“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Кримінальні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Владислав, Київ2012-09-26 21:02:59
Здравствуйте!Меня зовут Владислав,мне 21 год,работаю(или вернее сказать "работал")в государственной организации города Киева.26.08.12 написал рапорт об увольнении,отработал положеный строк,после последней смены вызвали к начальнику и сказали сдать удостоверение и...банковскую зарплатную карточку(у нас это обязательно,хотя никаким ни законом,ни указом не предусмотренно).Зарплата у нас начисляется в 20-ых числах каждого месяца,конечно же,я код своей карточки никому не сообщал.Сегодня позвонил начальник и сказал,что бы я после зарплаты приехал на место работы,получил у него свою карточку и поехал снял свою зарплату с банкомата.После этого что-бы приехал опять же на место работы и сдал деньги в кассу(так же он предложил,что бы мне не ехать,сказать ему код карточки,мол он сам всё сделает).На мой вопрос "почему так и каким законом или указом это предусмотрено?" он сказал "так надо,вроде,что бы обходной пройти без проблем".На мой взгляд,естественно же,что начальник и есть "касса",а вся эта процедура простой развод на деньги.Просто не знаю,как правильно поступить в этой ситуации,по-этому прошу дельного совета...
Напишите жалобу в профсоюз и прокуратуру, также можете позвонить по телефону горячей линии МВД и дежурному на 102 о том что вымогают взятку (в любом случаи решать Вам).
Автор: ирина, Полтава2012-10-10 09:15:21
Может ли нотариус анулировать выданную же им доверенность сам единолично.
Нотариус технически может это сделать, но тогда ему придется подделывать подпись, а это уголовная ответственность. То есть если это подтвердится соответствующей подчеркознавчей экспертизой лишится свидетельства нотариуса и получит срок.
Автор: Наталія, Вінниця2012-10-13 10:36:08
Доброго дня! У знайомих працює продавець, але він не оформлений, зробив велику недостачу. Як їм повернути ці гроші? Допоможіть будь-ласка!!!
Нехай знайомі звернуться до міліції із заявою щодо порушення кримінальної справи сприводу крадіжки та повідомленням про злочин до прокуратури.
Телефонуйте, за телефонами вказаними на сайті "ЗАХИСТ ПРАВА", допоможемо.
Автор: сергій, Луцьк2012-11-13 19:28:40
Добрий вечір!!!!!!!!!!!!
допоможіть мені будь ласка, я є інвалід першої групи з 2010 року, травму отримав в дтп під час виконання службових обов"язків, так як працював в міліції і виїжали на виклик, один із працівників загинув, а в мене перелом хребта. На даний час я потребую у використанні памперсів, скажіть будь ласка, хто мене має забезпечувати ними, а також хто має виділяти кошти на додоткове дієтичне харчування, та на медичний догляд за мною. вже зверталися в різні інстанції, але всюду мені дають відповідь що ми міліціонерів не обслуговуємо. Куди мені звернутися за допомогою, так як я сам себе не можу забезпечити на одну пенсію, бо в мене ще є малолітня донечка і дружина, яка лишилася зі мною не дивлячись що я інвалід який не може ходити, і невідомо чи буду ходити
Сергію. Ми не знаємо достовірно, за яких обставин Ви потрапили у ДТП, і хто у цьому винний. Якщо, припустити, що ДТП сталося із вини МВС (несправність автомобіля), то Ви маєте право подачі позовної заяви до суду щодо присудження щомісячної компенсації, як матеріальної так і моральної шкоди.
Але поспішіть, тому загальний строк позовної давності три роки, а у Вас ДТП відбулось у 2010 році. Навіть, якщо і пропустили строк, то потрібно долучити окреме клопотання про поновлення строків у зв'язку із отриманням калітства та встановлення причин ДТП, адже на це теж потрібен був час. Якщо це будь-який інший водій то позиватись до нього, якщо ж виною по-слугувало дорожнє покриття то до автодору за територіальністю.
Автор: Микола, Хмельницький2012-12-04 22:46:07
Доброго дня! Прошу надати консультацію по слідуючій ситуації: моя донька викрала мобільний телефон, її забрала міліція. Мені в міліції сказала давайте 5000$ і ми її "відмажем". Якщо не дасте то буде сидіти 6 років. Я пенсіонер, виховую 2 неповнолітніх внуків (6 і 3 роки) (її діти, але ми позбавили її батьківських прав) в мене таких коштів немає. Який реальний термін їй можуть дати??? І можуть бути помякшуючі обставини???
Наперед вдячний. Відповідь можете надати на електрону пошту vtb24@ukr.net Дуже чекаю на вашу відповідь!!!
У Вас два варіанта розвитку подій, або найміть хорошого адвоката, або телефонуєте по 044102 і даєте усну заяву щодо вимагання хабара посадовими особами. Звісно після того потрібно буде поїхати написати відповідну заяву, отримати помічені кюпюри і т.д. Не є сикретом, що після таких дій чиєсь життя може різко змінитись і не найкращий бік. В любому випадку вирішувати Вам.
За адвокатсьскою допомогою, виїз адвоката, послуги адвоката, представництво інтересів адвокатом, звертайтесь за телефоном (067) 917-85-56.
Автор: Юлія, Львів2012-12-05 09:09:50
Доброго дня! Вмене наступна проблема: я орендувала приміщення в одному із відомих торгових центрів Львова, але моя діяльність там виявилась неприбутковою, і я розірвала договір, але не сплатила орендну плату за останній міс. Проте, коли я погасила заборгованість і хотіла забрати свій товар та обладнання (останнє ТЦ мені не віддавав через заборгованість) - мені сказали, що ніякого обладнання та товару в них я не залишала(тобто його вкрав ТЦ). Вже 2-й рік прокуратура та суд скасовують постанови(6 постанов) про відмову в поруш. кр. справи місцевого райвідділу міліції, але кр. справа й досі не порушена.Можливо Ви мені допоможете?! Куди мені звернутись, щоб повернули вкрадене майно. Дякую!
У відповідності до змін нового Кримінального процесуального Кодексу України, який вступив 20.11.2012 року, введено Єдиний реєстр досудових розслідувань до якого слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості ст. 214 КПК України.
До того ж, потрібно написати Повідомлення про злочин до Генеральної прокуратури України, яке подати через приймальню громадян.

