“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Захист прав споживачів

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 
Автор: Мельничук Ігор Сергійович2011-03-14 19:33:10
Добридень! Прошу проконсультувати з наступного:
Придбаний у вересні минулого року в одному з ТОВ м. Фастова газовий котел виявився через кілька місяців експлуатації - протягом яких спеціалістам так і не вдалося налагодити його нормальну роботу - "сірим" (офіційний дилер торгової марки видав офіційний документ, згідно з яким цей котел не передбачений для експлуатації на території України; на словах - у нас інша структура газу, аніж в країнах, для яких він власне і виготовлявся). Кілька тижнів тому, саме під час морозів, спрацювала одна із систем захисту і котел зупинився. Намагання викликати спеціаліста з гарантійного обслуговування, телефон якого дав продавець, завершилася нічим (оскільки справа була в суботу, "фахівець" відповів, що він вихідний і йому байдуже, що десь щось замерзає). Як результат - будинок "замерз", замерзло все, що ьбуло всередині. Які остаточні наслідки цього - буде видно з приходом тепла.
Звернення до продавця, який свого часу видав копії сертифікаційних документів, що насправді не відповідають дійсності (без належним чином оформленої гарантії і взагалі без гарантійного талона українською мовою і т.д.), з проханням забрати котел і повернути заплачені за нього гроші - залишилося без відповіді, яка мене б влаштувала ("бачили очі, що купували, тож... далі по тексту). Що робити? Куди звертатися? І на чиєму боці правда???
Дякую наперед за відповідь. З повагою, І.Мельничук
Ігор Сергійович дякуємо за запитання. У ситуації, якій Ви опинились можемо порадити наступне:
По-перше, потрібно подати в установленому порядку заяву (із копіями додатків, що є доказами) до органів МВС та Прокуратури щодо шахрайства (передбаченою ч. 4 ст. 190 Кримінального Кодексу України і обману покупців та замовників (ст. 225 ККУ, де чітко визначено, що умисне обмірювання, обважування, обраховування чи інший обман покупців або замовників під час реалізації товарів або надання послуг, якщо ці дії вчинені у значних розмірах, - караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста до двохсот годин, або виправними роботами на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
По-друге, провести оціночну експертизу щодо розміру збитків нанесених через несправність газового котла та дійсних причинних наслідків. Адже причина може не в газові, який подається по нашим магістралям.
По-третє, надіслати претензію офіційному дилеру щодо порушення правил продажу товару (не повідомлення щодо характеру несумісності виду газу до виробу), із вимогою відшкодування розміру збитків у відповідності до проведеної експертизи, копію якої долучити до аргументованої претензії.
Четверте, підготувати позовну заяву до суду щодо відшкодування майнової шкоди завданої в наслідок продажу неякісного товару. Позовна заява повинна бути дуже ретельно виваженою, підтверджуватись відповідними документальними доказами. Подати заяву про видачу судового наказу на випадок скороченого розгляду справи у відповідності до внесених змін.
Консультація підготовлена фахівцями в галузі права об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів.
Автор: Коля2011-03-23 16:30:09
Добридень! Прошу проконсультувати з наступного: 21.03.2011 в одному з магазинів я придбав монітор LG 1943ss, він виявився не таким як я хотів, і тепер я хочу його повернути і забрати кошти. Зателефонувавши до магазину мені відповіли, що я маю сам приїхати до магазину і напизати заяву на ім’я директора, і потім чикати що вона вирішить чи повертати кошти чи ні, - Хіба це правильно?
В термін у 14-ть днів Ви маєте право повернути придбану покупку у магазин за умови, якщо монітор не втратив своєї презентабельної зовнішності (без подряпин,склоків,нічим не вимазаний), збереглася упаковка та чек із документами. Навіть, якщо Вам не сподобався колір чи якість зображення у вищезазначений термін повернути покупку ВАШЕ ПОВНЕ ПРАВО, у відповідності до Закону України "Про захист прав споживачів". Відповідь надана об'єднанням "Захист права"
Автор: Світлана2011-04-13 12:28:43
Влітку я придбала зі знижкою шкіряне зимове пальто. У грудні, одягнувши його, помітила, що шкіра в деяких місцях потемніла і з'явились тріщини. Я звернулась до продавця з вимогою повернути мені гроші за неякісний товар, але мені відмовили тому, що гарантійний термін на даний товар становить 2 місяці, а пройшло вже 5 місяців. Чи маю я право на задоволення своїх вимог і що мені потрібно робити? Дякую за відповідь.
