“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Кримінальні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Аліна, Київ2015-01-08 18:02:40
Я подала заяву про вчинення злочину передбаченого ст.164 ККУ., та отримала відписку про те що підставдля внесення мого звернення до ЄРДР не має, за відсутністю будь-якого кримінального правопорушення.
Разом із заявою було надано докази: Рішення суду 2008 року про визнання батьківства , Виконавчий лист 2010 року про стягнення аліментів з батька, довідка про те що батько жодного разу аліменти не сплатив і не вчмняє жодних дій для погашення заборгованості (ніде не працює і не стоїть н а обліку в службі занятості)
В міліції його БУВШІ КОЛЕГИ протиправно відписались
Самостійно оскаржити дії правоохоронців не виходить, оскільки зіткнулась з протиріччами в інформації: згідно закону, до ЄРДР повинні вноситись ВСІ заяви про злочин і лише після цього вчиняти слідчі дії, проте є якісь там чиїсь доповнення до Положення, яке начебто дає право не всі заяви туди реєструвати...
Допоможіть будь ласка оскаржити відмиову у внесенні до ЄРДР.
Радимо Вам за правовою допомогою радимо звернутись до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Адже в рубриці безкоштовної консультації ми Вам нічим не зарадимо. Або на пряму можете звернутись за телефоном (063) 389-46-47, це дійсно хороший адвокат в Києві, адвокат по кримінальним справам або як їх називають кримінальний адвокат.
Автор: Ольга, За межами України2015-01-14 11:44:13
Доброго дня.Підскажіть,будь-ласка,чи можу я повернути гроші,передані мною без розписки,від знайомого,який пообіцяв мені зробити документ за гроші і не зробив.Сумма не мала,а на вмовляння "по-хорошому" не реагує.Чи маю я якийсь вихід ????ДЯКУЮ.
Маєте. Щоб щось Вам порадити, потрібно побачити саму розписку.
В рубриці безкоштовної консультації ми Вам нічим не зарадимо. Оскілки не має можливості побачити сам документ.
Взагалі то дії Вашого знайомого підпадають під ознаки ст. 190 Кримінального кодексу України, де визначено, що заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Можете звернутись за телефоном (099) 436-21-72, це дійсно хороший адвокат в Києві, адвокат по кримінальним справам або як їх називають кримінальний адвокат.
Автор: Сергій Іванович, Черкаси2015-01-16 13:34:11
Доброго дня. Проконсультуйте будь-ласка в слідуючому питанні. Є провайдер кабельного телебачення. В багатоповерховому будинку по стояку прокладений кабель телебачення. До головного кабеля приєданий розгалуджувач, до якого підлкючено 3 квартири. До одного з виходів цього розгалуджувача квартиронаймач встановив ще один розгалуджувач. Таким чином він отримав доступ до кабельного телебачення і не оплачував його. Працівники компанії це виявили та прислали роздруковане повідомлення в якому вказується: "Квартиронаймач кв.№..., інформуємо Вас, що незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку карається штрафом від 10000 до 17000грн або позбавленням волі до 3-х років. (ст. 361 ККУ України)". Працівники компанії відключили квартиронаймача від розгалуджувача та демонтували додатковий. Якщо компанія проінформувала квартиронаймача, чи подасть вона також позов в суд ?
Це залежить від того наскільки досвідчені в галузі права фахівці інтернет провайдера. Адже Цивільним та Господарським кодексом України чітко визначена процедура повідомлення іншої сторони, яке в майбутньому може бути доказом в суді. Правильне документування порушення з боку споживача, теж є досить важливим. А це наявність свідків та прямих доказів, які вказують на правопорушника.
Радимо за правовою допомогою звернутись до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Автор: любов, Київ2015-01-18 20:11:35
чи можна звертатись у верховний суд україни про скасування вироку. якщо засуджений по ст.115 з сроком 14р. позбавлення волі. відсидів 7р.
Можливо, але не до Верховного суду України, а до суду, який виніс вирок. Дане питання потрібно вирішувати через адміністрацію виправного закладу, де відбуває покарання засуджений.
Ми можемо Вам допомогти у вирішенні даного питання, але це уже будуть платні послуги, оскільки вони будуть виходити за рамки безкоштовних, так-як потребують більших витрат по часу та передбачають підготовку та складання документів.
