“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Ответы на вопросы с тегом "Адміністративні правопорушення" Назад в список судебных решений

Постанова суду щодо адміністративного правопорушення громадянкою України ОСОБА_1, яка надала житло громадянину ОСОБА_2 , який проживає на території України без необхідних документів

20 июня 2011р. 10:56

 

Справа № 3-249/11р.

П О С Т А Н О В А

  11 квітня 2011 року                                                                                                    смт. Драбів

           Суддя  Драбівського районного суду Черкаської  області  Задорожній В.П., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Драбівського РВ ГУМВС України в Черкаській області, про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, за ст. 206 КУпАП,-

 В С Т А Н О В И В:

Як вбачається із протоколу про адміністративне правопорушення ЧК №04.11.006565 від 11.04.2011 року, громадянка України ОСОБА_1 надала житло в с. Кононівка громадянину ОСОБА_2 Федерації ОСОБА_3, який проживає на території України без необхідних документів.

У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 206, визнала та пояснила, що ОСОБА_3 є її сином. З 1996 року він проживає спільно з нею в с. Кононівка, Драбівського району, Черкаської області, проте без реєстрації, оскільки він є громадянином ОСОБА_2 Федерації.

Суд, вислухавши пояснення та вивчивши матеріали справи, вважає, що провадження у справі про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 206  КУпАП, відносно ОСОБА_1  підлягає закриттю, виходячи з наступного.

Як вбачається із матеріалів справи, ОСОБА_1 надавала житло ОСОБА_3 з 1996 року. Проте, не вчиняла ніяких дій, направлених на виселення ОСОБА_3 з України. У зв’язку з тим, що у законодавстві України відсутня норма, згідно з якою передбачена будь-яка відповідальність за невчинення дій, спрямованих на примусове виселення фізичними особами-громадянами України громадян інших держав, підстави для притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності відсутні. Таким чином, в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення.

Відповідно до ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.

          Керуючись ст. ст. 33, 34, 35, 247, 283, 284, 285 КУпАП, суддя,-

 П  О С Т А Н О В И В:

 В притягненні ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 206 КУпАП, відмовити за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення, а провадження у справі закрити.

          Постанова може бути оскаржена чи опротестована прокурором до судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області протягом 10 днів з дня її винесення.

                    

Суддя

Драбівського райсуду                                                                                        ОСОБА_4

 
ЗАХИСТ ПРАВА
Ответы на вопросы с тегом "Адміністративні правопорушення" Назад к списку судебных решений