“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Виконавче провадження

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: НаташаЧередніченко, Суми2015-02-22 00:12:44
1994 році ухвалою суду визнано дійсним заповіт на житловий будинок за моїм батьком,на ухвалі суду присутня відмітк БТІ, в 2006 році виконавчою службою здійснено обтяження на вищезазначений будинок, але власник в арешті чомусь вказаний сусід. Тобто яким чином і чому наклався арешт не відомо, згідно п.1 ст. 60ЗУ Про виконавче провадження арешт ( обтяження)повинно зніматися судом , а згідно п.3 ст 60 ЗК Про виконавче провадження, якщо виявлені порушення знімає виконавча служба.Підкажіть як швидко та правильно зняти обтяження.
Спочатку зверніться на ім'я начальника Державної виконавчої служби із заявою щодо зняття арешту із нерухомого майна, якщо не допоможе тоді до суду.
Автор: Ярослава, Кіровоград2015-03-11 16:13:15
Доброго дня.підскажіть як виконавчу
службу заставити забрати гроші у
боржника.Ситуація така:мого папу
побили,виновному дали 1.6міс термін який
він сидів і ще присудили моральний і
матеріальний збиток заплатити,сума
приблизно 20тис.грн.Ми заернулися у
виконавчу службу але ніяких дій вони не
придпринімають часу уже пройшло
приблизно года 3.Як на них вплинути?
Скарга на ім'я начальника виконавчої служби, головного управління юстиції, Міністерства юстиції України та суду. У скаргах окрім посилань на ст. 124 Конституції України, Закону України "Про виконавче провадження", послатись на ст. 4 Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень".
Автор: Людмила, Полтава2015-03-12 17:35:39
Суд виніс рішення про перерахування розміру пенсії пенсійним Фондом ще у 2009р., але фонд кошти не виплатив до сих пір, мотивуючи відсутністю коштів. Що робити, чи є ще шанс їх отримати і як це зробити.
Це можливо буде завдяки внесеним змінам до Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень". У відповідності до яких держава зобов'язується відшкодувати кошти, якщо рішення не виконано протягом шести місяців.
Автор: оксана, Київ2015-05-16 21:49:44
Нет ни одной гарантии что виновник ДТП будет выплачивать стоимость ремонта авто как обезопасить себя????
Виновник не имеет:
Постоянного места жительства
Прописка донецкая
Страховки
Постоянного места работы( не оформлен)
Сумы( наличие )для возмещения ремонта подбитого авто
Стоимость его машины не возместить ущерб
Виновник признаёт вину
Признать ущерб через суд, подать в исполнительную службу, договорится, чтобы производство не закрывали и готовить подание исполнителя о возбуждении уголовного дела, если не получится, то на протяжении 5 - 10 лет, в должника рано или позно может появится имущество (наследство, работа).
Автор: Марія, За межами України2015-05-20 12:39:19
Доброго дня. Я розлучена вже шість років, чоловік нашої спільної дитини (7 років) не справно сплачує аліменти: вже близько 6-ти місяців з ДВСу мені приходить по 120 грн. коли я дзвоню до виконавця, він мене переконує, що чоловік майна не має, роботи не має, перебуває на обліку в РЦЗ, і більше коштів ніж перераховує, чоловік платити не може. Я знаю що мій колишній чоловік працює неофіційно, але підтвердити цого не можу. Як мені бути, по аліментах вже виникла заборгованість?
Дізнатись де неофіційно працює колишній чоловік, написати відповідну заяву державному виконавцю щодо виїзду за місцем роботи та задокументування факту (складення акту державного виконавця про виїзд за місцем роботи боржника).
Автор: Яцкевич Наталiя Вадимiвна, Рівне2015-05-23 16:12:39
На аукционе был продан автомобиль.Определённая сумма должна быть перечисленна в банк, а разницу обещали перечислить на мой счёт. Взяли номер счёта,но деньги на счёт так и не поступили. Прошло почти 2 месяца. В какой срок должны перечисляться деньги?
Общий строк, в течении которого государственный исполнитель обязан выполнить исполнительные действия составляет 6 месяцев (ч. 2 ст. 30 ЗУ «Про виконавче провадження» - далее Закон). Во-вторых, тут нужно еще брать во внимание ст. 43 Закона, где представленный порядок распределения суммы, которая была получена от должника, в том числа и от реализованного имущества. В данной статье понятно сказано, что сначала из этой сумы отчисляются аванс сторонам, потом деньги потраченные госиполнителем на проведения торгов и т.д., после этого только отчисляется сума для кредитора (банка в Вашем случае), потом исполнительный збор (10 % от сумы реализованного имущества), потом, если есть штрафы, то они погашаются, а уже в самую последнюю очередь, то что останется, возвращается должнику. По этому, возможно денег просто не осталось, и Вам уже нечего возвращать. Что бы это уточнить, нужно обращаться к государственному исполнителю, который проводил процедуру.
