“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Виконавче провадження

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: сергій, Дніпропетровськ2011-05-29 23:32:52
скажите пожалуйста о процедуре снятия копии документов выконавчого впровадження. Я- стягувач.Когда попросил снять копию,мне сказали , что так это просто не делается-надо писать заяву, жать 15-20 дней и только потом прийти поинтересоваться удовлетворена просьба или нет. Прочитал закон-там конкретно детально не пишут об этом. спасибо.
Вас нахабно вводять в оману, Ви подаєте відповідну заяву через канцелярію, на своєму екземплярі ставити вхідний штамп. У приймальні дні (які у нас ср. 15.00 - 18.00 год. та птн. 9.00 - 12.00 год.) ідете із цифровим фотоапаратом і робите фотокопії. Ми можемо допомогти Вам у написанні даної заяви, але для цього нам потрібно щоб пройшла оплата на вказаний нами рахунок та виконавчий лист по ел. пошті (послуга онлайн). За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 067 917-85-56.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Іван, Рівне2011-06-03 10:24:14
Під час затримання обвинувачений вів себе не коректно ,за що було накладено до 800 гривень штрафу. Останнній на даний час знаходиться в СІЗО. На його домашню адресу надійшло три постанови судового виконавця про уплату штрафу в двох недільний термін. ПИТАННЯ . Як може арештований ,находячись за гратами виконати постанову С.В. Чи правтильно поступають судові виконавці вимагаючи провести уплату штрафу рідних затриманого.????????
Судові виконавці діють в межах закону. Їх рішення у відповідності до закону України "Про виконавче провадження" можливо оскаржити у 10-ти денний термін.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Тетяна, Тернопіль2011-06-15 14:03:22
Скагра на дії ДВС (по аліментам)
Можемо скласти дану скаргу.
Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56. Юрист, адвокат, послуги юриста, послуги адвоката.
Автор: Игорь, АР Крим2011-06-12 12:33:32
Добрый день! Если суд присудил алименты за прошедшие года с отца неработающего в пользу матери! В размере 10000гр! В какие сроки он должен их выплатить,и в какие максимальные сроки ждать денег. Спасибо.
Взагалі то Відповідач, після набрання законної сили Рішення суду буде вже Боржник, повинен сплатити суму боргу після набрання законної сили Рішення суду. Звісно, якщо в добровільному порядку він не сплачує то Ви повинні звернутись до суду про видачу виконавчого листа на підставі рішення та подати його до виконавчої служби. Остання у 3-ри денний термін після надходження виконавчого документа відкриває виконавче провадження. Надсилає боржнику постанову про відкриття виконавчого провадження, останній з дня отримання якого має право у 7-ми денний термін сплатити суму боргу у добровільному порядку не сплачуючи 10% додатково виконавчій службі. Лише після спливу вищезазначеного строку державний виконавець надсилає відповідні запити, накладає арешт на рахунки, майно. Тобто проводить виконавчі дії. Від оперативності дій вищезгаданих осіб і залежить строк виконання рішення.

Будемо раді, якщо порадите нас вашим друзям та знайомим. Перелік юридичних послуг та контакти можете побачити за адресою http://zahist-prava.com.ua/poslugi.htm Помірні ціни, можлива допомога онлайн (аналіз справи, написання документів та ін.).
Автор: Ксенія, Дніпропетровськ2011-06-17 11:07:17
Добрий день! Проконсультуйте будь ласка, щодо стягнення аліментів з колишнього чоловіка на користь спільного сина. Офіційно колишній чоловік ніде не працює, на теперішній час за ним рахується заборгованість по аліментам близько 12 тис. грн., але він кожні пів року сплачує 50 грн. і все. У виконавчій службі, де знаходиться виконавчий лист, мені відповідають шо не можуть примусити його сплатити всю суму заборгованості. Підскажіть, як можна вирішити це питання? Дякую.