Звертайтесь за допомогою наших адвокатів "Захист Права", у нас найдосвідченіші адвокати по кримінальним справам у м. Києві, будемо раді допомогти.
Автор: Любовь, Київ2015-01-18 23:43:33
Здравствуйте.Моего сына збили на пешеходном переходе. У него перелом руки со смещением,ушиб головного мозга, трещина по черепу,рваная рана на голове. Водитель скрылся с места происшествия,но его нашли. Заведено уголовное дело. Как мне действовать в даной ситуации?На дане питання клієнтом замовлено платну послугу. Розміщення відповіді можливе лише за згодою клієнта.
Автор: Наташа, Київ2015-02-11 14:25:17
Я украла в Эпицентре (два раза) ст185 ч2, в общем на сумму 6000грн. У меня ребёнок 6лет, я мать одиночка, никогда раньше не воровала и не привлекалась, только устроилась на стажировку. Меня посадят?
Вам світить умовний термін у відповідності до ст. 75 Кримінального кодексу України, та нагляд в порядку ст. 76 КК України.
Автор: Timur, Львів2015-02-12 12:32:26
Доброго дня. Я став жертвою шахрайства. Вніс передоплату за оренду квартири, за місяць до дати переселення. Отримав розписку від "власника" про те що кошти отримані в якості орендної плати з... Маю фото паспорта цієї шахрайки, де зазначена її прописка у тій квартирі. Коли прийшов час переселятися, вона під різними форс-мажорними приводами відтерміновувала переселення. Телефон майже завжди поза зоною, але іноді вона з"являється на зв"язку, тільки для того щоб дати чергове поснення. В Інтернеті знайшов, що вона шахрайка і квартири не має. Як краще вчинити, щоб повернути свої кошти?
Зверніться із заявою до правоохоронних органів за місцем скоєння злочину (написання розписки та передачі грошових коштів).
У заяві обов'язково вкажіть свої контактні дані, поштову адресу, стисло опишіть, яким чином Ви вийшли на дану особу, за що і в якому розмірі, в якій валюті, при яких обставинах передавали грошові кошти, чи є свідки, фіксування фото відео, тощо.
Домагайтеся щоб заяву зареєстрували відповідним чином та занесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а згодом порушили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Провели розшук даної особи, зробили відповідні запити, провели слідчі дії, вручили повідомлення про підозру та обвинувальний акт. Прокуратура має передати справу до суду.
Якщо все так і буде, то 99%, що кошти Вам повернуть.
Автор: Наталя, Вінниця2015-02-25 21:24:14
Доброго дня. Необхідна консультація з приводу складання цивільного позову по кримінальному провадженні. Справа така, 24,04014 р. з мого будинку 2 особами було викрадено кошти в розмірі 4000 дол.сша, 120 євро, 17500 грн. Справу до суду передано 12,02,15, перше засдання було 17,02,15 р., на якому повідомиди про право подати позов про відшкодування на наступне засідання (27,02,15). Підкажіть будь-ласка, на яку дату складати позов та станом на яке число по курсу НБУ визначати ціну позову, чи ціну позову вказувати у валюті, що було викрадено? Завчасно вдячна.
Консультацію було надано в телефонному режимі 27.02.2015 року о 10:25 год. Усі інші послуги будуть надаватись дистанційно по електронній пошті.
Автор: Олена, Черкаси2015-02-28 12:03:03
ми з друзями святкували день народження товариша випили небагато спиртного потім виникло непорозуміння невелика сварка потім батьки знайомої почали бити в наслідок ударії кулаком по обличчю я утала та отримала лінійний перелом задньої тімяної кістки та численні гематоми тулуба сідчий пояснює це так щоякщо немає прямого свідка то травми кваліфікуються як падіння через необережність, правельно це чи ні і як довести справедливість
Ні, кваліфікація злочину буде не вірна, скоріш за все слідчий зацікавлений у зворотньому. Слідчий мав виписати направлення на зняття побоїв або проведення експертизи щодо встановлення ступеня отриманих тілесних ушкоджень.
Автор: виталий, Черкаси2015-03-18 17:34:06
В 2001 году я был осужден по статье 285ч5 с конфиксацией имущества +по роботе у меня иск . Скажите мне я пожызнено буду виплачивать этот иск?
Це залежить від грошової суми. Детальнішу інформацію уточнюйте у відділі виконання покарань.
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>