“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Цивільні правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Наступна>> 
Автор: Татьяна Заболотня, Черкаси2016-01-29 11:00:36
Добрий день.Підкажіть будь-ласка чи зможу я поїхати в Польшу на заробітки,якщо у мене кридит є в Дельта Банку.Я б хотіла заробить кошти і погасити кредит.
Можете поїхати до Польщі, якщо банк на Вас не подав до суду заяву про забезпечення позову разом із позовною заявою про стягнення боргу. Але, це потрібно знати, не всі банки цими правами користуються по не знанню, і тому, що за заяву про забезпечення позову сплачується мінімум - 275,60 грн., не рахуючи судового збору за подання позовної заяви.
Автор: Віталій, Черкаси2016-02-10 11:29:42
Я є депутатом міської ради. Відповідно до статті 34 Конституції України ("Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір."), статті 7 Закону України "Про інформацію" ("Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації.") та статті 302 Цивільного кодексу України ("Фізична особа має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.") кожну сесію відкрито фільмую на власний телефон (який розміщую на тринозі). На останній сесії міський голова заборонив вести відеозапис, мотивуючи, що в регламенті міської ради не вказано, що депутати мають право фільмувати сесію.
Прошу роз’яснити, чи є підставою для заборони депутату вести відеозапис сесії відсутність в регламенті місцевої ради пункту, яким дозволялося б депутатам вести відеозапис.
На дане питання було замовлено платну послугу. Але оскільки оплати не надійшло надаємо відповідь стисло без посилання на норми права.

Якщо не має рішення міської ради про проведення такої-то (та дати) закритої сесії, а також в регламенті також нічого не вказано про заборону, то вести відеозапис нічим не забороняється. Оскільки в регламенті кожної міської ради має бути зазначено про представників ЗМІ, які безперешкодно мають право знімати сесію, окрім закритих засідань, та не заважати проведенню роботи.
Автор: Тетяна, Миколаїв2016-02-26 07:28:03
Доброго дня! В мене така ситуацція, в 2011 році державним виконавцем не виконано ухвалу суду, щодо зняття арешту з мого автомобіля. Коли тепер, звернувшись до ДВС, мені відмовили в виконанні даної ухвали, мотивуючи це тим, що пройшов термін три роки і документи знищено.
Я звернулась до суду. Прийнято вішення на мою користь, але вказано, що зняти обтяження має ДП Інформаційний центр. Як з"ясувалось такої організіції вже не існує. Підскажіть, будь-ласка, що мені далі робити? Чому помилки державних виконавців я не можу виправити вже більше 4 місяців?
Спробуйте із даною ухвалою суду, яка має бути із мокрою гербовою печаткою, із зазначенням, що набрала законної сили, звернутись до приватного нотаріуса, можливо він зарадить. В протилежному випадку знову іти до суду за новою ухвалою.
Автор: Юлия, Київ2016-03-09 15:36:53
Могу ли я получить консультация юриста по вопросам военкомата?
Можете, Вам нужно было оставить вопрос здесь, поставив галочку, что готовы оплатить консультацию.
Автор: Лилия, Київ2016-03-21 11:33:45


Здравствуйте у меня к вам такой вопрос! Как правильно оформить опекунство над родным братом он болеет около 25лет шизофренией была2 потом 3-я группа инвалидности ,сейчас потерял паспорт я помогла ему его сделать и принудительно его положили в больницу он был в очень тяжёлом состоянии , месяц пролежал агрессию убрали и хотят выписывать мы его боимся он опасен для окружающих и для семьи хотя мы его практически не видели больше 20лет что бы его поселить в интернат мне нужно оформить опекунство. Дом дарственно оформлен на меня 9.5лет назад в 2008 брат его поджёг мы его отстроили .
Сначала Вам нужно через суд признать его недееспособным, а затем лишь заручившись поддержкой Управления труда и социальной защиты населения и опекунского совета подать на суд и оформить опекунтсво. Посколько, этот процес не есть простым и трудоемкий, рекомендуем обратиться за помощью к специалистам права (адвокат / юрист) "Защиты Права" по телефонам указанным в разделе "контакты".
Автор: Андрій, Київ2016-04-13 18:51:04
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, яким чином оскаржити розписку проотримання суми в борг, якщо в розписці повністю не зазначено паспортних даних та не зазначено ід.номеру ні позичальника, ні позикодавця. а сму запозичених коштів прописом написано чорок чотири, цифрами - 44 000. Яка судова перспектива? Заздалегідь вдячний.
Судової перспективи у розписці, яка не має паспортних даних позичальника, ідентифікаційного коду, не зазначено суму цифрами та прописом, дату до якої боржник зобов'язується повернути борг, місце складання розписки, число, підпису із розшифруванням хто підписується, тощо, не має взагалі.
Автор: Олександр, Київ2016-06-02 17:34:16
Хочу подати позов на боржника. Не віддав кошти по розписці. Мені можна відразу подати позов чи треба претензія? І скільки це у Вас коштуватиме?
Спочатку надішліть нам на електронну пошту фото/сканкопію розписки.
Автор: олег, Львів2016-06-09 21:28:28
сусідка зверхньо поводилась до моєї сімї певний час, прогнала моїх дітей з спільного подвіря вибивши їх. недавно висміювала до сусідів мене. все терпів її яби нневипив піля роботи бакал пива і побачив як вона кричала на мого сина дошкільного віку. я тоді її облаяв за що вона подала скаргу. щомене тепер чекає. незнаю що робити чи подавати зустрічну скарга?
Давно потрібно було подати скаргу на сусідку або сідати з нею за стіл переговорів щодо не допущення з її боку неприпустимої поведінки по відношенню до Вашої родини.
Автор: Людмила, Полтава2016-06-12 10:16:08
Я позбавляю колишнього чоловіка батьківства(дитині 14 років).Завідуюча дитячим садочком надала колишньому чоловікові довідку,що протягом перших 4 років він навідувався до садочка,але це брехня(є мами і діти,які ходили з сином у садочок і можуть це підтвердити).Хочу поскаржитися на завідуючу.Підскажіть,яа це зробити.
Зверніться із відповідною скаргою до територіального Управління освіти та Райдержадміністрацію.
Автор: Лариса Даниленко , Суми2016-06-25 09:01:22
Чи можливо змінити в свідоцтві про народження дитини запис по батькові без закінчення ович ?

Як це зробити? Начальник відділу реєстрації сказала:" Повинно бути з " ович" закінченням в імені по-батькові "
Подайте відповідну заяву до районного суду за місцем реєстрації.
Сторінки:  << Попередня 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Наступна>>