“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Кримінальні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 
Автор: Олекксандр2011-04-07 12:05:24
Скажіть, будь ласка, по яких статтях повинні кваліфікувати дії Сумського. Сумський, з метою заволодіння автомашиною, вчинив напад на водія машини Куропаткіна і мисливським ножем наніс йому три удари у шию і спину. Від одержаних ушкоджень Куропаткін через кілька днів помер. Підробивши дорожнього листа Сумський перегнав автомашину в іншу область, але був затриманий.
Шановні студенти!
По даному питанню всі відповіді знайдете в кримінальному праві.
Юридична консультація "Захист Права".
Автор: Катерина2011-04-08 15:46:09
У меня 2 детей. Старший учиться во 2 классе школы-сада, младшая в этом году заканчивает дет сад в этом же заведении и идет в первый класс в эту же школу. Я не хочу платить вступ. взнос (требуют 3 тыс грн),заявление уже написала на зачисление моего ребенка в 1 класс, но копии у меня нет. Сказали - вы приняты, психолог провел с ребенком беседу. Все хорошо. Могут ли мне отказать и в каком случае? Это госуд. заведение, но ужасная выкачка денег и все под прикрытием род. коммитета. Здаешь деньги и тут же пишешь заяву на имя головы род. ком. "Прошу принять благот. помощь в размере...". Как мне поступить, что бы моего второго ребенка приняли в эту же школу, где старший и не вымагали деньги. Очень жду вашего ответа и совета. Спасибо.
Не можуть, тому що вступні внески НЕ ЗАКОННІ. Коли дуже сильно допечуть то радимо занесіть їм усі кошти, які вони хочуть, але перед цим зверніться до Управління по боротьбі із економічними злочинами при ГУ МВС за територіальністю. Тоді Ваші кошти будуть останніми для посадових осіб школи на займаних посадах.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Юля2011-04-10 11:30:36
Л. довгий час скуповував у селян худобу і забивав її, а м’ясопродукти продавав на ринку м.Харкова й реалізовував ряду підприємств громадського хорчування. Окрім цього він відкрив коптильню і копченості збував на ринку через реалізаторів. При перевірках укладених від його імені договорів він подавав довідку КСП „Колос” про те, що м’ясо йомувідпущене у порядку натуральної оплати. За торгівельне місце на ринку він у встановленому порядку сплачував ринковий збір. Перевіркою податковою інспекцією встановлено, що хоча Л. був членом вказаного КСП, але за останні 2 роки на роботу виходив декілька раз, а в останній рік, внаслідок важкого фінансового становищо в КСП проводилася тільки натуральна оплата праці.Л.нічого не одержував. У податковій адміністрації виникло питання про характер діяльності Л. і її наслідки. Проаналізуйте наведені факти та дайте їм правову оцінку. Які правові наслідки означеної діяльності?
Шановні студенти відкривайте на нашому сайті рубрику "ЗАКОНОДАВСТВО" і там знайдете усі відповіді на ваші завдання, які вам задають.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Наталия2011-04-21 16:31:01
Доброго дня! Я ліквідатор товариства, у процесі ліквідації мною було реалізовано нерухоме майно Товариства. Перед реалізацією у мене було копії наказу держфондмайна та перелік нерухомого майна що було передано у статутний фонд Товариства. У ньому було серед інших і адмінбудівля. Усе нерухоме майно, у тому числі і повністю адмінбудівля були зареєстровані попереднім керівництвом в бті.Мною договір купівлі-продажу нерухомого майна був оформлений нотаріально. Крім того, до моменту мого призначення все нерухоме майно перебувало у іпотеці банку. Прокуратура порушила проти мене кримінальну справу у звязку з тим, що до них звернулось Регіональне відділення держфондмайна з листом про те, що підвал адмінбудівлі не був переданий Товариству та залишився у державній власності. Підскажіть в чому моя вина, оскільки на момент продажу адмінбудівлі у мене були всі документи які підтверджували право власності на всю адмінбудівлю та всі документи перевіряв нотаріус.
