Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Житлове право

Get advice >>
Pages:  18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: Ірина, Vinnitsa2017-06-13 12:49:44
Доброго дня! Ми живемо у приватному будинку, коло нас побудували будинок на декілька квартир і провели їм газ через наш город під землею, документи я ніякі не підписувала на згоду, все було на усній основі,але сусід підписав документ від мого імені, а тепер ми хочемо побудувати гараж на городі але там проходить газова труба, що мені зробити щоб трубу забрали і чи можливо це?
Визнавати через підчеркознавчу експертизу (через кримінальну справу або за позовом у цивільній справі) факт того, що підпис не Ваш і зобов'язати сусіда за власні кошти перенести трубу. Паралельно спробувати через скаргу до газової контори перекрити і відрізати її.
Автор: Олена, Kyiv2016-07-09 16:12:15
2,5 года назад умерла мама. В квартире было прописано 2 человека я и мама, но перед смертью мама прописа еще и моего родного брата. После смерти мамы моя сестра и брат отказались от наследства в мою пользу, сейчас я 100% собственник квартиры. В квартире прописано два человека я и брат. Как мне выписать брата с данной квартиры по наследству (сейчас брат в квартире не проживает, но начал проявлять желание там жить. Брат ведет аморальный образ жизны, когда он жил в квартире соседи постоянно жаловались на шум, громкую музыку, безпорядки, присудстсвие с криминальным прошлым (и настоящим) и днем и ночью, есть подозрения на увлечение брата наркотиками)? Достаточно ли основания изменения собственника квартиры для того чтобы выписать брата с данной квартиры? Подскажите, как мне выписать брата с квартиры?
Нам так и не понятно, являетесь ли Вы собственником квартиры?
Если да, то выписать брата, нужно подать заявление в миграционную службу через центры административных услуг, что при администрациях в каждом районе г. Киева.
Если откажут, можно выписать через суд, но это уже отдельная история...
Автор: Анна, Sumy2016-06-29 14:37:32
Доброго дня! У нас проблема із введенням в експлуатацію будинку. У нас сімя вчителів, двоє дітей, грошей завжди не вистачало, майже всі будівельні роботи виконували самостійно під час відпустки.Земля під будівництво виділена в 2002 році,є державний акт та кадастровий номер присвоєний, технічний паспорт виготовлений у 2006, але ввести в експлуатацію не можемо до цього часу. як можна вирішити це питання?
Зверніться із заявою до міської / сільської ради, в інспекцію архітектури та будівництва щодо виїзду комісії на завершене будівництво для оформлення акту щодо введення в експлуатацію.
Звісно ж у Вас можуть потребувати заяву про початок робіт до міської / сільської ради, проект будинку, тощо. Якщо проекту не має, перед тим, як запрошувати відповідну комісію, зверніться до архітектора щодо виготовлення проекту на будинок по уже побудовано в натурі будинку.
У випадку незаконної відмови звертайтесь у вищі органи (районні, обласні, загально державні) із відповідними скаргами, у випадку не вирішення питання і у них, тоді до суду, приклавши усі відповіді (як правило це відписки) до позовної заяви.
Автор: Роман, Sumy2016-04-23 17:24:53
Доброго здоров*я шановні,
Не відмовте в допомозі.

Більше року тому я здав в оренду квартиру. Договір був на словах на 1 рік.

Родина, якій здав, через кілька місяців розпалася. Чоловік (М) бив свою дружину і дитину, які втекли з цієї кв-ри, віддавши мені свій комплект ключів.

(Детальний опис я Вам даю, щоб мати уявлення про цю людину. У присутності М. небезпечно для життя щось робити, демонструє психа й повну неадекватність.)

М. залишився в цій кв-рі жити один. Через деякий час припинив платити абсолютно за все. Його ком. послуги я плачу своїми грошима.

По закінченню обумовленого року такого "співробітництва" М. з шаленою агресією (!) відмовляється виїжджати. Звичайно ж, йому так зручно жити і ні за що не платити, але моя найголовніша біда і надія видалити М. з цієї кв-ри разом з його речами та меблями.

Я знаю, що можу подати позов на виселення і чекати ще рік, поки цей покидьок буде там жити в комфорті, вбиваючи квартиру зсередини. Збиток з М. зсудити не реально, оскільки нещодавно я дізнався що він:
а)інвалід. б)офіц. ніде не працює. в)остання прописка в паспорті М. фіктивна - він виписаний судом. А головне немає договору оренди.

В перевазі позову, мушу на правах власності кв-ри, у відсутності М. самостійно відкрити та передати її під охорону.
А весь процес монтування сигналізації знімати на відео. Це на той випадок, якщо М. заявить про крадіжку мат. цінностей. Письмових зобов*язань між нами немає ніяких.

