“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Податкове право

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 4 3 2 1 
Автор: Світлана2011-03-31 12:35:48
Добрий день! У мене таке питання: Мій тато був власником будинку, так як він був пенсіонер податок на землю не сплачував, він помер рік тому, документи я ще не переофирмила на себе (тобто власника ще не має), чи потрібно мені сплачувати податок? Якщо так, то де мені дізнатися скільки і куди платити?
Усю вичерпну інформацію Ви можете отримати у Державні податкові інспекції за місцем проживання.
Автор: Виктория2011-04-20 14:05:57
Добрий день! Скажіть, будь ласка, як найкраще оформити відчуження нерухомого майна ( 1/2 двохкімнатної квартири), за договором купівлі - продажу, дарування чи довічного утримання? 1/2 квартири мені має передати рідна сестра моєї матері, яка є інвалідом 1 групи. Я являюсь власником другої половини даної квартири. За яким договором про відчуження ми матимемо змогу сплатити найменшу суму податку?? Та, чи має інвалід 1 групи пільги щодо оподаткування при продажі квартири?? Дякую.
За договором купівлі-продажу. Але є багато нових поправок введених новим Податковим Кодексом України, тому радимо звернутись за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua, до наших фахівців.Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Наталія2011-04-21 11:39:48
Добрий день, допоможіть будь-ласка розібратись!! В яких випадках з фізичної особи-підприємця можливе звернення стягнення на його заробітну плату. А саме: Чи має право державний виконавець за Наказом суду про стягнення коштів з ФОП, стягнути ці кошти з його заробітної плати як фізичної особи (якщо коштів на рахунках немає і майно відсутнє у ФОП або якщо ця особа припинила свою підприємницьку діяльність!!!)???
Стягнення на майно Боржника передбачено новим Законом України “Про виконавче провадження” № 2677-VI від 04.11.2010 року, який було введено 9 березня 2011 року, а саме ст. 52, якою визначено порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника:
1. Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні та примусовій реалізації.
2. Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у гривнях та іноземній валюті, інші цінності, у тому числі кошти на рахунках і вкладах боржника у банках та інших фінансових установах, на рахунки в цінних паперах у депозитаріях цінних паперів.
3. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються.
4. На кошти та інші цінності боржника, що знаходяться на рахунках, вкладах та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, накладається арешт. Арешт поширюється також на кошти на рахунках, які будуть відкриті після винесення постанови про накладення арешту.
5. У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається також на належне боржнику інше майно, за винятком майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати ті види майна чи предмети, на які необхідно в першу чергу звернути стягнення. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається державним виконавцем.
6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі і обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження. У разі якщо боржник володіє майном спільно з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням державного виконавця.
7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване це житло, не здійснюється. У такому разі державний виконавець зобов'язаний вжити всіх заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.
Автор: Тетяна, Львів2011-05-26 00:16:47
Скажіть будь-ласка чи маю я право отримувати допомогупо доходах на дитину до 3-років, якщо чоловік СПД на загальних умовах, а в органах ДПІ довідку про доходи не видають, згідно нового податкового кодексу декларація подається 1 раз в рік,а в органах соцзабезпечення без довідки з ДПІ не приймають документи.
Маєте повне право, якщо загальний дохід на кожного члена родини менше прожиткового мінімуму. У ДПІ візміть довідку за минулий рік.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Игор ь, Донецьк2011-05-31 21:28:11
Здравствуйте. В данный момент я студент 5 курса, очная форма, за счет бюджета (получаю стипендию). Параллельно я работаю с компанией из США, удаленным программистом. Деньги за работу получаю в виде Swift-перевода (в дол.США) на счет одного из украинских банков, периодичность - 1 раз в месяц. Деньги, которые мне переводятся, компания оформляет официально по всем нормальнам законодательства США, эти деньги \\\"помечаются\\\" как зарплата удаленному сотруднику. Вопрос: 1. Должен ли я платить какие-либо налоги? Если да, то какие и как часто. 2. Если суммы достигнут более $10000 (я работаю не один, нас команда, но приходят на мое имя), это как-то повлияет на суть дела? 3. По окончанию ВУЗа (это произойдет через месяц-полтора официально) что-то изменится? Заранее благодарен за ответ.
Звісно доходи потрібно декларувати та оформляти у відповідності до нового Податкового Кодексу України.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Александр, Луганськ2011-06-25 08:29:12
Налоговая инспекция провела невыездную документальную проверку, по результатам составила АКТ. При составлении АКТа инспекция ссылается в нём на документы которые мы никогда им не подавали, и которых просто не существует в природе. Фактически это вызвано тем, что инспектор, проводивший проверку, при составлении АКТа постоянно путает даты и номера документов, их названияи содержание (реально тупит, других слов нет). Просто путает и неправильно указывает. К примеру говорит о том, что наше предприятие имеет № св-ва 111 от 5.5.2001, хотя на самом деле св-во имеет №111 от 1.5.2001, а 5.5.2001 оно только выдано. Или неправильно цитирует договор с контрагентом (копия договора подана для проверки и официально зарегистрирована), причем таких пунктов, которые указываются в акте, в договоре не существует. Всего около 25 упоминаний не существующих документов. Поэтому выходит, что все перечисленные документы не имеют ничего общего с поданными, которые (те что реально подавались нами) официально зарегистрированы при подаче, о чём имеется отметка. На АКТ мі подали в соответствии с нашими правами возражения, где изложили нашу точку зрения о легитимности использования несуществующих документов, но теперь хотим продолжить давление на испекцию Могу ли я написать заявление в прокуратуру, изложить факт применения для проверки несуществующих документов, и просить прокуратуру проверить действия сотрудников налоговой инспекции на предмет наличия состава преступления предусмотренного статьями 364 (Злоупотребление властью или служебным положением), 366 (Служебный подлог), 367 (Служебная халатность) и статьёй15 (Покушение на преступление) Крімінального кодексу України. По крайней мере имеется факт попытки нанести ущерб нашему предприятию путём незаконного лишения налогового кредита на сумму более 4500 грн (это более 250 необлагаемых минимумов доходов граждан, что по 364 статье "істотна шкода"). По нашему мнению халатность подходит 100%, статья 15 тоже 100%. А 364 и 366 хочу указать для нагнетания давления. Инспектор ведь практически ничего не рашает самостоятельно, он делает то, что сказало начальство. Вот пусть и разбираются в интересах каких третьих лиц действовала инспекция. Насколько реален шанс того, что прокуратура всё же придёт проверять действия инспекции по такому моему заявлению?
Забомбіть налогову скаргами до прокуратури та вищих інстанцій щодо порушення процедури податкової перевірки і чинення тиску на Ваш бізнес.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Виктор, Івано-Франківськ2011-07-06 11:38:24
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, имеет ли право Физическое лицо-предприниматель (налогооблагаемая база на общих основаниях) назначить директора, который будет исполнять обязанности по Доверенности? С уважением, Виктор 067 671 3166 bvv@solodkadolyna.com www.galiciadolyna.com
На загальних підставах ФОП має право тримати у своєму штаті до 10 чоловік, найманих працівників. Директор теж буде таким працівником. Звісно за всіх найманих працівників потрібно сплачувати усі сбори (Пенсійний Фонд України, Фонд соціального страхування, Державна податкова інспекція).