Зверніться за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua і домовтесь про особисту зустріч та практичну допомогу.наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Оксана, Чернігів2011-05-06 09:12:25
21.04.2011 мою родную сестру нашли возле железнодорожного перехода мертвой.Уже прошло 15 дней, а я никак не могу узнать у милиции как идет ход росследования.Следователи говорят, что они не компетентны в данном вопросе-надо обращаться к начальнику следствия, начальница следствия все никак не может найти время что бы встретиться с нами, хотя мы звонили ей не один раз!!! Подскажите пожалуйста как мне действовать!?! Спасибо.
В першу чергу потрібно написати скаргу до Прокуратури (по місцю проживання, паралельно в обласну та Генеральну, для більшого резонансу) щодо бездіяльності міліції, вказавши конкретних посадових осіб. Потім написати заяву (один екземпляр якої зареєструвати в канцелярії чи чергового) щодо надання інформації чи були проведені відповідні екпертизи, адже тканини тіла руйнуються і тоді не буде точно встановлене знаряддя, причини та наслідки. Якщо не проведено витребувати через керівників МВС та паралельно через Прокуратуру.
В таких випадках краще мати при собі фахівця в галузі права, тому, як часу у Вас не багато, а право на помилку Ви не маєте.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Марія, Рівне2011-05-16 12:37:42
Доброго дня! мій чоловік відбував покарання за вчинений злочин на території Росії, на сьогодні він по екстрадиції перебуває в СИЗО м.Харків вже два місяці. До сих пір ні документів про строк, термін перебування і т.д. не надходять, кажуть що не відомо. скажіть будь ласка яким чином можна пришвидшити розгляд таких документів і тримати інформацію де вони знаходяться і коли будуть розглядатись. Дякую Вам
Спробуйте звернутись із відповідною скаргою в обласний відділ Департаменту виконання покарань та паралельно до Генеральної прокуратури України.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Ирина, Кіровоград2011-05-18 15:19:24
Контролер - ревізор Південної залізниці Суханов здійснював перевірку фінансової дисципліни в потязі № 71-72 "Харків - Сімферополь". У 9-му вагоні він знайшов 5 безквиткових пасажирів, які знаходилися в господарському купе вагона. Провідник вагона Симченко стала бурхливо реагувати на зауваження ревізора Суханова, сказала, що не має ніякого відношення до господарського купе потяга. Між ними виник конфлікт. З метою припинення дій Симченко Суханов одягнув на неї наручники, які постійно носив із собою, і закрив її в купе провідників. Кваліфікуйте дії Суханова і Симченко.
Шановні студенти ми можемо допомогти Вам у вирішенні задач, які задаються у навчальних вузах звісно ж не безкоштовно, дзвоніть. Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Виктор, Київ2011-05-25 16:20:46
Доброго дня, шановна юридична компаніє! Проконсультуйте мене, будь ласка,з такого питання. Я подав до місцевого відділу МВС заяву з проханням відкрити кримінальну справу за статтею 190 КК ,ч. 1 \"шахрайство\" проти місцевої жительки, яка обманним шляхом взяла у борг в ряду осіб гроші й утекла. На даний момент ця особа перебуває в розшуку. Рішення суду на мою користь про обов\"язкове повернення позичених коштів є, але виконавча служба не може виконати дане рішення суду, бо шахрайка перебуває в розшуку. Письвої відповіді місцевиф відділ МВС мені не дав і кримінальної справи не відкрив. Я звернувся до районної прокуратури з такою ж заявою. До цих пір відповіді не отримав, хоча 10 днів уже давно пройшли. Як домогтися відкриття кримінальної справи? Факти \"шахрайства\" доведено. Навіть є рішення суду про відкриття спільного виконавчого провадження на сім ошуканих осіб однією й тією ж шахрайкою.
