“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Цивільні правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 22 ...16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Юрій, Чернігів2011-06-25 15:32:17
Добрый день! У меня проблемы с коллекторской фирмой ООО "Кредит Коллекшн Групп". Есть два просроченных кредита "Правэкс - Банк" и "Альфа - Банк". По Правэксу есть решение Третейского суда, которое выполнено мной в полном обьеме в прошлом году, кредит, проценты, пеня и штраф выплачены Правэксу (подтверждение квитанции об уплате и Постанова ДВС про закриття провадження у справы). Данные документы были неоднократно высланы ООО "Кредит Коллекшн Групп" заказными письмами, последний раз выслал нотариально заверенную копию Постанови ДВС про закриття виконавчго провадження. Но на протяжении почти года ООО "Кредит Коллекшн Групп" звонит и спрашивает почему не погашен долг по кредиту Правэкса, якобы Правэкс после решения суда продал тело кредита ООО "Кредит Коллекшн Групп" за 9000,00 грн. и эту сумму нужно внести на Р/с ООО "Кредит Коллекшн Групп". Никаких документов на мои требования не высылаю, приглашают к себе в Киев. По Альфа - банку кредитный договор заключен 16.02.2006 года, срок исковой давности уже прошел или нет (ООО "Кредит Коллекшн Групп" обьясняет, что срок исковой давности - 50 лет). Требуют оплаты суммы кредита 5000,00 грн. Выслали договор факторинга состоящий из п.1 п.2 и п.11, остальные пункты отсутствуют. Обращался письменно в Альфа банк - пришел ответ, что кредит продан сначала ОО "кредитные инициативы" по договору факторинга, а потом ООО "Кредит Коллекшн Групп" 14.07.2010 и теперь я должен платить ООО "Кредит Коллекшн Групп". Звонят уже почти на протяжении года, каждый раз новые сотрудники и приходиться обьяснять все сначала и по Правэксу и по Альфа - Банку. Как быть в данной ситуации? Очень надеюсь на Вашу помощь в плане юридической консультации!
Змініть номер телефону і не зважайте, а коли діло дійде до суду телефонуйте за допомогою. Адже їх дії не правомірні, якщо та інформація, що Ви надали у запитанні відповідає дійсності.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Алла, Полтава2011-06-27 11:37:20
Добрый день! У нас такая ситуация: знакомый пенсионер-инвалид получил машину \"Таврия\", через некоторое время он умер, машина несколько лет стоит в гараже. Подскажите, можно ее как-то переоформить или продать? Заранее Вам спасибо.
Даний автомобіль потрібно було родичам оформити, як спадщину, а потім лише продати. Або звернутись із відповідною заявою до начальника МРЕО щодо переоформлення на будь-кого з близьких власника авто.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Антоніна, Вінниця2011-06-29 07:02:48
Я 1983 р.н.маю чорнобильське посвідчення 3категорії.В 2008р.в мене народилася донька якій теж видали посвідчення і вона користується пільгами, а саме виплатою щомісячно коштів у розмірі 130грн.В жовтні місяці їй виповнюється 3 роки і ми її віддаємо до дитячого садочка, який, наскільки мені відомо, має бути для неї безкоштовним. Але ми прописані в селі біля чоловікових батьків і там же стоїмо на обліку як чорнобильці, а живемо в обласному центрі. В чорнобильському відділі по місцю реєстраціі мені сказали, що не будуть відшкодовувати мені дитячий садочок тому, що дитина піде в садочок по місцю проживання, а це вже не їх територія. І ще, для нарахування щомісячної виплати з мене вимагають щомісячно приносити довідку з сільської ради(місця реєстрації)про те, що моя дитина ще не відвідує дитячого садка. В мене питання: 1.Чи маємо ми право на відшкодування відвідування дитячого садочка якщо цей садочок буде по місцю проживання і які для цього потрібні документи? 2.Якими ще пільгами може користуватися моя дитина та які компенсації та виплати отримувати? 3. Чи дійсно я маю щомісячно подавати до чорнобильського фонду довідку про те, що ми ще не відвідуємо дитячий садок, для виплати чорнобильських коштів в розмірі 130грн.? Буду дуже вдячна за отриману відповідь.
