“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Цивільні правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 22 ...13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: viktoria, Київ2011-04-30 14:21:45
Чи може роботодавець подати в суд на продавця продуктового магазину, який зробив нестачу коштів виявлену після ревізії.Яким чином це можна зробити? Продавець офіційно оформлений. 5 днів не приходив на роботу, був в запої, коли прийшов, була проведена ревізія. Чи є шанси доказати в суді вину продавця і вимагати повернути кошти? Сума 7 тисяч гривень.
Це цілком можливо. Але спочатку потрібно зібрати документальні докази роботи особи до дня офіційного працевлаштування та того, що особа могла дійсно привласнити дані кошти. Звернутись із відповідною заявою до правоохоронних органів. А потім подати позовну заяву до суду про відшкодування матеріальних збитків в наслідок неналежного виконання службових обов'язків.
Адже,ст.30. Цивільного процесуального кодексу України, говорить, що сторонами в цивільному процесі є позивач і відповідач. Позивачем і відповідачем можуть бути фізичні і юридичні особи, а також держава.
Для отримання більш детальної інформації та юридичної допомоги зверніться до Володимира Васильовича за тел. 067 917-85-56.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: ВІКТОРІЯ, Ужгород2011-05-01 15:56:59
ШАНОВНІ АДВОКАТИ! Допоможіть!У 2007 році я продала свою квартиру і одночасно купила другу в межах одного населеного пункту. В Укртелекомі написала заяву про зняття з мене телефонного номера за старою адресою(без відключення ) і переоформила договір на новій квартирі. У квітні 2011 р. одержала судовий наказ про сплату заборгованості за телекомунікаційні послуги, відповідно до ст. 526-533,546 ЦК України на суму 216 грн + 55 грн. Будь-ласка, підскажіть, як виплутатись з цієї халепи. В проданій квартирі ніхто не прописаний і ніхто не проживає. Боргів я не мала. Телефон. номер був переданий укртелекомом у користування іншим споживачам (це я знаю, бо рік чи півтора назад дзвонила на цей номер). Мене змушують сплачувати абонплату за телефон за декілька років коли я не мала до нього доступу і не мала жодної інформаціі чи ПОПЕРЕЖДЕННЯ про можливий БОРГ. Буду вдячна за допомогу. Заяву про скасування судового наказу вже подала.
Вікторія, дякуємо за запитання. В даній ситуації можемо порадити Вам наступне:
- звернутись із відповідною заявою до відділення Укртелекому за адресою проданої квартири щодо отримання роз'яснення нарахування заборгованості та отримання роздрукування телефонних дзвінків за період заборгованості;
- підготувати заперечення до суду із відповідними додатками та клопотаннями про витребування доказів, перенесення слухання, якщо потрібен час;
- підготувати зустрічний позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, якщо такі мали місце і є відповідні докази.

По питаню судового наказу можете продивитися статтю "Cтягнення заборгованості за наказним провадженням. Судовий наказ" Застереження, юрист, адвокат чи будь-який фахівець в галузі права повинен готувати вищезазначені документи.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Вячеслав, Київ2011-05-07 14:47:30
У 2009 році я по цив.справі був відповідачем,у 2010 р. позивачу відмовили в позові повністю. Я заплатив адвокату 4000 грн. Чимаю тепер право звернутися до суду про стягнення даних коштів з цього позивача? Дякую
Маєте повне право у строк позовної давності в 3 (три роки), але за умови,якщо у вас на руках є оригінали документів, які підтверджують факт сплати даних коштів.
Адже, Договір між клієнтом і адвокатом укладати обов’язково із наступних підстав:
- 1) у разі надання неякісної юридичної допомоги, договір буде доказом того що Вам взагалі надавалась така допомога та у чому саме вона полягала (особливо під час подання скарги до Кваліфікаційної комісії адвокатури);
- 2) квитанція, акт виконаних робіт, видатковий ордер і т.д., про оплату Вами коштів за надані юридичні послуги видається тільки на підставі
двостороннього укладеного договору;
- 3) у судовому процесі та досудовому розслідуванні, договір, як і адвокатський ордер є підтвердженням того, що даний адвокат має право дійсно представляти Ваші інтереси. Адже відповідно до п. 4 ст. 42 Цивільного процесуального Кодексу України повноваження адвоката як представника посвідчуються ордером, який виданий адвокатським об’єднанням, або договором.;
- 4) у судовому порядку Ви зможете довести, що дійсно була сплачена така то грошова сума за такі то послуги і стягнути їх з Відповідача у розмірі 40%, згідно до додатку до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2006 року № 590 “Про граничні розміри компенсації витрат, пов’язаних з розглядом цивільних та адміністративних справ, і порядок їх компенсації за рахунок держави”.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Анастасія, Кіровоград2011-05-09 16:19:15
Доброго дня! Допоможіть розв язати дві задачі з господарського права. Комерційний банк прийняв локальний нормативний акт “Положення про кредитування”, в якому закріпив вимогу укладати кредитні договори, договори поруки, застави тільки в нотаріальній формі. Завчасно до прийняття рішення колегіальним органом банку – кредитним комітетом від клієнта вимагалося підписати кредитний договір в простій письмовій формі, що клієнт і виконав. Після прийняття рішення кредитним комітетом клієнт відмовився від нотаріального підписання кредитного договору і вимагав надання кредиту за підписаним кредитним договором. Банк відмовив. 1. Чи буде задоволено судом позов клієнта з вимогою до банку надати кредит за кредитним договором, підписаному у простій письмовій формі? 2. Яке співвідношення локальних нормативних актів банків з законами, нормативними актами НБУ та іншим законодавством. Банком було надано кредит клієнту – акціонерному товариству (АТ) з додержанням усіх норм законодавства щодо укладення кредитного договору та його підписання. Кошти за кредитним договором були перераховані АТ і використані АТ на цілі відповідно до кредитного договору. Сума кредиту склала суму, яка перевищує 7 % капіталу банку. В подальшому стало відомо і банку і НБУ, що позичальник є інсайдером – юридичною особою, яка опосередковано володіє 10% статутного капіталу банку, і надання такого кредиту порушило економічні нормативи НБУ. НБУ застосував до комерційного банку заходи впливу та звернувся до суду про визнання угоди недійсною. 1. Які заходи впливу може застосувати в такому випадку НБУ? Назвіть порядок та підрозділ НБУ, що застосовує заходи впливу. 2. Підлягає задоволенню чи ні позов НБУ до банку?
