“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Господарські правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: катя, Житомир2012-01-20 16:37:27
Ми на власній присадибній ділянці хочемо поставити тимчасову споруду- магазин.Чи обов*язково потрібно робити проект і технічну документацію для тимчасових споруд (продуктового магазинчику)!? Чи є інший спосіб?дякуємо
Дозвільну документацію на встановлення малої архітектуної форми оформляти обов'язково та ще і мати зареєстроване ФОП, ПП, ТОВ на здійснення торгівельної діяльності. Не рахуючи, що деякі види товарів потребують отримання ліцензій.
Послуги юристів у правих питаннях щодо пенсії та інших пільг від адвокатського об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ
Автор: Юрий, Київ2012-01-23 11:57:38
Если ликвидируется ФОП (частный предприниматель) и на другое физическое лицо в другом городе была выдана нотариально заверенная доверенность (с копией) на 3 года на предоставление интересов в финансовых учреждениях (банки и прочее.. с возможностью манипулирования денежными средствами).
Что необходимо для аннулирования доверенности с копией:
1. Необходимо ли мне лично ехать к нотариусу в другой город и писать заявление об отказе от доверенности?
2. Нужно ли при этом иметь оригинал доверенности и присутствие доверенного лица (кому выдана доверенность)?
3. Достаточно ли простого возврата доверенности и ее нотариальной копии доверителю (частному предпринимателю) без пометок и регистраций у нотариуса который выдавал доверенность.
Заранее благодарю за профессиональный ответ.
Нужно ехать к нотариусу который выдавал довереность, брать с собой паспорт, индефикационный код, и если есть копию доверности и анулировать ее, получив соотсветствующий документ (вытяг из единого реестра).
Воспользуйтесь удаленным анализом, подготовкой, написанием и отправкой по почте исковых заявлений, договоров и других юридических документов.
Автор: Тетяна, Київ2012-01-23 15:37:45
Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, чи повертається судовий збір при відмові від апеляційної скарги (ч.1 ст.100 ГПК України)та де можна подивитися зразок заяви про відмову від апеляційної скарги.
Коротко викладаю суть справи: Нами було подано позовну заяву про стягнення суми боргу. У задоволенні позову відмовлено в повному обсязі. З рішенням ми не погодились і подали апеляційну скаргу. Ухвала суду апеляційної інстанції не надходила. Відповідач добровільно проплатив суму боргу.
Напишіть заяву до суду про винесення ухвали щодо повернення судового збору, до судді який виносив рішення. Коли ухвалу буде винесено, з оригіналом і заявою звернетесь до Державного казначейства і отримаєте кошти.
Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування.
Автор: Тетяна, Київ2012-01-23 15:41:44
Позов про стягнення суми боргу до господарського суду м.Києва задоволено чаткого, суд вирішив з Відповідача стягнути суму боргу 4000.00 грн.
Підкажіть, будь-ласка, які наші подальші дії. Дякую!
Якщо рішення Господарського суду Вас не задовольнило і Ви не пропустили строк, то можете оскаржити. Якщо ж рішення набрало законної сили, то напишіть заяву про видачу судового наказу. Потім судовий наказ разом із заявою про відкриття виконавчого провадження подайте до виконавчої служби і т.д..
Представництво в суді, прокуратурі, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, БТІ, відділі земельного кадастру та інших організаціях.
Автор: Александр, Київ2012-01-31 15:21:33
Здравствуйте.

Как можно проверить фиктивная ли «Благотворительных организаций» или нет, и какие признаки таких контор?
Предусмотрена ли уголовная ответственность в Украине за то что Благотворительные организации все полученные средства от пожертвований присваивают себе а не нуждающимся?
Написав заявление, через соответствующие органы (налоговая, прокуратура, милиция), или требовать отчет за деньги которые были Вами перечислены.
Юридическая консультация, подготовка исковых заявлений, апелляций, кассаций и других юридических документов, абонентское юридическое обслуживание.
Автор: Марина, Полтава2012-02-02 11:15:47
Добрый день!

