“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Кримінальні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Олена, Черкаси2012-04-13 20:04:40
Добрий день.17-го грудня 2011р. на мене було скоєно розбійний напад і пограбовано.Забрали 17000$.Відкрили кримінальну справу,та слідство затягнулося,так як є підозра що в скоєнні злочину можуть бути замішані працівники СБУ.До кого звернутись,щоб не постраждать від подальшого переслідування відповідними органами???
Зверніться до Генеральної прокуратури з повідомленням про злочин щодо дій та бездіяльності органів досудового слідства, також зверніться до редакцій (редакторів/журналістів) газет і журналів та телеканалів щодо висвітлення ситуації бездіяльності органів.
Пропонуємо послуги письмової дистанційної підтримки (написання заяв, скарг, підтримку масмедіа).
Автор: Тарас, Івано-Франківськ2012-04-13 22:33:44
Добрий день. Мене звати Тарас, 26 років, безробітній.
Моїй жінці (20 років) зробили кесерово розтин в міському роддомі маленького міста, народився синочок, перша дитина 4,03 кг (і послідня). На 5 день відпустили додому, на десятий зняли шви. Було все добре до 23 дня коли почалися сильні болі в районі живота. Поїхали в ту лікарню де робили кесерово нам сказали що потрібна операція невідомо на що, по всіх апартах нічого не було добре видно. Сказали що можливо апендецит тріснув а можливо товста кишка забита (клізма нічого не дала). Дали згоду, після операції хірург сказав що гінекологи при кесерово залишили під маткою згусток і він почав гнити, що прийшлося промивати всі органи, і більше ні слова. Ми викликали знайомого лікаря і він сказав що по аналізах та історії є зараження крові хоча хірург нам про це не казав. Ми зразу позвонили в область, та міністерство де зам.міністра почувши таке дав указівку жінку реанімаційною доправили до обласного роддому. Де повідомили що потрібна ще одна операція по видаленню матки так як є зараження крові і походить саме від матки. На даний час жінка в реанімації роддому після операції,. Лікарі облроддому сказали якщо б я не звонив нікуди то б довечора жінка вмерла б. Кишечник відключили і тільки на 3 день підключать якщо все буде добре, бо незнати чи він нормальний. Я написав в обласну прокуратуру, обласну міліцію, та відділ охорони здоровя ОДА скарги до притягнення до відповідальності осіб які робили кесерово та операцію та не призналися в ускладненні та не робили ніяких дій що призвело до видалення жіночого органу.
Підскажіть будь-ласка що слід чекати в такому випадку?
І чи притягнуть до відповідальності осіб які винні?
Чи можу я вимагати компенсацію за такі дії що лишили мене та жінку нормального життя?
Тарасе, сердечно співчуваємо Вашому горю. Відповідальних осіб за проведення операції притягнуть лише в тих випадків коли буде достатньо доказів і ця справа набере широкого розголосу.
Перше, що радимо окрім написання відповідних заяв і скарг (міліцію, прокуратуру, управління МОЗ)зібрати по максимуму копії документів та завірені виписки щодо дня часу проведення операції, ким проводилась, хто був асистентом, витяг із журналу проведення операцій, перелік ліків та матеріальних засобів, що були використані.
Друге, зверніться до редакцій (редакторів/журналістів) газет і журналів та телеканалів щодо висвітлення ситуації в яку Ви потрапили з дружиною щодо прохання вплинути на хід розслідування та допомоги (матеріальної) небайдужих.
Автор: Віталій, Ужгород2012-04-14 16:38:35
Якось з моєї банківської карти зняли гроші в магазині(біля 1000грн.).Камери зафіксували цей факт.Звернувся в міліцію.Просили не писати заяву, але я наполіг, оскільки банківська карта була оформлена компанією на яку я працював.Через тиждень отримав відповідь, що вони знайти не можуть,і не будуть шукати, диск з відео зняття слідчий мені продав)), сказавши що це його особиста інформація)),прокуратури він сказав не боїться, письмової відповіді не отримав. Як мені краще діяти для того щоб міліція виконала пошукові роботи і чи можу я цього вимагати від них, якщо на відео зафіксовані особи, що вчинили зняття?P.S.Дивно, що термінали в магазинах не вимагають пін-кода на карти банку Аваль.
Нам потрібна інформація про подану Вами заяву до міліції (дата, вхідний номер, а краще просканована копія із штампом про вхідним номером, відео з диску, данні на слідчого номер відказного матеріалу (копію постанови про відмову в порушенні кримінальної справи).
Пропонуємо послуги письмової дистанційної підтримки (написання заяв, скарг, підтримку масмедіа).
Автор: Влада, Київ2012-04-27 18:40:08
Здравствуйте! Помогите мне пожалуйста в не простой ситуации, у меня мужа обвиняют в краже мобильного телефона, который он не брал!!!
26.04.2012 мой муж пошёл в детский сад забрать ребёнка, через пол часа после его ухода из садика мне, ему, нам домой моим родителям стала звонить воспитательница детского сада и говорить что после ухода моего мужа у неё пропал телефон, что она хочет за него 2000грн и вызвала милицию - которая в последствии составила протокол.
Как быть в такой ситуации подскажите пожалуйста!?

В онлайне эту проблему не решить. Обратитесь к нашим адвокатам, договорившись о встрече. Думаем, что решим с наименшими для Вас потерями.
Автор: maxim, Київ2012-07-23 22:40:59
о своей женой уже более полгода не живу, но официально мы еще не в разводе, я ей оставил все: дом, машину, деньги, а сейчас она влезла в какой то криминал, и ей грозит конфискация имущества. Так вот чем эта ситуация грозит мне и могут ли конфисковать машину, если машина зарегистрирована на меня и на машину оформлена генеральная доверенность на племянника?
