“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Виконавче провадження

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Тетяна, Дніпропетровськ2011-07-04 23:53:57
Колишній чоловік не виплачує алименти у повному обсязі. заборгував біля 10000грн.Не одноразово зверталася до виконавчої служби, але виконавець тільки розрахувала борг на алименти, і кажн що більше нічого не може зробити, що разу знаходить якісь відмовки. Що робити, куди звертатися. Дуже буду вдячна за надану допомогу.
Вам потрібен хороший юрист, який відповідною скаргою змусить державного виконавця виконати наступні дії:
- здійснити усі можливі запити;
- виїхати за місцем проживання Боржника та провести арешт, оцінку майна; - арештоване майно виставити на аукціон;
- подати Постанову про притягнення до кримінальної відповідальності до прокуратури;
- здійснити примусовий привід через органи міліції.
Юрист:
- складе позовну заяву про відшкодування 3% річних та інфляційної складової боргу (а це приблизно біля 20 000 тисяч);
- сладе Повідомлення про злочин до Генеральної прокуратури України;
- складе скаргу на державного виконавця в усі три інстанції.
І повірте нам, що після вищепроведених дій Боржник знайде кошти і буде сплачувати вчасно.За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні, юрист хозяйственник, юрист по господарським справам, адвокат хозяйственник, адвокат по господарським справам. (044) 221-55-41 (067) 917-85-56 (099) 436-21-72

Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Вячеслав, Херсон2011-07-08 12:30:14
Добрый день! Я хочу приобрести автомобиль который находится в кредитном залоге в банке, а для того чтобы продавец мог его продать ему сначала нужно выплатить оставшуюся сумму кредита, т.к. у продавца нет возможности это сделать, то он предлагает мне погасить кредит в счет оплаты за автомобиль, после чего банк дает разрешение на снятие автомобиля с учета в ГАИ и возможность заключения договора купли-продажи. Подскажите пожалуйста как правильно действовать в данной ситуации чтобы не стать жертвой мошенничества?
Здраствуйте! Купівля кредитного автомобіля у боржника справа достатньо ризикована. У Вашому випадку можете передати кошти під розписку через нотаріуса. Розгляньте варіант придбання кредитного автомобіля через прелюдні відкриті торги, які проводить банк-кредитор.
Профессиональная консультация адвоката, подготовка исковых заявлений и жалоб, защита интересов клиента в суде. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Евгений, АР Крим2011-07-08 16:46:38
Здравствуйте. По решению суда от 17 марта 2011 г. должен вернуть банку 14500 грн (брал кредит наличными). Каков конечный срок возврата денег? Возможен возврат частями?
Повернення коштів без 10% надбавки (за послуги ВДВС) у 7 денний строк з дня отримання постанови про відкриття виконавчого провадження. Якщо Вас це не лякає, і не лякає і те, що будуть арештовані рахунки в банку та не лякає, що приїдуть описувати Ваше майно то строку не існує, Ви його встановлюєте самі.
Юридична допомога, звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Катерина, Тернопіль2011-07-16 12:36:17
У мене э ухвала суду про затвердження мирової угоди в якій сказано \"Визнати, що ухвала суду про затвердження мирової угоди є підставою для внесення відповідних змін до Державного реєстру прав власності на об’єкти нерухомого майна - КП БТІ та Відділом Держкомзему та підставою для реєстрації будинку та земельної ділянки\" .Як мені зараз зареєструвати за собою право власності на земельну ділянку? Попередній власник акт на землю не передав і не хоче передавати.
Берете у суді два екземпляри Ухвали суду де буде відмічено, що дана ухвала набрала законної сили такого то числа, і потім подаєте її із відповідною заявою до БТІ та Відділу земельних ресурсів (копії заяв з відмітками про прийняття залишаєте в себе на підтвердження). У випадку не виконання подаєте оригінал ухавли до Відділу Державної виконавчої служби разом із заявою про проведення виконавчих дій.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Автор: Василь, Київ2011-07-19 11:36:27
Склалась наступна ситуація. Було укладено усноий договір купівлі-продажу за визначену ціну в доларах США та отримано частину сумми як аванс у доларах по курсу 4.5 грн. (було давно), точніше брався аванс як визначена сумма гривень, але оскільки у покупця на руках була валюта він попросив щоб прийняли у еквіваленті згідно курсу. Для продажу будинку з нього виписалася одинока мати разом із неповнолітньою дитиною, та за не обізнаністю дала документи на майно покупцю. Коли було знайдено нове житло яке вона хотіла купити, було назначено зустріч покупцю її майна з метою укладання договору купівлі-продажу. За час пошуку відбулось падіння гривні і курс долара зріс. Прийшовши на зустріч, покупець заявив що не може заплатити обумовлену сумму і хоче придбати майно за значно нижчою ціною на що отримав відмову. Було знайдено нового покупця який мав повернути аванс попередньому в замін на документи які залишались у того. На цю зустріч попердній покупець не прийшов. Тоді документи на майно було визнано втраченими, та почався процес виготовлення нових. Покупець звернувся до суду з вимогою стягнути з власниці майна сумму яку вона йому винна (через зміну курсу. сумма стала в 2 рази більшою) а також моральні збитки та витрати на юридичні послуги. Суд задовільнив його прохання. На даний момент будинок виставлено на торги. Коли проводилась його оцінка - не відомо. На суді покупець заявив що жодних документів на майно у нього немає, але у виконавчу службу він їх надав і торги відбуваються з їх використанням. В процесі виробництва нових документів (який ще триває), стало відомо, що за час перебування документів у покупця, 3 рази брали оцінку майна в ОБТІ ще до початку розгляду справи в суді. На даний момент покупець продає своє житло з метою придбання арештованого будинку на торгах уже після переоцінки. Прослідужується тинденція, що одинока мати стала жертвою ретельно-продуманої схеми після завершення якої залишиться з малолітньою дитиною на вулиці. Але як це довести у суді не маючи достатніх коштів на оплату адвоката залишається відкритим запитанням. Порадьте що їй робити.
Напишіть повідомлення про злочин до Генеральної прокуратури України, завезіть особисто в канцелярію та зареєструйте. Державні виконавчі службі подайте відвід, та закидайте скаргами до Головного УЮ у м. Києві та Міністерства Юстиції України щодо заниження ціни нерухомого майна, яке перебуває під арештом та виставляється на торги. Адже грошолюбиві державні виконавці, вступаючи в зговір із стягувачем чи іншою особою, проводять занижену оцінку, а потім торги що не відбулись і знижують ціну на 30%. В кінцевому результаті покупець отримує за безцінь нерухоме майно, а державний виконавець винагороду у карман.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Юлія, Івано-Франківськ2011-07-19 16:17:17
Доброго дня. Мене цікавить наступне, для того щоб притягнути боржника до відповідальності ( позовна в суд), потрібно письмово звернутись у відділ юстиції для отримання інформації щодо розміру заборгованості по аліментах та щодо притягнення останнього до відповідальності, тобто 2 заяви. Прошу підказати зразки заяв. Вдячна.
Для того щоб притягнути боржника до відповідальності то подається з Вашого боку до органів прокуратури повідомлення про злочин. З боку державного виконавця подається відповідне подання до притягнення до кримінальної відповідальності. Щодо суду то до суду подається позовна заява про стягнення 3% річних та інфляційної складової від дня винесення рішення суду по день подання позову.
Що ж до зразків, то не існує зразків на усі життєві ситуації, потрібно дотримуватись встановлених законодавством та нормами на які ви посилаєтесь у документах встановлених форм написання.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Тетяна, Київ2011-07-26 10:36:17
Господарський суд задовольнив позов. В жовтні 2010 р. отримали від виконавчої служби постанову про арешт майна боржника (1/2 частини квартири). Пройшов майже рік, виконавець подальші дії не вчиняє, як правильно поступити?
Є багато способів заставити державного виконавця належним чином виконувати свої дії, але це відноситься до платної інформації, тому зверніться за телефонами вказаними на нашому сайті до Володимира Васильовича.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Оксана, Київ2011-07-26 13:24:46
Апеляційним Адміністративним Судом було прийнято рішення про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за 2 роки вимушеного прогулу. Рішення прийнято до негайного виконання на користь фізичної особи. Спочатку суд не пересилав до виконавчої служби своє рішенння на протязі місяця. Потім виконавча служба не хоче виконувати рішення суду вже більше місяця. Куди звертатися?
Вам краще звернутись до наших спеціалістів, так-як виникає дуже багато запитань?
1. Яким чином було подано виконавчий документ до виконавчої служби?
2. У якій виконавчі службі м. Києва перебуває виконавче провадження?
3. Хто державний виконавець? 4. Коли було винесено Постанову про відкриття виконавчого провадження?
5. Чи надсилався виконавчий документ разом із Постановою на юридичну адресу роботодавця?
6. Які дії було проведено ВДВС?

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: евгений, Дніпропетровськ2011-07-26 19:25:34
здравствуйте!я брал кредит в сумме 9000грн!из-за кризиса и алиментов в 50% я немог погашать его!сейчас сумма выросла в 16000грн!мне звонят!угрожают тюрьмой!конфискацией!звонят с разных номеров!и даже было что не в трезвом состоянии!что мне делать?и чем мне это грозит?
Максимум чем Вам грозит не возврат кредита - это, тем что опишут, арестуют имущество и выставлят на торги. Но при условии что этим занимается государственный исполнитель, тоесть после вынисения решения судом, а не коллекторская фирма.
В следующий раз когда будуть угражать по телефону, сразу же набирите из другого телефона на 102 и сообщите,что Вам угражали расправой две минуты назад из такого то телефона. Затем поедете и напишете заявление, так-как действия колекторов не законны.
Будем рады, если посоветуете юристов "Защита права" друзьям и знакомым. Возможна подготовка и передача по почте исковых заявлений, апелляций и жалоб со скидкой для малообеспеченных граждан. Обращайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 или на эл. почту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Лена, Суми2011-08-02 15:09:28
Підскажіть будьласка, чи може виконавча служба звернути стягнення на неприватизовану земельну ділянку боржника? Дякую.
Державна виконавча служба звернути стягнення на неприватизовану земельну ділянку боржника не може, адже вона йому не належить.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>