“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Цивільні правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 22 ...11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: оксана, Львів2011-07-07 16:07:05
до шлюбу мала 2 кімнати площею 52 м.кв через 4 роки після отримання одружилась і приписала чоловіка (є дочка від першого шлюбу) в 2003 році робим приватизацію всі троє і продаємо квартиру і купляємо 3-х кімнатну 64м.кв але записуєм квартиру тільки на дружину і чоловіка (дочка тільки прописана в ній): 1. Чи по сроку давності може вона петендувати на свою частку в квартирі яку їй не дали (на той час вона була малолітня) 2. В 1995 році получивши 2-х кім. квартиру на себе і на дочку (малолітню).В 1999 році вийшла 2-й раз заміж прописала і прописала 2-го чоловіка в 2002 продаєм квартиру і купляєм 3-х кім.роблючи його співвласником .Чи при розводі можу ставити питання на повернення цьго метражу (54м .кв)?
Доброго дня! Ваша донька має право претендувати на квартиру як спадкоємниця у разі Вашої смерті. Питання про поверення ставити Ві не можете, Він уже являється співвласником. Квартиру Ви придбали під час шлюбу.
Юридична допомога, звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Наталья, Тернопіль2011-07-07 16:26:08
На данный момент проживаю в Италии и я и муж.хочу развестись. У нас ребёнок 7 месяцев. Возможности поехать на Украину нет. К мужу никаких притензий не имею,имущество делить не собираюсь,алименты не требую.Возможен ли развод без участия обеих сторон?
Здраствуйте! Припинення шлюбу внаслідок розірвання за спільною заявою подружжя, можливе лише напідставі рішення суду за місцем Вашої реєстрації. Якщо у Вас донька 7 місяців, то чоловік чи дружина мають право предявити позов про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду відомостіпро чоловіка як батька дитини виключено із актового запису про народження дитини.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь за тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Олексій Заваров, Київ2011-07-08 13:40:13
Панове, прошу допомогти в питанні "Відробітку на користь держави після навчання на бюджетній основі". У меня подписан договор с пенсионным фондом на отработку. Але в мене кваліфікація наукового співробітника ОКР \"Магістр\" по спеціальності компютерні системи. І як я розумію вони не взмозі надати мені місце у відповідності з моєю кваліфікацією. Також я планую вступ на астірантуру. Дякую за відповідь.
По закінченню навчання у ВУЗі Ви повинні звернутися із заявою до Пенсійного фонду на підставі укладеного договору про відробіток за бажанням. У разі зарахування Вас до Аспірантури на денну форму навчання з відривом від виробництва, пенсійний фонд не має право завадити Вам здобуття наукового ступення кандидата наук.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Олена, Харків2011-07-10 13:21:05
Добрый день! Помогите пожалуйста советом на счет получения гражданства. В ОВИРЕ мне помочь не смогли или не захотели... Я собираюсь получать гражданство Украины через бабушку (по закону возможно), и мне необходим документ подтверждающий родственную связь с моей бабушкой. Как я понимаю это может быть только свидетельство о рождении моей мамы, где указана бабушка. Но дело в том, что мама потеряла этот документ, и восстановить его со всей бюрократией не представляется возможным... или займет очень длительное время, а уехать хочется уже сейчас. Может быть есть какой-то другой выход из сложившейся ситуации? Заранее Вас благодарю!
У Вас вихід лише домовитись за винагороду із будь-яким працівником РАЦС, який має доступ до архіву щодо видачі завіреної копії або дублікату документа.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Трофимов Евгений, АР Крим2011-07-10 20:15:51
Добрый день!!! Помогите пожалуйста с вопросом: брат живет в России(гражданин России). Хочет купить машину на Украине, но использовать ее в России, но при этом поставить на украинский учет и номера. Возможно ли это и если да, то как оформить. Будут ли проблемы при пересечении границы. Спасибо за помощь. С уважением, Евгений
Проблем не будет, если машина будет зарегестрирована на Вас двоих, тогда будет основание зарегестрировать её на Украине.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Ірина, Львів2011-07-11 18:02:00
Доброго дня. Позбавила колишнього чоловіка батьківських прав.Теперішній чоловік хоче удочерити мою доньку. Підскажіть , які документи потрібно подати в опікунську раду, та чи довго потім чекати результату. Дякую.
