“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Юридичний вісник. Статті та новини

Проведення інвентаризації приміщень може робити не тільки БТІ

A A A
07 квітня 2013р. 18:48
Захист Права

У відповідності до Наказів № 658 від 28.12.2012 року та № 2 від 08.01.2013 року Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, які офіційно було оприлюднено в Офійному віснику України в лютому 2013 року, тепер мають право проводити технічну інвентаризацію, оцінку із розрахунку вартості квадратного метра, формувати довідку-характеристику не лише технічні працівники БТІ, а і інші суб’єкти господарювання, які отримали відповідні сертифікати Атестаційної архітектурно-будівельної комісії (п. 1.4 Інструкції).

Слід зазначити, як повідомили на офіційному сайті Мінрегіону www.minregion.gov.ua роботи з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна можуть виконувати й особи, які отримали у встановленому порядку кваліфікаційні сертифікати архітекторів та інженерів- проектувальників.

Також, нововведенням є те, що ціна із надання послуг суб’єктами господарювання визначається за домовленістю визначеному в договорі щодо надання послуг, а оцінка лише за згодою замовника. Тобто ціна не буде чітко визначеною, як в БТІ, ціна буде формуватись виключно суб’єктом господарювання, який надає послуги по інвентаризації.

 

 

 

Ключові слова: послуги інвентаризації, виготовлення технічного паспорта, оцінки майна