Прошу Вас дати відповіді:
Якщо я таким чином заблокую йому доступ, чи повинен я зберігати його речі в цій кв-рі? Якщо ТАК, то який час, куди їх потім утилізувати? На якому етапі і хто має робити опис речей? Якщо доведеться подавати зустрічний позов, до яких статей слід звертатися?

Дякую Вам.
Збираєте друзів та знайомих виносите речі, виводите на вулицю, міняєте серцевини, у випадку конфліктних ситуацій викликайте поліцію і документуйте на відео. При собі потрібно мати документи на квартиру та паспорт, але не давайте його в руки не перевіреним особам.
Автор: Дмитро, Lutsk2016-04-16 02:09:25
Доброго вечора...
Бабуся років 77 79 яка нерозуміє що робить. переписала квартику на квартиранта чужу людину без відома рідних сина..чи можна це робити.? і як вирвшити це питаня щоб повернути житло назад?..
Визнайте договір дарування квартири через суд не дійсним, бабусю через суд визнайте недієздатною, та встановіть над нею опіку та піклування.
Автор: Алла, Kyiv2016-03-22 17:34:35
Доброго дня. У мене до ВАС наступне запитання.
Моя мама проживає в селі. Вона приватизувала землю під хатою і ту, що користується під сільське господарство. До хати була здійснена прибудова (кухня, туалет, ванна). Акт приватизації на землю у мами є, зробили новий технічний паспорт, де вказано, що зроблено самовільну прибудову. Коли отримували тех.паспорт, то нам повідомили, що можливий варіант узаконення добудови через суд. Яким чином потрібно узаконити дану прибудову?
Дякую
Підготувати позовну заяву до суду, під час слухання справи заявити судово-будівельну експертизу, тощо. Але перед цим потрібно звернутись із офіційним зверненням до БТІ, щоб була підстава звернутись до суду.
Оскільки, дана справа не є простою, радимо Вам звернутись за допомогою до наших фахівців в галузі права (адвоката / юриста в Києві), через розділ "контакти" сайту об'єднання "Захист Права".
Автор: Роман, Lviv2016-03-14 23:10:16
Скажіть, В квартирі прописані я мама, тато мій син і бабуся. Бабуся по документах власниця. Но квартира неприватизована. Чи може мати якусь частку дочка бабусі. Дякую!
Бабуся не може бути власницею, якщо квартира не приватизована, скоріш за все на неї видавався ордер на вселення. Якщо подати на приватизацію, то у ній приймуть участь усі зареєстровані мешканці.
Автор: Синегубова Лилия Владимировна, Zaporozhye2016-03-14 03:09:47
Якщо я являюсь власником будинку ,чи можу я виписати людину, яка проживає у цьому будинку без її відома???
Так, ви можете виписати без її згоди, звернувшись до Міграційної служби через адміністративний центр районної ради із заявою про зняття із реєстрації особи. До заяви слід долучити наступні копії документів:
- копію паспорта (1,2 та 11 сторінки); - копію ідентифікаційного коду; - копію документу, що посвідчує право власності на жиле приміщення.
В заяві також обов'язково зазначити анкетні дані, того кого маєте зняти із реєстрації.
Автор: Марина, Cherkasy2016-03-13 19:10:02
підскажіть будь-ласка якщо квартиру отримували чоловік з дружиною але зробили приватизацію на 4-х осіб: чоловіка, дружину, сина та доньку. донька рік назад була знята з реєстрації з даної квартири, як буде розподілена квартира між даними особами,чи має донька право на свою власність??? дякую!!!!
Реєстрація не дає право на власність, а лише право користування. Якщо квартира приватизована на чотирьох осіб, то всі чотири особи, є співвласниками квартири. Взяття чи знімання із реєстрації нічого не змінює.
Автор: Олександр, Vinnitsa2016-02-13 13:36:57
Доброго дня,
Колишня дружина, яка є співвласником квартири (співвласники - я та вона), де я проживаю, вона зареєстрована за цією адресою, але проживає за іншою із іншим чоловіком, заєструвала без мого відома та узгодження на цю адресу новонароджену дитину від іншого чоловіка
Чи правомірно виконана реєстрація без узгодження із співвласником?
(Я не має бажання реєструвати на цю адресу чужих дітей так як тут вже зареєстровано четверо наших спільних)
Частиною 2 ст. 369 Цивільного кодексу України визначено, що розпорядження майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх інших співвласників.
Спеціальним нормативним актом, який регулює реалізацію права власності на житло, є Житловий кодекс України.
За змістом ст. 156 ЖК України співвласник жилого будинку (квартири) вправі вселити в належне йому жиле приміщення членів своєї сім`ї за згодою всіх інших співвласників.
Але Ваша колишня дружина нікого не вселила, а лише зареєструвала, а оскільки в законі не має розмежування щодо реєстрації, то радимо Вам виписати усіх через суд, так-як не проживають більше 6 місяців, та стягнути кошти за 3 роки по комунальним послугам, якщо вони не сплачувались.
Pages:  18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий