“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Вопросы по теме: Гражданские правоотношения

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь: Получить консультацию >>
Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  << Предыдущая 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Следующая>> 
Автор: Сергій, Кировоград2013-04-11 19:01:09
Запитання дещо незвичне, але дуже хочеться знайти на нього відповідь. В 2010 році я працював на камазі у приватного підприємця. Тоді ж ьав таку необережність дозволити йому поставити біля свого приватного будинку інший камаз з причіпом , ніби-то тимчасово . З того ж самого 2010 року я уже не працюю в цього підприємця , але машина з причіпом стоїть біля мого будинку . вона знаходиться в аварійному стані , там ходять діти. На мої прохання забрати цю техніку підприємець вже третій рік реагує лише обіцянками.Які мої права?Чи маю я право щось вчинити сам з цією машиною?Буду дуже вдячний за будь -яку допомогу.
Ящо Ви ніде не розписувались про те, що приймали її на зберігання то можете виволокти із подвір'я (перед цим письмово попередивши власника, цінним листом з описом), а потім сміливо здати на металолом. Якщо ж розписувались, і сусіди підтвердять, то можете звернутись до підприємця щодо відшкодування витрат (які також документально потрібно довести) на зберігання протягом усього часу.
Автор: валентина, Одесса2014-11-16 16:50:21
чи має розписка такого зразка юридичну силу:
Я (п.і.б.) паспортні дані зобов’язуюсь погасити заборгованість до основної суми згідно договору ще на 10000грн. хоча в договорі сума вказана 14 500грн і вона сплачена.
Щоб відповідсти на дане запитання потрібно бачити договір, документи, які підтверджують сплату 14 500, та саму розписку. Оскільки у відповідності до ст. 1047 Цивільного кодексу України, договір позики укладається у письмовій формі, якщо його сума не менш як у десять разів перевищує встановлений законом розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, а у випадках, коли позикодавцем є юридична особа, - незалежно від суми.
На підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника або інший документ, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми або визначеної кількості речей.
За детальною інформацією по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Автор: Надія, 2014-11-19 14:35:24
Доброго дня, мене під час лікарняного звільнили за рогул без поважних причин, хочу йти до юристів, щоб допомогли оскаржити данний наказ в суді, але ж звичайно їх послуги платні. Чи зможу я відшодувати витрати на отримання юридичної допомоги?
Послуги адвоката повернути можливо у відповідності до Рішення Конституційного суду України.
Звісно ж за умови офіційного оформлення договору, проплати послуг, заявлення відповідного клопотання в суді, винесення відповідної ухвали суду та посилання у позовних вимогах.
Автор: Юрій, Ровно2014-11-25 19:10:48
Яку відповідальність може нести вчитель за відеозйомку під час уроку неналежної поведінки учня , без на те згоди батьів?
Фактично ніякої, якщо дана відео зйомка не виходить за рамки етики. Для убезпечення в майбутньому від неадекватних батьків, на батьківських зборах, за ініціативою батьківського комітету підписати заяву на ім'я директора закладу заяву щодо надання дозволу на фіксацію порушень правил поведінки, як збоку учнів так і вчителя.
Автор: Неля, Киев2014-11-29 19:25:38
Скажіть будь-ласка, якщо було взято кредит на сумму 45 тис гривень у імекс банку рік тому, а зараз у звязку з таким становищем не має змоги платити всю суму кожного місяця, як бути? є страховка по данному договору. можу я звернутися до страхової компанії за допомогою. на той час коли брав кредит в мене був магазин, а зараз його не має, у звязку з підвищенням цін на все...Що мені робити
Ви можете звернутись не лише в страхову компанію, а й з відповідною заявою до правління банківською установою.
Радимо Вам звернутись за правовою допомогою радимо до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Щоб у майбутньому уникнути не законних рішень суду та неправомірних дій з боку третіх осіб.