Звернутись до нас за допомогою за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua і домовитись про зустріч.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Євгенія, Київ2011-05-26 10:09:07
Добрый день, столкнулась с некачественным сервисом Укрпочты. 17.05.2011 отправляла духи с 119 отделения в г. Киеве (Якира 21) в Днепродзержинск. 23.05.2011 они вернулись мне назад в г. Киев на отделение 97 в связи с тем, что их побили. Когда я позвонила на почту на Якира 21, мне сказали, что это я сама виновата, поскольку запаковывала их я. Но это не правда. Запаковывает всегда оператор самостоятельно в коробку. Посылка была оценена в 50 грн., стоимость духов составляла 474 грн. Получается, я могу рассчитывать только на 50 грн? А как же моральная компенсация за причиненный ущерб некачественными услугами? Буду признательна за ответ возможно ли что-то доказать и наказать сотрудников Укрпочты за халатность? Спасибо.
Законом України Про поштовий зв'язок від 4 жовтня 2001 року № 2759-III, передбачена відповідальність операторів поштового зав‘язку, де в статті 18 визначена відповідальність останніх за порушення законодавства у сфері надання послуг поштового зв'язку.
За невиконання чи неналежне виконання послуг з пересилання внутрішніх поштових відправлень, доручень користувачів щодо поштових переказів оператори несуть таку матеріальну відповідальність перед користувачами: за повну втрату реєстрованих поштових відправлень (рекомендованого листа, бандеролі, поштової картки, повідомлення про вручення поштового відправлення), посилок та прямих контейнерів без оголошеної цінності - відшкодування вартості послуг поштового зв'язку та штраф у розмірі 100 відсотків вартості цих послуг;
за часткову втрату (пошкодження) вкладення посилки без оголошеної цінності - відшкодування його вартості пропорційно масі втраченої або пошкодженої частини вкладення шляхом ділення розміру тарифу за пересилання на чисту масу вкладення та штраф у розмірі 100 відсотків вартості послуг поштового зв'язку;
за повну втрату (пошкодження) вкладення посилки з оголошеною цінністю, листа або бандеролі з оголошеною цінністю - відшкодування в розмірі суми оголошеної цінності поштового відправлення, вартості послуг поштового зв'язку та штраф у розмірі 25 відсотків вартості цих послуг;
за часткову втрату (пошкодження) вкладення посилки з оголошеною цінністю, листа або бандеролі з оголошеною цінністю з описом вкладення - повернення (відшкодування) вартості вкладення або його пошкодженої частини згідно з описом, вартості послуг поштового зв'язку та штраф у розмірі 25 відсотків вартості цих послуг. Якщо пошкоджене вкладення може бути використане, сума відшкодування зменшується за домовленістю з відправником або адресатом. У разі відмови відправника або адресата від одержання частково пошкодженого вкладення воно реалізується оператором. У разі незазначення в описі вартості вкладених предметів або пересилання без опису розмір відшкодування визначається пропорційно масі втраченої або пошкодженої частини вкладення незалежно від її фактичної вартості, але не більше оголошеної цінності посилки, листа або бандеролі. В цьому випадку вартість одиниці маси визначається шляхом ділення суми оголошеної цінності на чисту масу вкладення;
за невиплату грошей за поштовими переказами, а також порушення строків пересилання поштових переказів - відповідно до законодавства України; за несвоєчасну доставку усіх видів реєстрованих поштових відправлень - штраф у розмірі 25 відсотків вартості послуг поштового зв'язку;
у разі порушення встановлених строків пересилання поштових відправлень повітряним транспортом - відшкодування у розмірі різниці між платою за пересилання повітряним та наземним транспортом і штраф у розмірі 25 відсотків вартості послуг поштового зв'язку.
За втрату (пошкодження) міжнародних поштових відправлень і посилок оператори несуть відповідальність відповідно до вимог актів Всесвітнього поштового союзу та законодавства України, за невиплату міжнародних поштових переказів - відповідно до міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
Вартість попередньо оплачених користувачем послуг, що фактично не були йому надані, відшкодовується користувачеві у повному обсязі на підставі квитанції чи іншого документа про оплату цих послуг.
У разі незгоди користувача з визначеним цією статтею розміром відшкодування питання про відшкодування завданих йому фактичних збитків, моральної шкоди, втраченої вигоди через неналежне виконання операторами своїх зобов'язань, а також інші спори між користувачами та операторами розглядаються у судовому порядку.