Шановні студенти вирішення юридичних задач, які задаються вашими викладачами у навчальних закладах не відповідає жодній з програм та цілей щодо створення об'єднання "ЗАХИТ ПРАВА". Нашою ціллю є юридична допомога громадянам, які її дійсно потребують.
Вимогу клієнта по задачі буде задоволено, адже локальний нормтивний акт “Положення про кредитування” було прийнято після підписання двосторонньої угоди. Далі думайте самі...

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Зоя, Київ2011-05-10 22:49:14
Прошу ответить на очень серьезный вопрос......Как мне защититься от бывшего мужа....он стал намекать на ремонт в моей квартире (который он не делал)...Я боюсь, что он целиться на мою квартиру... Квартиру(3-х комн.) я приобрела до брака, имею сына (23 года)- инвалида 2 гр. (от первого брака), прописан бывший муж в квартире не был.....Он прописан в общежитии. Заранее благодарна.
Зверніться за телефоном (099) 436-21-72 Назаренко Іван і домовтесь про особисту зустріч та практичну допомогу.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Ірина , Полтава2011-05-11 17:45:58
Добрий день!!!Дайте будь ласка відповідь на мое питання!!!Я проживаю в незареєстрованому шлюбі уже 2 роки,дітей не маю,квартира також не моя,але все купуємо разом(стосовно побутової техніки і меблів)!!!Чи можу я претендувати на спільно нажите за ці 2 роки???
Ірино, дякуємо за запитання. Так-як Ваше питання досить актуальне, то ми вирішили присвятити йому цілу статтю на нашому блозі: Цивільний шлюб. Розподіл майна пари, яка не зареєструвала шлюб між собою офіційно
Автор: Михайло, Київ2011-05-18 22:50:05
Доброго дня! Ситуація наступна: 9 лютого 2007 року було оформлено кредит в банку АБ "Експрес - Банк", одночасно було оформлено договір страхування відповідальності за невиконання договірних зобов"язань(договору кредиту) страховиком виступає Акціонерне товариство "Українська пожежно-страхова компанія" . 15 листопада 2007 року позичальник (страхувальник) загинув. Свідоцтво про смерть було надано банку, на підставі якого страхова компанія погасила залишок боргу. 16 травня 2011 року дружині позичальника зателефонував представник страхової компанії з вимогою виплатити залишок по кредиту який страхова компанія сплатила банку. Питання: Чи правомірні вимоги страхової компанії? Наперед вдячний!
Ми підозрюємо, що у договорі страхування передбачений порядок регресу, якщо ні то дії страхової компанії є не законними. Вам краще під'їхати до нас із даним договором і наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Екатерина, Київ2011-05-19 00:59:46
Доброго времени суток! Такой вопрос: я - гражданка Беларуси. Провела в Киеве 90 дней. На границе сказали, что я не могу вернуться в Киев еще в течение 90 дней. Если гражданин Украины приедет в Минск и мы оформим брак в Беларуси, имею ли я права въехать на территорию Украины раньше, чем через 90 дней, как законная жена? Огромное спасибо за ответ.
Можете, якщо дійсно оформите законність шлюбу в Білорусії та проведете через дип. представництво.
За практичною допомогою, звертайтесь, і наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Валерий, Донецьк2011-05-20 15:37:28
Добрый день! Вопрос по кредиту. В 2008 году взял в кредит мобильный телефон стоимостью 1400 грн. Произвел выплаты (половина стоимости телефона сразу). Потом соответственно забыл оплачивать (так как за пол года предоплаты все забылось). С 2010 года являюсь инвалидом 2-й группы, пенсия 764 грн. Позвонили сегодня с банка (до этого не звонили), сообщили что долг вырос до 13 000 грн., и сообщили мне что будет со мной разбиратся служба безопасности банка Не работаю. Погасить не имею возможности, в личной собственности ничего не имею. Как мне дальше поступить?
Якщо телефон, який Ви взяли у кредит є предметом застави по договору то Вам пощастило, просто передайте його документально кредитодавцю. Якщо ж ні то ймовірно прийдеться продавати майно щоб погасити кредит, але нарахування відсотків скоріш за все зроблено із значними порушеннями, тому спочатку чим просто здатись і продавати майно, радимо звернутись за юридичною допомогою, адвокат, юрист надасть юридичні послуги, і напевне скаже щодо законності нарахування відсотків.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Оксана, Київ2011-05-25 11:28:26
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як написати заяву-відмову по догляду за дитиною до досягненню нею 3-ри річного віку за 2010 рік ?
Вона пишеться у прості довільні формі в Управлінні соціального захисту населення за місцем проживання, де потрібно буде вказати причину припинення догляду за дитиною.Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Сторінки:  << Попередня 22 ...13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>