“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Вопросы по теме: Семейные отношения. Алименты

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь: Получить консультацию >>
Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  << Предыдущая 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Следующая>> 
Автор: Іван, Киев2015-01-17 18:36:51
Хочу відмовитися від батьківства. Навіть якщо син і мій насправді.
Це можливо?
Це можливо, але потрібні дуже суттєві підстави, згода матері дитини або не малі кошти.
Можете звернутись за допомогою до нашого адвоката по сімейним справам у Києві за телефоном (099) 436-21-72.
Автор: Ірина, Житомир2015-02-05 17:33:49
Доброго вечора!Запитання таке:маю дитину(дитина перша,одна).Дитині 2.6 років.Звересня місяця працюю не неповній ставці.Я повинна отримувати допомогу в розмірі 130 грн?У вересні ,після виходу на роботу я її ще раз отримала.Дякую
Питання не зовсім зрозуміле.
Але радимо в першу чергу за письмовим роз'ясненням звернутись до територіального управління праці та соціального захисту населення.
Автор: Андрій, Львов2015-02-13 14:52:45
Питання щодо стягнення аліментів з колишньої дружини на користь двох неповнолытных дытей. Дружина не працює ні офіційно ні не офіційно, вона отримує матеріальну допомогу на дітей, зараз я тимчасово призупинив виплати через соцзахист, діти на вихованні перебувають зі мною. Вона зловживає алкоголем, дві перебувала на стаціонарі на лікуванні від залежності, була відкрита кримінальна справа щодо колишньої дружини за фактом побиття власної матері та бабці але закінчилась мировою та стягненням штрафу. Що робити в такому випадку?
Нажаль оплатити консультацію я не можу враховуючи вище переіычені умови
Можемо порадити подати позовну заяву щодо призначення медичного лікування примусового характеру (щодо колишньої дружини). Після того, як пройде примусове лікування, її повинні влаштувати на роботу, а отже остання зможе платити аліменти, оскільки вони автоматично будуть відраховуватись із заробітної плати.
Автор: Вячеслав, Винница2015-02-14 16:44:09
Ми з дружиною розведені уже 4 роки.В бракові ми купили квартиру у моїх батьків (але грошей за квартиру не давали)оформили купівлю-продаж.У нас є дитина-11років.У нас вже є свої сімї. Чи може дружина відсудити частину квартири і як відсторонення мене від батьківських прав може на це повпливати.
Розподіл майна подружжя до справи про позбавлення батьківських прав взагалі ніякого відношення не має.
Позбавлення батьківських прав можливе лише за рішенням суду, але для цього потрібні досить суттєві аргументи(ухилення від сплати аліментів, алко або нарко залежність, визнання не дієздатним, вирок суду із позбавленням волі більш як на 5 років, тощо)
Автор: Олена , Ровно2015-02-17 10:24:03
Доброго дня!скажіть будь ласка,я з чоловіком не розведена чи можу я подати його на аліменти,так як частину своєї зарплати він тратить на свої потреби.коштів які залишаються, мені і нашому сину(2,3роки)не вистачає.також він сплачує аліменти дочці від першого шлюбу,чи можна їх якось зменшити?
Розірвано шлюб чи ні, це не позбавляє права одного із подружжя звернутися із позовною заявою до суду, за місцем реєстрації боржника, про стягнення аліментів.
Автор: Віктор, Ровно2015-02-24 14:41:22
Доброго дня,як правільно сплатити елементи,за кілька років.
Головне у платіжному документі чи документі про переказ в графі "призначення платежу" обов'язково зазначити, що це сплата заборгованості по аліментам за 2013 - 1014 роки.
Автор: Юлія, Кировоград2015-03-01 12:56:11
Доброго дня! Коли завагітніла,в червні 2014р зареєстрували шлюб з теперішнім чоловіком, прожили разом менше ніж 2 місяці, вже півроку навіть не бачимося. Постійно сварилися, підозрює мене в зраді, та сумнівається, що донька (народилася в грудні 2014) справді його. Хоче розлучитися, але я проти. Чи може він без моєї згоди розлучитися? Чи зможу я отримати аліменти на дитину та на себе, якщо він в даний час безробітній? Дякую!
Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини (ч. 2 ст. 110 Сімейного кодексу України).
Автор: оксана, Ивано-Франковск2015-03-03 21:56:36
дитина народилася в цивільном шлюбі місце проживання батька на даний час мені невідоме ніяких даних про батька не маю чи можу я отримати субсидіїї на газ довідки про аліменти.
Можете, отримайте статус матері одиночки через управління праці та соціального захисту населення або через суд. Якщо не вийде визнайте безвістно відсутнім через суд та оформіть допомогу від держави.
Автор: Андрій, Киев2015-03-18 08:52:26
Доброго дня. Батьки планують розлучатися не дуже мирно. Все майно приватизовано на батька. В сімї двоє повнолітніх дітей. На яку частку майна має право дружина і чи має право взагалі? Дякую.
Це залежить від того чи було нерухоме і рухоме майно придбано під час шлюбу, чи не було воно прийнято за особисті кошти (заощадження), та чи є інше помешкання матері із дітьми?
Автор: Вікторія, Киев2015-05-15 16:35:33
Вітаю. Знаходжусь в шлюбі, дитині 8 місяців, подала на аліменти. чоловік виплатив заборгованість, але не виплачує постановлену в суді сумму. Життям дитини не цікавиться. А також зясувалось що в нього буде поза шлюбна дитина,яку він теж покинув.Чи вагомі це причини для розірвання шлюбу та позбавлення батьківських прав?
До поки дитині не виповниться хочаб 12 місяців, шлюб у судовому порудку розірванню не підлягає у відповідності до ч. 2 ст. 110 Сімейного кодексу України. Де чітко визначено, що позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.
Якщо один із батьків не цікавиться долею дитини, не приймає участі у її утриманні, то на підставі висновку органу опіки та піклування та через позовну заяву місцевого суду, за його рішенням, можливе позбавлення батьківських прав.
Страницы:  << Предыдущая 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Следующая>>