“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Кримінальні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Дмитро, Харків2011-06-06 20:16:48
хто буде відшкодовувти шкоду завдану через ДТП, якщо винна особа загинула і залишилися неповнолітні діти, які є єдиними спадкоємцями?
Страхова компанія, яка уклала договір із водієм про цивільно-правову відповідальність,якщо такого укладено не було то справу закриють і Держава, як завжди умиє руки, хоча вона є гарантом прав громадянина, і тому вона повинна компенсувати через Міністерство транспорту України.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, низькі ціни.Послуги юриста по Києву, області та Україні.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Марина, Рівне2011-06-13 19:55:03
Здраствуйте наш ТЗ замішани в кримінальній справі, хазяїн іде яй свідок, але він підписав що немае права продавати поки справи не розкриють,її ще нерозкрили але ми хочемо продати ТЗ. Як тут можна зробитиі що за це буде.
Дана інформація є платною.

Відповідь надала юридична консультація правників об'єднання ЗАХИСТ ПРАВА м.Києва. Послуги адвоката - помірні ціни, можлива допомога онлайн (аналіз справи, написання документів та ін.).
Автор: OLGA, Київ2011-06-16 10:47:34
ДЕКАІЛЬКА МІСЯЦІВ НАЗАД,МІЙ БРАТ 16 РОКІВ ,РАЗОМ ЗІ СВОЇМ ОДНОКЛАСНИКОМ ВВЕЧЕРІ ,ПОВЕРТАЛИСЬ ДОДОМУ.НАЗУСТРІЧ ЇМ ІШОВ ІНШИЙ ОДНОКЛАСНИК НА ПІДПИТКУ ЗІ СВОЄЮ ВАГІТНОЮ ДІВЧИНОЮ.ВІН ПОЧАВ ВИКРИКУВАТИ ДО НИХ,ПОТІМ НАНІС ДЕКІЛЬКА УДАРІВ ДГУГУ МОГО БРАТА,КОЛИ МІЙ БРАТ ЗАСТУПИВСЯ ТОДІ ТОЙ НАКИНУВСЯ І НА НЬОГО,АЛЕ НІРАЗУ ТАК І НЕ ВДАРИВ,ТОМУ,ЩО БРАТ УВЕРНУВСЯ,АЛЕ В ТОЙ САМИЙ ЧАС НАНІС,ОДИН УДАР ЦЬОМУ ЩО НА ПІДПИТКУ. ПІСЛЯ ЧОГО БРАТ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ,НА РАНОК ПРИЇХАЛИ З РАЙ ВІДДІЛУ І ЗАБРАЛИ МОГО БРАТИ,ЯК ВИЯСНИЛОСЬ ТЕПЕР ЧЄЛЮСТЬ БУЛА ЗЛОМАНА,Є ТАКОЖ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗНІМКИ.ТЕПЕР ДІЛО ПЕРЕДАЛИ ДО СУДУ,ЯК Я ЗРОЗУМІЛА БРАТА ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ЗЛОЧЕННІ СЕРЕДНЬОЇ ТЯЖКОСТІ......МЕНІ ПРАВДИ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ,АЛЕ Я ХОЧУ ЗНАТИ ЗЦІЄЇ СИТУАЦІЇ ПРАВОСУДДЯ НА ЧИЄМУ БОЦІ,І ЯКЩО ВИЗНАЮТЬ ЙОГО ВИНУ.ТО ЯКИМ МОЖЕ БУТИ НАКАЗАННЯ?
Зверніться за допомогою до нашого адвоката, бо тут як зрозуміло із Ваших слів явна самооборона. Не втрачайте час, адже всі показання, які дає свідок повертаються проти нього і він автоматично стає обвинуваченим.Щодо тілесних ушкоджень середньої тяжкості то це потрібно оскаржити, адже у відповідності до КПК України на експертизу по отриманню травм повинен направляти слідчий, яка проводиться на протязі 6-ти днів. І де докази того, що потерпілий бувши на підпитку не впав і не вдарився сам. В любому випадку потрібно ознайомлюватись із матеріалами справи та знаходити докази і прогалини у слідстві.
Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56. Юрист, адвокат, послуги юриста, послуги адвоката.
