“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Вопросы по теме: Семейные отношения. Алименты

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь: Получить консультацию >>
Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  << Предыдущая 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Следующая>> 
Автор: Поченчук Ирина, Донецк2011-08-02 12:40:33
Подскажите пожалуйсто:я второй раз замужем,от первого брака есть ребёнок,бывший муж дал разрешение на усыновление официально заверенное нотариусом,нынешний муж ребёнка ещё не усыновил.Имеем ли мы право получать на ребёнка какую либо пенсию?Если да,то какую именно и что для этого нужно?Спасибо.
Вы имеете право получать алименты не более. Вы не являетесь матерью-одиночкой, так-как у ребенка есть отец по документам с которого должны удерживатся алименты.
Адвокат по семейным и хозяйственным делам. Предоставление юридических консультаций при дтп, наследовании имущества, гражданским делам и др.. Представительство в суде. Контакты на странице юридические услуги
Автор: Юлія, Киев2011-08-04 15:19:09
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, **Що до стягнення еліментів на дружину до досягнення дитиною 3-х років** Я маю право навчатися і отримувати еліменти, я без освіти? Чи має право він забрати подарунки, що він дарував, але документи на мені, ніщо не доказує, що вони були даровані ним?

ДЯКУЮ.
На дитину Ви маєте право в любому випадку отримувати аліменти, подарунки забирати не можна - це не законно, тим паче, що вони оформлені на Вас.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: леся, Черкассы2011-08-05 09:56:46
У мене син від першого брака йому 15 років я зможу збільшити алімнети до 1000гривин наданий час я одержувала 270 гривень на дитину ну мені цих коштів невистачає нито шо утримувати а і прокормити дитину зараз він перейшов у 9клас.Що ви можите посувітувати. спасиба
Да дійсно Ви уже давно могли збільшити розмір аліментів подавши позовну заяву до суду про збільшення розміру аліментів та призначення їх у тверді грошові сумі.
Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Оксана, 2011-08-08 10:54:28
Доброго дня!
В мене таке запитання:
хочу розвестися з чоловіком. Прожили в шлюбі 4 роки.Є двоє неповнолітніх діток (1,8 рочків і 2,10 рочків). Чоловік громадянин Молдови. Розвід чоловік давати не хоче! Взаємопорозуміння найти ми не можемо.Постійні сварки,вияснення,на це все дивляться маленькі діти. Спільного майна немає.
По мірках він нормальний чоловік - не пє,не гуляє.Заробляє,але цього на не хватає,так як оплачуємо за оренду і ще жити за щось потрібно! Я в дикреті,але підробляю. Він в нас скнара. Постійні докори на цьому фоні. Жити я так не можу. До людини просто вже не залишилися почуття.Настільки морально він мене виснажив. Жити тому що треба,так всі живуть - НЕ ХОЧУ.
Підскажіть , будь ласка, чи реально нас розвести. Так як особливих поважних причин немає. Якщо не зважати на те що - не має почуттів і ти до людини байдужа і не хочеш з ним бути.
Буду ДУЖЕ вдячна, за відповідь.
В любому випадку маєте право подати заяву до суду про видачу судового наказу на стягнення аліментів у тверді грошові сумі або позовну заяву, якщо заяву про видачу наказу оскаржать. Не залежно від того перебуваєте Ви в шлюбі чи ні.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Оксана, Киев2011-08-08 12:00:21
Добрий день.Підскажіть,будьласка,яким чином буде розвертатися така ситуація-я подала на аліменти,вже прийшла повістка до суду на 19.08,але батько дитини не отримав повістку.Судячи зі слів поштаря-ніхто не відкриває двері вже 3 дні,він вкинув у скриньку попередження-ніякої реакціі.Якщо відповідач не прийде до суду,чи будуть відкладати рішення,чи це можна вирішити без нього?Дякую.
Якщо відповідач двічі не з'явиться без поважних причин, то суд має право винести судовий наказ щодо стягнення аліментів (або заочне рішення, якщо подано позовну заяву).
