“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Податкове право

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Тарас, Львів2011-10-03 20:54:59
Якщо зараєструвавши ФОП мати наміри виконувати два види діяльності, то єдиний податок сплачуватиметься двічі по 200грн. чи тільки один раз? При сплаченні єдиного податку необхідно сплачувати ще якісь види податків чи зборів? наприклад пенсійний фонд чи соціальний фонд.
При спрощеній системі оподаткування сплачується податок один раз, по більшій ставці.
Не забувайте також про відрахування на соціальні внески (пенсійний).
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: Катерина, Хмельницький2011-10-11 13:01:23
Я приватний підприємець і 2 роки тому припинила тим часово П.П. у зв язку с тим що в мене народилась дитина і щоб не платити єдиний податок тимчасово припинила а подаю верніше подавала кожен квартал 0 - дикларацію, а зараз подаю раз в рік. Тому я не можу отримати довитку із податкової для управліня праці щоб отримувати кошти на дитину і як я мити одиночка, а управліня праці потребує кожних 6 місяців довідку із податкової . Підскажіть будьласка що мені робити щоб отримувати ці гроші на дитину???
Зверніться до Головного управління податкової міліції з відповідним листом щодо надання відповідної довідки із детальним описом ситуації та долучення підтверджуючи документів.
Послуги юриста, адвоката, арбітражного керуючого в Київському регіоні. Детальнішу інформацію дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Євген, Тернопіль2012-01-19 14:32:53
Доброго дня,шановні співробітники "Захисту права"!
Дозвольте звернутися до вас за консультацією. Почну з початку: в 2004 році я перебував на обліку в центрі зайнятості як безробітний, погодився оформитись приватним підприємцем, розпочати свою справу. Потім плани змінилися, але Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця отримав (2005 рік). Підприємницькою діяльністю я взагалі не займався, в Податковій та в Пенсійному не реєструвався. Весь цей час працював на Україні. Зараз хочу вирішити питання щодо свого "підприємництва", є бажання дійсно зайнятися підприємницькою діяльністю. Питання: чи порушив я щось своїми діями, якщо так, то чи передбачені штрафи в Податковій, Пенсійному (скільки приблизно і за що)? Буду вдячний за відповідь.
Гадаємо, що без штрафних санкцій Вам не обійтись, якщо Ви перебували на загальному оподаткуванні і не здавали пусті звіти. Якщо, ж у вас оподаткування було зовсім інше, то потрібно бачити реєстраційні документи, і не виключено, що буде порушено кримінальну справу за фактом не сплати податків і приховування прибутків. Більш детально можливо лише після особистого прийому у нас, або в податкові інспекції у інспектора.
Представництво в суді, прокуратурі, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, БТІ, відділі земельного кадастру та інших організаціях.
Автор: Наталя, Тернопіль2012-01-22 17:25:57
Я підприємець звернувся 17.01.2012 в Тернопільську обласну податкову адміністрацію щоб здати декларацію про дохід за 2011 р. але її в мене неприйняли а також неприйняли в інших підприємців.НА якій підставі вони її неприймають.Ще в мене є запитання я багатодітний батько і маю здати довідки про доходи в соцбес до 1 лютого 2012 р. а так як податкова неприймая декларацію за рік і я неможу взяти в них довідку про свої доходи щоб платили допомогу по багатодітності хоть я все своєчасно сплачую і податки і пенсійний фонд заборгованості немаю.ЧИ мають вони право неприймати декларацію і як можна про це взнати?
Не прийняти декларацію в ДПІ не мають права, такого ніде не записано і не передбачено. Зверніться із відповідною скаргою до начальника ДПІ та вищого органу, якщо не допоможе до прокуратури. В крайньому випадку оскаржуйте дії через суд. Але даний факт спочатку задокументуйте письмовими документами.
Юридичні послуги в формленні прав на землю, нерухоме та рухоме майно, майнові та немайнові права. Захист інтелектуальної власності.
Автор: Олександр, Вінниця2012-01-23 17:57:46
Чи можу я давати оголошення про послуги(вирибництво меблів), не відкриваючи поки що діяльність, але будучи зареєстрованим в реєстрі фізичних осіб як особа-підприємець?
Можете, але не беручи за це гроші, та не видавати жодного офіційного документа, так-як печатку Ви тоже в такому випадку не повинні мати і відкритий рахунок у фінансовій установі.
Послуги юристів у правих питаннях щодо пенсії та інших пільг від адвокатського об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ
Автор: дмитро, Суми2012-01-23 21:55:45
я фізична особа підприємець,мешкаю в селі,маю торгівельні точки по місцю проживання,та в інших селах,але в межах одного району. Як повинен нараховуватися відсоток єдиного податку,за місцем пропискі,чи за місцем розташування торгівельних точок? Дякую.
Єдиний податок сплачується до Районного ДПІ, детальніше можете поцікавитись у інспектора цієї служби.
Юридичні консультації в оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки (паю).
Автор: христина, Тернопіль2012-01-30 22:06:56
доброго дня,я мати одиночка.я є підрприємцем 2 групи,які пільги я буду отримувати,і чи буду отримувати допомогу в СОЦБЕЗІ.і який податок маю сплачувати?дякую
За даним роз'ясненням Вам краще звернутись до інспекції ДПІ взявши із собою усі підтверджуючі документи Вашого положення та статусу.
Представництво в суді, прокуратурі, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, БТІ, відділі земельного кадастру та інших організаціях.
Автор: валентин, Житомир2012-02-28 14:49:32
Добрый день!
у меня ситуация и вопрос следующего характера:
я выиграл дело связанное с заработной платой. собственник согласен оплатить только половину - но сейчас, а не через два года после ликвидации предприятия.
скорее всего предложит мне подписать документы на всю сумму, а не на 55% как мы предварительно договорились.
мне интересен ответ на вопрос:
1. в декларации про доходы за год эта сумма указывается и взимаются с нее налог с доходов физ лиц?
2. какие подводные камни могут быть при таком раскладе, если я беру 55 % а документы подписываю на 100 %.

