“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Виконавче провадження

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1 
Автор: Сергей2011-01-26 21:55:17
Подскажите срочно! ОГИС собирается продать дом (ипотечный) У нас трое детей. Кредит сейчас нет возможности погасить! Банк который кредитовал - ОТП Банк г.Донецк! Можно ли что то сделать чтоб избежать описи? Я слышал что с детьми маленькими - этого не могут сделать! Как быть , как действовать! Срочно помогите чем нибудь!!!
Дякуємо Вам за запитання. Відразу ж відповімо, щоб ВДВС (ОГИС) виставило на прилюдні торги ваш маєток, потрібно спочатку його описати і провести оцінку у присутності понятих. Тому спочатку ми радимо Вам не панікувати, адже щоб призупинити хід виконавчого провадження у Вас є не мало для цього варіантів, але потрібно діяти швидко та з усіх боків, а саме:
1 - подати апеляційну скаргу на рішення першої інстанції (поновивши строки на оскарження, вказавши причину), це призупинить хід виконавчих дій за умови, якщо буде винесена ухвала суду про прийняття до розгляду;
2 – подати заяву до суду про відстрочку або розстрочку виконання рішення (у випадку задоволення призупинить виконання рішення від 3 місяців до 1 року);
3 – подати відвід усій виконавчій службі написавши скаргу на начальника до Головного УЮ щодо неправомірних дій (може теж призупинити на 3-місяці хід виконання);
4 – подати скаргу до суду щодо неправомірних дій ВДВС, (може призупинити роботу до 20 діб);
5 – написати листа до установи банку про відстрочку розстрочку і т.д..;
Якщо Ви не настільки підковані у юридичному аспекті і не має коштів на хорошого юриста, то радимо (якщо є можливіть) взагалі нікого не допускати до будинку та в будинок, адже щоб зайти в примусовому порядку потрібно знову ж таки рішення суду. Без проведення оцінки і опису нерухомого майна виставлення на аукціон не можливе.
Дійсно ніхто не може Вас із сім’єю викинути на вулицю не надавши іншого житла (звісно ж якщо у Вас не має ще іншого) у відповідності до основного Закону – Конституції та Житлового Кодексу України.
Загалом у нас дуже мало інформації про ситуацію що склалась тому радимо Вам зателефонувати або найти досвідченого юриста.
Тримайтесь. Юридична консультація "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Кузьмин В.А.2011-03-15 17:33:16
Почему в исполнительной службе мне заявили, что за долги моего сына(ему 37лет и временно живет у меня) могут описать мое имущество, хотя и квартира, и все, что там, являются моей частной собственностью. А потом в суде, я должен доказывать, что это мое имущество, а не суд, что оно чужое. А как же презумпция невиновности? Кстати, сын зарегистрирован в другом месте.
Дякуємо за запитання. У відповідності до Наказу Міністерства юстиції України № 74/5 від 15.12.1999 року “Про затвердження Інструкції про проведення виконавчих дій”, а саме п. 3.2.1. Виконавчі дії проводяться державним виконавцем відповідного органу державної виконавчої служби, який розташований: - за місцем проживання, роботи боржника - фізичної особи або за місцезнаходженням його майна.
Також, стягнення на майно Боржника передбачено новим Законом України “Про виконавче провадження” № 2677-VI від 04.11.2010 року, який було введено 9 березня 2011 року, а саме ст. 55 чітко прописується звернення стягнення на майно боржника, яке знаходиться в інших осіб. Відповідно до якої Державний виконавець має право на пропозицію боржника або стягувача звернути стягнення на майно боржника, що знаходиться в інших осіб, а також на майно та кошти, належні боржникові від інших осіб.
Зазначені особи зобов’язані на запит державного виконавця надати у визначений ним строк відомості про належне боржникові майно, що знаходиться у них, та майно чи кошти, які вони повинні передати боржникові.
Одержавши від названих осіб відомості про наявність майна боржника, державний виконавець описує це майно в присутності понятих, вилучає його і реалізує у встановленому цим Законом порядку. Якщо особа, у якої знаходиться майно боржника, перешкоджає державному виконавцеві у його вилученні, таке майно вилучається державним виконавцем у примусовому порядку, встановленому статтею 55 цього Закону.