Адвокат по сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги
Автор: Юлія, Винница2011-08-08 13:10:28
Ми з чоловіком знаходимося в шлюбі!в нас є 8-місячна донька!кожні пів року я збираю довідки на отримання мат.допомоги по догляду за дитиною до 3 років про те,що чоловік ніде не працює ,не знаходиться на обліку в центрі зайнятості і не має інших джерел доходів!я знаходюсь в декретній відпусці!я хочу подати на аліменти в твердій сумі,не розлучаючись з чоловіком!чи будуть враховуватися аліменти в дохід,при визначені суми мат.допомоги,чи потрібно тоді буде збирати довідки на чоловіка,і чи треба буде вказувати в довідці про склад сім\\\’ї чоловіка,якщо йому призначить аліменти!і якщо аліменти будуть враховуватись,то що робити,якщо він не буде їх виплачувати!допоможіть в цій складній ситуації!чоловік не дає зовсім грошей,хоче щоб я подала на розлучення!мені не вистачає грошей на утримання дитини!як буде краще зробити?
Подайте заяву до суду про видачу судового наказу на стягнення аліментів у тверді грошові сумі або позовну заяву, якщо заяву про видачу наказу оскаржать.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: Юрій, Киев2011-08-31 10:27:04
Доброго дня!
На даний момент ми з дружиною перебуваємо в шлюбі, але вона не дає мені можливості бачитися з дитиною.Що робити?
Подайте заяву до міліції та опікунської ради. Підготуйте позовну заяву про усунення перешкод у догляді, вихованні та побаченні з дитиною.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: Аліна, Киев2011-09-01 11:03:42
доброго дня. підкажіть буль-ласка,я прожила з чоловіком у цивільному щлюбі 3 роки. у нас народилася дитина, зараз їй 1 рік. мій чоловік від першого шлюбу має сина 10 років, сплачує аліменти. я також хочу подати на аліменти, але незнаю скільки відсотків писати в позові. зарані вдячна.
Щоб подати на аліменти потрібно підтвердження про те, що дана особа є дійсно батьком дитини і Ви проживаєте разом у цивільному шлюбі. Розмір аліментів залежить від доходу батька, фізіологічних потреб самої дитини та напряму залежить від віку, адже на кожний вік закладено прожитковий мінімум.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Таня, Киев2011-09-15 10:49:08
Доброго дня! В мене таке питання. Чи можна стягнути аліменти за 6 років, якщо чоловік проживав з дружиною і утримував родину. Але 6 років тому вона подала на аліметни але до виконання не пішло. Дякую
Стягнути борг можливо і за 23 роки, якщо 23 роки тому було винесено рішення про призначення аліментів і вони не сплачувались, за умови також, якщо дитина після 18-ти років поступила у вищий учбовий заклад. Детально у розділі Мітки "Сімейні відносини. Аліменти". Якщо ж рішення такого не виносилось то аліменти можливо стягнути за минули 3 (три)роки.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: Любовь, Суммы2011-09-23 08:23:50
Добрый день! хочу проконсультироваться по поводу расторжения брака. Прожили с мужем 23 года. есть взрослая дочь, которая проживает и учиться в другом городе. Муж обвиняет меня в супружеской измене, на что указывает причину расторжения брака. Я на данный момент учусь ( платно) в аспирантуре и работаю на пол ставки , получая 560 грн. После развода супруг будет мне оплачивать разницу между минимальной ЗП. и мое обучение или нет ? никаких доходов у меня больше нет
Если Вы не инвалид и сами можете себе зарабатывать на жизнь, то врядли что опекнский совет или суд примет решение о компенсации или содержании Вас за щет бывшего мужа.
Подготовка исковых заявлений в хозяйственный и административный суд. Предоставление юридических консультаций при оформлении договора аренды и субаренды земельного участка. Стоимость и перечень юридических услуг юристов "Защита права" на странице юридических услуг
Страницы:  << Предыдущая 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Следующая>>