На вашу заяву у місячний термін повинна бути надана Постанова про відмову у порушені кримінальної справи, яку Ви маєте право у 7-денний термін оскаржити.Стаття 236-1 КПК України, де зазначено скарга на постанову органу дізнання, слідчого, прокурора про відмову в порушенні кримінальної справи подається особою, інтересів якої вона стосується, або її представником до районного (міського) суду за місцерозташуванням органу або роботи посадової особи, яка винесла постанову, протягом семи днів з дня отримання копії постанови чи повідомлення прокурора про відмову в скасуванні постанови.br />Тому, якщо у Вас є окрім свідчень ще і документальні докази то радимо звертатись до нас, наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Надія Михайлівна Караманова, Миколаїв2011-05-28 11:41:02
Доброго дня.Шановні Юристи мені потрібна допомогав справі (публікація в ЗМІ) Така резонансна справа на Миколаївщині 5 міліціонерів знущались над інвалідом.Справа була надута та заказна на підняття рейтингу чистки рядів міліції.Не кожна повноцінна людина знає всі правомірні заходи,але коли інвліду роблять зелену дорогу ,з яких таких гуманних стремлінь?.Мабуть краще втопити 5 молодих міліціонерів,чим скласти свою Зіркову Голову?!.24травня 2011р. Апеляційний суд м.МиколаєваВирок залишив без змін (шість років позбавлення волі). Які правомірні та дієві кроки зараз потрібні??? Мій чоловік зателефонує вам для більш контактнішої бесіди за тел.0500237256 Віктор Вікторович Караманов.
Вам потрібен дуже досвідчений адвокат для написання Касаційної скарги, та і не завадила б і присутність адвоката у суді. Ще можливий варіант, якщо є знайомий прокурор. Для подачі Касаційної скарги у відповідності до ст. 386 один місяць, а у Вас менше місяця. Адвокату, який буде писати касацію потрібно мінімум неділя для ознайомлення із справою і до 5 діб на написання. Також, не завадило б залучити ЗМІ, які б висвітлили ситуацію зовсім у іншому світлі. Також нам не зрозуміло чому Ви не продовжуєте працювати із адвокатами, які займались даною справою, адже на такій стадії послуги столичного адвоката будуть не дешеві.Не зважаючи на все вищесказане наш адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Рената, Львів2011-05-28 04:33:48
Здравствуйте! Я живу в Украине, город Львов. Мне угрожают в интернете, на сайте дневников, жительница России, города Москвы и её друзья: http://www.liveinternet.ru/users/ametissa/post168016842/ http://www.liveinternet.ru/users/ametissa/post168324980/ Обещают приехать, найти, где я живу, напасть и "поговорить" с помощью биты. У этой девушки есть друзья в городе Луцк, по дороге к которым она и планирует приехать "поговорить". Девушка, от которой исходят угрозы, совершеннолетняя, 18 лет исполнилось только что. Гражданка России. Скриншоты с угрозами я сняла, адрес проживания девушки в Москве я знаю, она мой, скорее всего нет. Но существуют ведь онлайновые справочники. Вопрос. Несёт ли человек уголовную ответственность за угрозы физической расправой через интернет, и какую роль играет её и моя принадлежность к разным странам? Как защититься и обезопасить себя от непрошенных гостей? Насколько реальна угроза? Заранее благодарна.
Ми вважаємо, що краще переоцінити другу сторону ніж не дооцінити. Коли баришня перетне кордон, то на території України на неї буде розповсюджуватись законодавство України. Її дії (фізичні погрози на сайті) півпадають під санкцію ст. 129 Кримінального Кодексу України, де визначено, що погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, - карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років. Те саме діяння, вчинене членом організованої групи, - карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.
Тому, радимо Вам зібрати, як найбільше документальних доказів про дану особу, і у разі якихось реальних дій з її боку, відразу телефонуйте на 102.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Сторінки:  << Попередня 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1