“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Цивільні правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Наступна>> 
Автор: роман, Луганськ2012-01-30 22:46:17
при разводе имеет ли супруга на право или часть квартиры, купленной супругом до свадьбы.
НЕТ. Имеет право только на раздел имущества которое приобретено во время брака и не относится к личным вещам или подаркам.
Юридические консультации в оформлении договора аренды и субаренды земельного участка (пая).
Автор: Ольга, Одеса2012-01-31 21:48:39
Здравствуйте! Мною было подано заявление в банк 18.11.2011 года в связи с отсутствием возможности в дальнейшем выплачивать кредит за квартиру, которая является залоговым имуществом. До этого периода была сделана экспертная стоимость квартиры и работниками банка был произведен расчет с указанием графика погашения оставшейся суммы кредита (разница между оставшейся к погашению суммы кредита с учетом процентов и экспертной оценки стоимости залоговой квартиры). До этого времени мною ответ не получен, кроме того мне позвонили с банка и сказали чтоб я приехала переписала заявление, т.к. они сделали техническую ошибку и стоимость квартиры будет на 7 тыс. долларов дешевле чем в предыдущей экспертной оценке. Какие мои дальнейшие действия если я не согласна с тем что они якобы допустили ошибку и не дали мне письменный ответ на предыдущее заявление. Заранее благодарна.
Ничего не подписуйте, найдите юриста или адвоката для юридического сопровождения.
Услуги юриста, адвоката, арбитражного управляющего в Киевском регионе. Подробности см. на странице юридические услуги
Автор: Татьяна, Суми2012-02-02 01:25:37
Добрый день. Скажите, пожалуйста, если я ухаживаю 2 года за дедушкой, который не является моим родственником. Он хочет оформить на меня свою квартиру с помощью дарственной. Можем ли мы оформить дарственную,если я не являюсь родственником?
Можете, это пожелание самого дарителя имущества.
Создание исков и жалоб (апелляционных, кассационных) в хозяйственный, административный, апелляционный, местный и Верховный суд Украины.
Автор: Віталій, Івано-Франківськ2012-02-06 20:06:53
Доброго вечора!Шановні фахівці мене дуже цікавить таке питання з галузі сімейного

права,- чи можливо визнати за собою право особистої власності на майно,яке було

придбане у шлюбі,але виключно за кошти,які належали одному з подружжя?Є в наявності

всі необхідні документи про доходи за період до одруження і про рахунок в банку,з

якого були взяті гроші на купівлю цього майна.Знаю,що теоретично це можливо.А як на

практиці?Щиро дякую вам за відповідь!
Можливо тільки через подачу позовної заяви до суду и наявності практичних навичок в юридичній галузі.
Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування.
Автор: вика, Київ2012-02-13 18:39:53
добрий день! Допоможіть розійтись по справедливому!!! Дві сім"ї, на пропозицію одної з них, настроїли два торговельних павільйони, за кошти тієї сім"ї яка все це запропонувала.Спочатку була домовленість,що одна сім"я кладе туди гроші і свій труд, а інша сім"я тільки труд.Пройшло 2 роки працюють два павільйони, сім"я яка вкладалась фінансово майже повернула вкладене.Як сім"ям розійтися мирно і справедливо.Що кому дістається????? Дякую за допомогу!!!
Остается непонятным на ком зарегистрованы разрешительные документы на право торговли, малые архитектурные и была в момент договоренности составлен хоть какой-то документ. Какие подтверждающие документы у стороны что вложила деньги, а у Вас что ваша сторона вложила труд и т.д.. Вам лучше прийти к нам в офис на консультацию к адвокату Владимиру Васильевичу, зарание договорившись и записавшись на встречу.
Юридическая консультация, подготовка исковых заявлений, апелляций, кассаций и других юридических документов, абонентское юридическое обслуживание.
Автор: Світлана, Рівне2012-02-22 22:20:42
Доброго дня! Хочу дізнатися, чи створення етичного кодексу інтернет-простору України буде порушенням закону чи, можливо, прав людини? Буду дуже вдячна за відповідь.
Створити одне, а узаконити інше.
Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування.
Автор: Роман, Миколаїв2012-02-26 19:30:23
Доброе время суток.
Ситуация следующая:
примерно год назад начались звонки из кредитного союза:
КС-"добрый день, знаком ли вам Ищенко Виктор Степанович"
Я- нет, не знаком (действительно не знаком)
КС-"он указал этот номер как контактный"
Я- я его не знаю, и откуда у вас мой номер - не знаю
КС-"Виктор Степанович живет в доме номер 54, это через 2 дома от вас. Передайте ему пожалуйста, что он должен погасить задолженность по кредиту"
Я- я не знаю его и никуда ходить не собираюсь...
КС-"это в ваших интересах, пока он не погасит кредит мы будем вам звонить"

и ладно бы на этом все закончилось... но недавно стали звонить и угрожать, что "мы у тебя долг скоро выбивать приедем", "ты нам свою квартиру в счет долга отпишешь... у тебя хорошая квартира?"...