Не могут лиш на 1/2 авто (если она была приобретена во время брака, такая же ситуациа на все остальное имущество. За помощью и консультацией обращайтесь
Автор: Олег, Полтава2012-08-05 17:46:28
Добрый день!Надеюсь на вашу помощь.Я являюсь потерпевшим по уголовному делу о мошенничестве(ч.3 ст.190 КК).Дело было открыто 20.10.2011.Однако до суда дело никак не доходит.Обвиняемый имеет связи в органах власти,видимо поэтому дело пытаются "спустить на тормозах".Существуют ли правила,по которым можно ускорить рассмотрение дела в суде?Как можно на это повлиять,если я нахожусь за границей?Спасибо.
На ситуацию можно повлиять через наше обьеденение, придварительно заключив официальный договор, или передав нотариальную доверенность, а деньги перечислив на р/с. В любом деле, если им не заниматься то ни чего не будет и не получится.
Автор: Татьяна, Київ2012-08-31 14:41:42
Здраствуйте, в 2-х комнатной квартире проживает 9 человек. Из которых я, мои родители, мой муж и ребенок; моя сестра с мужем и ребенком, и мой брат. Прописано в квартире 7 человек, тоисть все, кроме моего мужа и мужа сестры. У меня такая ситуация: брат постоянно угрожает избить, прибить, бросаеться в драку, защищает папа, но когда сама дома боюсь даже выйти в туалет. Еще почти каждый день он приходит пьяный, а в таком состоянии он еще агресивней. Дома ножи на видном месте уже не лежат, уже дошло до того, что прячем вилки. Недавно он и на папу бросался с ножом. Все это продолжаеться уже год, который он живет у нас. До этого он жил у жены, и устраивал дома скандалы,угрозы и т.д. 1-2 раза в месяц приезжавши домой пьяным. Переехал он к нам, когда его выгнала из дома теща, которой он неоднократно угрожал и бросался в драку. Жену он тоже бил. Но она с ним общаеться и даже приезжает оп выходным к нам. Очень хочеться найти на него управу (законную). Скажите пожалуйста что можно сделать в таком случае? Можно ли написать заявление в милицию? И что оно даст? И вообще что делать?
Заявление в милицию нужно было написать давно, при каждом случаи вызывать милицию по 102, снимать побои, писать жалобы в прокуратуру о бездействии милиции.
Автор: Наталія, Полтава2012-09-05 21:18:27
Мій брат загинув 1 вересня в ДТП, водій спочатку визнавав себе винним, оплатив послуги на 3 тис. грн, повязані з похованням (яке обійшлося на даний час в 6 тис.грн і сума буде збільшуватись). Але кожного разу при зустрічі його версія ДТП змінюється, відрізняється від попередньої, свідків ДТП нема. Копії протоколу ДТП та схеми ДТП на даний час нам не видали (5 вересня), обіцяли визвати в ГАЇ. Що нам робити? Чи не вийде водій "сухим з води"?
Вам потрібен адвокат або знайомий слідчий чи прокурор. Тільки в цьому випадку винуватець буде притягнутий до відповыдальності.
Автор: Анна, Харків2012-09-05 21:42:48
Здраствуйте!
На меня в сентябре прошлого года заведено уголовное дело по статье 203 - занятие игровым бизнесом (была задержаной в игровом зале в качестве оператора). До января месяца никаких известий, кроме письма с извещением о том что дело передано в суд и ожидать повестки. И потом тоже никаких известий. В июне месяца я подала заявление на загранпаспорт,но мне сказали что не могут его выдать так как мое имя есть в базе МВД и нужно постановление суда. Я обратилась в заведение по рассмотрению этого дела и мне сообщили что никакого рассмотрения дела нет и не было, а так же что дело отправили обратно в райотдел для дальнейшего расследования (не найдены еще некоторые другие лица). При разговоре со следователем сказали что дело на стании расследования, мне его не показали и дали понять что дело и не собираются дальше расматривать, так что через 10-15 лет его просто сожгут за сроком давности.
До этой ситуации я встречалась с молодым человеком из России. Весь переезд к нему накрылся так сказать медным тазом, потому что действует подписка о невыезде.
Скажите, пожалуйста, есть ли какое-то средство выйти замуж и переехать в Россию, с условием что я если понадоблюсь в любое время смогу приехать обратно? Есть ли способ вообще пересечь границу хотя бы на некоторое время? Какое разрешение или кого о таком просить?
Заранее спасибо
Нужно получить постановление об отказе у возбуждении уголовного дела за отсутствием состава преступления. Тогда можно снять Вас из реестра. За помощью лучше обратится к адвокату. Звоните.
Автор: Максим, Київ2012-09-25 18:56:01
Я заключил договор с компанией о предоставление беспроводного интернета. Спустя некоторое время перестал им пользоваться, игнорируя ежемесячный платеж.После 3 месяцев его отключили(хотя это я уже узнал потом) во избежание глубокой задолженности.Теперь коллекторы требуют возместить ущерб,утверждая что взыскание передано им,естественно +своя премия.После чего я пошел в компанию и выплатил им ту сумму,которую должен был по их реквизитам.В договоре о передаче долга речи не идет. На сколько серьезными могут быть в последствии мои отношения с коллекторами,если я откажусь оплачивать их так называемую премию. Заранее спасибо
В даном случаи колекторы работаю на лоха. Если будут донимать звоните по 102 или пишите заявление в милицию и прокуратуру о том что люди которые представляются колекторами Вам угрожают, укажите фамилии, имена и их контактные номера.
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>