Оператор не несе матеріальної відповідальності за поштові відправлення, якщо:
- поштове відправлення на підставі закону підлягає вилученню, конфіскації або знищенню; - втрата або пошкодження вкладення поштового відправлення сталися внаслідок дії непереборної сили (землетрус, ураган, повінь тощо);
- нестача або пошкодження вкладення поштового відправлення сталися внаслідок порушення відправником встановлених законодавством України правил щодо обмежень у пересиланні предметів та речей;
- поштове відправлення (поштовий переказ) видано (виплачено) адресату під розписку про одержання;
- заяву про розшук поштового відправлення (поштового переказу) подано до об'єкта поштового зв'язку після шести місяців з дня приймання;
- поштове відправлення з оголошеною цінністю, прямий контейнер були прийняті від відправника закритими, оболонка поштового відправлення або сам контейнер, печатка чи пломба відправника не пошкоджені, а маса поштового відправлення або прямого контейнера відповідає масі, визначеній під час його приймання до пересилання.
У разі неможливості вручити адресатам поштові відправлення (поштові перекази) вони повертаються відправникам. У разі неможливості вручити адресатам та відправникам поштові відправлення (поштові перекази) вони зберігаються в об'єктах поштового зв'язку протягом шести місяців з дня їх приймання.
Порядок розкриття невручених поштових відправлень визначається уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі зв'язку. Порядок розпорядження грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень установлюється Кабінетом Міністрів України.
Права та обов'язки користувачів визначені Законом України Про поштовий зв'язок ст. 19, де визначено, що користувачі мають рівні права на користування послугами поштового зв'язку на всій території України.
Користувачі мають право на одержання поштових відправлень на свою домашню, службову адресу, до запитання чи з використанням абонементних скриньок.
Поштові відправлення для адресатів, які перебувають за межами населених пунктів, вручаються цим адресатам у найближчому до них об'єкті поштового зв'язку.
Поштові відправлення належать відправникам до моменту вручення адресатам, якщо вони не вилучені відповідно до закону.
Користувачі відповідно до закону несуть відповідальність за збитки, завдані операторам або третім особам внаслідок вкладення до поштових відправлень предметів, заборонених до пересилання, або неналежного упакування вкладення, що пересилається.

Порядок виплати відшкодування збитків, завданих внаслідок ненадання чи неналежного надання послуг з пересилання міжнародних поштових відправлень регулюється Наказом Державного комітету зв‘язку та інформатизації України від 18.03.2003 № 50 п. п. 7 – 20. Де визначено наступне:
7. У разі ненадання або неналежного надання послуг з пересилання МПВ відправник (адресат) має право протягом шести місяців з дня подання відправлення до пересилання звернутися у встановленому законодавством порядку до оператора поштового зв'язку для наведення відповідної довідки або з вимогою про відшкодування завданих йому збитків.
8. Звернення подається у формі письмової заяви. У заяві зазначаються вид і категорія МПВ, місце, дата його прийняття та номер розрахункового документа про прийняття для пересилання, прізвище, ім'я та по батькові (для юридичних осіб - найменування), адреса відправника та адресата, а у відповідних випадках найменування кожного предмета (речі), сума оголошеної цінності МПВ, визначена сума післяплати, дані пред'явленого документа, що посвідчує особу.
При поданні заяви відправник (адресат) повинен пред'явити документ, що посвідчує особу, оригінал або завірену в установленому порядку копію розрахункового документа про прийняття МПВ (касового чека, розрахункової квитанції тощо), для відправлень EMS - додатково копію адресного ярлика.
9. За рекламацію (наведення довідки про вручення МПВ) із заявника стягується плата за тарифами на інші послуги поштового зв'язку, установленими оператором поштового зв'язку згідно із законодавством. У разі подання заяви щодо наведення довідки про вручення МПВ, що прийняте до пересилання з повідомленням про вручення, плата із заявника не стягується.
10. Зобов'язання виплати відшкодування покладається, залежно від випадку, на оператора поштового зв'язку країни приймання чи поштову службу країни призначення.
11. За збитки, завдані внаслідок ненадання чи неналежного надання послуг з пересилання МПВ, прийнятого до пересилання оператором поштового зв'язку в Україні, відшкодування виплачується відправникові за місцем подання відправлення.
12. За збитки, завдані внаслідок ненадання чи неналежного надання послуг з пересилання МПВ, що надійшло з-за кордону в Україну, а також його безпідставне повернення з України за кордон, сума відшкодування перераховується оператором поштового зв'язку України в установленому законодавством порядку на рахунок поштової служби країни подання для подальшої виплати відшкодування відправникові.
