“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Цивільні правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 22 ...14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 ...1 Наступна>> 
Автор: Lada, Донецьк2011-09-30 17:50:17
Я являюсь поручителем в кредитном договоре на приобретение квартиры, договор оформлен на мужа, с которым я состою в разводе, но мы проживаем вместе и есть общий несовершеннолетний ребенок. Квартиру приобретали после развода. Имею ли я и мой ребенок право на часть квартиры?
Будете иметь если докажете через суд, что в период покупки квартиры вы жили в гражданском браке.
Подготовка исковых заявлений в хозяйственный и административный суд. Предоставление юридических консультаций при оформлении договора аренды и субаренды земельного участка. Стоимость и перечень юридических услуг юристов "Защита права" на странице юридических услуг
Автор: андрей, Дніпропетровськ2011-10-04 11:16:32
Здравствуйте, у меня вопрос такого характера. я выплачиваю алименты на ребенка 1/4 зароботной платы, так же мой отец взыскал через суд с меня 1/4 на содержание, так как он пенсионер, и не работает. мой доход составляет 1500 грн. в месяц скажите пожалуйста как мне уменьшить суммы выплат?
Подайте позов до суду щодо зменшення розміру виплат по утриманню та аліментам, в описові частині вкажіть, що сума, яка залишається після усіх виплат у двічі менша за прожитковий мінімум встановлений на одну особу. Дана обставина ставить Вас у скрутне матеріальне становище і робить не можливим сплачувати аліменти та стягнення на утримання.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Валентина, Київ2011-10-11 12:16:10
Допоможіть в питанні: Я інвалід дитинства опорно - рухового апарату. В 2003 році отримала 1 групу (пожиттєву) в м. Миргороді (я тоді там проживала). На данний час проживаю в м. Березані, Київської області. Але в даний час місцева лікарня мене викликає на перекомісію. Підскажіть, будь ласка, чи можуть з мене зняти першу групу, натомість давши, наприклад 2? Дякую
Взагалі то до компетенції по вирішенню надання групи інвалідності особам не є лікарня, а комісія МСЕК, яка її призначає мінімальним строком 3 роки.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Ірина Петрівна, Донецьк2011-10-11 13:02:16
Доброго дня, панове, допоможіть, будь-ласка, розібратися в ситуації.
За договором споживчого кредиту я виконала всі зобов’язання достроково – за 1 рік до закінчення строку дії договору. У договорі не було передбачено відповідальності за дострокове погашення кредиту. Договір та квитанції про сплату грошових коштів я маю, тому що в договорі встановлено строк позовної давності в 10 років. Остання виплата мною була здійснена у червні 2009 року. У серпні 2011 до мене поштою надійшла «позовна заява» про стягнення з мене заборгованості за несплаченим кредитом в сумі більше 4000 тисяч гривень. Позовна заява не підписана, та не має мокрої печатки. Заборгованості за кредитом я не маю. Хочу звернутися до прокуратури зі скаргою, оскільки вважаю, що незабаром буду отримувати рішення суду без реєстраційних номерів та печаток. Підкажіть, будь-ласка, як правильно скласти скаргу до прокуратури, та на які статті Карного кодексу я можу посилатися при притягненні невідомих осіб до карної відповідальності?
Ми можемо скласти Вам дану скаргу до Прокуратури, але звісно ж не безкоштовно, усі деталі по телефону (099) 436-21-72.
Адвокат по сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги
Автор: Марта, Рівне2011-10-18 20:32:36
Добрий вечір!Підскажіть, що мені робити?Я хочу розлучитися з чоловіком,оскільки він п"є,скандалить безпричинно,у нас є маленька дитина,ми прописані у його квартирі, яка належить йому,подарена його бабусею, що на даний час проживає у другий країні.Чи маю право на половину квартири?Дякую
Якщо, після дарування квартири не минув один рік, визвіть бабусю, нехай анулює договір дарування. Переоформить на Вас, Ви, як власник квартири, маєте право не впускати п'яного чоловіка в помешкання. Адже при договорі дарування майже не можливо відсудити 1/2 частину квартири при розподілі майна подружжя.
Представництво в суді, прокуратурі, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, БТІ, відділі земельного кадастру та інших організаціях.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування.
Автор: Роксолана, Київ2011-10-21 11:44:51
Доброго дня. Я маю кілька питань щодо розлучення. Перше: мене цікавить, які докумеенти потрібні для розлучення?
