“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Право на спадщину

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 ...13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: ольга, Львів2011-05-22 11:54:27
чи мють право оскаржувати заповіт батька діти від першого шлюбу
У відповідності до ст. 1261 Цивільного кодексу України, у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки. Отже, діти від першого шлюбу мають право оскаржувати заповіт батька. Так-як ч. 4 ст. 1268 ЦК України визначено,що малолітня, неповнолітня, недієздатна особа, а також особа, цивільна дієздатність якої обмежена, вважаються такими, що прийняли спадщину.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Сергій, Дніпропетровськ2011-05-22 14:51:39
Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка, який перелік документів необхідний, щоб оформити спадок по заповіту на земельний пай?
Щоб успадкувати земельну частку (пай), правовстановлюючими документами на які є сертифікат, державний акт та свідоцтво про право на спадщину.
Прийняття спадщини регулюється та передбачено ст. 1268 Цивільного кодексу України, де визначено, що спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.
Не допускається прийняття спадщини з умовою чи із застереженням.
Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 ЦК України, він не заявив про відмову від неї.
Малолітня, неповнолітня, недієздатна особа, а також особа, цивільна дієздатність якої обмежена, вважаються такими, що прийняли спадщину, крім випадків, встановлених частинами другою - четвертою статті 1273 ЦК України.
Незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини.
Отже, якщо спадкодавцем за життя не було записано розпорядження щодо свого майна (заповіт), то Ви приймаєте спадщину за законом. При цьому слід врахувати, що строк для прийняття спадщини встановлено у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, тобто смерті спадкодавця.
Даний строк визначено ч. 1 ст. 1270 ЦК України. Тобто, Вам у відповідності до ст. 1269 ЦК України, як спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини.
Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто. Особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право подати заяву про прийняття спадщини без згоди своїх батьків або піклувальника.
Заяву про прийняття спадщини від імені малолітньої, недієздатної особи подають її батьки (усиновлювачі), опікун.
Особа, яка подала заяву про прийняття спадщини, може відкликати її протягом строку, встановленого для прийняття спадщини.
Після спливу шести місяців нотаріус зобов’язаний Вам видати свідоцтво про право на спадщину, де буде зазначено усе майно у частковому співвідношені, що належало спадкодавцю.
Але слід зауважити, що поділ спадщини між спадкоємцями буде визначатись у відповідності до ст. 1278 ЦК України, де визначено, що частки кожного спадкоємця у спадщині є рівними, якщо спадкодавець у заповіті сам не розподілив спадщину між ними.
Кожен із спадкоємців має право на виділ його частки в натурі.
Переважне право окремих спадкоємців на виділ їм спадкового майна в натурі визначено ст. 1279 ЦК України, де передбачено, що спадкоємці, які протягом не менш як одного року до часу відкриття спадщини проживали разом із спадкодавцем однією сім'єю, мають переважне право перед іншими спадкоємцями на виділ їм у натурі предметів звичайної домашньої обстановки та вжитку в розмірі частки у спадщині, яка їм належить.
Спадкоємці, які разом із спадкодавцем були співвласниками майна, мають переважне право перед іншими спадкоємцями на виділ їм у натурі цього майна, у межах їхньої частки у спадщині, якщо це не порушує інтересів інших спадкоємців, що мають істотне значення.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Ігор, Львів2011-05-31 19:52:11
Рішенням сільської ради батьку виділили земельний пай. На замовлення батька було виготовленатехнічна документація тадержавний акт із присвоєнням номеру в державному кадастрі. Батько помер так і не отримав державного акту, який до цих пір знаходиться в районній адміністрації. Підскажіть механізм отримання цього документу дітьми для успадкування земельного паю.
Подаєте до нотаріальної контори документи щодо земельної ділянки паю (рішення, виготовлена документація, заява замовлення правоустановлюючих документів на землю), пишете заяву про прийняття спадщин. А в земельному відділі витребовує дружина померлого або спадкоємці державний акт на землю.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Ксения, Київ2011-06-11 23:10:23
Добрий день. Скажіть будь-ласка, я проживаю з батьками в квартирі, яка оформлена на маму, у батька також є будинок, я в ньому прописана. В мене є рідний брат і 2 сестри від першого шлюбу батька. На яку частку майна я маю право після смерті батька,і мої сестри. Чи маю я право на будинок, якщо я в ньому прописана?
Дана інформація є платною.