Готівкові кошти та майно, що належать боржникові від інших осіб, вилучаються державним виконавцем у цих осіб у присутності понятих на підставі ухвали суду.
На належні боржнику від інших осіб кошти, що знаходяться на рахунках в установах банків та інших фінансових установах, стягнення звертається державним виконавцем на підставі ухвали суду у встановленому цим Законом порядку.
За ухилення від виконання розпоряджень державного виконавця на особу, в якої знаходиться майно боржника, може бути накладено стягнення відповідно до цього Закону.
Тобто, вбачаючи з вищесказаного державний виконавець повинен здійснити (або принаймні вияснити) запит на Вашу адресу щодо належності чи не належності майна Боржникові.
У відповідності до ст. 82 Закону України “Про виконавче провадження” № 2677-VI від 04.11.2010 року, Ви мєте право оскаржити дії державного виконавця або бездіяльності посадових осіб державної виконавчої служби:
1. Рішення, дії або бездіяльність державного виконавця та інших посадових осіб державної виконавчої служби можуть бути оскаржені стягувачем та іншими учасниками виконавчого провадження (крім боржника) до начальника відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або до керівника відповідного органу державної виконавчої служби вищого рівня чи до суду.
2. Боржник має право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність державного виконавця та інших посадових осіб державної виконавчої служби виключно в судовому порядку.
3. Скарга на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця подається начальнику відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець. Рішення, ії чи бездіяльність начальника відділу можуть бути оскаржені до вищестоящого органу державної виконавчої служби. Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України розглядає виключно скарги на рішення, дії чи бездіяльність начальників управлінь державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.
4. Рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами до суду, який видав виконавчий документ, а іншими учасниками виконавчого провадження та особами, які залучаються до проведення виконавчих дій, - до відповідного адміністративного суду в порядку, передбаченому законом.
5. Рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання рішень інших органів (посадових осіб) можуть бути оскаржені до відповідного адміністративного суду в порядку, передбаченому законом.
6. Рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби можуть бути оскаржені до керівництва органів державної виконавчої служби, якщо їх оскарження передбачено цим Законом. 7. Скарга у виконавчому провадженні подається у письмовій формі та має містити:
1) найменування органу державної виконавчої служби, до якого вона подається;
2) повне найменування (ім'я) стягувача та боржника, їх місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (ім'я) представника сторони виконавчого провадження, якщо скарга подається представником;
3) реквізити виконавчого документа (вид документа, найменування органу, що його видав, день видачі та номер документа, його резолютивна частина);
4) зміст оскаржуваних рішень, дій чи бездіяльності та норму закону, яку порушено; 5) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дня подання скарги.
8. Скарга, подана у виконавчому провадженні начальнику відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, розглядається у десятиденний строк з дня її надходження. За результатами розгляду скарги начальник відділу виносить постанову про її задоволення чи відмову, яка в десятиденний строк може бути оскаржена до вищестоящого органу державної виконавчої служби або до суду. Скарга, подана без додержання вимог, викладених у частині шостій цієї статті, розглядається начальником відділу в порядку, встановленому Законом України “Про звернення громадян”.
Надіїмось, що нам повною мірою вдалось задовольнити відповіддю на Ваше запитання. Інформацію надали адвокати і юристи “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Евгеній2011-04-04 14:57:26
Доброго дня! В мене таке питання, чи відраховуються аліменти з лікарняних? І в якому законі це надруковано?
У відповідності до нового Закону України “Про виконавче провадження” № 2677-VI від 04.11.2010 року, який було введено 9 березня 2011 року, а саме ст. 68, чітко визначено, що стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника звертається у разі відсутності в боржника коштів на рахунках у банках чи інших фінансових установах, відсутності чи недостатності майна боржника для покриття в повному обсязі належних до стягнення сум, а також у разі виконання рішень про стягнення періодичних платежів та стягнення на суму, що не перевищує трьох мінімальних розмірів заробітної плати.
За іншими виконавчими документами державний виконавець має право звернути стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника без застосування заходів примусового звернення стягнення на майно боржника за письмовою заявою стягувача.
Про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника державний виконавець виносить постанову, яка надсилається для виконання підприємству, установі,організації, фізичній особі, фізичній особі - підприємцю за місцем отримання боржником відповідних доходів.
