“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Захист прав споживачів

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Вадим, Київ2011-06-26 23:19:04
Добрий день! Декілька років назад встановив у квартирі автономне опалення. Тобто загальною тепломережею та централізованим гарячим водопостачанням не користуюся. Але у вартість послуг по квартплаті входять витрати з технічного обслуговування та з проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових систем гарячого водопостачання та теплопостачання. Хочу відмовитися від оплати саме цих складових квартплати. На підставі яких статей законодавчих актів я можу звернутися до ЖЕКу з заявою про зменшення вартості квартплати? Дякую. З повагою, Вадим!
Норм законів для написання такої заяви не потрібно. Адже коли ЖЕК захоче Вам відмовити, то відмова повинна бути письмовою, вмотивованою, з посиланням на закони та нормативні акти.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Татьяна, Луганськ2011-06-27 15:34:21
Здравствуйте. У меня такая ситуация. У меня в квартире стаит счетчик на гор.воду, но три года назад, мы пробурили скважину с жильцами дома, провели воду к квартирам. С тех пор гор.водой мы не пользуемся. Но год назад мы должны были сдать счетчик гор.воды на проверку и просто забыли это сделать. Теперь нам начислили гор.воду как по норме потребление с человека на сутки. Хотя гор.водой мы не пользуемся уже три года и на этом счетчике стоят две пломбы и данные показание счетчика с того момента не изменились. Производим оплату по счетчику со скважены за стоки ежимесячно. НО проблема состоит в том, что с нас требуют оплату за городскую воду, счетчик не принемают на гос.проверку пока не оплатим ту сумму, что они нам начислили. Подскажите как быть? Ведь водой не пользуемся, а за что-ж тогда платить?
Зверніться із офіційним листом та заявою на керівника підприємства, що надає послуги з водопостачання, щодо проведення службового розслідування в ситуації, що склалась для встановлення істини та припинення нарахування, так-як Ви не є 3 роки поспіль споживачем їх послуг. Якщо ж реакції нуль, то у Вас принаймні повинно залишитись підтвердження того, що Ви звертались щодо даної ситуації. Подайте скаргу до прокуратури для підготовки фундаменту в суд. Адже Ваша помилка, що Ви не розірвали договір на водопостачання, тому залишається оборонятись доказами. І рано чи пізно справа дійде до суду.

Представим ваши интересы в суде и других организациях независимо от форм собственности. Услуги в подготовке и написании договоров, контрактов, заявлений и жалоб. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Юрій, Чернігів2011-06-28 13:19:10
Добрий день. На мое імя прийшло міжнародне почтове відправлення яке я прийняв и розписався. При відкриванні було виявлено нестачу речей (мобільний телефон та парфуми) які не були задекларовані. Згідно чинного законодавства якщо поштове відправлення відкривается співробітниками митниці про це повинен бути складений акт про вскриття. Речі які визвали сумнів щодо їх задекларованної вартості або речі які не задекларовані відправляються на склад митниці з відки вже і оповіщуеться отримувач, після сплати мита забирае речі. Данного сповіщення я не отримував. З вищесказанного можна зробити висновок що речі були вкрадені ким і за яких умов невідомо. Запитання: чи маю я законне правовимагати від компанії перевізника відшкодування збитків? На основі яких законів? Дякую.
Право на відшкодування зниклих речей Ви маєте в любому випадку, але потрібні докази, що речі які Ви описали були в посилці. В протилежному випадку все втрачає сенс.

Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: КАТЕРИНА, Тернопіль2011-06-29 17:11:22
ДОБРИЙ ДЕНЬ! В ЛИСТОПАДІ2010 РОКУ КУПИЛА КРОССОВКИ НА РИНКУ, ЗА СЛОВАМИ ПРОДАВЦЯ ШКІРЯНІ -ПО ЦІНІ 400 ГРН,ВЗУЛА НЕ БІЛЬШЕ 4 РАЗИ ОСКІЛЬКИ ПОЧАЛАСЯ ЗИМА ,ЗА ВЕСНЯНИЙ ПЕРІОД ВЗУЛАНЕ БІЛЬШЕ 3 РАЗИ ПІСЛЯ ЦЬОГО ЗАМІЧАЮ НА ТАК ЗВАНІЙ "ШКІРІ" ЛУЩЕННЯ КЛЕЙОНКИ. ЧЕКУ МЕНІ НЕ ВИДАВАЛИ НА РИНКУ , РОЗУМІЮ ЩО ПРОЙШОВ ЧАС, ЩО РОБИТИ В ТАКОМУ ВИПАДКУ. БУДУ ВДЯЧНА ЗА ДОПОМОГУ.
Зверніться із відповідною заявою до адміністрації ринку, в податкову інспекцію. Взнайте повну назву особи, яка здійснює підприємницьку діяльність та паралельно подайте заяву до прокуратури. Усе вищевказане потрібно буде виконати, коли продавець відмовиться замінити товар, який не відповідає якості та ціні.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Екатерина, Київ2011-07-01 12:01:27
30 июня 2011 года около 18.35 я зашла на остановке "Каштановая" в автобус, следовавший по маршруту №73 (номерной знак АА 7608 АА). Так как кондуктора в салоне не было, по поводу покупки талона пришлось обратиться к водителю. Он деньги взял, дал сдачу, но талон не выдал. Проехав еще одну остановку в надежде, что водитель просто не успел за время предыдущей выдать талон, оказалось, что сам он его выдавать не собирается. Пришлось просить. Водитель талон дал, но перед этим его порвал. На мою просьбу выдать целый талон для предоставления мне возожности его закомпостировать, водитель отреагировал криком и хамством. Оннастаивал, что порвать талон = закомпостировать. В соответствии с пунктом 3 правил, размещенных на сайте КП "Киевпастранс": "3.1. Пасажир зобов’язаний :- Придбати абонементний талон в кіосках, на зупинках чи в салоні рухомого складу у контролера-касира (водія), на зупинках та закомпостувати його, не доїжджаючи до наступної зупинки." Далее водитель начал кричать, что знает он "таких, как я", мол, покупаемталоны, не компостируем, а потом 10 раз по нему ездим. Воспринимаю это как клевету. Также необходимо заметить, что дверь в кабину водителя была открыта и его крики были прекрасно слышны во всем салоне. Во время движения водитель продолжал кричать, чтобы я забрала порваный талон и от него отстала, что мешало нормальному движению автобуса, а также могло повлечь за собой создание аварийной обстановки на дороге. В итоге, я так и не получила целый талон. Подскажите, есть ли какие-то меры присечения такого поведения водителя и как добибиться того, чтобы в следующий раз мне таки выдали целый талон.
Перевиховати більшість людей, що прямо чи безпосередньо приймають участь у наданні послуг по обслуговуванні населення навряд Вам вдастя. Тому якщо Вас дійсно зачепило за живе, то Ви маєте право звернутись із відповідною скаргою до безпосереднього керівництва їх співробітника або вищих його органі.
Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Приходько Павло Миколайович, Полтава2011-07-04 08:29:25
Добрий день. Моя ситуація наступна: у місті Кременчук я купив взуття для футболу в спортивному магазині за 460 грн. На питання "чи є гарантія якості" мені відповіли, що ніхто не скаржився і не повертав таку ж модель. В цьому взутті я вийшов на поле 3 рази в них відпала підошва. Минуло 15 днів з дня покупки. Як мені вчинити?
Поверніть взуття до магазину, напишіть заяву щодо повернення коштів, проведення ремонту. Якщо відмовлять зверніться до органів міліції та прокуратури.
За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні, юрист хозяйственник, юрист по господарським справам, адвокат хозяйственник, адвокат по господарським справам. (044) 221-55-41 (067) 917-85-56 (099) 436-21-72

Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Сергій, Київ2011-07-05 01:27:22
Доброго дня. Моє питання стосується поштових послуг. 06.05.2011 придбали на сайті EBAY фотоопарат. 11.05.2011 продавець відправив його на Україну, що було відмічено трекінгом у інтернеті. Орієнтовний час доставки такої посилки 3 неділі. Але вже пройшло 2 місяці, а поилки й досі нема. Справа у тому , що відправник скористувався USPS Priority Mail International, а такі поштові відправлені реєструються лише на території США, а до нас вони приходять як кореспонденція і дізнатися про те що така посилка знаходиться у моему поштовому віділені можна дізнатися лише з повідомлення яке листоноша покладе у мою поштову скриньку. На запитання яким чином і де мені шукати мою посилку працівники пошти розводять руками і кажуть ,що такі поштові відправлення неможливо знайти!Є підозра,що посилка елементарно була втрачена на території України. Шо мені робити? Чи можу я подати заяву в прокуратуру про пошук посилки? Чи можу я вимагати будь-яке матеріальне відшкодування, якщо у мене на руках є документи про відправку та покупку товару? Вдячний за допомогу, Сергій.
Звернутись із заявою до міліції це Ваше право, але без документальних доказів справа не здвинеться з місця. Потрібно написати заяву на ім'я начальника поштового відділення про втрату посилки, і вимоги про проведення службового розслідування по даному питанню, з такого ж приводу звернутись із скаргою до Міністерства транспорту та зв'язку України. Одним словом бити в усі дзовни. Також не забудьте відправити електронні та поштові листи щодо пошуку посилки та підтверджуючих документів, за кордон. За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні, юрист хозяйственник, юрист по господарським справам, адвокат хозяйственник, адвокат по господарським справам. (044) 221-55-41 (067) 917-85-56 (099) 436-21-72

Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Вересока Ирина, Київ2011-07-05 13:11:28
Добрый день. У представителя интернет-провайдера мною было приобретено оборудование, а именно 3G модем и внешняя антенна для усиления сигнала. По прошествии 2-х дней я обратилась к представителю с устной просьбой вернуть мне деньги за оборудование, по причине низкой скорости соединения. На что мне было отказано. Отказ, со ссылкой на внутреннее положение компании, был мотивирован тем, что вернуть деньги мне не могут, т.к. услуга оказана, интернет есть и они будут пытаться повысить скорость. На сколько правомерен их отказ? И как возможно поступить в такой ситуации, что бы вернуть потраченные деньги за модем и антенну? Заранее спасибо.
3G модем і зовнішня антенна є предметами, а раз це предмети, за які було сплачено грошові кошти, то це товар. А у відповідності до Закону України "Про захист прав споживачів" товар можливо здати повернувши кошти назад у термін 14 днів, якщо не втрачено упаковку та він не втратив свого товарного виду. Не кажучи вже, про те, якщо товар бракований або не відповідає характеристикам вказаним у паспорті.

Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг.
Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Автор: наташа, Дніпропетровськ2011-07-05 19:45:35
відключили електроенергію але боргу не мала. В квартирі 2 неповнолітніх дітей як можливо захистити себе від неправомірних дій дніпрообленерго.
Скаргу на ім'я директора Дніпрообленерго, прокуратури та позов до суду із підтверджуючими документами Вашої сплати за електроенергію.

Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь за тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Владимир, Київ2011-07-15 16:33:05
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, существует ли механизм возмещения затрат на лечение зуба сломанного по вине пирожного с орешками (скорлупой)? Чек в магазине не дают, продают на развес.
У ситуаціях, як Ваша головне доказова база по факту вчинення дії та причинних наслідків. Адже тут головне потрібно довести, що саме в наслідок попадання скорлупи, а не іншим способом, Ви пошкодили зуб. Для таких випадків потрібні свідки, які підтвердять, що Ви дійсно придбали хлібо-кондитерський товар у дані торгові точці, зафіксувати на фото та відео сам виріб, та причину, яка призвела до пошкодження здоров'я. Викликати міліцію щодо складання адміністративного протоколу по факту торгівлі неякісним товаром, що призвів до короткотривалої втрати здоров'я. Якщо продавець та його власник не відшкодують матеріальні та моральні збитки то сміливо звертайтесь до суду.

Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні.Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг, тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(а)gmail.com
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>>