заранее спасибо!
Каждая физическая особа, должна до мая месяца подать декларацию о дополнительных доходах. Если дело касаемо зароботной платы, то налог и все обязательные платежи должен оплатить работодатель, а не Вы.
Создание исков и жалоб (апелляционных, кассационных) в хозяйственный, административный, апелляционный, местный и Верховный суд Украины.
Автор: Світлана, Рівне2012-03-03 00:01:22
Сплата єдиного внеску підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування.
06.08.2011 року набрали чинності норми Закону України від 07.07.2011 № 3609-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України”. Відповідно до них фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є Пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
У мене таке виникає питання,якщо я пенсіонер згідно статусу потерпівших внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорія.Жінки ідуть на пенсію в 50 років.Я вже пенсіонерка,мені 52 роки.Чи повинна я платити внесок в Пенсійний Фонд.Я в минулому році з серпня не платила,а тепер мене заставляють заплатити за ці місяці плюс штрафи і пеню.Чи правильно вони це вимагають.Дайте будь-ласка відповідь.Дякую.
У відповідності до ч. 4 ст. 4 Розділу 2 "права та обовязки платників єдиного внеску" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування особи (фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності) звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Дана норма також підкріплена п. 2.5. Інструкції "Про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" затвердженої Правлінням пенсійного фонду України від 29.09.2010 року № 21-5.
Тому Світлано вважаємо, що Ви звільнені від сплати єдиного внеску на підставі вищезгаданих норм. Своє право потрібно відстоювати подавши відповідну скаргу до Пенсійного фонду України, Прокуратури та суду.

Юридичні послуги в формленні прав на землю, нерухоме та рухоме майно, майнові та немайнові права. Захист інтелектуальної власності.
Автор: Юлия, Київ2012-03-03 11:22:14
Может ли инвалид (нерабочая II группа) быть СПДФЛ (субъектом предпринимательской деятельности физлицом), сдающим в аренду недвижимость?
Згідно чинного Податкового кодексу України у такому випадку можна бути приватним підприємцем на загальній системі оподаткування. Перебувати на спрощеній системі оподаткування, згідно пункту 291.5.3 ПКУ, та займатися здаванням в оренду нерухомості фізична-особа підприємець може лише у випадку, якщо вона не перевищує таких показників: - земельна ділянка до 0,2 га; - житлові приміщення до 100 кв.м.; - нежитлові приміщення до 300 кв.м.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Сторінки:  << Попередня 4 3 2 1 Наступна>>