Автор: Олександр, Вінниця2011-06-16 20:31:47
Прошу підказки.Куди маю звертатись зі скаргою про не правомірні дії мед. прцівника,яий вишукує різні причини,щоб не призначити дитині інвалідність .Хоче хабаря. Допоможіть будь ласка.
Зверніться із відповідною заявою до міліції щодо вимагання хабара, зі скаргою до Управління здоров'я та паралельно до Міністерства здоров'я України,до ЗМІ.
Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56. Юрист, адвокат, послуги юриста, послуги адвоката.
Автор: Сергей, Київ2011-06-16 21:25:47
Криминальное дело на меня передано в суд по статье 185 Ранее судим не был, не привлекался, характеристика хорошая, потерпевшая сторона подписала что претензий не имеет! Можно ли спрогнозирывать решение суда?
Сергію, прогнозування рішення суду та взагалі закриття судового розгляду, це можливо за умови ознайомлення з матеріалами справи та тактично правильних дій адвоката. Адже, справу можливо відправити на досудове розслідування, закрити за відсутності ознак злочину довівши, що в діях обвинуваченого не має прямого умислу або кваліфікація статті не відповідає дійсності.
Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56. Юрист, адвокат, послуги юриста, послуги адвоката.
Автор: Віта, Вінниця2011-06-21 00:17:06
Доброго дня. Коли ярозійшлася з колишнім хлопцем, він покінчив з життям. Тепер його батько хоче відкрити кримінальну справу. Після створення самогубства пройшловже більше року. Скажіть будь ласка на протязі якого часу може бути відкрито кримінальну справу?
Якщо Ви дійсно причетні до даної справи, то строк погашення злочину по давності залежить від частини та санкції статті. Наприклад: Доведення до самогубства передбачається статтею 120 Кримінального Кодексу України. Де зазначено:
1. Доведення особи до самогубства або до замаху на самогубство, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, примусу до протиправних дій або систематичного приниження її людської гідності, - карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.
2. Те саме діяння, вчинене щодо особи, яка перебувала в матеріальній або іншій залежності від винуватого, або щодо двох або більше осіб, - карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
3. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, якщо воно було вчинене щодо неповнолітнього, - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Отже, якщо в обнинувальному висновку будуть інкрімінувати Ваші дії за ст. 120 ч. 1 КК України, то строк давності 3 роки, якщо ст. 120 ч. 2 КК України, то строк давності 5 років, і так далі.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Софія, Київ2011-06-23 21:11:18
Доброго вечора.Викладаю ситуацію.За заявою сусідів про незаконне торгування спиртним, працівниками міліції було проведено обшук у жінки 55 років та вилучено6,5л спирту за присутності понятих.Обвинувачена свідчить про те,що зберігала спирт для власних потреб.Її звинувачують за ст.204 ч.1 КК, є 2 \"підкуплених\" свідка(один судимий,другий- його жінка,які стверджують, що купували у обвинуваченій спиртне).За інформацією слідчого світить 2 роки умовно та 15тис.грн. штрафу.Яку кількість спирту можна зберігати вдома? Та чи може бути доведений збут спиртного за допомогою цих свідків та такої кількості спирту?Допоможіть будь-ласка,що робити в цій ситуації?Суд відбудеться в найближчий тиждень.
Тут все залежить не від кількості спирту, а від правильно оформлених доказів, які може оцінити лише досвідчений адвокат. Тому найміть адвоката, який би ознайомився із даною справою, і тоді лише можливо говорити про щось далі.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Анатолій , Житомир2011-06-27 10:10:37
Доброго дня. Порадьте. Мого сина було побито таксистом котрий взявся завезти його по вказанному адресу. Є свідки які визвали через диспетчера таксі воно прибуло через декілька хвилин. В присутності шести чоловік мій син сів в авто, таксі рушило і поїхало у вказанному напрямку, через декілька секунд авто круто розвернулося і різко поїхало в протилежному напрямку, це викликало подив як у тих друзів в присутності яких мій син сідав в таксі так і в мого сина,на запит чому ви повернули таксист відповів, а тобі не все одно, на що мій син відповів що за таке катання він не платитиме, авто зупинилось і таксист 3-4 рази ударив сина ліктем по голові при цьому говорячи давай платити. Син втратив свідомість, таксист почав витягувати його з авто, прийшовши до тями син відчув нову серію ударів по голові і тілу, все це відбувалося в безлюдному місці при світлі фар авто, побивши його він залишив і поїхав, син знаходиться в тяжкому стані з рваними ранами обличчя безліч гематом по голові і тілу з преломом носа. Як притягнути до відповідальності таксиста у котрого як виявилось не мае документів на перевіз людей хоча диспетчер представила його для перевозу.
