“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Трудові відносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 18 ...11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Катерина, Київ2011-06-23 22:07:28
Допоможіть будь-ласка розібратися в в складній для мене ситуації. Я працюю виконуючим обов’язки головного бухгалтера в установі, що фінансується з державного бюджету України. У травні місяці 10 числа вищестояща організація за погодженнями міністерства вислала факсом наказ про звільнення за порушенням статті про недотримання присяги державного службовця, нашого начальника з 10 травня (цим же днем). Факс прийшов за 10 хвилин до закінчення робочого дня, в цей момент начальника на місці вже не було. Начальник є державним службовцем. Він з наступного дня на роботі не з»являвся і на зв»язок не виходив. Отже з наказом по сьогоднішній день не ознайомлений. По сьогоднішній день його не було розраховано, так яквияснилося, що він забрав трудову книжку у відділі кадрів ще у січні місяці і розписався про це в журналі і не повернув її до часу звільнення. І запису в трудовій книжці немає про звільнення. Як бути в даній ситуації бухгалтерії? Що мені робити, розраховувати його….а як, якщо в трудовій книжці немає відмітки про звільнення. І хто винний в даній ситуації, і яка відповідальність мене або відділ кадрів може чекати. Дуже чекаю на Вашу допомогу….
Наказ по факсу, який згодом не підтверджений оригіналом, який мав надійти по поштовому зв'язку, не є в даному випадку правоустановлюючим документом. Тому Ваш керівник мав числитись на роботі. Згодом повинно було бути проведено службове розслідування щодо причини пропуску та не виходу на роботу. На підставі висновку комісії та наказу по організації працівник звільняється за невихід на роботу без поважних причин.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: ирина, Полтава2011-06-24 11:33:52
Добрий день! У мене таке питання, я працюю у школі за контрактом, який закінчується 14.08.2011 року мене повідомили про звільнення, а я джізналась що вагітна , чи мають право мене звільнити з роботи?
По закінченню контракту Вас скоріш за все звільнять. Щоб більш детальніше можна було б за щось говорити, потрібно побачити сам контракт.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Володимир, Хмельницький2011-06-28 11:25:01
Я цього року закінчую навчання в ПТУ, і нам всім групам училища адміністрація сказала, що поки ми не принесем довідку про працевлаштування то дипломи нам не видадуть. А нароботу нас брати без документів ніхто не хоче! Скажіть будь ласка чи дійсно вони мають право так робити та по якому закону???
Закону, який би вимагав від випускників ПТУ, технікумів чи ВУЗів приносити довідку про працевлаштування НЕМАЄ!
Це загальноукраїнська практика, коли від студента вимагають довідку про те, що він буде працевлаштований після закінчення. Це потрібно для адміністрації навчального закладу для хорошої статистики та щоб не втратити ліцензований обсяг державного набору на наступний рік.
У вашій ситуації радимо наступне:
по-перше не вступаючи в конфлікт здати випускні екзамени та захистити диплом;
по-друге після вашої відмови, на незаконну вимогу принести довідку, навчальний заклад повинен видати направлення на роботу чи довідку про самостійне працевлаштування;
по-третє, якщо навчальний заклад видасть направлення, то потрібно з'явитися на робоче місце. Не забувайте, що ви в будь-який момент можете написати заяву на звільнення за власним бажанням (два тижні на відпрацювання) або за згодою сторін;
по четверте, якщо навчальний заклад ніколи не видавав довідки про самостійне працевлаштування, то зверніть їхню увагу на постанову Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, підготовка яких проводилася за державним замовленням" додаток 4. Зверніть увагу, що з даною довідкою ви маєте право стати на облік до центру зайнятості, де маєте право на перше робоче місце та допомогу по безробіттю.
Будемо раді, якщо ви порадите нашу відповідь вашим знайомим та друзям через доступні вам канали зв'язку (соціальні мережі, електронна пошта, смс). Адже дане питання на даний час дуже актуальне по всій Україні. Посилання на вашу відповідь: http://zahist-prava.com.ua/trudovi_vidnosyny
Автор: Ігор, Львів2011-06-30 01:09:09
Доброго дня.
Я цього року закінчив львівський медичний університет, стоматологія.
На інтернатуру мене направляють в Чернігівську область. На очний цикл мене направляють в медичний університет Богомольця м.Київ
Сам я зі м.Львова. Скажіть, будь-ласка,що мені необхідно зробити, щоб перевестися на очний цикл з Києва у свій університет у Львів? Дякуя за відповідь!
Звернутись із відповідною заявою до деканату та Міністерства охорони здоров'я України, вказавши поважну причину Вашого прохання.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Сілачова Марія Йосипівна, Херсон2011-06-30 15:04:58
Сільська рада.
1 . Було прйняте рішення сесії в зв’язку з недостатньою кількістю бюджетних коштів на 2011 рік внести такі зміни та доповнення до бюджету Чкалівської сільської ради щодо скорочення штатів на 2011 рік.
По дошкільному навчальному закладу №1 В зв’язку з недостатністю фінансування на 2011 рік попередити працівників про можливе призупинення роботи ДНЗ та вивільнення працівників з 29.06.2011 року
- Згідно з вище вказаним привести у відповідний стан штатний розпис. - При отримані додаткової дотаціївідновити роботу ДНЗ згідно штатного розпису Працівники попереджені за два місяці про скорочення. Від підписів відмовилися. Завідувачка дитячим садом відмовилася на розпорядження сільського голови надати накази про звільнення з 29.06.2011 року (кадри ведуть керівники установ).
Бухгалтерією нарахована заробітна плата по 29.06.2011р хоч табель обліку робочого часу керівником здано до бухгалтерії по 30.06.2011р.
30.06.2011 р всі працівники вийшли на роботу та повністю функціонують(прийняли дітей з харчуванням)
Які дії сільського голови в такому випадку.
Складіть акт порушення щодо не виконання рішення та винесіть дане питання на обговорення громади села.

Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Надежда, Київ2011-06-30 23:34:16
Здравствуйте! Я выпускник НМУ им. А.А.Богомольца( бюджетная форма обучения). По окончанию учебы,меня распределили на интернатуру( работу на должности врача-стоматолога) в ЦРБ Киево-Святошинского района (бюджетная форма). По приезду на место распределения, глав.врач ЦРБ Киево-Святошинского района,сказал,что бюджетных мест нету, и в связи с этим меня не могут трудоустроить. Мой вопрос: законно ли такое лишение трудового устройства,и какие документы мне должны предоставить в этом случае?Спасибо
Вас скоріш за все вводять в оману, кількість випускників повинна відповідати державному замовленню. Тому перед тим, як робити поспішні рішення спочатку зверніться із відповідними заявами до всіх інстанцій аж до Міністерства охорони здоров'я України, хай нададуть роз'яснення чому так, а не по іншому.

Послуги юриста, юридичні послуги, послуги адвоката, адвокат, юрист Київ, ЗАХИСТ ПРАВА 221-55-41,(099) 436-21-72.
Автор: Надія, Київ2011-07-04 20:57:42
Доброго дня. Я працювала головним бухгалтером в організації 2,6 роки, після мого звільнення (за згодою сторін) залишились мої розрахункові, які організація вже протягом 4-х місяців не хоче повертати. Підставою не видачі коштів є звинувачення у неправильності ведення бухгалтерії, хоча документальна перевірка нічого незнайшла. У відділ праці зверталася - не допомогли. Підскажіть будь-ласка, як вирішити це питання і куди звернутися по допомогу??
Спочатку потрібно отримати відповіді або письмове підтвердження про звернення до самої організації та органів, яким вона звітує. Потім скласти позовну заяву про стягнення коштів у вигляді вихідної допомоги та нарахування штрафних санкцій за прострочення виплати.
За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні, юрист хозяйственник, юрист по господарським справам, адвокат хозяйственник, адвокат по господарським справам. (044) 221-55-41 (067) 917-85-56 (099) 436-21-72

Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Бiлявська Надiя, Житомир2011-07-06 19:12:16
Добрий день. Дайте будьласка відповідь на моє питання. Я зараз на 32 му тижні вагітності, скажіть будьласка які грошові допомоги надаються. Дякую.
По виходу у декретну відпустку надається матеріальна вихідна допомога, відпускні (якщо Ви не були у відпустці) та середньомісячна заробітна плата за період відпустки у 126 календарних днів.
Дана відпустка передбачена ст.179 Кодексу Законів про працю України, де визначено, що відпустки у зв’язку з вагітністю, пологами і для догляду за дитиною На підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів — 70) календарних днів після пологів, починаючи з дня пологів.
Тривалість відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів — у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів). Вона надається жінкам повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.
За бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги відповідно до законодавства.
Підприємства, установи та організації за рахунок власних коштів можуть надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею віку трьох років не надається, якщо дитина перебуває на державному утриманні. У разі, якщо дитина потребує домашнього догляду, жінці в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку.
Відпустки для догляду за дитиною, передбачені частинами третьою, четвертою та шостою цієї статті, можуть бути використані повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною.
За бажанням жінки або осіб, зазначених у частині сьомій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Юридична допомога, звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Сергій, Херсон2011-07-06 22:35:12
Чи забороняє закон близьким родичам (чоловік і жінка)займати матеріально відповідальні посади на одному госпідприємстві (директор і завгосп)? Заздалегідь дуже вдячний за відповідь.
У відповідності до ст.25-1 Кодексу Законів про працю України передбачено обмеження спільної роботи родичів на підприємстві, в установі, організації, де визначено, що власник вправі запроваджувати обмеження щодо спільної роботи на одному і тому ж підприємстві, в установі, організації осіб, які є близькими родичами чи свояками (батьки, подружжя, брати, сестри, діти, а також батьки, брати, сестри і діти подружжя), якщо у зв’язку з виконанням трудових обов’язків вони безпосередньо підпорядковані або підконтрольні один одному.
На підприємствах, в установах, організаціях державної форми власності порядок запровадження таких обмежень встановлюється законодавством.
То праця близьких родичів заборонена.
Юридична допомога, звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Сергій, Суми2011-07-07 09:09:37
Доброго дня, 30 червня цього року я закінчив училище, але диплому так і не отримав, чи мае право навчальний заклад вимагати працевлаштування? Обіцяють повернути диплом назад, мають вони на це право?
В залежності від форми Вашого навчання. Якщо Ви навчалися на контрактній формі навчання, тоді за умовами Договору про навчання. Якщо за державного фінансування, тоді ВУЗ не має право вимагати працевлаштування. ВУЗ здійснює тиск заради СВОЄЇ звітності.

Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь за тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Сторінки:  << Попередня 18 ...11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>