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: наташа, Житомир2011-07-16 02:12:47
Як отримати довідку з податкової про доходи за шість місяців 2011 року якщо декларація подається раз в рік?
Написати заяву на ім'я начальника Відділу ДПІ за місцем проживання щодо видачі даної довідки, а ДПІ в свою чергу може витребувати у Вас документи, що підтверджують прибутки за останні місяці. У випадку відмови звертайтесь із скаргою до прокуратури та вищою інстанцією по ДПІ.

Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь за тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Автор: тетяна, Вінниця2011-07-28 21:28:06
я-приватний пiдприемець, сдала патент 30.06.2011. звернулася и податкову зA справкою про доходи для собезу по уходу за батьком. йому 84 роки, Iнвалiд другоi групи. але податкова видае справки за останi пiвроку. на цей час в мене доходiв нема. що менi робити в такому випадку.
Оскаржуйте відмову у вищі органи ДПІ, прокуратури та суду.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Тарас, Київ2011-10-03 20:23:45
Хочу зайнятись складанням меблів.
Чи обовязково реєструвати ФОП? які податки доведеться сплачувати при прибутках до 5000тис грн. в місяць?
Яка відповідальність передбачена при роботі без реєстрації і сплати податків?
При реєстрації ФОП ви зможете відкрити розрахунковий рахунок в банку для співпраці з клієнтами, оформити печатку та не боятись візиту податківців до вас додому. Обмеження по доходах для спрощенців складає 500 000 грн. на рік.
При ухилянні від сплати податків ви несете адміністративну та кримінальну відповідальність. Однак існує добровільний звіт про доходи отримані з інших джерел крім основної роботи і який подається до 1 квітня. Ставка оподаткування складає 15%, крім соціальних зборів та внесків.
В середньому, на даний момент, ФОП на спрощеній системі оподаткування сплачує 450-700 грн. щомісячно (обов'язкові платежі в податкову та пенсійний фонд).
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Сторінки:  << Попередня 4 3 2 1