“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Право на спадщину

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Ольга, Рівне2016-01-27 21:23:13
Доброго дня. Я успадкувала від бабусі квартиру , чи маю я сплатити податок як спадкоємець другої черги , чи діє закон Міщенка? Дякую.
Так Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування" 20 жовтня 2014 року № 1709-VII (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1709-18), як кажуть в народі закон Міщенка (одного із співавторів) діє та набрав чинності із 01.01.2016 року. Завдяки даному закону, як вважає більшість нотаріусів, було прибрано корупційну складову щодо оцінки майна і сплати додаткових податків рідними померлого. Тому, оформлення спадщини рідними померлого, як правило не має перевищувати розміру мінімальної заробітної плати.
Автор: Раїса, Вінниця2016-02-03 09:41:15
Доброго дня.Після смерті сестри залишилось три квартири в різних містах, як оформити спадщину за згодою: одну квартиру на рідну сестру, дві - на повнолітню дочку. Інших претендентів немає.
Якщо у сестри є діти, то до чого тут сестра, у відповідності до ст. 1261 Цивільного кодексу України, визначено, що у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
Автор: Юлія, Луцьк2016-02-09 12:02:29
Доброго дня!!! Підскажіть, будь ласка, як буде ділитися спадщина в такому випадку. Дідусь помер ще 8 років тому, залишилася бабця, якій 81 рік і яка уже фактично не усвідомлює своїх дій і не може керувати ними .За життя мали щастя народити чотирьох дітей, один з яких, на жаль, помер, залишивши сиротами двоє дітей. Проживає бабця у будинку, який побудував ще мій дідусь, зі своїм молодшим сином та його сім’єю. Вони прописані у тому будинку. Основний догляд за бабусею здійснює моя мама, тобто її дочка, вони (син із сім’єю) всіляко нехтують обов’язком доглядати за бабусею. Крім того, ще є старший син, який проживає за межами області, але намагається за нагоди брати участь у догляді за бабцею. Після смерті дідуся жодних заяв на прийняття спадщини не подавали. Допоможіть, будь ласка, розібратися у даному питанні.
Щоб правильно надати відповідь на поставлені Вами запитання по прийнятті спадщини, спочатку потрібно визначитись із правоустановлюючими документами на нерухоме та рухоме майно та на кого вони оформлені. А потім виходячи із їх змісту чи відсутності, слід відштовхуватись щодо подальших дій.
Автор: Валентина, Київ2016-02-17 12:14:10
Добрый день. В 2008 году по заочному решению суда (копия решение суда обвинителю не предоставлялась) была арестована 1/3 квартиры.Об этом стало известно только в 2011 году после смерти владельца квартиры при оформлении наследства. Подавала исковое заявление в суд о пересмотре заочного решения, в ответ получила оригинал исполнительного листа. Из-за ареста я (дочь покойного и единственная наследница) до сих пор не могу оформить наследство. Подскажите, как поступить в такой ситуации? Нужно ли брать у нотариуса "витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження нерухомого майна"? Куда писать, чтоб сняли арест?
С даными вопросами лучше подьехать на консультацию в наш офис с документами к адвокату 067 917-85-56, посколько не понятно почему накладывался арест в исполнительном производстве и не аннулировался после закрытия дела, почему суд Вам выдал исполнительный лист, и т.п.
Автор: Ірина, Львів2016-03-21 16:48:05
Добрий день!Порадьте що можна зробити в даній ситуації. Моя бабуся померла 4 роки тому, залишились дві спадкоємиці-мама і її сестра, ніхто не оформляв спадщину, пів року тому померла мамина сестра, вона хворіла раком,мама подала заяву до суду щоб переписати спадщину зараз, і районний суд не задовільнив заяву, сказали що можемо подавати в місцевий апеляційний суд, але якщо той прийме таке ж рішення???? Що можна зробити???
Потрібно бачити рішення суду першої інстанції. Якщо у Вас є можливість направте нам на електронну пошту вказану в розділі "контакти".
Так-як, не зрозуміло в чому полягає порушення спадкового законодавства України.