13. Відшкодування збитків, завданих внаслідок ненадання чи неналежного надання послуг з пересилання МПВ, виплачується адресату в Україні за умови, якщо відправник відмовився від своїх прав на його користь і повідомив про це поштову службу країни подання.
14. Відшкодування повинно бути виплачене відправникові (адресатові) не пізніше ніж за три місяці від дня, наступного за днем подання заяви. Виплата відшкодування відправникам (адресатам) в Україні провадиться в національній валюті України. Розмір суми відшкодування визначається із застосуванням курсу гривні до СПЗ, що була встановлена Національним банком України на момент подання МПВ для пересилання
. 15. Якщо за збитки, завдані внаслідок ненадання чи неналежного надання послуг з пересилання МПВ, оператор поштового зв'язку України виплатив відшкодування, а згодом МПВ знайшлося, про цей факт терміново повідомляється поштова служба країни подання з проханням припинити виплату відшкодування, а суму відшкодування, перераховану раніше, повернути у відповідності до вимог законодавства.
16. Якщо поштове відправлення виявлено після виплати відправникові (адресатові) належної суми відшкодування, поштове відправлення вручається відправникові (адресатові). При цьому відправник (адресат) повинен повернути виплачену йому суму відшкодування у відповідності до вимог законодавства. Якщо відправник (адресат) відмовився від одержання МПВ, воно зберігається протягом установленого законодавством терміну.
17. Документи, що стосуються пересилання МПВ, повинні зберігатися не менше вісімнадцяти місяців від дня, наступного за днем, до якого вони належать (для вихідних МПВ - з дня прийняття до пересилання, для вхідних МПВ - з дня надходження до об'єкта поштового зв'язку). Документи щодо розгляду спірних питань повинні зберігатись до закінчення ведення листування.
18. Якщо оператор поштового зв'язку, який проводив перевірку щодо МПВ, був повідомлений належним чином про її результати і не подав заперечень протягом шести місяців від дня повідомлення, листування вважається закінченим.
19. Оператор поштового зв'язку не несе відповідальності за ненадання або неналежне надання послуг поштового зв'язку у випадках, визначених Законом України "Про поштовий зв'язок" (2759-14), Правилами надання послуг поштового зв'язку ( 1155-2002-п ) та актами ВПС.
20. Оператори поштового зв'язку не несуть відповідальності за митні декларації, хоч би в якій формі вони були складені, та за рішення, прийняті митними службами при перевірці відправлень, що підлягають митному огляду.
Тому, якщо у Вас є окрім свідчень ще і документальні докази то радимо звертатись до нас, наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Вера, Дніпропетровськ2011-06-02 18:40:23
Добрый день! Хочу проконсультироваться по вопросу:купила на рынке дорогой сарафан икогда пришла домой он мне разонравился.Хочу вернуть его продавцу, и вернуть свои деньги! Есть ярлык, с ценой товара, но нет чека! И еще минус в том что я ушла в этом сарафане с рынка, тобешь получается что я его носила и продавец знает! но товар полностью сохранил товарный вид.
Ви маєте повне право повернути даний сарафан продавцеві, адже він не видає на ринку товарний чек, рідко магазини, які є на ринку видають чек. Сарафан не відносить до спідньої білизни, тому сміливо здавайте покупку, а якщо продавець буде проти зверніться до адміністрації ринку. Якщо остання не допоможе сміливо викликайте міліцію по 102. Адже законом чітко передбачено, що якщо не пройшов термін у 14-ть календарних дні, то у цей проміжок часу покупець має право повернути товар, навіть якщо не сподобався колір, фасон, матеріал тощо.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Наталья, Дніпропетровськ2011-06-18 13:28:46
Здраствуйте. Скажите пожалуйста - я купила телевизор в интернет - магазине, но мне его привезли уже с царапиной. Я имею право отдать назат в интернет - магазин и чтобы они вернули деньги
У відповідності до Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено, що якщо не пройшов термін у 14-ть календарних дні, то у цей проміжок часу покупець має право повернути товар, навіть якщо не сподобався колір, фасон, матеріал тощо. Звісно ж за умови, якщо товар не втратив товарного виду (пошкодення,комплектність тощо). У Вашому випадку потрібно перед тим, як платити гроші за товар ретельно його перевірити, адже це інтернет магазин. Тепер зверніться із відповідною заявою до володільця інтернет магазину через їх офіс, якщо не допоможе до управління міліції. Але не забувайте, потрібно буде довести, що царапина товару була зроблена до моменту отримання Вами.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Світлана, Київ2011-06-20 14:57:44
Доброго дня.