вот и возникает вопрос - я никаких договоров не заключал, фамилия фигурирует чужая, но звонят мне - можно ли сделать что-то чтоб прекратить это?
и второй - как обезопасить себя от выполнения угроз этих товарищей?

заранее спасибо
Радимо Вам звернутись із відповідною заявою до правоохоронних органів, попередньо замовивши роздрукування телефонних номерів.
Послуги юристів у правих питаннях щодо пенсії та інших пільг від адвокатського об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ
Автор: Людмила, Черкаси2012-02-29 14:53:50
Доброго дня! Я із дитиною попала в неприємну ситуацію, допоміжіть, будь-ласка, порадою.В школі мій син випадково кладучи на уроці фізкультури свій телефон на вікно зачепив телефон однокласниці, який упав у відро з водою.З мамою однокласниці ми вирішили телефон віднести майстру.Майстер сказав, що телефон можна почистити, але він не дає гарантії, що він не почне знову ламатися. Телефону більше року, Але мама вимагає купити новий такий же самий. Я з нею не згідна, я запропонувала купити у неї цей телефон як б/у.Вона не згодна.Вона хоче щоб я дала гроші як за б/у і залишила їй телефона.Мама однокласниці подала до міліції заяву про ненавмисне пошкодження майна.Що мені робити?Іще хоче подати до суду заяву.Що мені буде в цій ситуації? Моєму синові 14 років в школі навчається добре,поведінка зразкова.Чи суд може мене заставити купувати новий телефон і відшкодовувати судові витрати? На чиєму боці закон?
Ви зарано панікуєте, всі ці факти, які Ви описали не так легко довести. Дихайте на повну і не ведіться на якісь там балачки, ідіть в повний відказ, якщо друга сторона не хоче по хорошому. Це не лише Ваша проблема, а і проблема закладу, адже в деяких закладах освіти взагалі заборонено носити мобільний телефон чи інші пристрої. Якщо ж дозволено, то під час зайняття фізкультури повинні були бути передбачені шафи для перевдягання, які зачиняються, або вчитель повинен їх зачиняти і т.д..
Позовні заяви та скарги (апеляційні, касаційні) до господарського, адміністративного, апеляційного, місцевого та Верховного суду України.
Автор: Андрій, Тернопіль2012-03-12 12:29:56
Доброго дня..!!Буду вдячний за відповідь на моє питання!!Я купив автомобіль в людини яка мала генеральне доручення на авто на три роки..яке дійсне до 2014 року..авто купляв під розписку зі свідками..но зараз хочу зробити доручення...Мені получиться зробити генеральне доручення від людини в якої я купляв авто?чи потрібно від власники даного авто ?Дякую!
Генеральне доручення може видати тільки власник авто. Також ви можете оформити договір про купівлю-продаж авто від попереднього власника.
Юридичні консультації в оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки (паю).
Автор: Оксана Коломиец, Київ2012-03-18 22:45:12
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, к кому (в какие организации)нужно обратиться и какие документы нужно подготовить для того, чтобы нам построили дорогу в селе? И за чьи деньги должна быть построена эта дорога (бюджетные или жителей этой улицы)? У нас в селе Масловка (Киевская обл., Мироновский р-н) наверное осталась одна дорога незаасфальтированная, дорога грунтовая, разбитая. Снег растаял, везде грязь такая стоит, что не то, что проехать, выйти со двора и пройти невозможно. Помогите, пожалуйста. Заранее благодарна за ответ.
Рішення про побудову та ремонти доріг вирішується на рівні державних/ обласних / районних / сільських бюджетів. З даним питанням можете звернутися до депутатів районної, обласної ради, а також до народного депутата закріпленого за вашим округом.
За власні кошти ви також можете відбудувати дорогу, для приблизної оцінки вартості робіт зверніться до Райавтодору вашого району.
Сторінки:  << Попередня 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Наступна>>