Попросити державного виконавця описати майно, оцінити, накласти арешт, вивезти на зберігання та продати через аукціон. Якщо не погодиться написати скаргу на начальника виконавчої служби, прокуратури аж до Генеральної, подати позов до суду.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: сергей 63, Дніпропетровськ2011-06-19 17:36:01
боржник за рішенням суду перевів кошти позичальнику(стягувачу), але не на його особистий рахунок, а на рахунок виконавчої служби яка згодом цю суму скинула на рахунок стягувача. Відповідно ощадбанк за обслуговування вирахував свій %-а це 600 гривнів. Питання-чи це законно і правильно, що ці збитки(за банківське обслуговування) має нести стягувач,а не боржник? Дякую
Так-як кошти переводились із рахунку виконавчої служби, то стягнення проценту за обслуговування банком є незаконним. Зверніться до управління банку із відповідною заявою щодо надання Вам роз'яснення на яких законних підставах було стягнуто кошти за перерахунок, адже ці кошти стягуються за рахунок відправника, тобто Держави.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Владимир, Київ2011-06-25 06:50:33
Суд присудил мне материальный ущерб после ДТП. Исполнительная служба не может найти имущество должника - машина на жену (кстати куплена в совместном браке), квартиры нет, не работает. Хотят закрыть исполнительное производство. Как поступить в этой ситуации и возместить ущерб. Спасибо. Прошу ответ на e-mail – vladmetas@yandex.ua Владимир.
Повідомлення про злочин до Генеральної прокуратури України та Постанова державного виконавця до прокуратури про порушення кримінальної справи за фактом не виконання судового рішення.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Олександр, За межами України2011-06-21 01:13:45
На початку липня повинен вирушати на конференцію до Росії із своїм колегою. Виявилося, що у колеги є 2 просрочених кредита у Приватбанку та у банку "Надра", по яким він поступово сплачує. Також є виклик у адміністративний суд по іншій справі. Але дата виклику - пізніше дати приїзду. Чи випустять колегу з України на кордоні?
Вашого колегу випустять, якщо щодо нього не має відкритого виконавчого провадження по стягненню заборгованості із винесенням Постанови державного виконавця щодо заборони виїзду за кордон. Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Евгения, Київ2011-06-22 14:02:30
Здравствуйте. Мы с отцом не живем уже 3 года, 4 года назад он брал кредит без нашего ведома, не платил ни одного взноса. Мама с ним не в розводе и прописан он в квартире, которую мама купила, но еще не переоформила на себя (владелица нас приписала). Отец вышел из тюрмы и теперь на адрес его прописки, т.е. на ту квартиру, которую мама купила, приходят письма из банка о том, что приедут и опишут все движущее имущество, но никакого имущества, которое пренадлежит отцу, в этой квартире нету, по сути она даже и не мамы. Подскажите как можно решить эту проблему, как выписать отца из квартиры если он не дает согласия? И имеют ли право приехать судоисполнители и описать все имущество в т.ч. и квартиру? Как поступить?
Знімати із реєстрації Вашого батька потрібно було тоді коли він перебував в місцях позбавлення волі. Без встановлення належності речей, ніхто не має права їх описувати, це все залякування. Наша порада нікого не впускайте на поріг, навіть якщо прийшов державний виконавець із працівниками міліції. Через двері відповідайте усім, Боржник в дані квартирі не проживає, майне рухомого у нього тут не має, оскільки останній перебував у місці позбавлення волі тривалий час. Ламати двері ніхто не має права лише через Рішення суду щодо примусового входження, але суди на таке ідуть не охоче. Тому що у разі резонансу даної справи судді теж не поздоровиться, адже установити істинного власника речі домашнього вжитку вкрай важко. Тому, коли будуть виламувати двері телефонуйте 102, взивайте на допомогу сусідів, запишіть на відео та фотозйомку.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Сергей, Житомир2011-06-30 16:16:50
Було взято кредит під заставу будинку на соживчі цілі (власник -чоловік,кредит оформлений на дружину). Договір іпотеки в нотаріуса оформлений належним чином(провулок Лесі Українки), а кредитний договір і договір поруки на вулицю Лесі Українки. На даний момент виникли проблеми з сплатою кредиту і банк погрожує відібрати будинок. Які шанси зберегти своє майно?
Щоб говорити про шанси потрібно бачити сам договір.
Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>