Автор: Аліна, Хмельницький2016-03-22 15:52:14
Добрий день, мене звати Аліна мій батько помер 10 років назад мені зараз 22 роки і я кругла сирота вже весь цей час бо мама померла в той самий рік, що і батько. В батьків батька тобто моїх бабусі і дідуся є однокімнатна і трикімнатна квартири у місті Хмельницькому мій покійний батько єдина дитина в сімї,я хотіла би дізнатись чи можу я претендувати на це нерухоме майно, якщо на данний момент я там не приписана і проживаю із бабусею по маминій стороні яка весь цей час є моїм опікуном. Ще вони зі мною не підтримують звязку вже десь 5 років хоча ми живемо в одному місті,в мого батька ще є син який з ними проживае від народження,але він від іншої жінки, мій батько і мати були розписані на момент смерті,але є інформація що вони були позбавленні батьківських прав але вона не перевірена. Дякую!
Можете претендувати, якщо в бабусі не має інших дітей окрім покійного батька і матері або якщо бабусі складуть на Вас заповіт.
Автор: Шевченко Олена, Полтава2016-03-31 18:34:56
Після смерті батька 2015р. заповіту немає, заяву на спадщину подала я і рідна сестра - вчасно. У мене немає ніяких документів на будинок. Сестра проживала в місті, але прописана в батьківській хаті. Вона має наміри продати будинок. Нотаріус не може дати свідотство на спадщину, мотивуя що будинок не приватизований, і що немає ніяких документтів у батька. Але ж це село в Полтавській області, будинок будували батьки в 1976-77 роках, домову книгу забрала сестра. Що треба робити, і чи можливо сестрі без моєї згоди продаит будинок. Дякую.
Якщо нотаріус робила відповідні запити до БТІ, сільської / міської ради, щодо права власності на будинок, і він не є приватизованим, то нехай видає свідоцтво про прийняття спадщини на земельну ділянку, звісно ж, якщо є державний акт.
В протилежному випадку звертайтесь до районного суду із позовом про визнання права власності на спадкове майно.
Ми можемо допомогти у складанні та написанні позовної заяви.
Автор: Олександр, Тернопіль2016-04-06 01:33:11
Добрий вечір.
У мене померла бабця в 2013р. Вона на писала на мене заповіт на "земельну ділянку (Пай)".Але в термін, коли потрібно було його прийняти, я не зміг цього зробити. Я в цей момент перебував за межами країни.Но про це, в мене не має доказів.(Тільки віза в паспорті і штамп про виїзд). Що мені потрібно зробити, щоб продовжити строк на прийняття заповіту? І чи мають інші особи право на цю земельну ділянку?
Подайте позовну заяву до суду щодо продовження строку на прийняття спадщини за місцем знаходження паю. Отримавши рішення суду подайте документи до нотаріальної контори і отримайте спадщину.
Наші фахівці готові вам надати допомогу за допомогою електронної пошти у складанні та написанні позовної заяви та юридичної підтримки.
Автор: Роксолана, Івано-Франківськ2016-04-10 17:23:04
У 2012 році помер дідусь,все майно(будинок,подвір*я,гараж та авто) записані на ньому.В сім*ї проживають дочка дідуся(моя мати),бабуся,та онука(я).Документи про перепис спадщини на дочку не робили оформлені,тому що вона за кордоном працює(не легально).Потрібно переоформити зараз хоча б авто на мене(онуку),як це зробити в даній ситуації?
Взагалі то усю спадщину на себе мала оформити бабуся (дружина дідуся), якщо вона у визначений шестимісячний термін цього не зробила, то потрібно поновлювати строк на прийняття спадщини та визнавати право на спадкування через суд.
Наші фахівці готові вам надати допомогу за допомогою електронної пошти у складанні та написанні позовної заяви та юридичної підтримки.
Автор: Юлія, Київ2016-04-11 10:21:30
Доброго дня1 Питання про земельний пай. У моєї бабусі був земельний пай. за заповітом він перейшов до мого батька, але він на себе його не оформив. Після смерті батька його майно перейшло мені, разом з документом на пай, який записаний на бабусю. Чи можу я оформити пай на себе, чи цей документ вже не дійсний, так як батько не вступив в право власності? дякую!
Спробуйте оформити документи на пай через нотаріальну контору, якщо остання письмово відмовить визнайте право на спадкування на пай через подання позовної заяви за місцем знаходження паю.
Наші фахівці готові вам надати допомогу за допомогою електронної пошти у складанні та написанні позовної заяви та юридичної підтримки.
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>