Тобто, аліменти з лікарняних будуть стягуватись коли уже немає з чого стягувати.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: ніка2011-04-06 21:16:12
Добрый вечер! Пожалуйста помогите!!! У меня от первого брака есть дочь. Бывший муж наркоман со стажем. У него есть 2 квартиры приобретенные до брака. В 2007 году я подала на алименты и мне присудили 200 грн.В этом же году ОГИС наложил запрет на одну из квартир.В ноябре 2010 годая подала иск в суд на увеличение алиментов 1200 грн. Он ни разу не оплатил алименты. Сумма долг 10000 грн по старому производству. А по новому производству еще не считали. Он сейчас меня ищет так как нашел покупателей на одну из квартир. Ему нужно оплатить мне всю сумму алиментов и чтобы ОГИС сял запрет для продажи квартиры.Но я то знаю если он 5 лет не платил алименты и продав квартиру так же не будет платитьалименты в дальнейшем. Скажите, есть у меня хоть какой-нибудь шанс забрать у него одну квартиру в пользу дочери. Помогите!
Вам потрібно збільшити суму заборгованості по сплаті аліментів шляхом подання нового позову до суду із врахуванням вимог до ч 1 ст. 196 СК України при виникненні заборгованості з вини особи, яка зобов’язана сплачувати аліменти за рішенням суду, одержувач аліментів має право на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.
Відповідно до ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов’язання, на вимогу кредитора зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також на вимогу кредитора зобов’язаний сплатити 3% річних з простроченої суми, якщо законом або договором не встановлений інший розмір процентів.
Збільшивши розмір по заборгованості Ви зможете претендувати на квартиру, а не її частку.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Виктория2011-04-18 09:23:26
Добрий день! у мене таке питання:я з моїм колишнім чоловіком, коли ми були одружені оформили кредити на моє ПП, зараз всі судові рішення приходять лише на моє імя (він кожному банку письмово давав згоду на оформлення кредиту мною,адже це йому було потрібно для бізнесу). Тепер законодавствопро виконавчу службу змінилось і я не знаю що мене очікує. У мене 3-х річна дитина, живу я разом в одній квартирі з мамою, сестрою, де й прописані всі!Із власної власності в мене лише одяг і дитячі речі, що в такому випадку може забрати виконавча служба?які в мене є права, адже це приватна власність не лише моя?можуть вони ввійти до помешкання , якщо вдома нікого не буде?
Стягнення на майно Боржника передбачено новим Законом України “Про виконавче провадження” № 2677-VI від 04.11.2010 року, який було введено 9 березня 2011 року.
Перелік майна на яке не може бути звернуто стягнення передбачено Додатком до вищезгаданого Закону. Де чітко вказується перелік видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами.
Стягнення за виконавчими документами не може бути звернено на такі види майна та предмети, що належать боржникові на праві власності чи є його часткою у спільній власності, необхідні для боржника, членів його сім’ї та осіб, які перебувають на його утриманні:
1. Носильні речі та предмети домашнього вжитку, необхідні боржникові і особам, які перебувають на його утриманні:
а) одяг — на кожну особу: одне літнє або осіннє пальто, одне зимове пальто або кожух, один зимовий костюм (для жінок — два зимових плаття), один літній костюм (для жінок — два літніх плаття), головні убори по одному на кожний сезон. Для жінок, крім того, дві літні хустки, одна тепла хустка (або шаль) та інший одяг, зношений більш, як на 50 відсотків;
б) взуття у кількості по одній парі літнього, осіннього, зимового та інше взуття, зношене більш, як на 50 відсотків;
в) білизна у кількості двох змін на кожну особу;
г) постіль (матрац, подушка, два простирадла, дві наволочки, ковдра) і два особистих рушника на кожну особу;
д) необхідний кухонний посуд;
е) один холодильник на сім’ю;
ж) меблі — по одному ліжку та стільцю на кожну особу, один стіл, одна шафа на сім’ю (крім меблевих гарнітурів, на які може бути звернене стягнення);
з) всі дитячі речі. 2. Продукти харчування, потрібні для особистого споживання боржнику, членам його сім’ї та особам, які перебувають на його утриманні, — на три місяці.