Хочу повернути кошти за оплачені наперед режисерські курси. Маю 2 чека на передоплату (здійснювалася за 2 тижні) і доплату (здійсн. перед першим заняттям). Договір не заключали. Була тільки на першому занятті, після чого подзвонила адміністратору, сказала, що ходити більше не буду, хочу повернути різницю. Вона погодилася зі мною зустрітися, вирішити наступного дня. Після цього ігнорувала дзвінки 3 тижні. Зрештою подзвонила сама і досить емоційно пояснила, що повертати гроші ніхто не буде, кинула трубку.
Якими законами я можу аргументувати свою правоту? Чи можливо за їхньої незгоди владнати справу без суду?
Зверніться із відповідною заявою до керівництва закладу, залишивши у себе свій екземпляр з відміткою, або через поштовий зв'язок. У випадку не надання відповіді звертайтесь до управління, якому підзвітний даний вуз, міліції, а в кінці кінців до суду.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Кнстантин, Запоріжжя2011-06-20 22:45:07
Добрый день, хотел спросить, бабушка моей жены(ныне покойная) страховала свою жизнь в страховой компании города Запорожья,После её смерти 14 мая 2011 года мы узнали о том что она была застрахована и увидели договор, как нам сказали страховщики, что мы якобы обязаны были устраивать похороны через их страховую компанию(этого никто из нас не знал)иначе страховку мы не получим, но прочитав договор я увидел что написано, что в случае наступления страхового случая получателями страховки могут быть, там написан перечень из двух ритуальныхслужб и третьей позицией указана фамилия имя и отчество дочери умершей,вот сегодня спустя более чем месяц после смерти бабушки, её дочь пробилась на прием к директору страховой компании, и он ей сказал, что - страховку вы не получите, так как бабушка не выплатила ежемесячными взносами ту сумму на которую она застрахована,застрахована она была с 2002 года, и сумма, которую мы должны получить - 200 евро. Может я чего то не понимаю в нашем законодательстве, но хотел бы плучить консультацию, если потребуется, то могу выслать на электронную почту скан договора, Зараннее Вам благодарен.
Страхова компанія скоріш за все Вас нахабно дурить. Адже предмет договору було саме життя. Вам потрібно, як спадкоємцям звернутись із офіційною заявою через канцелярію (з відміткою про отримання на своєму екземплярі) або цінним листом із описом та повідомленням, щодо надання роз'яснення на якій підставі не виплачене страхове відшкодування після настання страхового випадку. У місячний термін, якщо не надійде відповідь сміливо звертайтесь до суду.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Андрей, Житомир2011-06-25 13:06:52
Добрый день!Помогите,пожалуйста,мне даной ситуации.До кризиса мы купили квартиру в новостройке, которую строил "Укрвоенстрой" в г.Житомире,с тех пор уже прошло более 5 лет, и вот результат: дом не построен,хотя строки на постройку были всего 1,5 года, да и ищо мало того недавно "Укрвоенстрой" вопще обанкротился(хотя ето государственое предприятие),я вас очень прошу, дайте пожалуйста знать есть ли у нас возможность хоть как то вернуть деньги или квартиру, ведь купили ее для сына, прошло столько времени а нету и не квартири а ни денег.Скажите как нам поступить в даной ситуации.Как мы должны действовать чтоб получить хоть малейшый шанс вернуть свои кровные деньги.
На сполох потрібно було бити, ще у той час, коли Ви побачили, що дім не будується і все іде не за планом. Потрібно було писати заяву до міліції, прокуратури про порушення кримінальної справи за фактом шахрайства в особливо великих розмірах. Писати заяву слідчому, суду щодо визнання Вас цивільним позивачем. Подати заяву ліквідатору щодо наявного боргу "Укрвоенстрой" перед Вами. Приймати участь у ліквідації тощо. В якому стані справа важко сказати тим паче щось конкретно порадити.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Алла, Донецьк2011-06-25 20:53:37
В начале 2008 года по неизвестной причине оплату за жилую площадь мы стали перечислять новому частному ЖЭКу. Были заключены договора на оказание услуг. При этом старые долги по оказанным услугам никто не требовал и в лицевых счетах долгов не значилось. В начале 2011 стали приходить требования (от ликвидационной комиссии старого ЖЭКа, а затем и от коллекторской фирмы) оплатить имеющуюся на 2008 год задолженность. Ни договора, ни уведомления о реорганизации нет. Насколько правомерны требования старого жэка и возможно ли их оспорить в суде?
Дані дії абсолютно не законні, сміливо викликайте міліцію у випадку якихось позаштатних ситуацій.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1