“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Юридические консультации по телефону

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь:
Ваше имя:            
Регион:                   
Номер телефона: (для администрации сайта)
E-mail: (ответ прийдет на этот имейл)
Вопрос:
Для активации кнопки "Отправить" нужно порекомендовать эту страницу в социальной сети:
Защита от спама:
Защита от роботов
    

Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  << Предыдущая 785 ...11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Следующая>> 
Автор: Светлана2011-03-30 15:28:11
Мій чоловік в 2010 році за законом одержав спадщину - будинок (належав покійному батькові, заповіту не було).В 2011 році чоловік помер. Хто може успадкувати будинок (заповіту нема)? В будинку прописана я. В нас є повнолітній син (усиновлений чоловіком), який прописаний по іншій адресі. Чи має права на будинок сестрамого чоловіка?
Лише Ви із сином, як спадкоємці першої черги. У строк до 6-ти місяців Вам потрібно подати заяву до нотаріальної контори за місцем відкриття спадщини заяву про прийняття спадщини (від свого імені та сина).
"Захист Права"
Автор: Жовнір Галина Віталіївна2011-03-30 15:55:05
Доброго дня! проконсультуйте будь ласка. у мене така ситуація - у 1999 році я закінчила педучилище і отримала диплом - організатор дошкільного виховання з правом викладання іноземної мови, у 2005 році - закінчила університет, диплом - організатор дошкільного виховання. з 1999року працюю у технікумі викладачем іноземної мови (стаж 12 років). за ці роки отримала першу категорію. у 20010 році в інституті післядипломної освіти підвищила кваліфікацію із спеціальності вчитель англійської мови. Скажіть - чи маю право я далі викладати у технікумі і чи можу атестуватися на Вищу категорію (якщо так, то на підставі яких документів). Дивилась Положення про атестацію Н А К А З06.10.2010N 930 пункт 4.10. дякую
Автор: тетяна леонідівна2011-03-30 20:44:46
вітаю! надайте, будь ласка, консультацію з таких питань: 1.якщо вчитель оформив пенсію за вислугою років, але працює й далі у школі, це є правильним? 2.якщо на кафедрі обмаль годин (по 10-15),кого навантажуватимуть у першу чергу - заступників директора, які заявили про свої права на години, чи рядових учителів? якщо в заступників директора є ставка чи 0,75 ставки, чи обовязково їм надавати 9-14 годин, коли кафедра не забезпечена годинами? 3.якщо заступник з виховної роботи (за фахом учитель російської мови, але з 1994 р. викладає українську)не має відповідного диплома, що свідчить про освіту,прийшов до закладу в 2010 р., чи правильним буде звертатися із запитом переглянути питання навантаження цієї людини годинами української мови?
Наша відповідь у Вашій ситуації Вам нічим не зарадить. За офіційною відповіддю, яка буде правоустановлюючим документом для школи радимо звернутись із письмовою заявою (зверненням) до территоріального Управління освіти.
Автор: Світлана2011-03-31 12:35:48
Добрий день! У мене таке питання: Мій тато був власником будинку, так як він був пенсіонер податок на землю не сплачував, він помер рік тому, документи я ще не переофирмила на себе (тобто власника ще не має), чи потрібно мені сплачувати податок? Якщо так, то де мені дізнатися скільки і куди платити?
Усю вичерпну інформацію Ви можете отримати у Державні податкові інспекції за місцем проживання.
Автор: виктория2011-03-31 13:18:52
Доброго вам дня! у меня такой вопрос:я мать одиночка ребенку 8 лет,я безработная (работала на заработках)живу с родителями они пенсионеры, скажите пожалуйста имею ли я право на какие то пособия как мать одиночка?
Маєте право на усі передбачені пільги у відповідності до законодавства України, тому Вам необхідно терміново звернутись із відповідною заявою до Управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, при собі мати:
- оригінал (копію) паспорта;
- оригінал (копію)ідентифікаційного коду;
- оригінал (копію)Свідоцтва про народження дитини;
- оригінал (копію)довідку про те, що перебуваєте на обліку у Центрі зайнятості;
- оригінал (копію)трудової книжки;
- оригінал (копію)Ф-3.
Цей перелік документів не є вичерпним, у кожному конкретному випадку витребовується інспектором Управління соціального захисту населення, який обслуговує Вашу дільницю. Тому за більш детальною інформацією слід телефонувати в Управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.
Щодо розмірів допомоги затверджених Верховною Радою України, ми розповідали у наших попередніх відповідях.
