“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Вопросы по теме: Пенсия. Льготы предусмотрены законом

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь: Получить консультацию >>
Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  << Предыдущая 8 7 6 5 4 3 2 1 Следующая>> 
Автор: Світлана, Днепропетровск2012-01-23 16:43:58
Здраствуйте. От первого брака у меня дочь. Алимениты последний раз получала лет 5 назад. Есть решение суда о розыске должника. Возможно ли признать его безвести пропавшим и оформить помощь пенсию на ребенка.
Это возможно после подачи соответствующего иска в суд о признании безвести пропавшим и умершим. Затем решение, которое вступило в силу подается в управление Пенсионного фонда вместе с остальным пакетом документов.
Адвокат по гражданским и хозяйственным делам. Юридические консультации при оформлении наследства, приватизации и аренды земли, имущественных споров, штрафов и т.д.
Автор: Жанна, Ровно2012-01-24 11:02:33
Здраствуйте! Мой отец проработал в милиции 19 лет и 4 месяца. До пенсии доработать не дали. Уволили, но в трудовой книге стоит по собственному желанию. Говорят, что он может оформить пенсию, но получать будет только около 30 % , ему 53 года. Подскажите, правда ли это? Буду очень благодарна за ответ!
С данным вопрос лучше обратитесь в Управление пенсионного фонда по территориальности. Поэтому, как не хочется вводить Вас в заблуждение. Ведь, не зная когда уволился Ваш отец (или до введения пенсионной реформы). Если же после, то возможно, получение пенсии лишь на общих основаниях.
Юридические консультации в оформлении договора аренды и субаренды земельного участка (пая).
Автор: Ганна, Ровно2012-02-14 14:59:21
Чоловік у 1988р був на лілвідаціі наслідків Чорнобильськоіі аваріі мае 3 робочу группу та отримуе пенсію за віком йому 60років хворіє на цероз печінки,глаукома очей одне з них бачить лише на 40%,хронічний двобічний неврит слухових нервів.Підкажіть чи можна отримувати чорнобильську пенсію і чи повязуются хвороби з Чорнобилем і куди нам потрібно звертатися?
Зверніться до міської (районної) поліклінніки за місцем реєстрації, де вимагайте направлення на комісію МСЕК. Яка повинна дати Вашому чоловікові 1 групу інвалідності.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Катя, Ровно2012-03-13 23:15:38
доброго дня! в мене вроджена вада руки( правобічний параліч Ерба). Батьки в дитинстві інвалідність не оформлювали. мені вже 25 років, зараз планую пройти комісію і стати на групу. Мене цікавить таке запитання , якщо мені дадуть групу, то чи маю я право на виплату соціальної допомоги за цих 25 років? чи можу я це добитися через суд?дякую наперед за вашу відповідь.
З повагою,Катя
Вважаємо, що це не можливо оскільки скористатись своїм правом на отримання групи інвалідності та отримання відповідної допомоги від держави, ні Ваші батьки, ні Ви самі після 16-ти років не забажали. А у відповідності до Цивільного кодексу України та інших законодавчих актів, кожен має право скористатись своїм правом на отримання будь-чого, що не заборонено законом (прав і обов'язків, права власності на майно тощо) або не скористатись, за внутрішнім переконанням і волевиявленням кожного. Тому, вважаємо що подавати позов до суду є абсурдним та марним заняттям і трати коштів.
Автор: Вадим, Винница2012-03-19 22:53:04
Підкажіть бцдьласка, я студентр отримую пенсію по втраті годувальника,з пенсійного мені дали посвідчення"Пенсійне посвідчиння", підкажіть які в мене права з наявним посвідченням, чи маю я право на безплатний проїзд в муніципальному транспорті(трамваї, тролейбуси)???
Телефонуйте 1560 (довідкова служба Вінницького міськвиконкому) та 61-16-98 (диспетчерська ТТУ), вам нададуть відповідне роз'яснення.
Автор: Елена, Киев2012-03-20 15:42:16
Здравствуйте. Помогите пожалуйста разобраться. Я болею с детства(4 лет), вражденный двухсторонний вывих тазобедренных суставов, некроз головки бедренной кости(болезнь Пертеса), двухсторонний коксартроз.
Сейчас мне 35 лет,поставили диагноз: коксартроз двухсторонний, слева 3 ст., справа 2ст. Оформляю инвалидность впервые. Вопрос, дадут ли мне "инвалид детства", и какая положена группа при данном заболевании с учетом давности заболевания. Спасибо.
Дане питання повністю буде вирішувати медико-соціальна експертна комісія (МСЕК).
Про затвердження Інструкції про встановлення груп інвалідності: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1295-11
Автор: Елена, 2012-03-24 19:28:21
Помер чорнобелець 2 категорії, як можна довести, що хвороба була пов`язана аварією.
Можливо призначивши відповідну експертизу.
Автор: Людмила, Винница2012-03-29 22:57:27
Доброго дня!Моїй мамі у випускному класі школи-інтернату №5 для сліпих дітей в місті Києві МСЕК дав довічну 1 групу.З 1969 року мама проживає у Вінниці.
в 2011 році вийшов закон про розділення 1 групи на А і Б.Мсек у Вінниці вона не проходила в зв"язку з довічною групою.Нам прийшов лист від ВІнницького МСЕКа :"Вам необхідно надати витяг з акту огляду медико-соціальної експертної комісії із зазначенням підгрупи (А,Б) у відділ соціального захисту населення..."Мама отримує соціальну виплату.
Якщо не проходити цю комісію чи має право соцзабез зняти соціальну виплату?і чи має право Вінницький МСЕК переробляти групу, чи зняти її взагалі?
Цю нову довідку мсек потрібно було здати ще до 01.10.11.нам ніхто не звонив, соціальну виплату приносили.тиждень назад позвонили з соцзабезу і сказали принести нову довідку з підгрупою А чи Б тому що вони не знають, що платити..
як нам діяти?якщо нічого не робити то що буде?
З 01 січня 2012 року вступив в дію Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та інвалідам". Зміни із введенням підгруп А і Б стосуються виплат надбавок по догляду за інвалідом.
Без довідки про віднесення до однієї з підгруп ви не будете отримувати надбавку по догляду за інвалідом.
Для отримання всієї суми соціальної виплати рекомендуємо вам звернутися у МСЕК для визначення підгрупи. Для довідки, виплати по групі А більші.
Автор: Игорь, Луганск2012-04-02 22:18:39
Я инвалид с детства, болезнь пертеса 4 - 5 степени на одной ноге. Правдо ли что когда я перестану учится с меня снимут инвалидность. Группа у меня на данный момент третья.
Групу інвалідності встановлює МСЕК. Ніякого стосунку МСЕК до навчання не має.
Автор: Наталія, Хмельницкий2012-04-04 20:35:09
Допомога при вагітності та пологах надається жінкам які не працюють і неперебувають на обліку в центрі зайнятості?
Зверніться до відділу Соціального Забезпечення населення вашого району. Вам нададуть необхідні роз'яснення, щодо надання допомоги при народженні.
Страницы:  << Предыдущая 8 7 6 5 4 3 2 1 Следующая>>