“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Міжнародне право

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 2 1 
Автор: Василь, Луцьк2011-08-16 11:52:33
Доброго дня. Мій дід з 50 року проживає на території Латвії. Зараз він хоче переїхати на ПМЖ до України. Хоче завести з собою авто, яке він тільки що придбав. Чи може він його його розмитнити по пільговій системі? Я читав що авто на нього має бути зареєстроване не менше року. Що ви порекомендуєте зробити з даним транспортним засобом?
Так-як він буде проживати на Україні, але мати громадянство іншої країни. То громадяни інших держав мають право керувати транспортними засобами без розмитнення на території України.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Віталій, Львів2011-09-04 15:39:52
Доброго дня. Я придбав квиток на автобус Львів-Кишинів. По дорозі водії підбирали стоячих пасажирів, внаслідок чого в салоні не було чим дихати, а вентиляція не працювала і взагалі, це загрожувало безпеці пасажирів, що придбали квитки законно - в касі.
Окрім того, провідник (молдаванин) поводив себе дуже неввічливо: кричав на інших людей і особисто на мене, коли я не міг знайти своє місце і т.д. На зупинках для туалету, автобус взагалі не дочекався кількох людей і поїхав швидше оголошених 10хв, і їм прийшлось наздоганяти та кричати водію.
Як мені правильно підняти цю справу, враховуючи, що перевізник - не українець?
Так, щоб завдати їм хорошого уроку, а то й позбавити права на перевезення, застосовуючи відповідні закони України про захист прав споживача? З чого почати? Підкажіть, буду вельми вдячний.
Для відкриття адміністративної (кримінальної) справи по даному факту потрібні документальні докази, а саме:
- проїздні документи;
- фото/відео фіксація;
- показання очевидців (пасажирів);
- скарги пасажирів.
Потрібно написати заяву до керівництва перевізника (Консульства, якщо перевізник із іноземної держави), прокуратуру.

Адвокат по сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги
Автор: ольга, Тернопіль2011-09-05 08:01:28
Доброго дня!!!!мій колишній чоловік проживає в Канаді в нас від шлюбу є дочка якій 15 років чи є в мене можливість про стягнення аліментів???В суді мені сказали що між Україною і Канадою не має угоди.Куди мені звертатись.Дякую
Все рівно потрібно подавати на аліменти в Україні, а потім Рішення узаконюється через суд того Штату Америки в якому проживає батько дитини.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Наталия, Донецьк2011-09-16 12:31:34
здравствуйте!
Необходима консультация сюристом международником по расторжению брака с иностранцем в браке есть несовершеннолетний ребенок.
Благодарю за помощь
Если Вы находитесь с ребенком на Украине и тут же зарегистрированы, а муж за границей так как, он иностранец, то Вы имеете право в соответствии с Международными правилами подать на развод в Украине. Затем, после вынисения Решения суда о разводе и начислении алиментов, документ переводится на язык страны где проживает муж. Отсылается в суд иностранного государства для узаканивания даного решения суда Украины по отношению к их законодательству, что потом оно приравнивается к ихнему. А дальше по утвержденной процедуре (через полицию, исполнительную службу и т.д.)
Закажите юридические услуги по Киеву и области. Перечень юридических услуг и телефоны смотрите на странице юридические услуги
Автор: Анна, Донецьк2011-09-30 14:10:45
Здравствуйте. Я и муж-граждане Израиля, у ребенка (3,8 лет) вид на жительство. Хотели отправить ребенка с бабушкой на Украину-не разрешили. В посольстве Украины в Израиле сказали, что можно только с одним из родителей, хотя ребенку сделали врем. загранпаспорт Израиля и доверенность на бабушку. Если я, мама, повезу ребенка на Украину сама и оставлю там на полгода, какие нужны документы? Нужна ли ребенку виза через 3 месяца и смогу ли я выехать из Украины без ребенка, а через полгода забрать ее обратно? Помогите. Спасибо, Анна
С юридической точки зрения и законов Украины Вы не имеете право оставлять ребенка на посторонних людей, разве что подписать договор о воспитании ребенка, который как-бы разрешит оставить его. Но что не возникнут проблемы из выездо и вывозом обратно, никто не может гарантировать.
Адвокат по семейным и хозяйственным делам. Предоставление юридических консультаций при дтп, наследовании имущества, гражданским делам и др.. Представительство в суде. Контакты на странице юридические услуги
Автор: Баграт, Одеса2011-10-11 12:59:02
Добрый день! у меня два вопроса - надеюсь на вашу помощь! Меня зовут Баграт мне 19 лет. Уже 17 лет со всей семьей я живу в Украине г.Одесса, у моих родителей было вид на жительство но 2 года назад при подаче документов для получения гражданства их аннулировали ( сказали что законы поменялись ) отсюда возникает вопрос имели ли они право это делать и второе, можно ли как-то восстановить их??
В соответствии с Законом Украины "О гражданстве Украины" ч. 3 ст. 9, лица, проживавшие на территории Украины на законных основаниях в течение пяти (5) лет, могут получить гражданство, что является основными условиями. Отсюда следует, что Вам не имели право отказывать в гражданстве. Мы можем помочь в решении даного вопроса, подробности по телефону (067) 917-85-56 Владимир Васильевич.
Профессиональная консультация адвоката, подготовка исковых заявлений и жалоб, защита интересов клиента в суде. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Павел, Запоріжжя2011-12-16 17:45:17
Здравствуйте!