Помогите, пожалуйста, для нас сложилась очень непростая ситуация.
Нам выставила счет киевская фирма СТОРОНА 1 на сумму 9072,00 грн. с НДС. В счете указан (и был, собственно, заказан) квадрат нержавеющий 15 сечения. Мы сделали оплату, после чего менеджер сбросил по факсу накладную, в которой был указан квадрат 16 черный (который в 10 раз дешевле) и попросил подписать, мотивировав тем, что просто ошиблись, указав другой товар, а вышлют нам такой как надо.
Я ручкой сделала исправления на накладной (квадрат нержавеющий) и с подписью и печатью отправила им по факсу.
В итоге, когда пришел товар, оказалость что он не нержавеющий, а черный.
Я написала им письмо на возврат денег, на что мне сделали ответное письмо, якобы я получила то, что заказывала. У себя они исправили счет, а мне сказали
что я подделала (факсовую копию).

Понимаю, что сама сглупила, но все же прошу помочь! Для нас эта сумма немаленькая
Для начала заявите заявление в милицию и прокуратуру о машенничестве, затем пошлите претензию (из соответствующим оформлением), если все это не поможет иск в Хозяйственный суд. Мы можем Вам помочь в составлении вышеукзанных документов, но это тоже будет стоить денег.
Юридические консультации в оформлении договора аренды и субаренды земельного участка (пая).
Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування.
Автор: Алексей, Запоріжжя2012-02-03 19:07:54
Я менеджер торгующей организации, у меня с моим постоянным клиентом с которым я работаю 1н год возникла неприятная ситуация связанная с не возвратом долгов. В конце октября прошлого года мой клиент взял у нашей фирмы товара на 11370грн, а платить не торопится, уже прошло 3и месяца с этого момента как мне быть в такой ситуации? стоил ли идти в суд? Если стоит, то где будет проходить суд в Мелитополе по месту нахождения моей фирмы или в Киеве по месту нахождения моего клиента? я в растерянности, он мне говорил что если мы подадим в суд то он мне будет выплачивать по 5-10грн в месяц. Я оказался в заложниках этой ситуации, так как мой руководитель отказывается выплачивать мне зарплату пока мне не закроют все долги, уменя маленький ребенок мне надо кормить семю. Подскажите, как мне быть. Заранее благодарен Алексей.
Дело будет рассматриватся Хозяйственным судом в г. Киеве по месту регистрации ответчика (если мы говорим о юридическом лице ЧП, 000 и т.д.).Если ответчик физическое лицо, то в соответствии с ст. 109 ЦПК по месту проживания ответчика (в местный суд).
Юридическая консультация, подготовка исковых заявлений, апелляций, кассаций и других юридических документов, абонентское юридическое обслуживание.
Автор: Анастасия, Дніпропетровськ2012-02-15 00:56:16
Здравствуйте!
Не могли бы Вы меня проконсультировать. Возникла следующая ситуация. Физ.лицо отгрузило товар юр.лицу, согласно счета и договора на определенную сумму денег. Через три месяца мне приходит решения суда, (уведомлений никаких не было,вызовов на суд тоже) якобы с меня требуют сумму согласно счета выставленного физ.лицу(документы-накладные,счет,договор ему отправлялись) на основании того что я не отгружала товар. Но товар был отгружен,а накладные и все документы он мне обратно не прислал.То есть я не могу подтвердить что я ему отгружала товар!? Помогите разобраться!
По бухгалтерской программе распечатайте ищераз накладные, найдите тех кто отгружал, вывозил, на какой машине и т.д. Общем сбор информации. Конешно нужно заявить в милицию о машенничестве. А также найдите хорошего авоката.
Представительство в суде, прокуратуре, органах местного самоуправления, правоохранительных органах, БТИ, отделе земельного кадастра и других организациях.
Автор: Геннадій Леонідович, Київ2012-02-29 13:22:13
Добрий день!
Я користуюсь гаражним боксом № 287 гаражного кооперативу «Кооперативна-2» вже більше 15-ти років, що підтверджується членськими книжками з відмітками про сплату щомісячних внесків з січня 1997 року по лютий 2012 року. Відповідно маю право скористу-ватись Статтею ЗКУ 119"Набуття права на земельну ділянку за давністю користування (набувальна давність)». На жаль, тодішній Голова кооперативу Самойлов І.О. в 1999 році був засуджений, й не довів до завершення оформлення з Київміськрадою оренди цієї земельної ділянки. Ступінь її узаконення вказано у Вироку від 16-го лютого 1999 року Ленінградського районного суду м. Києва по справі №1-8 від 1999 р.

