“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Трудові відносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 18 ...14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Олена2011-04-21 17:57:56
Доброго дня. Я вчитель вищої категорії, працюю 13 років. На наступний рік адміністрація школи дає мені неповне тижневе навантаження з індивідуальними годинами. Згідно того ж тижневого навантаження інший вчитель моєї кафедри має на наступний рік повне тижневе навантаження навчальних годин, хоча має І кваліфікаційну категорію і 11 років стажу і вийшла з декрету (а йшла, маючи неповне тижневе навантаження). Чи правомірні дії адміністрації? Де шукати правди і захисту? Дякую.
Радимо звернутись із письмовою скаргою до территоріального Управління освіти,районного, обласного та Міністерства праці та соціальної політики України. Але перед написанням даних скарг звернутись із відповідною заявою щодо надання роз'яснень до адміністрації, копію відповіді якої долучити додатком до скарги.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Марічка2011-04-28 00:34:12
Добрий день!
Я є працівником одного з банків.Загальний трудовий стаж складає 9 років, на останньому місці праці понад 3 роки.
26.04.2011р.мене повідомили про планове скорочення чисельності та штату працівників.Наказ та попередження про звільнення я відмовилась підписати,після чого мене повідомили в усній формі в присутності третьої сторони шляхом складання акту.
Прийняте рішення керівництва стосовно моєї кандидатури на звільнення вважаю несправедливим, оскільки не було повідомлено причини мого звільнення , протягом всього часу роботи не було претензій та зауважень до виконуваних мною обов"язків ,а також відомо ,що в штаті є працівники в яких стаж складає менше одного року часу і які не мають належної фахової вищої освіти.
Якими мають бути мої наступні дії? Допоможіть захистити свої права.
Завчасно дякую Вам.
Зверніться за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua і домовтесь про особисту зустріч та практичну допомогу.Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Олена, Київ2011-05-07 18:33:48
Доброго дня!Я працююю вихователем з фізичного виховання в дитячому садочку з 13 березня 2010 року. В літній період 2010 року відпустку мені не надали.На початку 2011 року я написала заяву на ім'я завідуючої даного закладу з проханням надати мені компенсацію за невикористану відпустку за 2010 рік, при цьому вказавши, що іншу частину відпустки (за 2010 рік) я використаю влітку 2011 року. В лютому 2010 року я отрималакомпенсацію за 18 днів (сума була нарахована за період роботи з 13 березня 2010 року по 31 грудня 2010 року). Згіднографіку відпусток на 2011 рікмоя відпустка починається01липня2011року. Прошу Вас пояснити мені, виходячи з даної ситуації: 1) Чи маю я право на відпустку в 2011році? 2) За який період роботи мені повинні нарахувати відпускні? 3) Скільки днів має тривати відпустка влітку 2011року? 4) Якщо я звільнюся з роботиз 01 липня 2011 року за який період мені повинні нарахувати відпускні?
Відповідно закону України «Про відпустки» ст.9 п.1 та п.2 до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку, зараховується час фактичної роботи (в тому числі на умовах неповного робочого часу) та час, коли працівник фактично не працював, але за ним згідно з законодавством зберігалися місце роботи (посада) та заробітна плата повністю або частково.
А також згідно ст.10 закону України «Про відпустки» право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві, а за другий та наступні роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного робочого року. Отже, Ви маєте повне право на повнотривалу відпустку тривалістю 56 днів, передбачену для педагогічних працівників, навіть працюючи неповний робочий час.Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Богдан, Київ2011-05-13 10:10:39
Хочу у Вас запитати. Яким чином я маю право отримати в компанії якій я працював, довідку про мою заробітну плату, а також отримати трудову книжку яку мені після звільнення не відали? Чи можу я відправити офіційний запрос на повернення мені документів і яка форма такого запроса?
Вам потрібно подати заяву на керівництво компанії із викладеними вимогами зіславшись на законодавство України та долучивши копії документів, як доказ ваших слів.
Заяву подайте через канцелярію із обов'язковою відміткою на Вашому екзеплярі вхідного номера по журналу та штампу підприємства. Якщо заяву категорично відмовляються приймати надішліть її за допомогою поштового зв'язку, цінним листом з описом та повідомленням.
Це потрібно зробити на випадок того, якщо в компанія місячний термін, як цього вимагає ст. 20 Закону про звернення громадян , не надасть вмотивованої відповіді то у Вас залишиться для суду підтвердження того, що було здійснене відповідне звернення зі спірного питання.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Александр, Харків2011-05-14 01:41:18
Здравствуйте!Уволился с роботы по соглашению сторон (Был на двух должностях Основная и по совместительству, чтобы вести деятельность в этой фирме через два месяца я закончил курсы и устроился по совместительству на ещё одну фирму.) С основного места роботы меня уволили без проблем.а с той фирмы по видимому забыли да и я тогда был в больнице с травмой.После стал без проблем на учёт в центре занятости и через 7 месяце прибывания на бирже труда,мне заявили что мы узнали что вы \"работаете\" и получили доход с той фирмы 100 грн.которых я в глаза не видел.Скажите пожалуйста мне предаётся отдавать всю сумму пособия которое я получал в центре занятости? Или можно как то оспорить сложившуюся ситуацию? Заранее спасибо за ответ!!!
