“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Вопросы по теме: Пенсия. Льготы предусмотрены законом

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь: Получить консультацию >>
Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  << Предыдущая 8 7 6 5 4 3 2 1 Следующая>> 
Автор: Ірина, Киев2011-07-01 14:47:21
Доброго дня!Скажіть будь ласка, якщо мій батько інвалід Чорнобиля І категорії, чи маю я пільги при вступі в магістратуру? Мені 21 рік. Дякую!
Ми вважаємо, що не маєте, так-як нам не відомо про такі пільги.

Послуги юриста, юридичні послуги, послуги адвоката, адвокат, юрист Київ, ЗАХИСТ ПРАВА 221-55-41,(099) 436-21-72.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Олег, Кировоград2011-07-05 09:38:17
В листопаді 2007 року, згідно Наказу Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в області, мене було звільнено зі служби за ст. 64 п. ”ж” (за власним бажанням) Положення \"Про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ Української РСР\", затвердженого Постановою КМ України № 114 від 29 липня 1991 року. Не погодившись із правомірністю звільнення, я звернувся до суду із позовом про поновлення. У червні 2008 року судом заявлений позов було задоволено, а саме: - дії відповідача визнано неправомірмини; - зобов’язано відповідача поновити мене на роботі з дати звільнення та виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу. У жовтні 2008 року, Постановою апеляційного суду було скасовано Постанову місцевого суду, у задоволенні вимог відмовлено. На підставі цього, згідно Наказу УДДУПВП в області, мене знову було звільнено. В лютому 2010 року, Ухвалою ВАСУ було скасовано Постанову апеляційного суду, залишено в силі Постанову суду першої інстанції. Мене знову Наказом було поновлено на службі, і вже в січні 2011 року я звільнився за ст. 65 п. ”а” (у відставку за віком) Положення \"Про проходження служби\"…, тобто на пенсію. Наразі, при отриманні документів Пенсійним фондом, для призначення мені пенсії, в останнього виникли сумніви щодо достатності вислуги років для призначення пенсії зі слідуючих причин. Весь період служби в УДДУПВП, мені було зараховано згідно підпункту «г» пункта 3 Постанови № 393 КМУ \"Про порядок обчислення вислуги\"... від 17 липня 1992 року, де зазначено, що особам кримінально-виконавчої системи, які проходять службу… передбачено зарахування вислуги років в пільговому обчисленні 30 днів за 40. У Пенсійного фонду складність викликало те, що я фактично з листопада 2007 року до червня 2008 року, з жовтня 2008 року по лютий 2010 року фактично не приступав до своїх обов’язків, тому можливо в даному випадку потрібно зарахувати вислугу лише в календарному обчисленні. Мої устні доводи, що мене поновлено судом так як дії відносно мене були неправомірні, і мене взагалі не повинні були звільняти, та що Постановою № 393 взагалі не передбачено календарної вислуги працівникам кримінально-виконавчої системи, незалежно від посади чи відсутності на службі з будь-яких причин, не переконали державний орган. Прошу надати роз’яснення з приводу даного питання.
В даному випадку Пенсійний Фонд не правий, так-як Вас було звільнено не на законних підставах, що в кінцевому результаті доведено судом (вищою інстанцією). Якщо у вас в трудові книжці записано про відновлення на роботі з дати звільнення по дату набрання Рішення суду законної сили, то закон повністю на Вашій стороні. Тому зверніться із відповідною заявою щодо роз'яснення причини не зарахування стажу роботи, де і чим це передбачено. Потім оскаржувати до вищих інстанцій, якщо рішення не буде задовільним то зверніться із позовом до суду. За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні, юрист хозяйственник, юрист по господарським справам, адвокат хозяйственник, адвокат по господарським справам. (044) 221-55-41 (067) 917-85-56 (099) 436-21-72

Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Христина, Львов2011-07-06 01:19:13
Cкажіть будь-ласка , я отримую пенсію по втраті годувальника сім'ї , цього року збираюсь одружуватись, чи буде це вважатись обставиною, що спричиняє припинення нарахування пенсії? Мені 19р. і я навчаюся у Вузі на денній формі навчання. Наперед вдячна.
На нашу думку шлюб не вплине на нарахування пенсії, адже Ви не покидаєте вуз та не виходите на роботу.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Яна, Запорожье2011-07-06 21:30:08
Здравствуйте!У меня такой вопрос:я учусь в ВУЗе,перешла на 4й курс,по статусу я сирота.И вот недавно узнала что беременна.Если я возьму академ.отпуск то мне университет будет выплачивать пособие?И в каком размере?
Оскільки навчальний вуз входить до загального трудового стажу, то виплата матеріальної допомоги повинна здійснитись. У яких розмірах, та чи в подальшому будете отримувати соціальну допомогу Вам потрібно звернутись до Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєєстрації. Також, якщо у майбутньої дитини не має батька, то Вам повинна нарахуватись і допомога, як матері-одиночці.
Юридична допомога, звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Анастасия, Запорожье2011-07-07 12:03:31
Добрий день! Подскажите пожалуйста, при выходе педагага на пенсию по выслуге лет и в последующем если педагог планирует продолжать работать сохраняется ли за ним нагрузка (количество часов) та, которая была до выхода на пенсию?
"Здраствуйте! Всі питання, що стосуються праюючого пенсіонера, науковця, регулює Закон України ""Про наукову і науково-технічну діяльність"" від 13 грудня 1991 року N 1977-XII". Біль детальна інформація буде платною.
Юридична допомога, звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Віктор, Винница2011-07-07 14:24:16
Як визначити тривалість відпустки для інваліда ІІ та ІІІ групи, який працює в зоні посиленого радіологічного контролю?
Доброго дня! Інвалідам I і II груп надається щорічна основна відпустка тривалістю 30 календарних днів, а інвалідам III групи - 26 календарних днів.

Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об'єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Хомчук, Винница2011-07-09 08:55:13
суд був 18.01.2011р. з приводу перерахування пенсії, рішення позитивне. Відправлена справа до апеляційного суду на підтвердження . Досі відповіді не має. Була в апеляційному суді в червні місяці. Сказали - що дуже велике навантаження,діло ще не розглядалось. Скільки ще необхідно чекати? Що треба зробити, щоб діло розглянули та дали відповідь?
Здраствуйте! Вам необхідно звернутися до канцелярії Апеляційного суду та уточнити № справи та суддю та на коли призначено розгляд справи. У випадку відсутності вищезазначеної інформації через канцелярію звертайтесь до Голови Апеляційного суду про зясування обставин, котрі унеможливлюють розгляд справи у розумні строки.

Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Олег, Киев2011-07-09 20:59:03
Здравствуйте.Хотел бы задать вопрос.В ноябре прошлого года умерла моя гражданская жена.Брак зарегистрирован не был.Есть ребёнок,записан на моей фамилии.Жена нигде не работала.Трудового стажа не имеет.Положена ли социальная пенсия ребёнку?Спасибо.
У Вашому випадку пенсію по втраті годувальника, якщо покійна не мала офіційного трудового стажу, навряд чи нарахують. Але соціальні виплати через Управління праці та соціального страхування будуть виплачуватись, якщо напишете відповідну заяву та додасте копію свідоцтва про народження дитини та копію свідоцтва про смерть дружини.
Можливий варіант, якщо Ви домовитесь із фізичною особою підприємцем, яка перебуває на єдиному податку щодо стажу роботи у неї не менше трьох років.
Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Ольга, Донецк2011-07-15 16:05:06
мне,студентки 4-го курса,22года(бюджет),отказали в оформлении пенсии по инвалидности 2-ой группы:1)собес-на основании выше прожиточного минимума вместе с родителями.2)пенсионный фонд-т.к нет страхового стажа.Удостоверение никто не выписывает.Есть ли выход,чтобы получить пенсию по инвалидности?
Вам потрібно отримати письмові відмови, або підтвердження про те, що Ви звертались до даних установ із відповідними заявами, долучивши копії цих документів до скарги в прокуратуру. У разі не задовільного результату сміливо подавайте позовну заяву до суду.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Автор: Ксения, АР Крым2011-07-15 23:32:59
Здравствуйте!
Моя мама достигла пенсионного возраста и хочет оформить на себя пенсию по потере кормильца.
Но тут возникли некоторые трудности… В пенсионном фонде потребовали справку о том что она проживала с мужем и находилась на его иждивении. Справку эту в ЖЕКе не дают, т. к.. папа выписался из этой квартиры в 1994 г (но проживал там же).
Как можно доказать что мама и папа проживали вместе? Должны ли по моему письменному обращению провести какую либо проверку или опрос соседей? Если да то в какой именно форме должно быть предстваленно мое обращение?
Папа военный пенсионер. В 1990 году получил квартиру в г. Севастополе. В 1994 году выписался и получил российское грожданство в г Майкопе, там же и получал пенсию. Проживал при этом в Севастополе , раз в 3 месяца ездил в г. Майкоп отмечаться в военкомате. В 2002 году он скончался, находясь в Севастополе, где и похоронен. Пенсионное дело переведено в г. Севастополь, на основании этого мне (дочери) не достигшей на тот момент 18 лет выплачивалось пособие. Спасибо!
На ім'я начальника Управління пенсійного відділу за місцем проживання потрібно від сусідів скласти письмові пояснення щодо підтвердження факту проживання разом та перебування на утриманні чоловіка,до письмових пояснень сусіди повинні долучити копії паспортів 1,2, 11 сторінки, щоб цим підтвердити свою належність до Вашої адреси проживання. У разі отримання письмової відмови від Управління пенсійного відділу щодо призначення пенсії по втраті годувальника зверніться із скаргою до прокуратури та оскаржуйте не правомірні дії через суд.

Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь за тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(а)gmail.com
Страницы:  << Предыдущая 8 7 6 5 4 3 2 1 Следующая>>