Це краще Вам дізнатись у опікунські раді, адже кожна ситуація, що складається у сім'ях є індивідуальною.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Олександр, Запоріжжя2011-07-12 03:11:23
Здраствуйте. В мене така ситуація: я отримав громодянство України у 18 років (саме в свій день народження), до цього я був громодяном іншої країни. Потім я 5 років навчався в університеті. Чи зобов’язаний я служити в армії? (я проходив медкомісію у воєнкоматі, але за весь час навчання мене жодного разу не потурбували звідти, хоча кожен рік я повинен був приносити туди справку з університету про навчання). Дякую за увагу.
Якщо Ви справді громадянин України, і не є івалідом або не дієздатною особою то Закон України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" на Вас росповсюджується. Отже Ви військовоозобов'язаний громадянин.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Олег, Хмельницький2011-07-15 12:08:57
Здравствуйте. Машина в кредите. Выплачиваю регулярно 3 года с обязательным КАСКО каждый год. Осталось платить 1,5 года. Как правильно написать письмо в банк с просьбой отменить страхование КАСКО на оставшийся период кредитования или о пересмотрении договора по той же причине (так как 2000 грн. лишних нет). Заранее благодарен за ответ.
Заяву можете написати у довільні формі на Головуючого(Управляючого)банку, зазначивши свої персональні данні та зіславшись на договір кредиту. В описові частині написати суть заяви та причину неможливості сплати страхування по КАСКО, в прохальні частині прохання щодо перегляду умови договору по виду страхування.
Подготовка исковых заявлений в хозяйственный и административный суд. Предоставление юридических консультаций при оформлении договора аренды и субаренды земельного участка. Стоимость и перечень юридических услуг юристов "Защита права" на странице юридических услуг
Автор: Ірина, Дніпропетровськ2011-07-15 23:09:53
Чоловік отримав у власність (договір дарування) від свого батька квартиру, зараз проживаємо з чоловіком та його батьком разом, батько зареєстрований у квартирі, чоловік - ні. Чи має право батько на житлову площу, та оспорити договір дарування, повернути квартиру у свою власність(постійно нас лякає)? Чи маємо ми право виселити його з квартири у інше місто, і як це зробити, якщо він не згодний? Дякую.
Да дійсно у відповідності до ст. 727 Цивільного Кодексу України, перебачено порядок та умови розірвання договору дарування на вимогу дарувальника,де чітко визначено, що:
- дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування нерухомих речей чи іншого особливо цінного майна, якщо обдаровуваний умисно вчинив злочин проти життя, здоров'я, власності дарувальника, його батьків, дружини (чоловіка) або дітей.
Якщо обдаровуваний вчинив умисне вбивство дарувальника, спадкоємці дарувальника мають право вимагати розірвання договору дарування.
- дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування, якщо обдаровуваний створює загрозу безповоротної втрати дарунка, що має для дарувальника велику немайнову цінність. - дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування, якщо внаслідок недбалого ставлення обдаровуваного до речі, що становить історичну, наукову, культурну цінність, ця річ може бути знищена або істотно пошкоджена.
- дарувальник має право вимагати розірвання договору дарування, якщо на момент пред'явлення вимоги дарунок є збереженим.
- у разі розірвання договору дарування обдаровуваний зобов'язаний повернути дарунок у натурі.
Але слід не забувати, що позовна давність, що застосовується до вимог про розірвання договору дарування застосовується лише у 1 (один) рік( ст.728 ЦК України)

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Автор: Ірина, Львів2011-07-17 11:17:15
Ми з чоловіком не розлучені але разом вже давно не проживаємо. Чоловік сплачує аліменти на дитину та з нами контактів не підтримує, дитиною не цікавиться. Я хочу їхати з дитиною на відпочинок за кордон. Чи потрібно у такому випадку згоду від батька? Він на мої дзвінки не відповідає, на зустріч не погоджуєтьcя. Дитині 3 роки. Вдячна за допомогу.
Згода батька на виїзд дитини закордон обов'язкова, не обов'язково мати таку згоду у випадках, коли:
- Ви єматір'ю - одиночкою, тобто маєте офіційний статус і користуєтесь передбаченими пільгами (у свідоцтві про народження не записано у графі про батька взагалі нічого просто прочерк, і не отримуються аліменти, а допомога, як матері-одиночці);
- батька дитини позбавлено батьківських прав;
- батька дитини визнано недієздатним або безвісно відсутнім;
- батька дитини визнано померлим;
- у випадку смерті батька дитини.

Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Сторінки:  << Попередня 22 ...11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>