Грошову суму прийдеться повернути, якщо Ви не принесете до центру зайнятості наказ про звільнення до того числа, з якого ви були зареєстровані. Якщо завірена копія наказу є, то разом із заявою подайте його на ім'я начальника центру зайнятості населення за территоріальністю.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Оксана Миколаївна, Житомир2011-05-14 12:52:18
Здраствуйте!Надайте, будь ласка, консультацію з таких питань: 1. Я одинока иати, яка виховує двох дітей віком 10 і 17 років, чи можу я піти у додаткову соціальну відпустку на 17 днів; 2. Я інвалід 3 групи і самостійно виховую двох неповнолітніх дітей,чи маю право на одержання додаткової виплати до пенсії за інвалідністю.
Статтею 19 Закону України “Про відпустки” встановлено, що жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).
Частиною дванадцятою статті 10 цього ж Закону встановлено, що щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаються, зокрема, одинокій матері (батьку), які виховують дитину без батька (матері); опікунам, піклувальникам або іншим самотнім особам, які фактично виховують одного або більше дітей віком до 15 років за відсутності батьків.
Також статтею 1821 Кодексу законів про працю України визначено, що жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 цього Кодексу). Відповідно до частини першої статті 6 Сімейного кодексу України правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття. Відповідно до абзацу другого статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" дитина - це особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з законом, застосовуваним до неї, вона не набуває прав повнолітньої раніше.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Татьяна, Миколаїв2011-05-15 13:41:30
Я работаю в школе учителем 10 лет . В феврале нам сказали написать заявление на плановый отпуск на лето , каждому учителю расписали с какого дня он в отпуске . В апреле составляли график приема экзаменов у учеников. У меня получается что с 17 июня я в отпуске , но в этот день мне поставили письменный экзамен в 9 классе ( мой предмет ). Когда я сказала , что я в отпуске , директор ответил ничего страшного пару дней походите . Прав ли директор , и что делать с предвзятым отношением к себе , это только единичный случай .
Зверніться із відповідною заявою на ім'я директора щодо надання роз'яснення у відповідності, якого розпорядчого документа, який буде суперечити Кодексу Законів про працю України, ви повинні перервати відпустку та вийти на роботу і яким чином буде компенсовано Ваш вихід на роботу.
Заяву подайте через канцелярію із обов'язковою відміткою на Вашому екзеплярі вхідного номера по журналу та штампу підприємства. Якщо заяву категорично відмовляються приймати надішліть її за допомогою поштового зв'язку, цінним листом з описом та повідомленням.
Це потрібно зробити на випадок того, якщо директор місячний термін, як цього вимагає ст. 20 Закону про звернення громадян , не надасть вмотивованої відповіді то у Вас залишиться для суду підтвердження того, що було здійснене відповідне звернення зі спірного питання.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: юля, Полтава2011-05-15 16:57:52
Добрий день!Я працюю бібліотекарем з 28.04після реорганізації переведена на півставки,до цього працювала на ставку.З 01.06.11 маю йти у відпустку.Стаж 8 років.З 01.10.07 працюю на даній посаді.Чи маю я право на виплату матеральної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу а не із півставки,вкажіть будь-ласка статтю закону.
Дане питання регулюється внутрішньорозпорядчими документами організації де Ви працюєте.
Тому радимо більш детально ознайомитися з вимогами колективного договору чи будь якого іншого документу. Зверніться до Голови профспілкового комітету або Головного бухгалтера із письмовою заявою.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Іван, Ужгород2011-05-18 12:09:46
Середньоденна зарплата становить 80грн.(попередні 6 місяців 8 годинний робочий день.Коеф.страхового стажу 100%. В квітні підприємство перейшло на режимнеповного робочого дня - по 5 год.Яку суму лікарняних мені повинні нарахувати за 4 дні лікарняних в квітні? Дякую.
Автор: микола, Луцьк2011-05-18 23:41:22
Рік назад я звільнився з роботи за власним бажанням з 17-тирічним стажем.Чи буде мені враховуватись цей стаж при виплаті зарплати при повторному влаштуванні на цю саму роботу?
Врахування стажу при виплаті зарплати повинно враховуватись, ящо звісно на підприємстві нарахування надбавок, премій не обмежується якимось розпорядчим документом (наказом або положенням).Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Сторінки:  << Попередня 18 ...14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>