Розкажу коротко про свій шлюб. Я прожила з чоловіком майже 8 років (8 буде у січні), в офіційному шлюбі перебуваємо з липня 2008 року. Спільних дітей у нас нема. В нього є 9-річний син і в мене 13-річний від перших шлюбів. Мій син живе з нами, його - з колишньою дружиною. Могли б розлучитися у РАГСі, але маємо спільне майно - квартиру, придбану 20 грудня 2006 року. Справа в тому, що гроші на квартиру нам дали його батьки, на той час вона коштувала 300 000 грн. (ця сума зазначена у договорі купівлі-продажу), але оскільки половину грошей (150 тис. грн.) нам за усною домовленістю треба було повернути, ми з чоловіком вирішили, що віддаватимемо порівну 75 000 він і стільки ж я, на той час за банківським курсом нам належало віддати по 15 тис. доларів кожному. Спершу ми віддавали в гривнях, оскільки житло купували за гривні, а коли сталася інфляція, батьки попросили віддавати у доларах - свою частину 15 тисяч доларів я віддала. Загалом у гривнях вийшло не 75 000, а 104 910 грн. (я маю квитанції про щомісячний переказ коштів на карткові рахунки його батьків, правда, не всі). Додам, що чоловік оформив на мене дарчу на 25% нашої квартири. За роки співжиття я купувала меблі до нашого помешкання, побутову техніку, забезпечувала нас усім необхідним, а він купив спершу один мотоцикл, потім інший. Розумію, що це смішно, але так в нас було, власне - це одна з причин, чому я хочу розлучитися. З огляду на це - наступне питання. На що я можу розраховувати в результаті розлучення?

Сподіватимуся відповіді.
Дякую.
Чоловік і дружина у випадку розлучення мають право на рівні частки у випадку розподілу спільної сумісної власності (ст. 70 Сімейного Кодексу України). Тому Вам радимо звернутись до наших юристів для отримання позитивного результату.
Адвокат по цивільним та господарським справам. Юридичні консультації при оформленні спадщини, приватизації та оренди землі, майнових спорів, штрафів і т.д.
Автор: Марина, Одеса2011-11-23 18:30:04
Я в разводе, дети живут со мной.
В моей собственности с детьми ( 2 девочки 12 и 15 лет) 34 части в 2-х ком. квартире и 36 в однокомн. кварт. Как мы можем распорядиться своими частями, если бывший муж против продажи одной и двух комн. квартир? Живет со своей семьей вместе с нами в 2-х комн. кв. и прописал новорожденного ребенка. В однокомн. кварт. живет его отец.
Только через продажу своей части квартиры, конешно чтобы продать часть квартиры которая принадлежит ребенку нужно разрешение опекунского совета.
Создание исков и жалоб (апелляционных, кассационных) в хозяйственный, административный, апелляционный, местный и Верховный суд Украины.
Автор: Настя, Львів2011-11-24 15:03:00
Доброго дня!
Я навчаюся у вищому львівському художньому коледжі, але з деяких особистих причин вирішила повернутися назад у школу, в 11 клас, проте, коли я звернулася до дирекора з проханням повернути мені мої документи мені сказали, що документів мені не бачити якщо я не поверну училищу всі стипендії які отримувала під час навчання і не компенсую зарплати вчителям.
Скажіть будь-ласка, чи це справді так і чи я дійсно повинна повернути ці всі гроші щоб мати змогу забрати свої документи?
Дуже дякую!
Якщо Ви не підписували жодних договорів (контрактів) де це все передбачено, то дії керівництва коледжу є не законними. У випадку конфліктної ситуації радимо викликати наряд міліції по тел. 102, звернутись із відповідною скаргою до Управління освіти (за територіальністю), Прокуратуру.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Іванна, Львів2011-12-01 19:05:30
Чи може дівчина,якій 15 років і є вагітною укласти шлюб в органах РАЦС?
За заявою особи, яка досягла чотирнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам (ч. 2 ст. 23 Сімейного Кодексу України).
У разі реєстрації шлюбу фізичної особи, яка не досягла повноліття, вона набуває повної цивільної дієздатності з моменту реєстрації шлюбу.
У разі припинення шлюбу до досягнення фізичною особою повноліття набута нею повна цивільна дієздатність зберігається.
У разі визнання шлюбу недійсним з підстав, не пов'язаних з протиправною поведінкою неповнолітньої особи, набута нею повна цивільна дієздатність зберігається (ч. 2 ст. 34 Цивільного Кодексу України).
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Катерина, Ужгород2011-12-17 17:49:44
Доброго дня. У нашій сім"ї 12 жовтня 2011р. народився син з вродженою катарактою ока. Вартість операції 20000грн. Чи можливо здійснити операцію за державний рахунок (повністю або частково)? За яких умов? Куди звертатися за детальнішою інформацією? Дякую
Бийте на сполох в усі дзвони. Міську державну адміністрацію, опікунську раду, управління праці та соціального захисту населення, телебачення та радіомовлення тощо...
Юридичні послуги в формленні прав на землю, нерухоме та рухоме майно, майнові та немайнові права. Захист інтелектуальної власності.
Сторінки:  << Попередня 22 ...14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 ...1 Наступна>>