Автор: Ірина, Дніпропетровськ2015-06-16 08:52:28
в рішенні суду про стягнення грошових коштів та виконавчому листі,виданому на його підставі, не вказано адресу боржника (її і не було в інших матеріалах справи, запрошення боржника здійснювалося через засоби масової інформації і адреса в ході провадження не встановлювалася). Яку заяву необхідно подати до суду для встановлення адреси та винесення відповідного рішення та отримання нового виконавчого листа. Завчасно дякую за допомогу.
Для того щоб була зазначена адреса місця проживання чи роботи, потрібно було ще до суду подавати боржника у розшук через органи МВС, або зробити це зараз, та внести зміни до виконавчого листа через суд.
Автор: Віталій, Київ2015-08-01 19:58:47
Після поділу майна колодязь за рішенням суду повинен знаходитись у спільному користуванні. Був передбачений прохід з моєї території до криниці. Протилежна сторона через деякий час самовільно загородила мені прохід до колодязя. Воду беру в сусіда. Який держ. орган може вирішити це питання? Куди мені звернутись?
Потрібно отримати виконавчий лист на рішення суду та звернутись до державної виконавчої служби, щодо усунення перешкод в користуванні колодязем.
Автор: Тамара, Хмельницький2015-09-06 00:04:48
Добрий день! Рішенням місцевого суду а також Рішенням Апеляційного суду я поновлена на попередній роботі , а також мені повинні виплатити кошти за час вимушеного прогулу.Рішення суду в частині виплати за час вимушеного прогулу виконано, а в частині поновлення на роботі не виконується.Рішення суду про поновлення було 26.02.2015.Сьогодні вже 05.08.2015.Тобто рішення не виконується уже 6 місяців. Виконавча служба також була закрила виконавче провадження без виконання.Я подала скаргу на бездіяльність виконавця до суду.Суд прийняв рішення на мою користь, але все знову затихло ніхто нічого не виконує і не думає цього робити.27.08 мене визвав роботодавець і сказав підписатись,що я ознайомлена в Приказі на поновлення мене на роботі з 27.08Але фактично приказ ніби створений але на руки я його не отримала, тому що відмовилась поставити підпис.Не підписалась тому що роботодавець сказав що до роботи мене не допустить так як моя посада зайнята ,а іншоі такоі посади у нього не має, тому в цьому приказі він ніби мене поновляє на роботі, а фактично все залишається без змін, фактично я до виконання своіх трудових обовязків не допущена, значить і рішення суду роботодавцем не виконано.Також роботодавець мене ніби попередив, що згідно цього приказу через 2 місяці я буду переведена на 2годинний робочий день.Своєі згоди я не давала.Які моі дальші діі.Ця справа вже тягнеться більше року.Я всі суди виграла,а роботодавець нічого не виконує.Я навіть один раз отримала відповідь що рішення судів це для нього" фількина грамота"Порадьте є шанс ще щось доводити чи у нас просто така судова гілка влади, що Рішення судів Іменем Украіни можуть ігноруватись
Потрібно через виконавчу службу, або самим за допомогою повідомлення про скоєння злочину за ст. 382 Кримінального кодексу України порушувати кримінальну справу, за ознаками не виконання рішення суду. Також подавати до суду позовну заяву на рахування штрафних санкцій, пені (3% річних, інфляція) за не виконання грошового зобов'язання, ст. 625 Цивільного кодексу України.
Автор: Елена, Київ2015-09-21 23:20:19
Здравствуйте! Есть Постанова "Про відкриття виконавчого провадження" от 11.09.2015г. (пришла обычным письмом 21.09.2015г., в почтовом ящике), в которой указан срок к исполнению - 17.09.2015г., т.е. на 4 дня раньше, чем об этом узнал должник.
Какие дальнейшие действия должника? Что, когда и как будут делать исполнительная служба?
Долг перед банком. Какие сроки давности банковских кредитов, и может ли передаваться дело в исполнительную службу, без присутствия должника на суде (возможно, до этого бы и не дошло, зная бы что назначен суд)??

Заранее спасибо!
Вам потрібно скасовувати заочне рішення суду, а виконавче провадження призупинеться на основі ухвали про прийняття позовної заяви до провадження. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067) 917-85-56 до нашого адвоката.
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>