Можливе,написання повідомлення про злочин з нашого боку, звісно ж не безкоштовно. За детальною інформацією звертайтесь телефонами вказаними в розділі "Контакти" Адвокатського об'єднання "Захист Права"
Автор: Тетяна, Миколаїв2012-12-15 21:35:00
Я отримала від старшого слідчого постанову про закриття кримінального провадження, подала в установлений законом строк скаргу на поостанову про відмову відкриття кримінального провадження в районну прокуратуру за місцем проживання. Питання: які мої дії в разі відмови прокуратури, чи можу я звернутись в обласну прокуратуру зі скаргою, чи треба звертатися в суд?
Постанову краще оскаржувати через суд за місцем винесення документа.
Автор: Юля, Львів2012-12-26 13:50:46
Людині, при затриманні її на купівлі металобрухту в рознірі 15кг на сумму 22 грн. пидявляють обвинувачення по ч.1 ст. 213 КК України. Підкажіть в якому випадку він може клопотати про присудження виправних робіт замість штрафу.
На суму 22 грн., якщо навіть би украв, а не законно придбав, передбачена лише адміністративна відповідальність у відповідності до Кодексу про адміністративні правопорушення.
Автор: Елена, Запоріжжя2012-12-29 18:54:22
Подскажите, пожалуйста, как доказать вину врача, в сложившейся ситуации: ночью у папы случился приступ, вызвали скорую. Скорая поставила диагноз - ИБС, впервые возникшая стенокардия, забрали в больницу. А в больнице дежурный врач отпустила его домой... по дороге домой папа умер...
Швидка робить первинні записи огляду. Також потрібен висновок судово-медичної експертизи про причину смерті. Звертайтеся із скаргою на лікаря до адміністрації лікувального закладу (головного лікаря) та до правоохоронців із заявою про службову недбалість.
Автор: Сергій, Ужгород2013-01-03 12:53:59
Доброго дня, шановні спеціалісти.

В мене є мати, яка давно не живе там, де є прописана. Батько помер декілька років тому. Сестра на заробітках в Італії, її в листопаді обікрали там до нитки...

Справа в тому, що моя мати п*є, веде аморальний спосіб життя і не працює вже років 15-ть. В червні ій виповниться 56 і вона вийде на пенсію, стаж є.

Проблема в іншому. На початку попереднього року вона взяла міні-кредитку в ПриватБанку на 500 грн, і звичайно ж, не віддала ні копійки. Ми з сестрою про це не знали. Прийшло повідомлення, що якщо не віддасться сумма - то буде суд, опишуть власність... Я її знайшов, привів до банку, зробили реструктуризацію, ми виплатили з сестрою. Це був жовтень. На початку листопада я повністю закрив це питання, попросивши занести її до чорного списку (наскільки я чув, він є), аби їй ніде не дали кредиту, ще й підкріпив це заявою...

14-го листопада, як потім з*ясувалося вона взяла кредит на 15000 в ДельтаБанку (через Надра банк). Як вона сказала, на ремонт квартири. Представила справку, що вона працює (не знаю де вона її дістала, вона точно не працює, ще й на посаді оператора комп*ютерного набору, хоча з ПК вона не знайома - це 100%), причому фотографії її чомусь там немає (не спрацювала программа, що фотографує), я там вказаний як її чоловік (з датою народження мого батька, який помер майже 4 роки тому) і мій мобільний номер, хоч батька звати як мене, але я по-батькові Сергійович, а він був - Олександрович. І от мені дзвонять, що є просрочка кредиту, треба платити...ЇЇ я поки що зловити не можу...які мої дії? І як банк не перевіряв паспортні данні, а також - данні з чорного списку? Підскажіть, будь-ласка. Нам з сестрою нікому допомогти, ще й її обікрали. Ми без грошей.
Зверніться в правоохоронні органи із заявою про шахрайські дії і до суду про розірвання договору (визнання договору недійсним) в частині поручительства. "Чорний список" не є офіційною базою, а лише рекомендацією для банківських установ. Однак у суді це буде додатковим аргументом. Для цього Вам потрібно взяти копію заяви до "ПриватБанку". Після відкриття кримінального провадження ваша мати не зможе ніде більше взяти кредит.
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>