Спочатку терміново потрібно було набрати 102, написати заяву до міліції, отримати від слідчого направлення на експертизу, щодо встановлення ступеню тяжкості отриманих травм. Написати заяву щодо визнання цивільним позивачем, де зазначити суму відшкодування матеріальних та моральних збитків.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Костянтин, Київ2011-06-28 12:19:46
Добрий день! 11.02.2011 року мене затримали по ст. 309 Кримінального кодексу України і відпустили на підписку. Слідчий сказала ждати суда. 28.06.2011 року, тобто майже через 5 місяців, мені звонить слідчий і каже, щоб я приїхав і підписав якісь документи, але суда так і не було. Скажіть, будь-ласка, як себе юридично захистити і чи має право слідчий визивати мене?
Слідчий Вас має право запросити до себе тільки через особисто вручену повістку. Але в ніякому разі, коли отримаєте повістку, не з'являйтесь без адвоката.

Адвокат по сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги
Автор: Дмитрий, Донецьк2011-06-28 12:23:21
Работники милиции представившись работниками ОБНОН области применяя меры физического воздействия положили мне в карман шприц с жидкостью, после чего стали мне угрожать тем что если я попытаюсь выбросить шприц они будут меня избивать и оказывая на меня меры физического и психологического воздействия заставили сказать работникам внутренней безопасности и понятым (которые приехали в одном автомобиле с сотрудником ВБ) что данный шприц с жидкостью я днем преобрел у неизвестного лица для личного употребления.
После всего этого доставили меня в отделение ВБ где заставили собственноручно написать о том что я не возражаю чтобы работники ВБ провели досмотр моей носимой одежды. позже мне стало известно что это работники районного ОБНОН.
Робимо витяг із документу http://zahist-prava.com.ua/zaderj.doc.
Підкинуті до кишені наркотики для деяких ментовських оперів це - основний метод боротьби з наркоманами. Як потрібно себе поводити в такому випадку?
Помітивши, що до вашої кишені підклали пакетик (або як у вашому випадку шприц), ні в якому випадку не обурюйтесь, а головне - не суньте руку до кишені і не намагайтесь викинути пакетик! Дайте Вашим супротивникам зробити свою справу, а по тому вимагайте запрошення свідків і вже за їх присутності вимагайте, щоб Вам:
1) зістригли нігті;
2) взяли мазок з долонь;
3) взяли мазок з рота.
Все вищевказане повинні опечатати за Вашої присутності і відправити на експертизу. Пам’ятайте: правоохоронним органам буде дуже тяжко пояснити наявність тої ж маріхуани (вона ж анаша) у Вашій кишені без підтвердження наявності наркотика під нігтями, часточок наркотика на долонях і в роті!
Якщо підкладають не пакетик, а шприц із бурою чи прозорою рідиною, чи щось загорнуте в поліетилен, - ні в якому разі не торкайтесь цього руками!
При свідках кажіть, що це провокація і:
1) вимагайте зняття відбитків пальців зі шприца чи поліетиленового пакета;
2) вкажіть, що на Ваших руках немає слідів від уколів і в даний момент на руках немає рукавичок;
3) вимагайте аналізу Вашої сечі на аміноконову кислоту;
4) якщо у шприцу бура рідина, обов’язково вимагайте аналізу групи крові у Вас і в шприцу.
Буває, що на шию Вам можуть повісити амулет, з якого пізніше при свідках витягнуть героїн. Дії ті ж: не торкайтесь його руками, вимагайте при свідках аналізу Вашого поту і поту на амулеті. Головне: вкажіть при свідках, що у Вас на руках немає слідів від уколів.
Будемо раді, якщо порадите юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" вашим друзям та знайомим. Можлива підготовка та надсилання по пошті позовних заяв, апеляцій та скарг зі знижкою для малозабезпечених громадян. Звертайтесь (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72 або на ел. пошту zahist.prava(a)gmail.com
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>