“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Вопросы по теме: Гражданские правоотношения

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь: Получить консультацию >>
Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  << Предыдущая 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Следующая>> 
Автор: вадым , Винница2013-01-05 19:55:55
я делал ремонт квартиры и по окончанию мне отказались платить договор не заключали можно ли решыть етот вопрос в суде спасиба.
Без договору досить складно буде щось довести. Потрібні свідки та інші супутні докази (квитанції, відео та фото матеріали). У майбутньому складайте договір або беріть розписку. Документ засвідчуйте нотаріально.
Автор: Ігор, Кировоград2013-01-06 22:48:30
Добрый день! Приобрел через интернет-магазин увлажнитель воздуха (1080 грн) Прошло 10 дней, аппарат вышел из строя. Есть гарантия от производителя, в талоне печать магазина. Доставка была Новой Почтой. Какова вероятность ввернуть деньги или поменять товар?
В залежності від інтернет-магазину. Ви можете: 1) Відправити товар назад "Новой Почтой" до інтернет магазину. Вони повинні ліквідувати несправність або замінити товар. 2) Напряму звернутися за адресою інтернет-магазину. 3) Звернутися до сервісного центру, що обслуговує дану техніку. Уважно прочитайте порядок гарантійного та сервісного обслуговування на сайті інтернет-магазину. У разі конфлікту звертайтеся до відділу захисту прав споживачів
Автор: олександр, Киев2013-01-18 13:10:42
Добрий день! Ситуація така мій батько шукае змогу в разі смерті його чи його рідної сестри приховатись на кладовищі "лісному" де е дві окремі могили його батька та його діда для приховання в могилу діда треба показати родиний звязок між його батьком і дідом але таких документів нема,втрачені але були .як це можливо доказати? начальник дніпровського рагсу під час бесіди з ним відповів йому що документи а саме свідоцтво про народження його батька за яким видно що він і дід 1899р. родина а батько 1924р. народження вже знищенні .
Зверніться до архіву Районної ради, нотаріальної контори, думаємо щось найдете.
Автор: Тарас, Львов2013-01-21 21:17:38
моя жінка з дитиною та інколи без неї тікає з хати без вагомої причини на 3-4 доби притому виключає всі засоби зязку. підкажіть куда можна звернутись щоб зупинити її виходки нашій дитині 10 місяців і вона погрожує мені що я її більше непобачу. вона схильна до надмірного алкоголю та інколи заходить у запой!
Зверніться із відповідною заявою до Опікунської ради та Прокуратури за територіальністю.
Автор: Iванна, Ровно2013-01-25 23:10:29
Мiй чоловiк загинув у ДТП, i в мене осталося 2 сина, одному 6, а другому 2 рокi, яку я допомогу можу получати,пiдскажiть будь ласка.
Зверніться в Управління Пенсійного фонду України, Управління праці та соціального захисту населення, Центр зайнятості та до Адміністрації, щодо оформлення пенсії у зв'язку із втратою годувальника, оформлення допомоги, як на матір одиночку, заробітньої плати (середньої) та допомоги по похованню.
Автор: Наталія, Хмельницкий2013-02-07 10:51:25
Доброго дня, чи мае право зав. поліклініки відмовити мені підписати довідку в садочок, бо у нас немае всіх щеплень, і даних щеплень зараз в наявності в поліклініці немае, а завідуюча каже що підпише тільки тоді коли ми ці щеплення зробимо, в садочок нас беруть без щеплень, необхідно лише підпис завідуючої що дитина здорова, як діяти в цій ситуації?? дякую!
Ви маєте право разом із батьком дитини написати письмову заяву про відмову щодо проведення щеплень, у якій вказати, що у разі виникнення причинних наслідків, берете усю відповідальність на себе.
У разі отримання вищезгаданої письмової згоди від батьків, у лікарні та дитячому закладі не мають право відмовляти. У разі відмови, витребуйте письмову відмову, яку оскаржуйте у вищі інстанції, прокуратуру та суд.
Автор: Виталий, Киев2013-02-12 22:50:08
Здравствуйте!
Хочу узнать как отозвать доверенность, в интернете смотрел, у каждого своя версия, кодекс читал, но там также мало что понятно. Меня интересует именно сам процесс, то есть что я должен делать и куда обратиться? Вариант дождаться окончания срока доверенности не устраивает.
Якщо довіреність видана нотаріусом, то довіритель (особа, яка надала право і довіряє іншій особі) із паспортом та ідентифікаційним кодом (оригінали) повинна звернутись до того ж чи іншого нотаріуса з вимогою щодо скасування даної довіреності. Звісно ж для прискорення процесу краще мати копію на руках, щоб нотаріус скоріше її віднайшов у реєстрі довіреностей, або хоча б пам'ятати дату видачі. Якщо ж довіреність видана від організації, і особа, яка її отримала, відмовляється її повернути. То потрібно подати оголошення в газету Урядовий кур'єр чи Голос країни щодо того, щоб вважати таку-то довіреність, видану такого числа, такому то громадянину(ці), вважати не дійсною.
Автор: Олена, 2013-02-28 18:05:52
Подскажите, пожалуйста, я работаю бухгалтером по начислению зароботной плати. У меня получилась такая ситуация, что человеку два раза была совершина выплата декретного больничного(за счет соц.страха и за счет предприятия) . Как ее можно вернють назад, если человек отказывается вернуть ее добровольно. Большое спасибо!
Дважды уплоченные деньги можно вернуть с помощью коптетентных оганов, тоесть подачи заявления с прилагающимися доказательствами или через суд.
Автор: Инна, Киев2013-02-28 21:50:03
Помогите, пожалуйста, разобраться в ситуации.
Мама пьет, но ей выдали кредит, по которому пошла просрочка. На нее оформлен дом, прописаны в нем я и мой брат. Кредит упорно не платит и в банке не дают информации по кредиту, узнала только сколько просрочки, а остальное без №договора не говорят, но у меня его нету-он где то спрятан. Чем это грозит для нас с братом? могут ли на нас повесить этот кредит?? Могут ли забрать за кредит дом?? или описать имущество?? Сумма кредита осталось платить ориентировочно 6000 грн (посчитала выходя с просрочек и штрафов).Сума с каждым днем растет и что то надо делать. Если мы найдем договор и заплатим этот кредит, как сделать, что бы ей кредиты не выдавали НИКОГДА??? Может как то признать недееспособной, на фоне алкоголзма?? как это сделать?? Спасибо за ответ.
Найдите подходящий момент и переоформите дом по договору дарения на себя и на брата. Иначе, когда сума перешагнет свыше 15 000 грн. (свыше 10 минимальных заработных плат), приедет представитель банка вместе из государственным исполнителем опишут имущество в доме (из последующей продажей через торги) и наложат арест на дом.
Автор: Сергій, Луцк2013-03-24 21:14:12
Власник авто помер 2 роки тому,я маю довіреність яка діє до 2016 року і чи взагалі вона діє. Що мені робити щоб зареєструвати авто на себе.
Ящо у Вас довіреність Генеральна (із правом продажу) то переоформіть авто через довідку-рахунок у МРЕО на себе. Якщо ж довіреність проста то звертайтесь спадкоємців померлого.
Страницы:  << Предыдущая 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Следующая>>