Будемо раді, якщо порадите нас вашим друзям та знайомим. Перелік юридичних послуг та контакти можете побачити за адресою http://zahist-prava.com.ua/poslugi.htm Помірні ціни, можлива допомога онлайн (аналіз справи, написання документів та ін.).
Автор: Юрий, АР Крим2011-06-17 13:47:02
Здравствуйте!Меня интересует следующий вопрос.В 1997 году мы с семьей переехали на постоянное место жительства из Крыма в Россию.В Крыму,в г.Феодосия у нас осталась двухкомнатная квартира,квартиросъемщиком которой является моя мать.Квартира приватизирована на троих человек:меня,мою мать и отца.Прописаны мы в России.А в данной квартирепрописан мой родной брат,гражданин Украины,проживающий в Феодосии.Вопрос заключается в следующем:каким образом можно переоформить данную квартиру на моего брата и возможно ли это сделать?И второй вопрос,если вдруг не станет моих родителей,то при сегодняшнем положении,кому отойдет квартира и в каких долях?Заранее спасибо за ответ.
Не зрозуміло, хто є третім власником приватизованої квартири. У випадку відкриття спадщини у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки (ст. 1261 ЦК України).

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: ліна, Рівне2011-06-24 20:41:33
Доброго дня.Мене цікавить процедура оформлення документів спадщини на земельну приватизовану ділянку.
Подайте з дня відкриття спадщини заяву про прийняття спадщини до нотаріальної контори. Через пів року отримаєте Свідоцтво про прийняття спадщини на майно, що було встановлено нотаріусом та буде внесено до державного акту на землю відмітку щодо переходу в спадщину.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Татьяна, Дніпропетровськ2011-06-25 17:11:48
Мой отец состоит в законном браке второй раз. Я его единственный ребёнок. В браке был куплен автомобиль. Имею ли я право на это авто?
Якщо ви маєте на увазі спадкування за законом, то ви маєте рівні права при спадкуванні разом з дружиною вашого батька (ст. 1261 Цивільного кодексу України).
Інша справа, коли ваш батько залишить заповіт.
Юридичні послуги за тел. (067) 917-85-56.
Автор: Сергій, Чернігів2011-07-03 16:11:28
після смерті матері отримав в спадок майновий пай,але в сертифікаті не вірно записано імя,замість Галини записано Ганна,і тому нотаріус не може оформити спадщину,як правильно вчинити.
Подайте заяву про встановлення факту родинних відносин до суду.
За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.Юридичні послуги, послуги юриста в Києві та по Україні.
Відповідь Об'єднання "Захист прва"
Автор: Владимир, Київ2011-07-04 07:57:31
добрый день! мы с супругой женаты вторым браком. в браке мной в кредит куплена квартира, оформлена на меня. каждый из нас имеет детей от первого брака и иных близких родственников. каким путем нам лучше пойти, чтобы обезопасить себя от претензий наших родственников на квартиру и иное нажитое нами совместно имущество в случае смерти одного из нас? заранее благодарен. Владимир
Оформіть квартиру після виплати кредиту в рівних частинах на всіх членів сім'ї, складіть заповіти з дружиною на дітей і все.

Юридичні послуги, послуги юриста в Києві та по Україні.
Відповідь Об'єднання "Захист прва"
Автор: Ольга, Київ2011-07-04 11:13:31
Добрий день! Запитання стосовно нерухомості: батьки - громадяни України бажають залишити спадщину єдиній дочці, яка на даний час мешкає в Грузії і є громадянкою цієї країни вже 20 років. Як можна це зробити, щоб не відмовлятись від громадянства Грузії? Якими документами треба все супроводжувати, щоб не втратити спадщину після смерті батьків?
Заповіт потрібно перекласти та зареєструвати у дипломатичному посольстві Грузії, щоб його за кордоном визнавали, як юридичний документ.
За допомогою звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні, юрист хозяйственник, юрист по господарським справам, адвокат хозяйственник, адвокат по господарським справам. (044) 221-55-41 (067) 917-85-56 (099) 436-21-72

Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Сторінки:  << Попередня 14 ...13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>