“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Кримінальні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Елена, Чернігів2013-01-08 23:39:27
Здравствуйте. Помогите пожалуйста, куда обратиться? По интернет объявлению "трудоустройство за границей" позвонила, человек красиво рассказал о будущей работе(Германия), я имею опыт и работала уже там. Предложил, что-бы я ему отправила сканеркопии паспортов, для проверки нарушений тамож.контроля. Я отправила. Через день он мне сообщил что все в порядке, работа есть, я должна буду оплатить его услуги 2000тыс гр.- аванс, затем после получение по почте от него приглашения еще2000 тыс. Все это обговорилось по телефону, ничего я не подписывала. Так-как человек этот не сообщил даже своего адреса и фамилию, я решила не платить и отказаться от его дальнейших услуг. Он начал мне заонить и объяснять, что немецкий работодатель прислал ему на меня приглашение и что он заплатил свои деньги(1200гр.) Сначало я с ним разговаривала, а сейчас просто не отвечаю на его звонки. Я очень переживаю еще за то, что у него копии моих паспортов. Помогите пожалуйста, как мне себя защитить? Наслышана, что даже по копии паспорта можно оформлять кредиты. Куда обратиться? Спасибо.
Обов'язково зверніться з заявою до міліції про шахрайські дії. Вкажіть номер(и) телефону, електронну пошту, сайт(и) і іншу інформацію. Це буде додатковим аргументом у суді, у разі використання ваших персональних данних в злочинних цілях.
Автор: Марія, Львів2013-01-10 16:01:14
терміново потрібна допомога!!!!будь ласка....
моя бабуся подала заяву до міліції за пограбування. в ході слідсва звинуватили хлопця з умовним терміном відбування покарання,кажучи шо він сам прийшов і написав щиросердечне.проте я навчаюся на юридичнову відділенні в коледжі і можу з впевненістю сказати що даний злочин одна людина вчинити не могла.і ще..цей хлопець хорошй знайомий моєї бабусі і ми всі йому віримо що такого він зробити не міг.це не просто наша думка.ми впевнені що він цього не скоював.також ми знаємо що його змусили працівники міліції взяти на себе провину і не лише за наш випадок.я дуже хочу дпомогти.мені дуже потрібно знати яким способом довести його невинуватість враховуючи те що ми не можемо говорити відкрито про методи міліції що його били там і силою змусили визнати вину.це повинно залтшитися таємницею.
тому дуже вас прошу дати якісь підказки стосовно цього питаняя.і скажіть будь ласка чи може моя бабуся забрати заяву з міліції якщо минуло вже більше місяця.
дуже терміново.наперед вдячна.чекаю!!!
Шановна, Маріє. Відізвати заяву про порушення кримінальної справи не вдастя. Такої процедури не існує, адже факт залишається фактом. Було скоєно пограбування (відкрите заволодіння чужим майном). Звідси виходить, що бабуся повинна була пройти процедуру впізнання нападника(ків), і від її свідчень залежить впізнала вона його чи ні. Також, потерпіла може змінити свої показання (мовляв залякали, склероз, щось пригадала тощо) ст. 72 КПК України. Єдиною обставиною в даній ситуації може послугувати примирення передбачене ст. ст. 6 ч. 6, 7-1 ч. 2, 8 КПК України, але за злочини передбачені ст. 27, 46 КПК України, прокурор, суддя може закрити справу за примиренням.
Автор: Олександр, Житомир2013-03-28 16:12:46
Доброго дня!
До моєї дружини на телефон постійно телефонують з Укрсоцбанка та цікавляться зовсім іншою особою зсилаючись на те що при оформлені кредиту ця особа вказала цей телефон як свій контактний. Ми роз`яснювали, що особу ми не знаємо і ніколи не бачили, але вони продовжують телефонувати, також погрожують моїй дружині за те що вона покриває цю особу. Під скажіть будь-ласка як правильно вчинити в цій ситуації?
Вам слід звернутись із відповідною заявою до правоохоронних органів, у якій вкажіть, що на такий-то номер із такого то номера, о такій то годині, такого то дня, надійшли погрози від невідомих осіб, які запитували про не відому нам особу, тощо.
Дії вищезгаданих осіб слід кваліфікувати, як вимагання та хуліганство, що підпадають під ст. ст. 189, 296 Кримінального кодексу України.
Автор: Наташа, Київ2014-11-07 16:37:30
Добрий день. Підскажіть будьласка підсудний відмовляється сплачувати моральний ущерб куди потрібно звернутись?
Вам потрібно подати цивільний позов в окремому провадженні, після набрання законної сили вироку суду.
Автор: Ярослав, Київ2014-11-12 21:31:08
Доброго дня! Куди звертатися у випадку інтернет-шахрайства? Агенство по працевлаштуванню виманило гроші і зникло. Гроші висилались за кордон. Багато людей постраждало, тільки тих що я бачив - близько 20.
Усім постраждалим від шахрайства потрібно об'єднатися і подати через дипломатичне представництво в поліцію країни де перебувають злочинці, повідомлення про злочин, та паралельно до прокуратури України повідомлення про злочин. Порушивши кримінальну справу за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
Через прокуратуру подати повідомлення до Міжнародної організації кримінальної поліції "Інтерпол".