3. Паливо, потрібне боржникові, членам його сім’ї та особам, які перебувають на його утриманні, для готування їжі та обігрівання приміщення протягом шести місяців.
4. Одна корова, а у разі відсутності корови — одна телиця;
коли немає ні корови, ні телиці — одна коза, вівця чи свиня — у осіб, які займаються сільським господарством.
5. Корм для худоби, який не підлягає вилученню в кількості, потрібній до початку вигону худоби на пасовище або до збору нових кормів. 6. Насіння, потрібне для чергових посівів (осіннього і весняного), та незнятий урожай — у осіб, які займаються сільським господарством (за винятком земельних ділянок, на які накладено стягнення).
7. Iнструменти, необхідні для особистих професійних занять (швейні, музичні та інші).
Державна виконавча служба має право на примусове входження лише за рішенням суду.
Автор: Інна 2011-04-21 22:16:13
Дуже прошу допомоги! Судом було встановлено, що інвалід 2 групи винен у скоєнні ДТП. В результаті він має оплатити ремонт автомобіля постраждалої сторони. Інвалід не має постійного місця роботи, доходом є тільки його пенсія. Але у власності є квартира та пошкоджений автомобіль. Чи може бути звернуто стягнення на його особисте майно (вкартиру, автомобіль) або яким чином відбувається відрахування з пенсії? Дякую.
Стягнення на майно Боржника передбачено новим Законом України “Про виконавче провадження” № 2677-VI від 04.11.2010 року, який було введено 9 березня 2011 року.
Частиною 7 статті 52 вищезазначеного Закону, якою визначено порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника, чітко прописано, що у разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване це житло, не здійснюється. У такому разі державний виконавець зобов'язаний вжити всіх заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника. Для більш детальної інформації нашим фахівцям в галузі права об'єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" потрібно ознайомитись детально із наявними у Вас на руках документами, по даній справі.
Автор: Ігор2011-04-29 15:54:44
Доброго дня. Підскажіть будь ласка чи мають право описувати майно родичив боржника, до якого він не має ніякого відношення? Дякую.
Майно, окрім осіб зазначених у виконавчому документі як Боржник, інших осіб описувати, накладати арешт, вилучати тощо, є незаконним. Дії державного виконавця слід оскаржувати.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Зоя, Київ2011-05-10 22:18:32
Пожалуйста, я бы очень хотела получить ответ..... Первый суд после развода я выиграла, получаю с пенсии бывшего мужа 20% (в виде денежного перевода)....Если выиграю второй суд (выплата долга), то смогу ли я получать еще 20% с пенсии ....Итого 40%....Или второй исполнительный лист станет в очередь за первым в Пенсионном фонде. С уважением.Зоя.
Дане питання буде вирішено державним виконавцем.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Игорь, Київ2011-05-14 13:09:32
Подлежит ли конфискации квартира приобретённая в результате дарения? Если да то в каких случаях?
У відповідності до ч. 1 ст. 722 Цивільного кодексу України, право власності обдаровуваного на дарунок виникає з моменту його прийняття. Тому, якщо Ви комусь заборгували борг, який перевищує десять розмірів мінімальної заробітної плати, у відповідності до ч. 7 ст. 52 Закону України про виконавче провадження, то нерухоме майно може бути арештоване та реалізоване через аукціон.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Андрей, Луганськ2011-05-18 18:29:41
Подскажите пожалуйста, у меня такая ситуация купил 2 квартиры в кредит за одну плачу исправно осталось немного, за вторую плачу минимум банк подал в суд и суд вынес решение в пользу банка, передали в исполнительную службу прислали лист ареста всего движемого и недвижемого имущества Прошу помочь мне объяснить (арест наложен и на 2ю квартиру за которую мен осталось платить мало или нет? и можно как то снять со 2 квартиры за которую мало осталось платить этот арест чтобы хотя бы продать ее за нормальные деньги или нет ? пожалуйста помогите.
Андрію, виконавча служба повинна накласти арешт на майно в межах суми визначеної у виконавчому документі, плюс 10% виконавчого збору. І не зрозуміло чому Ви не оскаржували рішення суду в апеляційному суді та вишці.
Сторінки:  << Попередня 9 8 7 6 5 4 3 2 1