Зареєструйте доньку за місцем проживання та допомогу переоформіть також за місцем проживання і тоді не буде виникати питань із дитячим садком. Адже шкільні та дошкільні заклади не мають права відмовляти у прийнятті дитини, яка зареєстрована та проживає у межах місця знаходження на території району самого закладу.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Лариса, Київ2011-06-30 08:57:56
Добрый день! Помоги, пожалуйста, разобраться! Я гр-ка Украины, мой муж гр-н Беларуси, но по национальности-украинец, сейчас мы живем в Минске, но через месяц планируем переехать в Украину. Какой лучше всего начать оформлять документ для постоянного места проживания на Украине? Муж хочет вернуть себе и гражданство и все права украинца. На Украине у него живут родители и все родственники. В интернете пишут о множестве вариантов и документов, я просто уже запуталась. Хочется сразу начать оформление основного документа и по "ускоренной программе". И еще вопрос, какие права дает "статус иностранного украинца"? Может ли муж начать трудовую деятельность с этим документом без разрешения на трудоустройство? Спасибо!
В першу чергу оформити Вашому чоловіку паспорт громадянина України та здійснити реєстрацію за місцем проживання.

Представим ваши интересы в суде и других организациях независимо от форм собственности. Услуги в подготовке и написании договоров, контрактов, заявлений и жалоб. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Тетяна Запєвалова, Дніпропетровськ2011-06-30 16:32:58
Скажіть будь-ласка!Чи маю я право на перерахунок по дитячим до трьох років(сплачували по 130 грн.), якщо дитина народилася 09.03.2009 року, СОЦБЕЗ розпочав нарахування з квітня 2009 року по 750грн.+130грн., з березня 2010 року я принесла документи на перерахування як малозабеспеченим (чоловік не працював)і отримувала 420грн, в вересні 2010 року знову перездала документи і з жовтня 2010року по березень 2011 року нараховували по 610 грн.З квітня 2011 року знялася з обліку в УПСЗН і стала на облік в Центрі занятості. На даний час працюю на держ.підприємстві. З чоловіком розлучена з квітня 2011р. На аліменти поки що не подавала. Якщо маю право на перерахунок то, що я маю в першу чергу робити писати заяву в СОЦБЕЗ чи відразу подавати позов до суду.
Перерахунок здійснюється у місячний строк з моменту подачі документів, які підтверджують дохід на кожного члена родини. Якщо ж такий дохід не є меншим за встановлені норми то наступний перерахунок можливо здійснити через рік.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: игорь, Київ2011-07-03 21:42:59
добрый день. я проживаю в жил. кооперативе,общий двор на четыре хозяина. частный сектор.у каждого свой дом и хоз. постройки. сосед продал свой дом ничего не сообщая соседям.я очень заинтересован в покупке проданого жилья. вопрос: закона ли их сделка и что мне нужно предпринять для решения вопроса в мою пользу.спасибо за внимание.асибо за внимание.
Даний договір купівлі продажу можливо визнати не дійсним, адже, якщо Ви є членом кооперативу, то як і всі інші мали переважне право на придбання даної нерухомості.
За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.Юридичні послуги, послуги юриста в Києві та по Україні.