У січні 2009 року я подавав до Київради індивідуальне клопотання (вхідний № П-937 від 13.01.12) про передачу мені у власність земельної ділянки під гаражним боксом №287 гаражного кооперативу «Кооперативна-2» відповідно до ст..42 Земельного кодексу України та Рішення Київміськради «Про затвердження Порядку набуття права на землю юридичними особами та громадянами в м. Києві №313/1747 від 14.03.2002р.

У лютому 2009 р. я отримав лист з відповіддю від Головного управління земельних ресурсів Київміськради (вих.. № 03-25/3784 від 10.02.09) про неможливість передачі мені земельної ділянки під збудованим ще у 1996 році гаражним боксом, бо ця ділянка входить до переданої рішенням Київської міської ради від 14.03.2002 р. №300/1734 земельної ділянки на вул. Сім’ї Сосніних, 4 у довгострокове користування Українському центру «Відродження» для будівництва, експлуатації та обслуговування гаражів. Таким чином з’ясувалось, що центр «Відродження» вказав в ситуаційному плані до договору оренди з Київміськрадою

ще й земельну ділянку, на якій побудовані гаражним кооперативом «Кооперативна-2» ще в 1996 році 15 гаражних боксів.

В травні 2011 центр "Відродження" подав позов до Святошинського суду на мене та ще на 9-х членів гаражного кооперативу «Кооперативна-2» про звільнення земельної ділянки, яка надана йому Київрадою договором оренди від 01.04.2003. Справа розглядається в суді й знаходиться в стадії перед дебатами.

Яким чином я можу подати зустрічний позов по цій справі,(як потерпілий?,або як третя особа?), в порушенні моїх прав на земельну ділянку згідно ст.ст.118,119,121 внаслідок факту неналежного виконання своїх обов’язків Київським міським головою Омельченко О.О..

Чи можу я в цій позовній заяві просити:1.Керуючись ст. 21 Цивільного Кодексу України, скасувати рішення Київської міської ради від 14.03.2002 р. №300/1734 про передачу земельної ділянки на вул. Сім’ї Сосніних, 4 у довгострокове користування Українському центру «Відродження» для будівництва, експлуатації та обслуговування гаражів;2. Ухвалою суду, керуючись ст..118, ст..119, ст.. 121 Земельного Кодексу України, надати право власносності Полєвому Геннадію Леонідовичу на земельну ділянку на підставі ст..81 ЗКУ, частина перша, п.б (безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності) під уже збудованим в 1996 році індивідуальним боксом № 287 гаражного кооперативу «Кооперативна-2» відповідно до його клопотання до Київської міської ради від 13.01.009р вх. № П-937 про передачу земельної ділянки на вул. Сім’ї Сосніних, 4.Буду дуже вдячний за оперативну консультацію, бо дебати призначені на 14 лютого 2012р.З вдячністю за надану Вами можливість отримати кваліфиковану пораду, й повагою,Полєвой Г.Л.,

65 років, пенсіонер, тяжко хворий на онкологію, з важкими ступенями стенокардії й гіпертонії.


Можно предоставить копии всех документов, которые упоминаются в Позовній заяві, в том числе некоторые из них в электронном виде.Мои контакты:адрес: 03148, Киев-148, ул. Семьи Сосниных, 2А, кв.56

тел. 044 407-12-88;

066 879-36-76;

097 086-88-40

e-mail: gpolevoy@live.ruКонтакты Президента центра Видподження" Ковтуна Петра Кузьмича:адрес: 03148, Киев, ул. В.Кучера, 8, кв.57

тел.: 044 276-43-08;

050 357-99--33

Глубоко благодарен за Вашу помощь.С уважением, Полевой Г.Л.

Дякуємо за запитання. Це, що Ви самотужки намагаєтесь розібратись із ситуацією з якою зіткнулись, дуже добре, але це може бути марним. Адже, дана ситуація і сам позов порушує не лише Ваші права і інтереси, а основне інтереси гаражного кооперативу, який повинен бути відповідачем, а Ви і інше 8 членів зацікавленими особами. Тому радимо Вашому кооперативу найняти юриста чи адвоката по Господарським спорам.
Юридичні консультації в оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки (паю).
Автор: Юра, Львів2012-03-30 19:31:36
Я являюсь власником певного пакету акцій на одній із Українських фабриках, але я втратив документи які це підтверджують.
Що мені робити, і чи можна виробити ті документи знову?
Пакет акцій можливо відновити за умови відновлення документів проведення операції придбання акцій або за умови внесення їх до реєстру цінних паперів. Звертайтесь допоможемо.
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>>