Подскажите, пожалуйста, а точнее - посоветуйте следующий момент:

как должны быть оформлены документы для подписания договора
на торговлю между компанией из Новой Зеландией и компанией из России?

Как должен быть составлен договор исходя из того, что бизнес семейный,
главный директор компании является гражданином Новой Зеландии,
а остальные члены семьи - граждане Украины?

Сама компания зарегистрирована в России.

Спасибо!
С нетерпением жду Вашего ответа.

P.S.: если необходимо, консультация будет оплачена
Данная консультация платная, все подробности за телефоном 067 917-85-56
Представительство в суде, прокуратуре, органах местного самоуправления, правоохранительных органах, БТИ, отделе земельного кадастра и других организациях.
Автор: люда, Луцьк2012-02-06 15:43:07
Дабрий день! Підскажіть будь-ласка в мене така ситуація: ми з чоловіком прожили в шлюбі 1 рік, в нас є дочка 6 років, коли дитині було 2,5 роки він виїхав закордон і там уже 3,5 роки. ми не розлучені. чоловік взагалі нам не допомагає нічим. мене цікавить чи я можу подати на аміменти його?
Можете, это Ваше право, после вступления решения в законную силу зарегистрировать через посольство страны, где находится муж и послать в суд.
Услуги юристов в правых вопросах пенсий и других льгот от адвокатского объединения "Защита права" г.Киев
Автор: Галина, Житомир2012-03-15 14:08:22
Добрий день. Я відправила Вам лист 13.03 2012р. і не отримала відповіді.І бачу що не тільки я не отримую відповіді , але і інші люди також.Не можете давати відповіді праведливі, то не тягніть із людей правди Бо зараз такий період , що люди так же як і я написали Вам , відкрили свою душу, а Ви ігноріруєте.Моє враження що хтось зареєструвався на сайті , і подобається щоб вислуховувати людські проблеми.Якщо так , то для чог таке робити. А лист був такого змісту.(Я пенсіонер і являюсь опікуном дитини сироти Людмили 30.03.2005р.н., рішенням виконкому з 23.08.2005р. ( Було Людочці 3 місяці , а зараз 7 років ) Мама дитини була позбавлена батьківських прав, а батька не має.Моя донька з своєю сімьєю виграла грін карту до США і в цьому році получає громадянство США, і хоче складати документи на зьєднання родини.Як я можу забрати з собою підопічну.Що для цього потрібно. Мене це дуже хвилює, адже вона мені стала як рідня.Підскажіть будь ласка, щоб не порушити права дитини.Удочирити це я знаю, а може в подальшому дитина не захоче залишитися проживати в Америці.) Галина.
Зверніть увагу на Постанову КМУ від 25.08.2010р. № 274. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/724-2010-%D0%BF Зокрема на статті 4 та 5 даної постанови.
Автор: marta, Київ2012-03-20 14:19:59
Я одружена другий раз за Австрійця.Я живу в Австрії з неповнолітньою дочкою 3 роки.Донька від першого чоловіка Українця.Коли я виїжджала в Австрію батько дитини дав дозвіл про виїзд.Цим літом хочу я поїхати з дитиною на Украіну. На 2 тижні.Питання в тому- чи з може заборонити батько дитини виїжджати з Украіни,чи потрібно мені ще раз його дозвіл,або нові документи прийдеться робити?Наперед дякую
Зверніть увагу на Постанову КМУ від 25.08.2010р. № 274. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/724-2010-%D0%BF Зокрема на статті 4 та 5 даної постанови.
Сторінки:  << Попередня 2 1