“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Господарські правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Павло, Львів2011-08-30 00:49:15
Доброго дня!
Хочу зайнятися оцифровуванням старих відеокасет. Ніякої реєстрації як підприємець я не маю, тому що не знаю як піде бізнес.
Яка відповідальність передбачена за це законодавством? Чи тільки адміністративна, і які розміри штрафу?
Це залежить від обсягу, розміру прибутку. Максимум адмін. відповідальність.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Оксана Валеріївна, Київ2011-09-01 13:25:40
Доброго дня. Допоможіть розібратись у такому питані.
В 1996 році моя сім`я здала свої приватизаційні сертифікати в довірче підприємство «Купава». В 1998 році прийшло повідомлення, що за ці сертифікати було придбано акції
Кам`янко-Бузького заводу деревостружкових плит, і що ці акції знаходяться в електронній формі у реєстрі ТОВ «Октан». На сьогоднішній день діяльність ДП «Купава» завершено.
Запитання: чи явлюсь я іще власником цих акцій, і якщо так то чи можу я потребувати якісь офіційні документи, акції з ТОВ «Октан», оскільки ДП «Купава» уже не існує.

Якщо ТОВ «Октан» є правонаступником ДП «Купава» то ви маєте право на частину акцій, що належала Вам до цього. Звісно потрібно підіймати документи, робити відповідні запити щоб знати достовірно.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Ірина, Київ2011-09-23 12:32:52
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як діяти в нашій ситуації і з чого починати?. Трохи розкажу про нас, щоб Вам було зрозуміло. Ми (надалі –пожежне Товариство) є всеукраїнською громадською організацією, яка об’єднує на добровільних засадах громадян, вже 54 роки. По всій Україні в нас є обласні, міські організації. Також ми займаємося господарською діяльністю.
Питання моє таке: наше Товариство є засновником Прилуцької дільниці, яке знаходиться в оперативному управлінні Чернігівської обласної організації нашого Товариства в 2002 році. Зараз змінилось у нас керівництво і хоче, щоб Прилуцька дільниця не була в оперативному управлінні Чернігівської обласної організації нашого Товариства, а в «СВІДОЦТВІ про власність на нерухоме майно» було написано, що наше Товариство є власником, без всяких там оперативних управлінь, якоїсь області. З чого починати, згідно, яких документів, заяви і до кого і таке інше. Може потрібно запит робити то куди? Дякую зарані ВАМ і дуже ВАС прошу підказати хоча б з чого починати .
Вважаємо, що першим кроком потрібно внести зміни до установчих документів через Управління юстиції за територіальністю, а потім внести зміни у свідоцтво на право власності.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Автор: Алина, Київ2011-10-20 22:27:52
Здравствуйте! Я - начинающий юрист. Корпоративное право. Очень нужна помощь в проверке договоров, процесс.документов, помощь в тел.режиме по техническим вопросам. Не столь часто. Пока. Будьте добры, возможен ли вариант наподобии абон.обслуживания? за умеренную цену. Сейчас очень необходима помощь понять договор на практике - то есть хотя бы несколько совместных "проработок" 2-3х договоров. Буду очень благодарна.
Спасибо большое!


С уважением, Алина
Наберите по телефону 067 917-85-56 Владимира Васильевича, думаю он поможет.
Юридические консультации в оформлении договора аренды и субаренды земельного участка (пая).
Автор: Світлана, За межами України2011-10-19 10:04:15
Як коректно скласти лист-відповідь на припис управління Держтехногенбезпеки щодо порушень протипожежних вимог?
Зверніться за допомогою до наших спеціалістів.
Послуги юриста, адвоката, арбітражного керуючого в Київському регіоні. Детальнішу інформацію дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Олена , Київ2011-12-09 18:40:50
У мене запитання.
Скільки у Вас коштує одна заява по реєстрації баз персональних даних юридичних осіб? Чи потрібно реєструвати працівників, які працюють на фірмі, якщо їх чисельність 3 - 5 осіб? Чи потрібно реєструвати картотеки по кадрам та нарахуванню заробітної плати? Яку вказувати мету та категорії при заповненні?
У зв'язку із великою актуальністю даного питання, було прийнято рішення щодо негайної відповіді на нього.
Щодо першого запитання, то можемо повідомити наступне, ціна в даному випадку договірна. Чому договірна, а не встановлена тому що після ознайомлення із Вашими установчими документами юридичної особи, категоріями баз, якими Ви користуєтесь, можна сказати тоді лише скільки потрібно заповнювати заяв (кожна із яких заповнюється на окрему базу окремо, з обов'язковим вказанням мети та категорії). Тому лише звідси можливо і визначити ціну.
Також не забувайте про чергу і про те, що із помилками і виправленнями заяви не подаються (у випадку подання на особистому прийомі (що в свою чергу найшвидше)).
Щодо другого питання, то у відповідності до Закону України Про захист персональних даних від 01.06.2010 № 2297-VI ст. 2 визначення термінів, де визначено, що до персональних даних відносяться відомості, які можуть ідентифікувати фізичну особу, а у визначені, що таке база персональних даних, де визначено, що це сукупність персональних даних про осіб. Звідси потрібно зробити висновок, що повинно бути не менше 2 (двох) осіб.