Відповідь Об'єднання "Захист прва"
Автор: Игорь, Полтава2011-07-04 20:49:52
Уважаемые господа! Обращаюсь к Вам за помощью, что бы востановить справедливость. Суть моевого вопроса, следующая. В течении 2010 года я пользовался газом и при проверке указаний газового счётчика в моей квартире, инспектором 25 декабря 2010 года был составлен акт в котором указывалось, что мной использовано менее 2500 куб. газа в год и указаны соответственно кубы газа. Мы, видя то что до 01.01.2011 года нужно использовать не более 50 куб. газа, соответственно, начали его экономить. Благо что в доме (общей площадью 49,5 кв.м.) имеется камин, которым топили в доме. В результате мне удалось с экономить и вместится в вышеуказанный лимит. данные газового счётчика мной были указаны и произведена оплата. Затем инспектор оформил следующий акт 25 января 2011 года с указанием поданных мной данных согластно платежа. В связи с тем что я вместился в лимит 2500 куб/год. с января месяца 2011 года я начал производить оплату по тарифу 0,7254грн. Но обласное рукводство газового предприятия это не устроило. начались проверки и обьяснения????. Мной инспектору были указаны наличие каина, и об этом было указано при написании заявки на перевод меня на тариф 0,7254 грн/куб. Всё это тянулось до июня месяца 2011 года. Всё это время я продолжал производить оплату по тарифу 0,7254 грню/куб. Но обласное управлени отказало в переводе меня на этот тариф обьясняя это лишь тем, что они мне не верят и произвели переращёты по формуле, используя какую - то постанову кабмина, по следующей формуле. Они взяли использованные мной кубы газа за следующий месяц (январь2011) разбили их на дни месяца и результат перемистили на декабрь месяц. При том что: 1) в течении года у меня небыло поломки газового счётчика; 2) я ниразу не припядствывал инспектору в снятии показателя с газового счётчика. 3) небыло зафиксировано ни одного случая об указани мной неправдивых данных по платежу и указания газового счётчика. На данный момент газовое предприятие прислало на мой адрес предупреждение с требованием выплатить задолженность ( она произошла в следствии того что я оплачивал по тарифу 0,7254грн./куб а мне начисляли по более высокому тарифу 1,098грн/куб.)в противном случае угрожают отрезкой газовой трубы. Я не вижу другого метода решения выше указанного спорного вопроса как через суд. Но в связи с тем что я не имею юридического образования, прошу Вас помочь мне и подсказать прав ли я и согласно каких законодательных актов, что бы я мог опиратся на них в суде. С уважением Игорь Петрович
Дякуємо за запитання Ігоре Петровичу. Уважно ознайомившись із вашим запитанням, можемо повідомити наступне, що закон на Вашому боці, звісно, якщо Ви справді платили по показам лічильника та ніяким чином не втручались в його роботу. Порада Вам лише одна, знайдіть досвідченого юриста/адвоката, який звернеться із відповідною заявою до газової служби щодо роз'яснення на підставі, яких нормативних актів не здійснюється перерахунок. Звернеться із відповідними скаргами до вищих інстанцій, а коли результат не буде задовільним подасть позовну заяву про визнання рішення не законним.За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні, юрист хозяйственник, юрист по господарським справам, адвокат хозяйственник, адвокат по господарським справам. (044) 221-55-41 (067) 917-85-56 (099) 436-21-72

Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Андрей, Харків2011-07-05 21:38:33
Добрый день! Я купил квартиру 1 год назад. Предыдущий хозяин был подключен к кабельному телевидению «Воля», после продажи квартиры договор с ними не закрыл. Я пользовался услугами кабельного ТВ другого провайдера т.к. не знал о договоре с «Волей». Год спустя начались звонки и письма коллекторского агентства «Вердикт» что мол я, новый хозяин квартиры должен оплатить долг. Скажите пожалуйста на сколько они законно действуют, и что мне делать. Заранее спасибо!!!
Якщо Ви дійсно не підписували ніякого договору із провайдером, то пошліть їх на всі чотири сторони. У випадку докучання чи відвідувань у помешканні, сміливо викликайте міліцію по 102. Їх дії не законні, так-як винний в даній ситуації той хто підписував договір, адже він повинен був попередити про зміну адреси проживання.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Сергей, Полтава2011-07-06 08:27:06
Какой документ нужно через 10 дней забрать в суде после подачи иска?подскажите пожалуйста!
Після подачі позову не потрібно забирати ніякий документ. Вам на вказану адресу, як стороні, яка подавала позовну заяву повинна надійти Ухвала суду про відкриття провадження по справі з призначенням судового розгляду на певну дату та час або Ухвала суду про усунення недоліків.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Александо, Полтава2011-07-07 14:46:29
Правомерно ли снятие с очереди на получения ипотечного кредита на приобретение квартиры? Участник боевых действий в Афганистане.
Доброго дня! Що стосується надання іпотечного кредиту банком-кредитором, то пільг на його отримання у Вас як учасника бойових дій не має.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь за тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Сторінки:  << Попередня 22 ...16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>