Автор: Ірина2011-03-31 15:08:56
Відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втратипрацездатності відмовило у виплаті декретних у зв\\\\язку з некорекністю займаної посади.За п\\\\ять місяців до виходуу дородову відпустку на мене були покладені додаткові обов\\\\язки за що було збільшено розмір ЗП.Питання; чи має право фонд відмовити у виплаті взагалі ?
Не має це незаконно. Перше, що потрібно Вам зробити, звернутись із відповідною заявою до Відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про причину відмови, щоб у Вас була офіційна відмова.
Автор: Мельничук Ірина2011-03-31 16:58:44
Добрий день! Мій чоловік, пенсіонер МВС, отримував на сина надбавку до пенсії в розмірі половини мінімуму для непрацездатних. В 2010 році син поступив до ВИЩі на стаціонар. В листопаді ми передали до Пенсійного фонду довідку із інституту про те, що син навчається на стаціонарі на контрактній основі. В грудні йому виповнилося 18 років, і доплати припинилися. Але ж він знаходиться на нашому утриманні і самостійно не заробляє!? При цьому і чоловік не мав права на додатковий заробіток! Чи прав Пенсійний фонд? Що треба, щоб поновити виплати? З повагою. Ірина
Звернутись із відповідною заявою до Пенсійного фонду за розясненнями про причину припинення виплат.
Автор: Оксана, студентка2010-03-31 19:24:53
Доброго дня. В університеті мені дали завдання порівняти (на реальних розрахунках) нарахування пенсії для журналістів державних ЗМІ згідно діючого ЗУ "Про держ службовця" та Законопроекту 8145. Згідно ЗУ пенсія="80 відсотків від сум їх заробітної плати." з/п: остання чи середня за певний період? Згідно ЗУ "Про держ. підтримку ЗМІ": прирівняти з/п журналіста до сер. з/п працівника державного управління відповідного рангу. Отже, за однакового стажу на держ. посаді середня пенсія журналіста = сер. пенсії державного управлінця? Згідно Проекту Закону 8145: стипендія журналістам на раховується у розмірі від 30 до 100% від прожиткового мінімуму, залежно від категорії рангу держ. посади.Де конкретно подивитися якій посаді 30%, якій 40..? Згідно Проекту Закону 8145: "стаж роботи для обчислення стипендії враховується в одинарному розмірі". Поясність, що це означає. Наприклад, загальний пенсійний стаж=40р, з них на держ = 15р. Тоді за солідарною системою стаж буде 40р., а додаток за вислугу років на держ посаді обчислиться на 5років (по 2% за кожен). Чи за солідарною стаж = 40-15=25р. , а додаток за вислугу років на держ посаді обчислиться на 5років??????????????? Завчасно дякую за допомогу.
Автор: Инга2011-04-01 12:01:01
В 2001 году по договору на бирже купили квартиру в Николаеве. Бывшая хозяйка выписалась, мы вселились. И до января 2011 года ве было спокойно. А затем стали приходить письма от банка с информацией, что бывш. хозяйка квартиры заключила кредитный ипотечный договор в 2006 году. Банк требует возвращения кредита. На наше письмо о том, что квартира продана и у нее новый владелец - не реагирует. Заемщица живет ( по адресной справке) в селе Николаевской обл. Банк - во Львове. Поскажите, что делать?
Якщо у Вас договір куплі-продажу оформлений через відповідний реєстр та є витяг з реєстру заборон і відчуження майна на день купівлі квартири то можете спати спокійно. Якщо ні то Вам не пощастило і перше, що потрібно зробити то це - зробити итяг з реєстру заборон і відчуження майна.
Автор: Юрій 2011-04-01 18:57:35
Доброго дня! Я придбав квартиру на первинному ринку 2 роки тому. Через деякий час на мою адресу, але на інше прізвище почали приходити листи з банку з вимогою погашення кредиту. Через декілька місяців на це прізвище почали приходити листи з вимогою погасити лізингові платежі. В банку мені сказали, щоб я не звертав уваги і викидав листи. Я написав і зареєстрував в головному офісі банку письмову скаргу з вимогою надати письмову відповідь протягом місяця. Термін пройшов, а відповіді нема. Чим такі листи можуть мені загрожувати? І на яких підставах вимагати від банку виправити помилку? В квартирі, окрім мене ніхто не прописаний і ніхто не проживав.
Моральну та матеріальну компенсацію можна витребувати через суд при наявності та достатності доказів.Доказами можуть бути психологічні страждання, які підтверджуються відповідними медичними висновками та документами, які підтверджують понесені витрати.
Страницы:  << Предыдущая 785 ...11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Следующая>>