“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Трудові відносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: ірина, Львів2011-07-26 13:02:22
Доброго дня.Скажіть будь-ласка,як можна вплинути на ситуацію:Я живу у Львові, працюю представником від ТзОВ \"Винконцерн\"(м.Белгород-Дністровський) прошу підприємство надати мені довідку про мою заробітну плату за 6 міс. (для подачі в банк по кредиту),а мені під різними причинами відмовляються надати таку довідку?Трудовлаштована офіційно,є трудовий договір.Дякую!
Спочатку зверніться із письмовою заявою до керівництва філіалу, залишивши у себе копію з відміткою або підтвердження про відправлення поштою. Потім, якщо не буде результату із такою ж заявою до центрального офісу, скаргою до ДПІ, Прокуратури.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Ірина, Київ2011-07-31 19:31:37
Доброго дня.
Я працюю в в організації з 4.01.2011 року. Це моє перше місце роботи. З 20.06.2011 по 30.06.2011 була у відпустці (10 днів + 1 свято). Чи маю я право ще піти у відпустку в ближайший час? І на скільки днів?
Дякую.
У відповідності до ст. 75 Кодексу законів про працю України, визначено тривалість щорічної основної відпустки, де визначено, що:
- щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
- особам віком до вісімнадцяти років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день.
Для деяких категорій працівників законодавством України може бути передбачена інша тривалість щорічної основної відпустки. При цьому тривалість їх відпустки не може бути меншою за передбачену частиною першою цієї статті.
Але ст. 79 КЗпУ визначено, порядок і умови надання щорічних відпусток та відкликання з відпустки, де визначено, що:
- щорічні основна та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи надаються працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.
- у разі надання зазначених відпусток до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість визначається пропорційно до відпрацьованого часу, крім визначених законом випадків, коли ці відпустки за бажанням працівника надаються повної тривалості.
- щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного робочого року.
-черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості їх відпочинку.
- конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну.
Поділ щорічної відпустки на частини будь-якої тривалості допускається на прохання працівника за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.
Невикористана частина щорічної відпустки має бути надана працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.
Відкликання з щорічної відпустки допускається за згодою працівника лише для відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків, для відвернення нещасних випадків, простою, загибелі або псування майна підприємства, установи, організації з додержанням вимог частини шостої цієї статті та в інших випадках, передбачених законодавством. У разі відкликання працівника з відпустки його працю оплачують з урахуванням тієї суми, що була нарахована на оплату невикористаної частини відпустки.

Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Константин, Донецьк2011-08-02 19:23:59
29.07.2011г в Макеевке на ш-те Бажанова произошла авария. Мне сказали подыскивать работу, так-как 50% рабочих будут лишними. У меня есть 3 шахтёрские специальности, по последней я отработал 1 месяц. Имею я право требовать от администрации ш-ты предоставления мне места р-ты на этой, или переводе на другую ш-ту по специальности по каторой я работал до последнего времени?
Право требовать от администрации шахты предоставления место работы на этой, или переводе на другую шахту по специальности по каторой Вы работали до последнего времени - Ваше законное право. Не понятно что делают профсоюзы. Не соглашайтесь писать заявление об увольнении, пусть сокращают, и другим скажите.
Профессиональная консультация адвоката, подготовка исковых заявлений и жалоб, защита интересов клиента в суде. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Олександра, Хмельницький2011-08-02 23:29:12
Добрій день.Скажіть будь ласка у 30 червня я закінчила вищий навчальній заклад.До 30 липня 20011р була у дикретній відпустці по догляду за дитиною до трьох років. До цього ніде не працювала.Чи має право центр зайнятості, в якому я знаходжусь на обліку з 1 серпня 2011р, направляти мене на роботу не по моїй спеціальності.
Цент зайнятості має право направляти Вас на роботу не за фахом, але знову ж таки по Вашій згоді. Якщо Ви цього не бажаєте, то ніхто не вправі Вас примусити по закону. Тому обґрунтуйте свою відмову тим, що ладні зачекати роботу за фахом.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: МАРІЯ, Львів2011-08-03 01:19:36
Доброго дня. я маю можливість влаштуватися на роботу за фахом. проте я закінчила ВНЗ ще у 2006 році. Скажіть будь -ласка чи дійсний ще мій диплом, що потрібно робити якщо ні щоб всетаки влаштуватися на роботу? який термін дісності документу. Фах - юрист.