Автор: Юрій, Киев2014-11-30 10:22:52
На мою адресу приходять листи з банку про заборгованість, на особу яка приписана в мене але зімною не приживає.
Там пишуть що приїдуть для встановлення проживання даної особи і опису майна що робити
Вам потрібно виписати дану особи із житлового приміщення та збирати інформацію і докази щодо психологічного впливу та тиску з боку співробітників банку чи колекторської компанії.
Радимо Вам звернутись за правовою допомогою радимо до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Щоб у майбутньому уникнути не законних рішень суду та неправомірних дій з боку третіх осіб.
Автор: Андрій, Киев2014-12-08 13:00:33
Який пакт документів потрібно подати до суду, про отримання статусу піклувальника над особою похилого віку за станом здоров’я .
Вам потрібно буде мати на руках: - виписки з лікарні чи поліклініки про стан здоров'я особи над якою потрібно буде встановити опіку, про те що дана особа дійсно потребує стороннього догляду (в наслідок такого то захворювання чи захворювань);
- документи, що підтверджують родинні стосунки або про те, що родичі відмовляються від опіки;
- довідки про дохід та з місця роботи, за останній рік;
- документи, які підтверджують наявність житлового приміщення чи договору із лікувальним центром щодо утримання особи, над якою буде встановлено опіку.
Даний перелік не є вичерпним, кількість документів залежить від обставин по кожній даній справі, судді, який буде розглядати справу, позиції родичів, Опікунської ради, Управління праці та соціального захисту населення, тощо.
Автор: Тетяна, Киев2014-12-11 13:37:42
У сусідів димохід розташований настільки низько, що весь дим іде одразу в наш будинок, врни відмовляються його переробляти , а комісія сільської ради була упередженою і невивчила питання, сказали, що димохід побудований правильно, а дим в нашому будинку нікого не цікавить. Підкажіть будь ласка шляхи вирішення цієї проблеми.
Дякую.
Зверніться до Державної санепідемстанції із заявою щодо проведення замірів повітря у вашому будинку та підготування відповідного висновку. Потім знову зверніться до сільської ради.
Якщо і це не допоможе, зверніться до суду із позовною заявою щодо усунення перешкод у безпечному користуванні приватним майном.
Автор: Рустем, АР Крым2014-12-15 11:05:43
Добрый день! Я гражданин Украины, но проживаю в Крыму. Хотел узнать каковы последствия того если родится ребенок и взять российское свидетельство о рождении которое выдается на территории полуострова. Будет ли оно действительным на территории Украины и пропустят ли ребенка на административной границе между АРК и Херсоном? Заранее благодарен!
Оформлять паспорт гражданина Российской Федерации не советуем, посколько Крым признано оккупированой територией. На Украине, документы оформленные другим государством являются не действительными.
Автор: Катерина, Киев2014-12-19 10:08:31
Добрий день!
Живу в передмісті Києва в багатоповерховому будинку. Останнім часом розвелося багато бездомних собак, які почали нападати на людей, вони дуже агресивні. Я живу сама, і вранці і ввечері боюся вийти з дому. На днях вони вкусили дитину. Сільська влада відмовляється вирішувати цю проблему, бо місцеві любителі цих монстрів грозяться затягати сільського голову по судам. Підкажіть, будь ласка, що робити?
Якщо тварини загрожують життю та здоров'ю громадян, то зверніться із відповідною заявою до правоохоронних органів, якщо є ті, хто самі визнають себе власниками або підгодовують їх, вкажіть про них. Зверніться із скаргою на ім'я голови селищної, міської та районної рад.
Звісно ж рішення приймати Вам та прийдеться діяти по ситуації.
Адже, як показує практика і як говориться в народі: "справа тих хто тоне, діло рук їх самих". В інших населених пунктах громада винаймає мисливців для відстрілу тварин, а дехто здійснює мовчазний самосуд, шляхом підкидання отруєних продуктів харчування.
Ми ж радимо Вам діяти по закону.
Страницы:  << Предыдущая 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Следующая>>