“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Господарські правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Антон, Київ2012-08-10 17:28:02
Доброго дня!
Цікавить відповідь на запитання, які додаткові нарахування( пеня ,інфляційні і т.ін.) , в яких розмірах та на які терміни нараховуються на суму основної заборгованості по договору підряду на виконання робіт.
Відповідно до ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов’язання, на вимогу кредитора зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три відсотки річних (3%) від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Також можливе нарахування пені у розмірі подвійної ставки НБУ, з обов'язковим врахуванням вимоги ст. 3 Закону України від 22.11.96 № 543/96-ВР “Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань”, пеня нараховується у розмірі, що не перевищує подвійної облікової ставки НБУ в межах скороченого строку позовної давності. Відчисляємо половину року від останнього дня начислення.
Автор: Сергій, Київ2012-10-05 13:20:08
чи можу я представляти інтереси ВАТ "__" в господарському суді по дорученню виписаному самою ВАТ "__", якщо я не є працівником цієїж ВАТ. Чи потрібно нотаріальне доручення.
Доручення ВАТ "__" буде достатньо, за умови якщо цей документ буде відповідати ст. 245 Цивільного кодексу України.
Автор: Григорій, Полтава2012-11-22 13:46:01
17,04,2009р Лубенською виконавчою службою за рішенням суду було відкрито виконавче провадження про примусове стягненню депозитного вкладу на мою користь від КС "ЛУБНО". Під час неодноразових моїх звернень я отримував відповідь,-ждіть. Лише вчора я отримав від виконавчої служби листа із пропозицією забрати неліквідні товари в рахунок погашення заборгованості. В разі моєї відмови пообіцяли повернути виконавче провадження без дальнішого розгляду. Що робити? Григорій.
Пишіть скаргу на державного виконавця, до його начальника, прокуратуру і до суду який виносив рішення.
Автор: Христина, Тернопіль2012-12-11 20:21:44
Порядок розгляду господарських спорів господарськими судами.
Порядок розгляду господарських спорів господарськими судами? Що Ви намагались запитати і на що конкретно хочете отримати відповідь? Адже це загальне питання, тому обсяг повної інформації буде досить обширним і уже не безкоштовним.
Автор: Олександр, Ужгород2012-12-25 15:54:32
Доброго дня! Я являюся акціонером ПрАТ, домігся обовязкового викупу акцій емітентом, отримав гарантійний лист щодо викупу в мене акцій, далі був підписаний договір купівлі-продажу в якому емітент в особі голови правління повинен був викупити в мене акції до 30.11.12 р.,(п"ятниця) а в разі невиконання взятих на себе зобов"язань в договорі зазначені штрафні санкції у вигляді сплати пені на користь продавця в розмірі 0,25% від суми прострочення за кожний день прострочення.
Питання:
1) Від коли починає нараховуватися пеня, якщо в договорі і в гарантійному листі вказаний термін викупу акцій підприємством "до 30.11.12" а не "по 30.11.12" - з 30.11.12 чи з 03.12.12, так як 01.12.12 є субота?
2) В який термін мені треба подати претензію емітенту?
3) Представники емітента в усному порядку кажуть, що пеня не може перевищувати подвійну облікову ставку НБУ і якщо я буду позиватися, вони будуть відстоювати дану ставку пені, а розмір пені, що вказаний в договорі (0,25%від суми прострочення за кожний день прострочення) є неправомірним. Чи дійсно це так?
Дякую!
У Вашому випадку початком буде дата 30.11.2012, претензія подається в місячний термін після факту не виконання зобов'язання.
Щодо третього питання, то представники емітента праві, суд не задовольнить 0,25%, тому що у відповідності до ст. 3 Закону України від 22.11.96 № 543/96-ВР “Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань”, пеня нараховується у розмірі, що не перевищує подвійної облікової ставки НБУ в межах скороченого строку позовної давності. Відчисляємо половину року від останнього дня начислення.
Автор: Оксана, Київ2013-03-04 23:04:21
як вийти із засновників фермерського господарства, якщо засновник має частку у статуному фонді, розміров в пай і має на нього держ.акт, і хоче залишити свій пай голові ФГ? щоб не брати участь у діяльності ФГ
Найкраще через загальні збори (протокольна форма), а потім внесення змін у державного реєстратора.
Якщо ж інші засновники не дають такої згоди, або відмовляються збиратись по якісь причині на загальні збори, повідомляєте цінним листом з описом, берете відмову у державного регістратора, а потім позовну заяву в суд.
Автор: Галина, Київ2015-06-22 11:51:47
Суд зобов’язав ліквідатора надоти ліквід.звіз та докази проведення ліквідаційної процедури шляхом надіслання відповідних запитів до ДПІ, статистики,УДАІ МВС України, головного управління зем ресурсів тощо.
Питання поляшає в тому, що яким повинен бути формат цих запитів і яків цьому є нюанси?
Дякую
Запити мають бути направленні у формі заяв, на бланку організації, із вихідним номером та датою, підписом, печаткою, та в додатках має бути ухвала суду щодо зобов'язання здійснити запити.
Щодо нюансів, то ця інформація може бути надана після отримання відповідей на запитання при особистій зустрічі, та ознайомлення із матеріалами судової справи.
Автор: Олександр, Житомир2015-09-04 14:03:05
Яким чином групі риболовів в кількості 100 чоловік отримати водойму площею 1,2 га в користування у міській зоні з правом брати платню за вилов риби?
Вам потрібно звертатися до органу, що здійснює розпорядження земельними ділянками під водою (водним простором) у Вашій місцевості, відповідно до ст. 51 Водного кодексу України.
Також, згідно цієї ж таки статті Кодексу, Вам потрібно укласти договір про оренду землі водного фонду. Розробляти такий договір потрібно у відповідності до типового договору оренди водних об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 р. № 420.
Автор: Сергій, Київ2015-09-05 17:55:57
Я не отримав відповіді на мій лист (відправлений рекомендованим листом з підтвердженням отримання) від голови правління садового товариства. В листі я прошу оприлюднити звітність щодо розпорядження нашими (членів товариства) внесками)за останні три роки, а також пояснити, чому більше двох років не збираються загальні збори (звітні та щодо обрання правління), і чи вважає себе в такому разі голова та його правління легитимними. Відповідь протягом місяця (Закон "Про звернення громадян") не надійшла. Які подальші кроки я маю здійснити, щоб голова правління виконував свої обов"язки щодо звітності та припинив приймати фінансові рішення одноособово?
Лише через загальні збори, які є вищим органом, тому збирайте збори, все протоколюйте і офіційно оформляйте.
Автор: Катерина, Київ2015-09-09 14:46:32
Добрый день!
Я маю харчову продукцію і хочу збути її за кордон. Чи необхідно мені відкривати приватне підприємництво, а також які міжнародні документи необхідні для збуту товару. Дякую за відповідь!
Для торгівлею харчової продукції, окрім дозволів, сертифікатів, накладних щодо виготовлення, походження продукції та її якості, потрібно зареєструвати юридичну особу із КВЕДами на здійснення оптово-роздрібної торгівлі харчовими продуктами, виробництво, перевезення, тощо.
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>>