю тему у нас є одна із останніх статей "Оформлення права на приватизацію земельної ділянки", думаємо знайдете відповіді на усі Ваші запитання.За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067) 917-85-56 до нашого адвоката.
Автор: Дмитро, Київ2015-11-26 18:16:26
Згідно Закону, одноразово хочу скористатися своїм правом на безоплатну ділянку землі з метою відкритя торгової точки. У Кадастровій Карті обране бажане місце знаходиться у комунальній власності м Бровари і призначене для розміщення обєктів торгівлі і торгівельної діяльности. У більшості випадків розумію, що таке клопотання Адміністрація міста відхилить і у мене шанси мізерні. На вашу Юридичну думку чи варто скористатися цією послугою? І що краще зробити? Якщо даний варіант буде відхилений, можна скористатися правом оренди чи у крайньому випадку купівлі цієї саме ділянки, яка перебуває у комунальній власності і на якій у даний час не розміщені обєкти торгівлі?
Завжди варто скористатись своїм, до того ж безкоштовним правом на отримання земельної ділянки, тому звертайтесь і не бійтеся. У випадку не вмотивованої відмови, яка Вас не влаштує, можете оскаржити дії чи бездіяльність через адміністративний суд.
Автор: галина, Хмельницький2015-12-21 22:15:26
доброго вечора , прошу підскажіть мені що робити в такій ситуації , мені подаруаали будинок в 2005 році , але у договорі не вказано що за будинком і земля також є , на той час не потрібно було узаконювати землю на дарувальника таяк вважалося що це все одне ціле , тепер я хочу продати будинок , але мені сказали що потрібно переоформлювати землю на себе , бо земля досі на попереднього власника ! таяк попереднього власника вже немає вживих , то що мені робити що потрібно іти в суд ???
На дане питання було замовлено платну письмову консультацію 21.12.2015 року. Щодо розміщення згодом письмової відповіді на сайті "Захист Права", письмової згоди на таке розміщення та підтвердження оплати станом на 10:30 год. 22.12.2015 року, не має.
Автор: Петро, Київ2015-12-24 13:06:34
З двох боків дороги мій город(цією дорогою крім мене користується сусід) чи може ця дорога бути громадською?
Якщо дорога проходить через Вашу земельну ділянку, що підтверджується державним актом, каталогом координат, кадастровим номером земельної ділянки, і її на схемі та проектній документації не має, то сусіду буде краще оформити договір сервітуту (платного або безоплатного користування чужою земельною ділянкою (проїзду чи проходу)). В протилежному випадку, якщо це Ваша власність, маєте повне право поставити паркан, сітку рабицю, тощо.
Автор: Александр, Одеса2015-12-30 01:14:09
Подскажите пожалуйста, как быть в такой ситуации, в 2014 году отец оформил на меня дарственную на дом, дом я решил реконструировать, пристроить, доработать, но не могу это сделать пока не приватизирую участок земельный, но я уже воспользовался услугой бесплатной приватизации земельного участка под строительство дома, как выйти из сложившейся ситуации. Могу ли я приватизировать дом отцовский на платных условияъ
Во-первых, не понятно, правом на какое целевое назначение земельного участка Вы воспользовались, какое целевое назначение участка возле и под домом, на который было оформленно дарственную.
Советуем Вам ознакомиться из нашей статьей по этой теме:"Оформление права на приватизацию земельного участка"
. Если воспринимать Ваш вопрос в общем, то Вы можете оформить участок на платных условиях или на родственников, жену, детей, тоесть на того, кто не воспользовался своим правом на приватизацию.
Автор: Григорій, Хмельницький2016-01-04 21:16:23
Доброго вечора.
Звертаюсь до Вас із наступного приводу: 04 березня 2014 року мої доньки подали заяви про надання дозволу для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 2 га кожна з метою подальшої передачі у власність безоплатно для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Поповецької сільської ради Волочиського району Хмельницької області. Правом на безоплатну приватизацію земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства не користувалися.
Заяви були зареєстровані 27.03.2014 р у Головному управлінні Держземагентства у Хмельницькій області, до них додано викопіювання з кадастрового плану та інформацію, щодо ділянки, яка надається, а також копії паспортів, ідентифікаційних кодів. Держземагентство ніяких дій не проводило: не було надано ні дозволу, ні вмотивованої відмови. всі поїздки до агенства закінчувалися нічим. після чергової поїздки до агентства в грудні 2015 року документи знайшлися, але ніякого рішення щодо них не було прийнято. тоді ми вирішили звернутися на урядову гарячу лінію і ось 23.12.2015 р прийшла відповідь, але відповідь не з міністерства а з держземагентства, на яке була скарга. відповідь наступного характеру: заяви не були задоволені тому що дані земельні ділянки передбачені для учасників АТО, але ж тоді, коли заяви писалися та реєструвалися ніякої антитерористичної операції ще не було. Чи є можливість одержати дані земельні ділянки, чи це все марна справа. Дякуємо
Така можливість, хоч і майже не виконувана, але вона є, це через зобов'язання за рішенням суду.
Тобто оскарження дій чи бездіяльності, позовна заява "про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії".
Автор: Юрій, Рівне2016-01-13 13:29:45
Чи може дочка приватизувати земельну ділянку для ожб під будинком, який належить її матері, якщо мати дає нотаріальну згоду на цю дію?
Може, але лише на власника будинку, тобто її матір.
Автор: маряна, Івано-Франківськ2016-01-13 18:20:15
доброго дня...скажіть будь ласка.... мій дятько хоче передати мені земельну ділянку..що потрібо для цього робити і які документи потрібні
Із Вашого питання не зрозуміло про яку земельну ділянку іде річ, якщо це земельна ділянка із цільовим призначенням під забудову та обслуговування господарських будівель та споруд, то найкращий варіант оформити договір дарування, договір купівлі-продажу, нотаріальний заповіт. Якщо ж мова іде про земельний пай, то тут на відчуження категорій земельних ділянок сільськогосподарського призначення діє мораторій на відчуження.
У такому випадку можливо лише:
- оформити заповіт, і лише після смерті спадкодавця, із закінченням шести місячного терміну, перейде законне право на земельну ділянку;
- договір емфітевзису передача права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб, передача такого права зустрічається навіть більше ніж на п'ятдесят років до 100 років;
- оформити договір довгострокової оренди на 49 (сорок дев'ять) років; - оформити договір міни (бартеру), заміни однієї ділянки на іншу;
- оформити договір застави.
Автор: Ярина, Львів2016-01-16 15:12:52
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна приватизовану землельну ділянку переоформити на ділянку під забудову; як це зробити і скільки приблизно це коштує?
Зміна цільового призначення земельної ділянки можлива лише за рішенням сільської / міської ради.
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>