Щодо третього питання, то при реєстрації баз персональних даних потрібно вказати у якій формі є дана база, і її місце перебування. По бухгалтерським звітам (наприклад 1-С) також окремо потрібно подавати окрему заявку.
Щодо четвертого питання, то ця консультація уже є платною інформацією.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Послуги юристів у правих питаннях щодо пенсії та інших пільг від адвокатського об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ
Адвокат по цивільним та господарським справам. Юридичні консультації при оформленні спадщини, приватизації та оренди землі, майнових спорів, штрафів і т.д.
Скористайтеся віддаленим аналізом, підготовкою, написанням та надсиланням по пошті позовних заяв, договорів та інших юридичних документів.
Автор: Светлана, Київ2011-12-16 23:25:08
Вопрос по регистрации баз персональных данных. Мы СПД и в 2011 г. были сотрудники, но уволены еще в марте, то на них нужно создавать базу (реально же никто не сможет дать мне письменное согласие на обработку данных)? Нужно ли создать базу "Контрагенты" (даже если их не было в 2011 г)? Какие еще нужны базы? или и этого не надо? а если в 2012 г у нас может появятся сотрудники либо контрагенты - физ.лица то тогда уже нельзя будет регестрировать базу?
А если эти базы (сотрудники+контрагенты+...) сейчас зарегистрировать и вдруг к нам прийдет проверка, а у нас ничего нету (в смысле,что сотрудники уволены, а контрагентов не было), то что тогда?
Спасибо! Спасибо!
На личном приеме нашего сотрудника в Государственной регистрационной службе Украины уведомили, что если юридическое лицо не имет штата и не ведет ни какой деятельности, то регистрация не нужна. Если же что-то одно из двух все таки есть то регистрировать базы данных обязательно. Ведь базы начисляют минимум три основных и около пяти дополнительных, все зависит от рода деятельности юридического лица. Те юр. лица которые зарегистрировались после 01.01.2012 года должны в кратчайшие сроки зарегистрировать персональные базы данных, иначе в случаи проверки грозит штраф от 5000 грн. до 17000 грн..
Услуги юриста, адвоката, арбитражного управляющего в Киевском регионе. Подробности см. на странице юридические услуги
Автор: Ілля, Рівне2011-12-17 09:18:41
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, у нас на підприємстві була перевірка КРВ, внаслідок чого було складено Акт, який наш керівник підписав із запереченням, заперечення ми подали, але КРВ його не прийняв до уваги та виніс Висновок згідно Акту перевірки, на що ми відповіли листом, що будемо оскаржувати дії КРВ в судовому порядку. Зараз КРВ почав блокувати наші рахунки в казначействі, вимагаючи сплатити збитки. Чи правильно це зі сторони КРВ, як можна оскаржити блокування рахунків?
Дії контрольно-ревізійного відділу у відповідності до ст. 13 Закону України "Про контрольно-ревізійну службу України" потрібно оскаржувати до адміністративного суду (місцевий суд) але спочатку через начальника даного відділу та Головне контрольно-ревізійне управління України. Останній варіант вирішення питання найкращий, якщо є хтось кому Ваша проблема не байдужа.
Скористайтеся віддаленим аналізом, підготовкою, написанням та надсиланням по пошті позовних заяв, договорів та інших юридичних документів.
Автор: Світлана, Київ2012-01-13 15:43:57
Добрий день! Цікавить таке питання хочемо створити центр юнацтва з надання платних послуг за навчання у гуртках. Нам потрібно реєструватися як громадська організація чи відкривати ЧП?
Якщо ціль Вашого задуму не благодійність і у Вас не має меценатів, спонсорів, із задуму хочете отримати прибуток, а не членські внески, то краще зареєструвати ФОП або ПП.
Послуги юриста, адвоката, арбітражного керуючого в Київському регіоні. Детальнішу інформацію дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Маріна, Житомир2012-01-19 22:52:36
Сьогодні звернулася до податкової з метою здачі звіту про суми доходу нарахованого (сплаченого)на користь платників податкуі сум утриманого з них податку (1ДФ), в нас вимагають візування інспектора, який займається даним видом оподаткування. Звернувшись до інспектора, вона відмовилася мені підписати даний звіт, у звязку зтим, що в жовтні місяці мої наймані працівники отримали 50% мінімальної заробітної плати, що обумовлено трудовим договором, з листопада всі працівники переведенні на 100%. Інспектор вимагає в мене навести в звіті не правдиві дані, тобто збільшити розмір виплати в 10 місяці на 100%, але як я їх можу збільшити, якщо до Пенсіного фонду подавалися звіти, де зазначено в 10 місяці 50%, мені погрожують перевірками. Які мають бути мої дії в даній ситуації?
Напишіть скаргу до вищого органу ДПІ і Прокуратури, у випадку не вирішення ситуації на вашу користь найміть юриста, адвоката для оскарження дій ДПІ в суді.
Скористайтеся віддаленим аналізом, підготовкою, написанням та надсиланням по пошті позовних заяв, договорів та інших юридичних документів.
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>>