Автор: Зоряна, Львів2014-11-13 18:31:18
Доброго дня,мены дуже потирыбна ваша допомого,мого друга закрили в сізо звинувачують у вбивстві,він раніше був судимий тому підозрюють його,його побили міліціонери,пізно надали адвокати і змушують визнати що це він скоїв вбивство,куди можна звернутись про скаргу ,як правильно її скласти,я ніколи раніше з тамим не стикалась і незнаю що робити..
Рідним чи дружині, якщо така є у Вашого друга, потрібно звернутись до професійного адвоката в Києві або у м. Львів. Щоб останній міг оформити договір та адвокатський ордер, подати ці документи слідчому, на основі постанови слідчого, вступити в справу. Тоді від свого імені подати скаргу до прокуратури та клопотання до суду щодо помягшення або скасуваня міри запобіжного заходу. За правовою допомогою хорошого, професійного адвоката київ звертайтесь через розділ "контакти" або через розділ представництво адвоката в кримінальних справах.
Автор: александр, Ужгород2014-11-23 22:28:30
Доброго Вам здоровья!
7 лет назад без документов в Мариуполе пропал мой брат. Его объявили в розыск, затем суд признал без вести пропавшим. В ноябре 2014 года с моим двоюродным братом связался человек и представился пропавшим братом, заявив, что в Крыму изменились условия и ему необходимо легализоваться. С этой целью он направляет в Мариуполь своего адвоката для решения вопроса восстановления документов. Подскажите, какие действия могут предпринять мошенники с целью восстановления документов или получения доступа к части или ко всему имуществу, которое принадлежит моим родителям? Человек, который представился моим братом упорно не выходит со мной на связь, используя связь с двоюродными братьями.
Обратитесь из писменным заявлением в милицию, возобновите дело о розыске. Укажите номера телефонов, имена и фамилии лиц причасных к этому делу. Обязательно найдите этого адвоката, снимите копию с договора, извлечение из договора, номер свидетельства.
Потребуйте связи по скайпу.
Автор: іван, Київ2014-12-08 10:11:57
в 2013 році позичив Тарасюк Павло 6 000 грн. обіцяв в розписці відробти до 1 вересня будівельні роботи. але так і не почав робити. гроші не повертає на телефонні дзвінки не відповідає. є розписка копії паспорту коду але нотаріально не завірена. чи можу як 190 ст шахрайства повернути кошти та посадити негідника. в нього умовне є за крадіжку.
Порушення кримінальної справи можливе за умови правильного складання самої розписки. Наявності свідків, чіткого вказання щодо механізму проведення будівельних робіт. Також потрібні докази щодо ухилення боржника від виконання свої обов'язків, взятих на себе у відповідності до розписки.
За правовою допомогою радимо звернутись до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Автор: Лось Ігорь Олегович, Київ2014-12-15 13:17:00
Добрий День, допоможіть, будь-ласка, в наступному питанні:
в мене зник рідний брат, по непровіренній інформації він знаходиться в силових структурах чи пенетанціарній службі, як дізнатися чи дійсно його тримають під вартою?
По-перше, якщо він дійсно зник, то потрібно подати заяву про розшук особи із зазначенням підозри про можливість перебування під вартою у правоохоронних органах.
По-друге, через письмову заяву на ім'я начальника, звернутись до територіального управління міліції щодо отримання інформації про зниклу особу із Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Автор: Олена, Черкаси2014-12-20 13:43:52
Прошу вашої допомоги. Зімною стався прикрий випадок.10 листопада на сільській вулиці я зустрілася зі своїми "друзями" в гарному спянінні вони збиралися сідати за кермо, поряд з пяними чоловіками була сестра одного з них яка тількино почала вчитися в авто-школі. Поговоривши зними про наслідки їхнього вчинку вони запевнили мене що цього робити небудуть.Варто мені було тільки відійти як один з них сів за кермо і з неймовірною швидкістю помчав по дорозі. Через деякий час знову зустрічаю їх на дорозі коли підійшовши до них з проханням залишити авто бо подорозі ходять діти і старі люди які незможуть так бистро зруагувати ...
До них підійшли їхні батьки також в стані спяніння стали наносити мені тілесні ушкодження в наслідок яких мене було госпиталізовано, лікувалася я один місяць.
Разом із швидкою приїзжали і працівники меліції описували цей випадок під чим я поставила підпис.До сьогоднішнього дня нема ніяких реагувань з боку правоохоронних органів. Підкажіть будьласка що потрібно зробити щоб такі "друзі" відповіли за свої вчинки і повернули мені матеріальну і моральну шкоду, якщо я маю на це право. Дякую за увагу і за допомогу
Описані Вами дії осіб, підпадають під ознаки злочину передбаченого ст. 125 ч. 2 Кримінального кодексу України, де чітко визначено, що Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
Тому, візміть у районному відділі міліції довідку про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань Вашої заяви. Зверніться на ім'я начальника про РУ МВС щодо надання інформації про хід розслідування. Дізнайтесь на кого було розписано виконання щодо Вашої справи, із фотоапаратом ознайомтесь із нею.
Фотоматеріали та документи по даній справі вишліть нам на електронну пошту, яка вказана в розділі "контакти".
Після відправлення документів, передзвоніть до нашого адвоката за тел. (067) 917-85-56, який допоможе скласти повідомлення про злочин до Генеральної прокуратури України, скаргу на дії та бездіяльність посадових осіб РУ МВС, та позовну заяву до суду.
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>