“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Відповіді на питання з міткою "Кримінальні правопорушення" Назад до списку судових рішень

Вирок суду за крадіжку

14 червня 2011р. 22:35

 

 Справа №  1-617/11

ВИРОК

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

31 травня 2011 року         Святошинський районний суд  м. Києва

в складі:

        головуючого судді:                                    Бандури І.С.

        при секретарі:                                           Лебеді В.В.

        з участю прокурора:                                 Устименко О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, гр.  України, освіта середня, не одруженого,  не працюючого, не судимого,  за ст. 185 ч.1 КК  України, -

  ВСТАНОВИВ:

  Підсудний ОСОБА_1 22 жовтня 2010 року, приблизно в 13 год. 30 хв. знаходячись в приміщенні магазину «Фокстрот», розташованому по пр-ту Перемоги, 87 в м. Києві, таємно викрав чуже майно, яке належить ТОВ    «АТМ –Інтернешнл».

Так ОСОБА_1 22 жовтня 2010 року приблизно о 13 год. 30 хв., знаходячись в приміщенні магазину «Фокстрот», розташованому по пр-ту Перемоги, 87 в м. Києві, вирішив скоїти крадіжку чужого майна, яке належить ТОВ «АТМ –Інтернешнл».

З метою виконання свого злочинного умислу, ОСОБА_1  продовжуючи знаходитись в торговому залі з продажу цифрової відеотехніки вказаного магазину, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, з метою обернення на свою користь та особистого збагачення руками відтягнув скляні дверцята торгової вітрини з цифровою відеотехнікою звідки взяв з торгової полиці і заховав до кишені своєї куртки чуже майно, що належить ТОВ «АТМ –Інтернешнл», а саме:

- відеокамеру марки «Canon Legria FS36», ціною 2559 грн.

З викраденим чужим майном ОСОБА_1 з місця вчинення злочину втік, завдавши ТОВ « АТМ –Інтернешнл»матеріальну шкоду.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1  повністю визнав себе винним і пояснив, що він 22 жовтня 2010 року, приблизно в 13 год. 30 хв. знаходячись в пиміщенні магазину «Фокстрот», розташованому по пр-ту Перемоги, 87 в м. Києві, таємно викрав чуже майно, яке належить ТОВ       «АТМ –Інтернешнл», а саме,  відеокамеру марки n Legria FS36», після чого втік з мсіця вчинення злочину.  Фактичних обставин справи не заперечує. У вчиненому розкаюється.

У вчиненому розкаюється.

        Показання підсудного ОСОБА_1  відповідають фактичним обставинам справи і ним не оспорюються,  а тому суд обмежив дослідження фактичних обставин справи допитом підсудного.

При таких обставинах суд вважає, що вина підсудного ОСОБА_1  у вчиненні злочину передбаченому ст.  185 ч.1 КК  України повністю доведена, а тому його злочинні дії слід кваліфікувати за ст.  185 ч.1 КК  України за ознакою „ таємне викрадення чужого майна (крадіжка)”.

Призначаючи міру покарання підсудному ОСОБА_1  суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудного, що він раніше  не судимий, обставини, які пом’якшують покарання, повністю визнав себе винним і щиро розкаявся у вчиненому, позитивно характеризується, не знаходячи обставин, які обтяжують покарання, а тому за таких обставин покарання ОСОБА_1  слід призначити у виді штрафу, оскільки призначення інших мір покарання суд вважає недоцільним.

        Речові докази по справі –вирішити у відповідності до ст. ст. 81, 330 КПК України.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 323, 324 КПК  України, -

  ЗАСУДИВ:

  ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину передбаченому ст.  185 ч.1 КК  України і призначити йому покарання за цією статтею у виді 850 ( вісімсот п’ятдесят ) грн. штрафу, що становить п’ятдесят неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу ОСОБА_1 залишити попередню  - підписку про невиїзд з постійного місця проживання.

Речові докази по справі – надану ксерокопію з коробки цифрової відеокамери «Canon Legria FS36», яка містить інформацію про викрадену відеокамеру, яка приєднана до матеріалів кримінальної справи –залишити при матеріалах кримінальної справи».

 Апеляція на вирок може бути подана до Апеляційного суду м. Києва протягом п’ятнадцяти діб з моменту його проголошення через Святошинський районний суд м. Києва.


  СУДДЯ:

ЗАХИСТ ПРАВА
Відповіді на питання з міткою "Кримінальні правопорушення" Назад до списку судових рішень