По практиці СССР, вважалося, якщо спеціаліст після закінчення вузу не працює за фахом протягом 3-х років, то останній втрачає кваліфікацію і потрібно було проходити відповідні підготовчі курси та перепідготовку. В наш час, роботодавці рідко зважають на ці обставини, коли діє телефонне та сімейне право при отриманні роботи. Тому, якщо роботодавець бере Вас на роботу, не має різниці коли було закінчено вуз. Надолужите в процесі роботи, звісно, якщо цього захочете.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: ира, Запоріжжя2011-08-03 09:40:08
Доброго дня!!!!я навчалася в медичному университети,2 роки на контрактний основи и 3 роки на бюджетний!зараз мене видправили на интернатуру!!!!Питання:чи повинна я проходити интернатуру и видпрацювати 3 роки на державу,якщо держава оплатила навчання тильки за 3 роки а не за 5???????и чи можу я вимагати у держави виплати коштив за 2 роки яки я навчалася на контракти???????????
Усе залежить від причини Вашого переходу із державної на контрактну основу. Компенсацію отримати - це Ваше право, але потрібні суттєві аргументи.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Людмила, Київ2011-08-04 10:37:56
Доброго дня! Я працюю в школі менше року вчителем. Спочатку працювала за строковим договором, зараз працюю за безстроковим договором, на даний момент я у відпустці, але хочу звільнитися. Чи можу я перервати відпустку і звільнитися негайно?Чи мені потрібно чекати завершення відпустки?Порадьте, будь ласка, як краще зробити щоб до вересня я вже була вільна. І стосовно відпрацювання, що Ви можете сказати? Дякую
У відповдності до трудового кодексу заяву про звільнення потрібно подати не пізніше ніж за 14 календарних днів до дня звільнення. Тому, навіть перебуваючи у відпустці напишіть заяву на звільнення, але день звільнення не повинен збігатись із днем відпустки.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Анастасия, Донецьк2011-08-04 11:08:20
Добрый день!
У меня такая проблема, я работала на предпиятии ООО "Укрстройтранс" полгода, уволена была 30 июня по согласованию сторон. Предприятие мне было должно за май и июнь, зарплату за май я получила через неделю после увольнения, а зарплату за июнь так и не выдали, мотивируя это тем, что у них такой порядок выплаты з/п. Теперь когда подошел срок выплаты июньской з/п, мне говорят, что у меня запрет по з/п, по причине того, что предприятия которые я вела должны им денег и не платят (долг был на июнь). Трудовая книжка у меня на руках, обходной лист мне все подписали, т.е я понимаю,что никаких притензий ко мне не было.
Посоветовали писать письмо на предприятие и в прокуратуру?!
Момент еще в том, что оформлена я (И ВСЕ ПРЕДПРИЯТИЕ) на неполный рабочий день (4часа), хотя на самом деле все работали по 9-12 часов, з/п выдавалась в конверте, з/п давали с задержкой в месяц.
Подскажите чо мне делать в этой ситуации, какие у меня шансы получить свои деньги? И как правильно писать письмо на предприятие и в прокуратуру.
Подайте жалобу в налоговую (укажите ситуацию с конвертами, порядок взаиморасчета), подайте иск в суд, предварительно насчитав инфляционные убытки и 3% годовых и моральный ущерб.Правильно составить жалобы и иск в суд можем и мы.
Профессиональная консультация адвоката, подготовка исковых заявлений и жалоб, защита интересов клиента в суде. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Кочмар Ольга, Вінниця2011-08-05 10:13:32
Доброго дня! Ставши в центр зайнятості мені запропонували оформитись по дотації, оскільки я вагітна і в мене донька меньше 6-ти років Підкажіть будь-ласка при оформленні працівника по дотації для організації скільки потрібно, щоб було вже оформлених працівників 2-є чи більше...взагалі які переваги і недоліки при дотації для обох сторін (робітника та працедавця).

Заздалегідь вдячна за допомогу і будь-яку інформацію.
Щодо цього питання зверніться із письмовою заявою до центру зайнятості населення, ви будуть зобов'язані Вам надати вмотивовану відповідь.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Ніла, Луганськ2011-08-05 12:02:00
Я працюю директором школи. Мій заступник опечатує свій кабінет і не надає мені вільного доступу до документів та компьютера з документацією. Вона поставила пароль і не надає мені доступу. Чи має вона таке право? Як мені законодавчо правильно поступити?
Спочатку розберіться із службовою документацією на робочому місці. Виясніть чи є у Вас на роботі Положення про працю або посадові інструкції. Хто кому у відповідності до цих документів підпорядковується, якими нормативно-розпорядчими документами у своїй роботі Ви повинні керуватись і т. п.. Якщо ж відповідно до внутрішньої документації та завіреної сруктури посад, заступник повинен Вам підпорядковуватись, то спочатку видайте Розпорядження щодо надання вільного доступу до робочого місця заступника. Якщо останній не виконає його, складіть акт у присутності чотирьох, влупіть догану або зніміть премію за не виконання Розпорядження. Якщо ж Ваші накази та розпорядження всерівно заступником будуть ігноруватись, то продовжуйте в такі ж послідовності, як зазначено вище, аж до звільнення заступника в загалі із роботи.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Сторінки:  << Попередня 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>